Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 34 1 2 13 14 15 16 17 33 34
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by termii
Originally Posted by Piostar
Oczywiście reklamy kiedy zaczęli zadymę frown

na nsport reklam nie bylo tongue


No to gadaj co tam się stało smile

nie wiem, po gwizdku skierowalem glowe w innym kierunku i tylko przepychanki widzialem tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Rafik 25
Kolejne rozczarowanie. Real jest w lepszej formie i nie potrafi to wykorzystać to tylko dobrze świadczy o Barcelonie. Niestety Pepe nie potrafi grać w szachy. Martwi mnie jedno. Dlaczego Barcelona nie może kupić rosłych zawodników potrafiących grać głową.

Nadal będę powtarzał,że Guardiola popełnił karygodny błąd pozbywając się Eto.

Eto Eto Eto ehh

ale Eto też jest niski smile Ibracadrę trzeba było zostawić, on jeden taki podobny mecz dla Barcy wygrał, też były ze dwie akcje w meczu i 1-0.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by młody gniewny
[Linked Image]

Mistrz jest jeden piwo


Młody o CR7 zapomniałeś. Tego grajka nikt nie pobije.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Jakie jest posiadanie piłki? Bo nie zwróciłem uwagi ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by urena
ale bedzie nudny final rel-man united, kurde ciezki mecz jak cholera ;] od goalkiprow wszystko zalezec bedzie

panowie wydaje mi sie ze rok temu jak byl mecz intr-barca, to Bojan Krikic strzelil gola ale sedzia nie uznal, mimo ze byl prawidlowy.
pytanie czy to byl ten mecz i czy ktos pamieta taka sytuacje, bo cicho o tym bylo a przeciez taki blad w takim meczu. i wydaje mi sie ze zdarzyla sie taka sytuacja. chyba ze to byl sen tongue

Jak bedzie Real - Utd to under 2.5 lekko. :]

Co do gola:

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Oli2424
Jakie jest posiadanie piłki? Bo nie zwróciłem uwagi ?

29% Posiadanie piłki 71%

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Panowie wróciłem dopiero, warto pograć Dume Kataloni? były jakieś sytuację? Jaki przebieg meczu.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rafik 25
Kolejne rozczarowanie. Real jest w lepszej formie i nie potrafi to wykorzystać to tylko dobrze świadczy o Barcelonie. Niestety Pepe nie potrafi grać w szachy. Martwi mnie jedno. Dlaczego Barcelona nie może kupić rosłych zawodników potrafiących grać głową.

Nadal będę powtarzał,że Guardiola popełnił karygodny błąd pozbywając się Eto.

Eto Eto Eto ehh

Eto potrafił grać głową a mi tylko chodzi o transfer Ibra za Eto. Jedno wielkie nieporozumienie. Szczęście w nieszczęściu,że trwało to tylko rok.

ale Eto też jest niski smile Ibracadrę trzeba było zostawić, on jeden taki podobny mecz dla Barcy wygrał, też były ze dwie akcje w meczu i 1-0.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by młody gniewny
[Linked Image]

Mistrz jest jeden piwo


Młody o CR7 zapomniałeś. Tego grajka nikt nie pobije.

W ostatnich meczach to pol Barcy bije Ronaldo. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Ronaldo to już od dawna nie uddaje, to jeden z lepiej trzymających się zawodników na nogach.

Ale łatka została

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by młody gniewny
[Linked Image]

Mistrz jest jeden piwo


Młody o CR7 zapomniałeś. Tego grajka nikt nie pobije.

mnie to wszyscy ci nie ktorzy grajkowie smiesza. czy w boksie czy tam jakies walki, czy nawet w realu dostanie sie nieraz strzala w ryj i nic, a tu ktos kogos nie raz lekko zahaczy, a ci padaja jak baby na ziemie niby z bolu, panienki

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by młody gniewny
Ronaldo to już od dawna nie uddaje, to jeden z lepiej trzymających się zawodników na nogach.

Ale łatka została
i zostanie. nie trzeba nam tu takich co maluja paznokcie

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Rafik 25
Martwi mnie jedno. Dlaczego Barcelona nie może kupić rosłych zawodników potrafiących grać głową.


Bo swoją grę opiera na zupełnie innym typie zawodników. Ma brać drągali bo "tak wypada", bo "wszyscy mają" itp. Bullshit.

Raz wzięła za ciężkie pieniądze Ciotana i cudów nie było bo taki drągal słabo pasował do systemu gry Barcy. A skoro ten system przynosi trofea i kreuje graczy klasy światowej to po kiego grzyba go zmieniać.


Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
sam nie wiem po co odpowiadam na taki debilny komentarz, ale masz jakieś zdjęcia CR7 w pomalowanych paznokciach ?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
mecz zmuła

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by młody gniewny
Ronaldo to już od dawna nie uddaje, to jeden z lepiej trzymających się zawodników na nogach.

Ale łatka została
i zostanie. nie trzeba nam tu takich co maluja paznokcie

Mnie tam bardziej interesuje jak on gra,
nie ogladam pilki, zeby chlopcow poogladac. smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by młody gniewny
[Linked Image]

Mistrz jest jeden piwo


Młody o CR7 zapomniałeś. Tego grajka nikt nie pobije.

W ostatnich meczach to pol Barcy bije Ronaldo. smile

Szczególnie w PK gdzie perfidnie nadepnął Ville jeszcze z Ramosem go podnosili. Czerwień jak nic się należała.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by urena
ale bedzie nudny final rel-man united, kurde ciezki mecz jak cholera ;] od goalkiprow wszystko zalezec bedzie

panowie wydaje mi sie ze rok temu jak byl mecz intr-barca, to Bojan Krikic strzelil gola ale sedzia nie uznal, mimo ze byl prawidlowy.
pytanie czy to byl ten mecz i czy ktos pamieta taka sytuacje, bo cicho o tym bylo a przeciez taki blad w takim meczu. i wydaje mi sie ze zdarzyla sie taka sytuacja. chyba ze to byl sen tongue

odpowiedź: gol nie został uznany, bo wcześniej była ręka Toure czy kogoś tam

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by urena
ale bedzie nudny final rel-man united, kurde ciezki mecz jak cholera ;] od goalkiprow wszystko zalezec bedzie

panowie wydaje mi sie ze rok temu jak byl mecz intr-barca, to Bojan Krikic strzelil gola ale sedzia nie uznal, mimo ze byl prawidlowy.
pytanie czy to byl ten mecz i czy ktos pamieta taka sytuacje, bo cicho o tym bylo a przeciez taki blad w takim meczu. i wydaje mi sie ze zdarzyla sie taka sytuacja. chyba ze to byl sen tongue

Jak bedzie Real - Utd to under 2.5 lekko. :]

Co do gola:
dzieki, wlasnie ja bym uznal tego gola i chyba dlatego lekko mi zapadlo w pamieci ze taka sytuacja byla hehe, ale ciezka sytuacja do oceny heh przynajmniejnwiem czemu tak cicho o tym. czyli cos tam jeszcze pamietam ;p

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by młody gniewny
sam nie wiem po co odpowiadam na taki debilny komentarz, ale masz jakieś zdjęcia CR7 w pomalowanych paznokciach ?

grin
[Linked Image]

Strona 15 z 34 1 2 13 14 15 16 17 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, Sensei, Lukasz111, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1