|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
z Madrytu mysle pobrac Candele, Sloane, Paszkową i Mirzę no ja również myślałem na Candelą i Mirzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Cilic powinien Norka poskładać
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Peczna + Barrois 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Kristina Barrois @ 1.33 Juan Martin Del Potro @ 1.50 Fernando Verdasco @ 1.36 Simon Aspelin & Paul Hanley @ 1.40 Four-Folds, 1 bet
Philipp Petzschner @ 1.53 Kristina Barrois @ 1.33 Simon Aspelin & Paul Hanley @ 1.40 Feliciano Lopez @ 2.25 Four-Folds, 1 bet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Opindalają sie z superofertą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kristina Barrois @ 1.33 Juan Martin Del Potro @ 1.50 Fernando Verdasco @ 1.36 Simon Aspelin & Paul Hanley @ 1.40 Four-Folds, 1 bet
Philipp Petzschner @ 1.53 Kristina Barrois @ 1.33 Simon Aspelin & Paul Hanley @ 1.40 Feliciano Lopez @ 2.25 Four-Folds, 1 bet Aspeliny swietny bet jak dla mnie osobiscie bet dnia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563 |
taki dubelek na dzień dobry Kristina Barrois - Johanna Larsson (Most games won) H(0 - 4.5) 1 Philipp Petzschner - Potito Starace (1-2) 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Opindalają sie z superofertą Pewnie dzwonią do " faworytów ", a u faworytów zajęte. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Opindalają sie z superofertą Pewnie dzwonią do " faworytów ", a u faworytów zajęte.  Wyśmienity żart milordzie  Oby z dwóch odebrało telefon, bo nie wiem w co moge sie wkopać
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Kristina Barrois @ 1.33 Juan Martin Del Potro @ 1.50 Fernando Verdasco @ 1.36 Simon Aspelin & Paul Hanley @ 1.40 Four-Folds, 1 bet
Philipp Petzschner @ 1.53 Kristina Barrois @ 1.33 Simon Aspelin & Paul Hanley @ 1.40 Feliciano Lopez @ 2.25 Four-Folds, 1 bet Aspeliny swietny bet jak dla mnie osobiscie bet dnia.  Normalnie aż żal było ich nie wziąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
uuuu nie dobrze...
Del Potro w super ofercie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
jak widzicie Pous Tio dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
hmmm czyżby tylko Potro się zgodził na wałka albo tylko on mógł odebrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
hmmm czyżby tylko Potro się zgodził na wałka albo tylko on mógł odebrać  Ja tam nie widzę żadnego wałka, bardzo wyrównany mecz jak dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
uuuu nie dobrze...
Del Potro w super ofercie... No i cały misterny plan w pizdu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
hmmm czyżby tylko Potro się zgodził na wałka albo tylko on mógł odebrać  Ja tam nie widzę żadnego wałka, bardzo wyrównany mecz jak dla mnie. no tak tylko, ostatnio podobno Soda dawała takie popisy że szok... sam osobiście nie widziałem jego meczu z Chardym, widział ktoś z was ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Podziwiam ludzi grając Candelę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
hmmm czyżby tylko Potro się zgodził na wałka albo tylko on mógł odebrać  Ja tam nie widzę żadnego wałka, bardzo wyrównany mecz jak dla mnie. no tak tylko, ostatnio podobno Soda dawała takie popisy że szok... sam osobiście nie widziałem jego meczu z Chardym, widział ktoś z was ? Obaj sporo kaleczyli. Chardy miał dodatkowo większe problemy z głową.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
hmmm czyżby tylko Potro się zgodził na wałka albo tylko on mógł odebrać  Ja tam nie widzę żadnego wałka, bardzo wyrównany mecz jak dla mnie. no tak tylko, ostatnio podobno Soda dawała takie popisy że szok... sam osobiście nie widziałem jego meczu z Chardym, widział ktoś z was ? Za to ja widziałem mecze Del Potro tutaj i on człapie, nie biega po korcie. Obydwoje dalecy od formy i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Podziwiam ludzi grając Candelę... a co z nią nie tak po za tym że oddała z 4-0 na 4-6 Hradeckiej ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|