|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
DObrucki mnie wkur....widac, ze nie lubi Tomka, Emila i Holte, tylko Maly, Koldi i Hancock ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
jak tak szybko patrze na program to gdyby nie upadek Kolodzieja to Nickiego by nie bylo nawet w polfinale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
jak tak szybko patrze na program to gdyby nie upadek Kolodzieja to Nickiego by nie bylo nawet w polfinale  no ale to trzeba jeszcze umieć myśleć na torze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Emil tak jak Tomek spika po angielsku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
mistrz zostaje u nas w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Toninho falstart  ale będę grał konsekwentnie gościa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ale Tomek byl wkurwiony po finale , ledwo co ukryl to w sobie bo az kipal zloscia niesamowicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
jak tak szybko patrze na program to gdyby nie upadek Kolodzieja to Nickiego by nie bylo nawet w polfinale  no ale to trzeba jeszcze umieć myśleć na torze Nie osmieszaj sie. Kolodziej to jeden z tych zuzlowcow ktorzy pod tym wzgledem od wielu lat naleza do czolowki swiatowej.Popelnil blad jaki sie moze zdarzyc kazdemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
jak tak szybko patrze na program to gdyby nie upadek Kolodzieja to Nickiego by nie bylo nawet w polfinale  no ale to trzeba jeszcze umieć myśleć na torze Nie osmieszaj sie. Kolodziej to jeden z tych zuzlowcow ktorzy pod tym wzgledem od wielu lat naleza do czolowki swiatowej.Popelnil blad jaki sie moze zdarzyc kazdemu synek, a ty znów podskakujesz? zmień nick po raz kolejny na forum i skończ swoje mongolskie teorie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Ale Tomek byl wkurwiony po finale , ledwo co ukryl to w sobie bo az kipal zloscia niesamowicie ale jest znowu super mocny w tym sezonie i miejmy nadzieje ze zdrowko dopisze to bedzie obrona tytulu. chociaz w finale niepotrzebny blad popelnil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Idioto mialem zbanowany nick to jak mialem dalej na nim pisac ? skoncz sie osmieszac dziewczynko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ale Tomek byl wkurwiony po finale , ledwo co ukryl to w sobie bo az kipal zloscia niesamowicie ale jest znowu super mocny w tym sezonie i miejmy nadzieje ze zdrowko dopisze to bedzie obrona tytulu. chociaz w finale niepotrzebny blad popelnil jak nic sie nie zmieni to bedzie dominacja jak nicki 07 08
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
Ale Tomek byl wkurwiony po finale , ledwo co ukryl to w sobie bo az kipal zloscia niesamowicie ale jest znowu super mocny w tym sezonie i miejmy nadzieje ze zdrowko dopisze to bedzie obrona tytulu. chociaz w finale niepotrzebny blad popelnil jak nic sie nie zmieni to bedzie dominacja jak nicki 07 08 hahhaa chyba Cię poniosło  więcej szczęścia niż rozumu, a szczęście wiecznie nie trwa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Znowu nie przesadzajcie z tym Gollobem nikt go przepuszczac nie bedzie Nicki miał prawo podjechac pod sam plot bo byl pierwszy i takie moje zdanie , a Gollob mega kozak widze, przyklad sytuacja z Balinskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 113 |
Mam pytanko czy suma ptk.np Emila to sie liczy w 5 czy tez w 6 startach...chodzi mi o Tobet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Mam pytanko czy suma ptk.np Emila to sie liczy w 5 czy tez w 6 startach...chodzi mi o Tobet? wszystkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
01.05 17:00 KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk 1 ?????????????????????????????????????????????????????????/ bajbus grac 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Znowu nie przesadzajcie z tym Gollobem nikt go przepuszczac nie bedzie Nicki miał prawo podjechac pod sam plot bo byl pierwszy i takie moje zdanie , a Gollob mega kozak widze, przyklad sytuacja z Balinskim pelna zgoda i do jednego i do drugiego, Gollob nie ma prawa nikogo wyzywac od hu.. tylko dlatego ze jest mistrzem, Balon drugiej takiej szansy moze nie otrzymac i tez za wszelka cene chcial sie pokazac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|