|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Sprawa byla prosta Belizona juz po pierwszej polowie 4 zoltka Bassel 3-0 wtopa dzisz Zurich wygrywa i wchodzi na 1 miejsce i ma mecz u siebie z Basselem wiec im styka x ale zobaczymy.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 177 |
grzechu skad wiedziales dzisiaj o tym sporting b??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Lyon ma w obronie jakiś leszczy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
grzechu skad wiedziales dzisiaj o tym sporting b?????? Kadafi dal mi cyne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 177 |
grzechu skad wiedziales dzisiaj o tym sporting b?????? Kadafi dal mi cyne Widze normalnie zapytac nie mozna!!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Potrzebuje pomocy w dojściu do statystyk - zagrałem dziś mecz na live PSPS Pekanbaru - Bontang PKT (mecz ligi indonezyjskiej) na ilość rzutów rożnych w meczu. Zagrałem w przerwie spotkania na over 16.5, obstawiłem kiedy liczba rzutów rożnych wynosiła 11. Nastąpiła przerwa i zablokowali zakłady live, przekaz na żywo także został przerwany, ale wszystko wróciło do normy około 60 minuty. Na końcu relacji były pokazane statystyki w meczu, przy rzutach rożnych była suma 18, więc myślę fajnie jest wygrana. Patrze a rozliczyli mi kupon jako przegrany podając ilość rzutów rożnych z pierwszej połowy jako końcową - 11. Rozmawiam z gościem na live chat tłumacze jaka jest sytuacja a on mi piszę, że linia nie została osiągnięta w oparciu o statystyki dostępne dla działu bukmacherskiego, napisał jeszcze, że jak będę miał stronę z prawidłową ilością rzutów rożnych to, żebym napisał emaila (to pozwala sądzić, że oni nie znają prawidłowej ilości, ale mimo to rozliczyli kupon jako przegrany).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Lyon wyrównać do przerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
grzechu skad wiedziales dzisiaj o tym sporting b?????? Kadafi dal mi cyne Widze normalnie zapytac nie mozna!!!!!  Trzeba bylo posiedziec nad statystykami tego meczu to bys byl bogatszy o te pare zlotych,jesli oczywiscie wiesz co to sa mecze 3za3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
jak tam panowie Arka? jakies przecieki z trojmiasta? Lechia odpusci Arce? Lechia mogłaby puścić mecz wszystkim byle tylko Arka spadła a wy z tekstem czy Lechia puści Arce... oj juz sie tak nie spinaj... zapytalem sie tylko... moze wola puscic do 1 ligi polonie bytom, lepiej jezdzic do bytomia na mecze czy grac derby trojmiasta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
jak tam panowie Arka? jakies przecieki z trojmiasta? Lechia odpusci Arce? Lechia mogłaby puścić mecz wszystkim byle tylko Arka spadła a wy z tekstem czy Lechia puści Arce... oj juz sie tak nie spinaj... zapytalem sie tylko... moze wola puscic do 1 ligi polonie bytom, lepiej jezdzic do bytomia na mecze czy grac derby trojmiasta? lepiej grac w LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Lyon i Nicea po drugie bramki @ 3.6 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
grzechu skad wiedziales dzisiaj o tym sporting b?????? Kadafi dal mi cyne Widze normalnie zapytac nie mozna!!!!!  Trzeba bylo posiedziec nad statystykami tego meczu to bys byl bogatszy o te pare zlotych,jesli oczywiscie wiesz co to sa mecze 3za3 o jakim meczu mówicie, o sportingu braga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Gil Vicente odrabiamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
o jakim meczu mówicie, o sportingu braga? Sporting Gijon B
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Widze normalnie zapytac nie mozna!!!!!  Trzeba bylo posiedziec nad statystykami tego meczu to bys byl bogatszy o te pare zlotych,jesli oczywiscie wiesz co to sa mecze 3za3 o jakim meczu mówicie, o sportingu braga? Sportin Gijon B 3 liga Hiszpania grali o 12
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|