|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
to se zagralem dubla MJM+Querey 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Na LI @1.50 2 set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Ale Unibet najebał syfu z tym Crugnolą - Salamancą.
Może ktoś się będzie orientował zagrałem pierwszy set na Crugnole (okazało się, że to był prawdopodbnie Arnaboldi nie zwróciłem na to uwagi, że może być taki błąd na streamie). Dajmy na to za 100 wygrałem 175 PLN. Zainwestowałem tą kwotę już na Vinci i znów win. Czy teraz Unibet może mi zabrać hajs z wygranej Vinci za to że zrobią zwrot w pierwszym secie bo pomylili stream ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Ale Unibet najebał syfu z tym Crugnolą - Salamancą.
Może ktoś się będzie orientował zagrałem pierwszy set na Crugnole (okazało się, że to był prawdopodbnie Arnaboldi nie zwróciłem na to uwagi, że może być taki błąd na streamie). Dajmy na to za 100 wygrałem 175 PLN. Zainwestowałem tą kwotę już na Vinci i znów win. Czy teraz Unibet może mi zabrać hajs z wygranej Vinci za to że zrobią zwrot w pierwszym secie bo pomylili stream ? Z Vinci nie zabiorą hajsu na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
Ale Unibet najebał syfu z tym Crugnolą - Salamancą.
Może ktoś się będzie orientował zagrałem pierwszy set na Crugnole (okazało się, że to był prawdopodbnie Arnaboldi nie zwróciłem na to uwagi, że może być taki błąd na streamie). Dajmy na to za 100 wygrałem 175 PLN. Zainwestowałem tą kwotę już na Vinci i znów win. Czy teraz Unibet może mi zabrać hajs z wygranej Vinci za to że zrobią zwrot w pierwszym secie bo pomylili stream ? Wypłacaj kase  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370 |
To nam Sanchez pograla ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
myślę że już po meczu, LiNa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
NA LI 2*-0  jedzie ją nieźle, różnica klas
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
to se wybrałem ostroznie ze ugra seta  mjm wstyd u siebie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
to se wybrałem ostroznie ze ugra seta  mjm wstyd u siebie.... oj tam przejmujesz się... jest jedno proste wytłumaczenie na to  - WTA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
ale Farah gra dzis padake :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Ale Unibet najebał syfu z tym Crugnolą - Salamancą.
Może ktoś się będzie orientował zagrałem pierwszy set na Crugnole (okazało się, że to był prawdopodbnie Arnaboldi nie zwróciłem na to uwagi, że może być taki błąd na streamie). Dajmy na to za 100 wygrałem 175 PLN. Zainwestowałem tą kwotę już na Vinci i znów win. Czy teraz Unibet może mi zabrać hajs z wygranej Vinci za to że zrobią zwrot w pierwszym secie bo pomylili stream ? Wypłacaj kase  hehe nie powinni ci zabrac kasy za Vinci, ale za Crugnole ci odejmą, bet 365 jak się zorientował w drugim secie to porobił zwroty na wszystkie zakłady w tym meczu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Pio mam jeszcze lay Chela 1,5/10  Zaraz sprzedasz  done @Genius niestety nie podaję swoich stawek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
MagiK spoko, inne pytanie, zawsze greenujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
Ale Unibet najebał syfu z tym Crugnolą - Salamancą.
Może ktoś się będzie orientował zagrałem pierwszy set na Crugnole (okazało się, że to był prawdopodbnie Arnaboldi nie zwróciłem na to uwagi, że może być taki błąd na streamie). Dajmy na to za 100 wygrałem 175 PLN. Zainwestowałem tą kwotę już na Vinci i znów win. Czy teraz Unibet może mi zabrać hajs z wygranej Vinci za to że zrobią zwrot w pierwszym secie bo pomylili stream ? Wypłacaj kase  hehe nie powinni ci zabrac kasy za Vinci, ale za Crugnole ci odejmą, bet 365 jak się zorientował w drugim secie to porobił zwroty na wszystkie zakłady w tym meczu.. bet-at-home tez zwroty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
MagiK spoko, inne pytanie, zawsze greenujesz? tak, poza momentami kiedy tnę straty niestety z wczoraj z Porto mi nie wyszło i wczorajszy dzień na 0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Trzeba przyznać,że Lina jak już się wstrzeliła to napier*ala aż miło 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|