Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
jak to sie stalo, ze Legia wygrala puchar ?
byli lepsi
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
hehehe mówiłem że na powtórce widać ehhehe ale pajac obrońca
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
jak to sie stalo, ze Legia wygrala puchar ?
sialalalalalala
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jak to sie stalo, ze Legia wygrala puchar ?
byli lepsi
TA LEGIA byla od kogos lepsza ?!
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
jak to sie stalo, ze Legia wygrala puchar ?
byli lepsi
TA LEGIA byla od kogos lepsza ?!
YES,YES,YES...
w przeciwienstwie do Cracovii
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
murinio nie strzyże trawy jak należy ale perke zadać musi podlosc ludzka nie zna granic
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jak to sie stalo, ze Legia wygrala puchar ?
byli lepsi
TA LEGIA byla od kogos lepsza ?!
YES,YES,YES...
w przeciwienstwie do Cracovii
dla mnie science fiction, ze mogliscie byc lepsi, ale jesli tak to graty, ktos to wygrac musial - juz sobie wyobrazam lipiec-sierpien w EUROPIE
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Na zluzowanie obejrzyjcie sobie:
VIDEO
Wiem, że stare, ale ile razy to widzę tyle samo mam bekę straszną z tego osła
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
craax - tu sie z Toba zgadzam... niech Lech walczy o 4 miejsce w lidze jak najbardziej... rzecz jasna w moich zalozeniach Legia ma podium...
bo tylko Lech,Wisla,Legia daja jakas mala bo mala ale nadzieje ze sie nie skompromitujemy...
Lechia,Gornik,Belchatow? nie, dziekuje...
Jagielonia bedzie - lecz nie wierze
jest jeszcze Slask - lecz to jedna wielka niewiadoma, nawet zagadka pozostaje czy zostanie Lenczyk...
dlatego tez uwazam ze wprowadzenie 2 z 3 zespolow do ostatniej rundy eliminacji LE bedzie sukcesem... zejdzmy na ziemie - Wisla na CL nie ma szans...
a moze przy korzystnym losowaniu obejrzymy 2 zespoly w grupie LE... oby, czego i Wam zycze
zas Cracovii zycze wyprzedzenia Arki Gdynia co da utrzymanie
bo mam nadzieje ze Polonia B nie otrzyma w koncu licencji
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Slask jak wejdzie do pucharow to bedzie istna tragedia, ja na pudle widze Polonie obok Jagi i wislackich
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Na zluzowanie obejrzyjcie sobie:
VIDEO
Wiem, że stare, ale ile razy to widzę tyle samo mam bekę straszną z tego osła
tez mam polewke ale nie kumam czemu piszesz "osła". Kolo nie oganął sprzetu, poniosło go i wsio, natomiast podobało mi sie ze sie jebnał w piersi (faktycznie sie przejał czy wszyscy cali) i sie przyznał ze nigdy na tym nie smigał :-)
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
glupi jestes czy co wpadl na nogi nie bylo faulu ale uniemozliwil mu dojscie do pilki
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Na zluzowanie obejrzyjcie sobie:
VIDEO
Wiem, że stare, ale ile razy to widzę tyle samo mam bekę straszną z tego osła
tez mam polewke ale nie kumam czemu piszesz "osła". Kolo nie oganął sprzetu, poniosło go i wsio, natomiast podobało mi sie ze sie jebnał w piersi (faktycznie sie przejał czy wszyscy cali) i sie przyznał ze nigdy na tym nie smigał :-)
To było takie "osła" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, coś jak np. osioł ze Shreka
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
glupi jestes czy co wpadl na nogi nie bylo faulu ale uniemozliwil mu dojscie do pilki
zobacz co wcześniej zrobił Pique.
przecież widać gołym okiem że nie walczył o piłkę z Kryśką a tylko chciał jemu przeszkodzić...co w ogólnym rezultacie udało się
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
a to nie pierwssza 3 sie liczy do pucharow?
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
a to nie pierwssza 3 sie liczy do pucharow?
pierwsze 3....
z tym ze nie wiem czy jak Legia bedzie trzecia to kto wchodzi... ale chyba 4 w lidze, a nie rywal w finale PP...
rywal wszedlby gdyby Legia byla mistrzem
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
glupi jestes czy co wpadl na nogi nie bylo faulu ale uniemozliwil mu dojscie do pilki
zobacz co wcześniej zrobił Pique.
przecież widać gołym okiem że nie walczył o piłkę z Kryśką a tylko chciał jemu przeszkodzić...co w ogólnym rezultacie udało się
Marcelo za to samo dostał żółtko w poprzednim meczu.
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
a to nie pierwssza 3 sie liczy do pucharow?
pierwsze 3....
z tym ze nie wiem czy jak Legia bedzie trzecia to kto wchodzi... ale chyba 4 w lidze, a nie rywal w finale PP...
rywal wszedlby gdyby Legia byla mistrzem
jeśli Legia będzie 3 to w pucharach gra 4 drużyna ligi
Link skopiowany do schowka