Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 65 z 65 1 2 63 64 65
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by buko69
zobacz co wcześniej zrobił Pique.
przecież widać gołym okiem że nie walczył o piłkę z Kryśką a tylko chciał jemu przeszkodzić...co w ogólnym rezultacie udało się
czyli wolny dla Realu, ale to było wczesniej tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
no wlasnie, tez jestem przekonany na 99 procent ze 4-ta druzyna zagra jesli Legia bedzie na podium a bez mistrza...

ale gazeta...pl wyolbrzymia zadymy.... Michnikowskie pedaly

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
To było takie "osła" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, coś jak np. osioł ze Shreka
osioł osłowi nie równy ;-)) pozdro ;-)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by buko69
zobacz co wcześniej zrobił Pique.
przecież widać gołym okiem że nie walczył o piłkę z Kryśką a tylko chciał jemu przeszkodzić...co w ogólnym rezultacie udało się
czyli wolny dla Realu, ale to było wczesniej tongue

faul dla Realu...no ale jeszcze jest coś takiego jak "przywilej korzyści" ale to różnie jak widać jest interpretowane na świecie

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
czyli to nierealne
nie mowcie ze wierzycie, ze teraz, kiedy legia ma bramy otwarte do le bedzie o cos grala w lidzE?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
FC BARCELONA piwo w wielkim finale hura

adios madrid laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by urena
czyli to nierealne
nie mowcie ze wierzycie, ze teraz, kiedy legia ma bramy otwarte do le bedzie o cos grala w lidzE?

powinni dac sie ogrywac mlodziezy...

do odstrzalu - Mezenga, Knezevic, Antolovic, Szalach (z bolem serca ale jest coraz slabszy), Jedrzejczyk,

do przemyslenia - Gol (zaczynam sie bac czy to nie drugi Giza), Borysiuk @ Rybus (wydaje mi sie ze to ostatni dzwonek by wziac za nich godne pieniadze, z roku na rok coraz slabsi), Manu (jeszcze miesiac temu bylem totalnie przeciwny, lecz teraz jest jednym z lepszych graczy, gdyby jeszcze mial strzal)... no i nie wiem co zrobic z Chiniyama... zdrowy sie przyda, lecz kiedy on byl zdrowy... jest jeszcze Komorowski (jedno z wiekszych serc w druzynie, lecz serce to za malo, jeszcze umiejetnosci by sie przydaly)

do ogrywania - Szumski (Skaba wielkim bramkarzem nie bedzie, moze warto dac szanse mlodemu), Wolski (przyszlosc przed nim)

do budowania zespolu na ich podstawie - Vrdoljak,Rzezniczak,Wawrzyniak,Kucharczyk i duet Choto&Astiz(pod warunkiem ze sa w formie)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Boubson
no wlasnie, tez jestem przekonany na 99 procent ze 4-ta druzyna zagra jesli Legia bedzie na podium a bez mistrza...

ale gazeta...pl wyolbrzymia zadymy.... Michnikowskie pedaly

Witaj Boub piwo
..dobra rada, nie czytaj tej szmaty stop będziesz zdrowszy smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Boubson
no wlasnie, tez jestem przekonany na 99 procent ze 4-ta druzyna zagra jesli Legia bedzie na podium a bez mistrza...

ale gazeta...pl wyolbrzymia zadymy.... Michnikowskie pedaly

Witaj Boub piwo
..dobra rada, nie czytaj tej szmaty stop będziesz zdrowszy smile

witaj piwo

kiedy ja lubie ich serwis grin

choc coraz czesciej zastanawiam sie - co oni chca osiagnac wyolbrzymianiem czegos takiego?

generalnie gazete kupuje raz w tygodniu - w poniedzialki... choc odkad zniknela strona poswiecona NBA to juz nie to...

tak czy siak - PUCHAR POLSKI LEGII JEST!!! grin


Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
dobra ide spac, jutro trzeba sie ogarnac...

podsumowujac - pieknie ze Legia puchar zdobyla, lecz mam nadzieje ze Skorza po sezonie odejdzie...

lubie Go, dlatego tez uwazam ze za Puchar nie bedzie wspominany najgorzej, niemniej Legii potrzeba zmian... wiec Maciek - dziekujemy, powodzenia dalej... czy w Lechu? jezeli tam Cie zechca prosze bardzo... gdybym byl kibicem Lecha to bym wyklinal Bakeri na czym swiat stoi... Stilic na lawce? dziekujemy grin i jeszcze to straszenie konsekwencjami w sprawie EURO... panie Hiszpan, zabieraj sie pan do domu...

piekny dzien, az chce sie jutro wstac i wyjsc do pracy... a ze zimno sie zrobilo to wezme ze soba szalik... wiadomo jaki...

WIERNY AŻ PO GRÓB - dziekuje Ci Legio piwo

dobranoc

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Kieras
Originally Posted by buldog
Messiego nauczą na Wembley co to jest prawdziwy football

już vidic wie jak to zrobić

Ogien grin ooo
zdaję się, że już raz pokazywał 2 lata temu,
i Messi strzelił wtedy ostatniego gola głową wink

Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
Najgorsze dla Legii jest to, ze ten wygrany puchar zatuszuje caly beznadziejny sezon.

Juz chyba zatuszowal.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Przecież w tej angielskiej tam co kolejkę bramek od groma, nie brakuje goli po koronkowych akcjach i błędach drewnianej obrony.

Defensywa United niech sobie przypomni jak ją wkręcił Suarez -
laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by Krystian
FC BARCELONA piwo w wielkim finale hura

adios madrid laugh
tydzien temu wiadomo bylo ze awansowali co sie wydurniasz laugh

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Tak na szybko przejzalem posty i na wstepie gratuluje tym ktorzy oceniaja doping zachowanie,burdy kto demolowa kto nie z perspektywy monitora laugh Brawo kasztany...Legia wpadla na murawe swietowac razem z grajkami i byl spokoj zadnych prowokacji nic,nikt nie musial interweniowac do momentu kiedya pyry nie potrafily przelknac porazki zaczeli demolowac stadion,wylamali brame i ruszyli i tak to sie zaczelo smile To tak w skrocie bo teraz ruszam w balet a tym wszystkim anty Legijnym powiem jedno....i tego juz nie zmienicie laugh

Puuuuchar jest naszszszzsz lalalalalalalalalalal

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
trallala? ale czy dla wszystkich laugh
tego już nie zmienicie laugh

Strona 65 z 65 1 2 63 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1