|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [b][color:"green"]13.12.2005 - Wtorek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Cleveland - Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Washington - New Jersey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Charlotte - Denver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Minnesota - Sacramento <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />San Antonio - LA Clippers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Chicago - Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Seattle - Golden State Strona livescore NBA [ sportsline.com] [color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Pomocne linki znajduja sie na gorze dzialu US Sports w przyklejonym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Ma ktoś pewną informacje dlaczego nie gra w Heat Jason Williams i czy ewnetualnie dzisiaj juz zagra ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Moim typem dnia jest LAC CLippers w San Antonio ktore zagra dzisiaj bez Manu a takze pod znakiem zapytania stoi wystep Duncana i Parkera jestem przekonany ze bedzie mecz na styku i dlatego zaryzykuje na Clipersow po pieknym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Wiadomość dnia, to fakt, iż w Miami zmienił się trener. Zrezygnował Stan Van Gundy a jego miejsce zajął Pat Riley. Ciekawe, czy Pat nie stracił swojej formy, od kilku lat nie zasiadał już na ławce trenerskiej. Mimo wszystko dzisiaj rano postawiłem na: Chicago Bulls - Miami Heat -4 - 2 - 1,91 Chicago Bulls - Miami Heat - under 190 - 1,91
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja także skłaniałbym się do zagrania:
Chicago Bulls - Miami Heat 2 1,54
W Milami niepewny jest wystep Jasona Williamsa a w Chicago Bena Gordona. Bilans meczy Chicago u siebie 4-4 a Miami na wyjeździe 3-7. Do zespołu Miami powoli po kontuzji wraca S. O'Neal. Wiadomo, że jeszcze nie znajduje się w wysokiej formie ale sama obecność jego pod koszem, będzie wzbudzała strach zawodników (w większości młodych) Chicago.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Co do SA to Manu napewno nie wystapi. Znowu skrecil kostke (caly czas ta sama). Co do Parkera i Tima do chyba zagraja. perwszy z nich narzeka na uraz kolana, z kolei Duncan boli stopa. To chyba nie sa powazne kontuzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20 |
witam jakos wczesniej zagladalem do tematow o nba ale jakos nigdy nie mialem czasu sie zarejstrowac ale dzis sie to zmienilo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cleveland vs. Atlanta
Atlanta Hawks +13
Atlanta w dotychczasowych spotkaniach przegrala liczba 13 punktow tylko 5 razy. Ich zla passa 7 przegranych zostala przerwana w ostatnim meczu z San Antonio. W druzynie Cleveland nie zagraja kontuzjowani M. Andriuskevicius I. Newble R. Traylor A. Varejao. Mysle ze Atlanta podejdzie do tego meczu bardziej skoncentrowana niz dotychczas.. i jesli nawet miala by przegrac to napewno nie roznica 13 punktow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... ja dziś gram na Chicago ... z niektórych analiz.. wynika.. że Byczki maja sie dzis położyć na parkiecie.. bo "Pat" wraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie wierze w taką bajke
[color:"blue"]Chicago 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
 ... ja dziś gram na Chicago ... z niektórych analiz.. wynika.. że Byczki maja sie dzis położyć na parkiecie.. bo "Pat" wraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie wierze w taką bajke [color:"blue"]Chicago 8/10 Choć postawiłem w drugą stronę, to nie dlatego, że wrócił Pat. Myślę, że Pat wypadł z wprawy jako trener, ale Miami potraktuje ten mecz prestiżowo. Już wkrótce się okaże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam all
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
No to jam sie na dzis nie zgodze z kolega i moja propozycja na noc jest taka:
Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (0-12,5)-typ-1
Niech nie zaciemni nam obrazu wygrana nad SA. Tak naprawde Atalanta jakos sobie radzila z solidnymi zespolami, ale grajacymi bez polotu. A szczerz za taka wlsnie uwazam SA. Solidni, solidni i jeszcze raz solidni. Oczywiscie jest to zaskoczenie i jakiegos rodzaju sensacja, ale uwazam ze tzreba na ni prymrozyc troszke oko, wziasc pod uwage bol stopy Tima, kolanko Parkera, nierownosc od pewnego czasu Finleya. Do Horego tez sie mozna w ostatnim tygodniu przyczepic bo jest o co. Do tego dodajmy fakt ze pzreciwko druzynom grajacym niezykle zespolowo, bez zdecydowanych liderow , grajacym swietnie w defensywie idzie im calkiem calkiem przyzwoicie od poczatku sezonu i rzucic ti mozna chocby przyklady meczow z Indiana W87-85, czy Memphis L85-84. O wiele im gorzej idzie jesli graja przeciwko druzynom grajacym koszykowke na tak i majacych zdeecydownych liderow. Przyklady chocby wysokiech porazek z Suns (jeszcze nie targedia) oraz z GS, Miami i jestem przekonany ze gdy bedzie dochodzic do konfrontacji z takim druzynami jak Phi, Sac czy wlsnie Cle to mecze te beda sie konczyc pogromami. Moze mowie troche jak zakrecony ale mam nadziej z zostalem zrozumiany (cizki dzien).
Washington Wizards - New Jersey Nets/under200,5
W poprzedim meczu 172 pkt wiec chyba o czyms to mowi. Zrozumialbym gdyby braklo 5, 10, czy nawet 15. Ale wtedy zabraklo do 200 prawie 30 pkt. To o czym chyab swiadczy. O czym? A no przede wszystkim ze cala ofensywa Wash opiera sie na Arenasie. Szybki, sprawny, duzo rzuca, penetruje. No ale czy maja przeciwko sobie najepszego obronce na pzoycji PG( a za takiego uwazam Kidda przy calym szacunku dla Parkera) mozna tak grac? No chyba nie. Przejsc Kidda ciezko, a nawet jak sie uda spenetrowac do zawsze asekuruje Vince, ktory obronca jest takze moim zdaniem znamienitym. Uwielbiam jego czapy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Trojek tez raczej powinno byc mniej niz zwykle w meczach Wash. Jedyne o co sie boja to lakwa Wash w postaci Butlera i Atkinsa , no ale zawsze jest jakies ale. Bedzie Jackson wtedz na bosiku, Robinson cyz McInnis a oni do ulomkow sie nie zalicyaja. Choc pkt duyo nie ryucaja (o tak). Jamisonm skuteynie natomiast powinien sie zajac Jafferson I chzba od Haslema tego gorzej nie powinien yrobic ) no moye troszke)ale w kazdzm bady razie przed 15 Antwan powinien yostac zatryzmany. No i oki. Cala ofensyzwe Wash juz wzeleminowalismy. teraz zajmijmz sei ofenszwa NJN. to wszyscz wiedya trojkacik Kidd, Carter, Jefferson. Jeffersonem powinien sie zajac Antwan. Podobne warunki fiyzcyne, motoryka. To samo mozna powiedziec o Arenasie i Kiddzie. A jak pojdzie Carterowi to zobaczymy. Ostatnio mu poszlo nienajlepiej wiec pewnie maja na niego ajkis patent. Zresyta w zeszlym sezonie zatrzymali gracze Wash NJN na odpowiednio 109 pkt i 86, 88 oraz podkresle 68 pkt. Dla mnie under
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Panowie, wyczytałem ciekawe info, że Ron Artest opuszcza Indianę. Obszerny artykuł jest tu: http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=An...p&type=lgns [ sports.yahoo.com] poza tym dziś dla lokalnych wiadomości dał króciutki wywiad zza okna swojego Jeepa: -"Czy planujesz zagrać jeszcze jakiś mecz w składzie Indiany?" -"Mam nadzieję, że nie" Nieźle co ? A co głoszą plotki- jedna mówi o przenosinach do Sacramento za Peję a druga o grze dla Raptors z wymianą za Rose'a - to te najbardziej prawdopodobne kierunki. Inne, wymieniane drużyny to: Lakers (chyba ich będzie stać na niego) , Dallas (też bardzo bogaty klub) , Miami i LA Clippers Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
 ... ja dziś gram na Chicago ... z niektórych analiz.. wynika.. że Byczki maja sie dzis położyć na parkiecie.. bo "Pat" wraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie wierze w taką bajke [color:"blue"]Chicago 8/10 Przestań ironizować,a naucz sie czytac posty ze zrozumieniem. Ani ja,ani Zabielany nie pisalismy,że powrót Pata sprawi,że Miami gładko wygra. To moze byc jeden z czynników,ale....czy nie podziała również mobilizujaco na Bulls?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy. Bez obrazy,ale Twoje dotychczasowe analizy nie powalają na kolana,wiec wiecej pokory ,Kewin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Poza tym nie jest to mecz,w którym stawia się 8/10,bez przesady. U mnie 1 krok progresu na -hc Miami. CHI Bulls - MIA Heat Typ:2(-4,0) Kurs:1,97 Stawka 25/100 Buk:Pinnacle Dla mnie mecz sentymentalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Graja Ci,którym jeszcze kibicuję z sentymentu,z tymi,do których chyba przeniose swoje kibicowskie uczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
No to jam sie na dzis nie zgodze z kolega i moja propozycja na noc jest taka:
Washington Wizards - New Jersey Nets/under200,5
W poprzedim meczu 172 pkt wiec chyba o czyms to mowi. Zrozumialbym gdyby braklo 5, 10, czy nawet 15. Ale wtedy zabraklo do 200 prawie 30 pkt. To o czym chyab swiadczy. O czym? A no przede wszystkim ze cala ofensywa Wash opiera sie na Arenasie. Szybki, sprawny, duzo rzuca, penetruje. No ale czy maja przeciwko sobie najepszego obronce na pzoycji PG( a za takiego uwazam Kidda przy calym szacunku dla Parkera) mozna tak grac? No chyba nie. Przejsc Kidda ciezko, a nawet jak sie uda spenetrowac do zawsze asekuruje Vince, ktory obronca jest takze moim zdaniem znamienitym. Uwielbiam jego czapy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Trojek tez raczej powinno byc mniej niz zwykle w meczach Wash. Jedyne o co sie boja to lakwa Wash w postaci Butlera i Atkinsa , no ale zawsze jest jakies ale. Bedzie Jackson wtedz na bosiku, Robinson cyz McInnis a oni do ulomkow sie nie zalicyaja. Choc pkt duyo nie ryucaja (o tak). Jamisonm skuteynie natomiast powinien sie zajac Jafferson I chzba od Haslema tego gorzej nie powinien yrobic ) no moye troszke)ale w kazdzm bady razie przed 15 Antwan powinien yostac zatryzmany. No i oki. Cala ofensyzwe Wash juz wzeleminowalismy. teraz zajmijmz sei ofenszwa NJN. to wszyscz wiedya trojkacik Kidd, Carter, Jefferson. Jeffersonem powinien sie zajac Antwan. Podobne warunki fiyzcyne, motoryka. To samo mozna powiedziec o Arenasie i Kiddzie. A jak pojdzie Carterowi to zobaczymy. Ostatnio mu poszlo nienajlepiej wiec pewnie maja na niego ajkis patent. Zresyta w zeszlym sezonie zatrzymali gracze Wash NJN na odpowiednio 109 pkt i 86, 88 oraz podkresle 68 pkt. Dla mnie under Witam Mam taka ciekawostke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ok.5min. od pojawienia sie postu buk expekt wycofal zalad tak wiec kto skorzystal ten zarobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Na dzisiejsza noc skusilem sie na trzy zaklady ; Charlotte Bobcats - Denver Nuggets 1 2,21 Uwazam ze bobki to druzyna na dorobku walczy w kazdym meczu a panowie z colorado jak sie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings 2 2.63 Garnet i spolka po meczu o przedluzonym czasie gry i podrozy zagra u siebie z krolami ktozy mam nadzieje wracaja na dobra droge do serii zwyciestw (mozliwa dog <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Seattle SuperSonics - Golden State Warriors 2 2.05 Tutaj uwazam ze wojownicy poradza sobie z druzyna ktora nie bardzo przekonuje mnie osobiscie do powtozenia wyczynow z poprzedniego sezonu (spoczeli na laurach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37 |
dzis dla mnie typ nr jeden to chicago win ,uwazam ze mecz jest 50%na 50% wiec tak ladny kursik ba byki biore za grubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
wracajac do meczu Chi-Mia... kto tu napisał że postawiłem 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..po za tym każdy ma swój sposób analizowania meczów.. i wcale niemusi sie to wszystkim kierować ... ja robie to pod kątem matematycznym ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
..ale literówki ... jeszcze śpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Brawa i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla tych ktorzy zgarneli dzis Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
U mnie 1 krok progresu na -hc Miami. CHI Bulls - MIA Heat Typ:2(-4,0) Kurs:1,97 Stawka 25/100 Buk:Pinnacle
Dla mnie mecz sentymentalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Graja Ci,którym jeszcze kibicuję z sentymentu,z tymi,do których chyba przeniose swoje kibicowskie uczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amk Zabrakło punktu, tego się właśnie obawiałem, że zakład wejdzie, ale handi może być mimo wszystko za wysokie. Widać, że Pat jednak nie zapomniał jak się prowadzi zespół. No mam nadzieję, że dzisiaj się odegramy. Pozdrawiam all
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Brawo dla Cavs , lepszych buraków nie trafisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , nie idzie ostatnio trafić NBA , codziennie jeden błąd , wczoraj DAllas , dziś Cleveland
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623 |
Ktos moze mi powiedziec czemu mecz Los Angeles Clippers / San Antonio Spurs zostal usuniety z oferty betandwin?
Los Angeles Clippers u San Antonio Spurs (Spread) L.A. Clippers +8 USUNIĘTE
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ponieważ po dopisaniu 8-miu punktów Clippersom do ich wyniku wychodzi remis 95-95 , a w B&W nie ma remisów więc dostałeś zwrot.
pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|