Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
smirk ten jest dobry:


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Widziałem.
Coś innego i lepszego?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Też są:

Cincinnati Kid (1965)
Kasyno (1995)
Porachunki (1998)
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra (2001)
Żądło (1973)
Maverick (1994)
Hazardziści (1998)
Miesiąc miodowy w Las Vegas (1992)
Casino Royale (1967)
Gracz (1998)
Rain Man (1988)
The Hustler (1961)
Kolor pieniędzy (1986)
Lucky Town (2000)
Las Vegas (2003)
Oczy węża (1998)
Krupier (1998)
Przypadkowa melodia (1993)
Havana (1990)
Twarz (1997)
House of Games (1987)
Honeymoon in Vegas (1992)
Sting (1973)
California Split (1974)
Run (1991)
Kaleidoscope (1966)
The Last Casino (2004)
The Gambler (1974)
21 (2008)
Big Hand for the Little Lady (1966)
Papież Greenwich Village (1984)

Najlepiej użyć google, bo też nie wiadomo czego dokładnie poszukujesz.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja polecam - Rounders, Two For the money, Even money, Casino i 21 smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Jutro idę na 'Lincz' bardzo podobał mi się 'Dług' więc zacierałem ręce i na to smile mam nadzieję że bedzie dobry film.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Dlugo wzbranialem sie przed recenzja - chociaz krotka - filmu "Inwazja: Bitwa o Los Angeles" (Battle: Los Angeles). Czas jednak cos na jego temat napisac szczegolnie, ze lubie dobre kino SF.
Mialem to szczescie, ze przed obejrzeniem poczytalem troche komentarzy osob, ktore mialy okazje zobaczyc go wczesniej.
Wiec z gory wiedzialem, jakiego to poziomu rozrywki bedzie dane mi doswiadczyc.
Jesli ktos przystapi do tego filmu z zamiarem obejrzenia dobrego SF - niestety sie zawiedzie. Film ten bowiem jest typowym obrazem WOJENNYM, i tylko wrog taki jakis ... dziwny grin
Sam obraz, to polaczenie "Dnia Niepodleglosci" z "Helikpoterem w ogniu". Z pierwszego wzieto bowiem "modus operandi" obcych, a z drugiego - ciagla napierdalenke smile
Jak to w kinie Hamerykanskim, niestety - przy okazji seansu - doswiadczymy tez odpowiedniej (czytaj: nadmiernej) dawki patosu. Na cale szczescie patos ten nie odnosi sie li tylko tego cudownego, najwapanialszego na swiecie kraju - a ... najwspanialszej na swiecie armii ( nie bylem w armii USA - nie znam sie :D).
Slowo jeszcze o muzyce - soundtrack-a stworzyl Brian Tyler. W swiatku Hollyshitu uznawany jest za fabryke, dzieki czemu wiekszosc jego sciezek, to prostota i wtornosc. Ostatni, naprawde dobry soundtrack w jego wykonaniu pochodzil z "Annapolis". Tym razem dostajemy 22 utwory na plycie z ... w kolko ... powtarzajacym sie motywem przewodnim. Ale w odroznieniu od wiekszosci jego produkcji - motyw ten jest po prostu swietny. Dzieki temu cala plyta - jak i odbior w zderzeniu z obrazem - jest naprawde pozytywny hura
Ocena filmu - jako obrazu WOJENNEGO - 6,5


Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by eroll
Jutro idę na 'Lincz' bardzo podobał mi się 'Dług' więc zacierałem ręce i na to smile mam nadzieję że bedzie dobry film.

No kolejny dobry polski film. Trochę brakowało mi tego co w Długu robiło świetne napięcie i klimat a mianowicie muzyki (Urbaniak muzyka do długu klasa aplauz ) Tak czy siak film warto obejrzeć, momentami trzyma w napięciu i jest to uczucie utożsamiania się z 'bohaterami'. Słuszne główne hasło promujące film 'a Ty co zrobiłbyś w takiej sytuacji'?

Jak komuś podobał się 'Chrzest' , 'Dług' to koniecznie,,,

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Pytanko o the Event

Serial dostał cancela, ale opinie miał w sumie przyzwoite, warto oglądać cały 1 sezon, wiedząc że 2go nie będzie? w sensie zakończyli to jakoś sensownie, czy koniec w środku akcji?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
i właśnie dojrzałem, że Charliego Sheena w Two and a Half Men zastąpi Ashton Kutcher smile

Lubiłem ten serial, chyba przestanę wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Coronach
Pytanko o the Event

Serial dostał cancela, ale opinie miał w sumie przyzwoite, warto oglądać cały 1 sezon, wiedząc że 2go nie będzie? w sensie zakończyli to jakoś sensownie, czy koniec w środku akcji?
byc moze przeniasa go do innej stacji tongue

jeszcze nie bylo ostatniego odcinka, ale juz widac ze glowny watek zostanie raczej zostawiony bez zadnych przeslanek co moze sie stac dalej wink
Z drugiej strony temat watku sie wyczerpuje wg mnie, jesli maja robic serial dalej to chyba tylko drugi sezon i na tym koniec wiec moze ich ktos przygarnie smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
"Iron Sky" - premiera zaplanowana na kwiecien 2012
Finska produkcja science fiction (zapowiada sie na "czarna komedie") opowiada o grupie niemieckich zolnierzy, ktorzy pod koniec II wojny swiatowej zbudowali statek kosmiczny i uciekli na Ksiezyc, gdzie zbudowali baze po jego ciemnej stronie. W 2018 roku sa gotowi do powrotu i podbicia Ziemi grin
A oto 2 teaser-y:


We Come In Peace! laugh



Get ready ... to kick some nazi arse laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
na TVN7 Uciekinier z Arnoldem wink

Klasyka kaset wideo, jakoś mam sentyment do tego filmu wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406


Krótka ankieta wink

Nie słyszałem o tym filmie, oceny na imdb dość wysokie

Myślicie, że to będzie dobry film? Serbskie kino, o piłce nożnej wink jak będzie zainteresowanie to specjalnie dla mecz.pl zrobię napisy wink

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Panowie poleci mi ktos jakis serial w stylu Dexter, The Wire, The Shield ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Justified (wypas)
the Killing
Chicago Code
Hawai Five-0
Blue Bloods

W takiej kolejności wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Witam panowie, ogląda ktoś może serial "Breakout Kings" ?
Jak wrażenia? Warto ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Ja ostatnio zaczalem ogladac Gre o Tron na HBO i po dwóchpierwszych odcinkach jestem pod duzym wrazeniem,
super klimat, fajna fabuła, ciekawe postaci, moim zdaniem rewelka, byle tak dalej

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Mitul na sieci masz juz 5 odcinek dostepny jakbys chcial smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
ee tam, wole czekac i ogladac sobie w HD, nie mam cisnienia na ogladanie sciagnietych z neta jak mam w TV smile

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1