Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
#4641118 04/05/2011 15:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
[Linked Image] [img825.imageshack.us]

Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. "Kod nieśmiertelności" pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Czekam na film 'Lincz' mój brat kiedyś napisał scenariusz do tej akcji we Włodawie ale podejżewam że takich jak on było dużo bo akcja dość głośna. Może być dobry film

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
warto sie wybrac do kina na ta TOZSAMOSC z Liamem Neesonem?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Polecam :

Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Snatch
http://www.filmweb.pl/film/Kofeina-2006-263403
Płytki grób

Jak się spodoba to podam więcej "hitów" laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Krystian
warto sie wybrac do kina na ta TOZSAMOSC z Liamem Neesonem?

Ja mam mieszane uczucia,film zobaczyć musiałem bo raz że główny bohater bardzo mi przypasował w 'Uprowadzonej'a dwa że z tego co nie widziałem w kinie zostały już tylko komedie romantyczne. Cóż typowa sensacja ani słabe ani jakoś specjalnie mocne.Ja bym to brał w tv a chajs na kino przeznaczył na czteropak i popcorn smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
[Linked Image]

Film A. G. Iñárritu (m.in Amores Perros, 21 Gram), kawał dobrego kina, genialna rola Bardema.

Polecam tym bardziej, że sam go przetłumaczyłem i zrobiłem napisy (dostępne na KM i N24), a na poważnie to jest to obowiązkowa pozycja dla każdego poważnego "kinomana".

Poniżej fragment recenzji znalezionej w necie:

(...)
Czuję się nieco bezradny biorąc się za opisanie tego filmu. Jakiekolwiek bowiem słowa wydają mi się blade, kiedy przed moimi oczami pojawiają się obrazy z „Biutiful” - tej Via Dolorosa współczesnego Hioba (może Chrystusa, może Judasza, może syna marnotrawnego, może miłosiernego Samarytania?). Jest nim Uxbal, który, umierając na raka na ulicach miejskiego Inferno Europy, chce ocalić swoje człowieczeństwo – chroniąc własne dzieci, zmagając się z atakami szaleństwa psychicznie chorej żony, tęskniąc do nigdy nie widzianego przez siebie ojca, pomagając czarnoskórym imigrantom, negocjując ze skorumpowaną policją, przeciwstawiając się chińskim mafioso…
Więcej niż ze słów, można chyba wyczytać z naznaczonej cierpieniem, pogrążonej w mroku rozpaczy i zatopionej w morzu zgryzot, męskiej lecz nie pozbawionej ciepła twarzy Javiera Bardema, który wszedł w skórę Uxbala niemal organicznie, nie pozwalając nam na schronienie się w jakiejś komfortowej zonie, gdzie moglibyśmy sobie uświadomić, że… to tylko aktorstwo. Nie mogłem też szukać komfortu w skądinąd oczywistej dla innych widzów prawdzie, że „Biutiful” jest tylko filmem. Gdyż obcowanie z dziełem Iñárritu stało się dla mnie czymś więcej, niż oglądaniem artystycznej fikcji – więcej, niż kinem, (czego doświadczam nie tak znowu często).
(...)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Za chwilę 'Lśnienie' ahhh uczta kinomana. dobrze że oglądałem ten film tylko raz w życiu i nie mam przesytu.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
obejrzałem dokument Baraka i zajebisty piwo
7/10

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
* Coronach

Jaki jest tytul tego filmu co polecasz? znaczkow nie moge rozszyfrowac

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Kaznodzieja
* Coronach

Jaki jest tytul tego filmu co polecasz? znaczkow nie moge rozszyfrowac

Biutiful

Coronach tłumaczysz z Hiszpańskiego? Może za "Hiszpański Cyrk" się zabierzesz? smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
A jest ktoś komu się chcę potłumaczyć z włoskiego grin
...albo ma ktoś napisy do "La domenica specialmente"?

Zaznaczę też, że nie jestem dobry w szukaniu napisów także może to jest łatwo dostępne, a ja nie ogarniam wink

Najbardziej liczę jednak na zbiór filmowy Chrabąszcza i jego pomoc w tej kwestii smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
@ Kameleon

Aktualnie tłumczę Somewhtat Gentle Man (Norweski film, bardzo fajny ze świetną rolą Skarsgarda)

Co do "cyrku" musiałbym najpierw ściągnąć i posłuchać czy dam radę, bo przy Biutiful musiałem się subami wspomagać wink przeglądałem w sieci i ciężko znaleźć w ogóle ten film, tzn Cyrk, kilka wersji tytułu, dziwne relki, zorientuję się w temacie, jak się zabiorę to dam znać wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Panowie naszla mnie chcica smile

kojarzy ktos taki film gdzie jakis prawnik broni chlopaka oskarzonego o morderstwo ksiadza/biskupa (jakas wazna szyche w kosciele) , gosc rzeczywiscie zabil tego ksiedza , mial on jakies dwie osobowosci (dobra i zla) i zostal uniwiniony - potem sie okazalo ,ze on udawal ,ze ma niby te dwie osobowosci nad ktorymi nie panuje...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
na tvp2 'Z Odzysku' Niezły polski film smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by mez
Panowie naszla mnie chcica smile

kojarzy ktos taki film gdzie jakis prawnik broni chlopaka oskarzonego o morderstwo ksiadza/biskupa (jakas wazna szyche w kosciele) , gosc rzeczywiscie zabil tego ksiedza , mial on jakies dwie osobowosci (dobra i zla) i zostal uniwiniony - potem sie okazalo ,ze on udawal ,ze ma niby te dwie osobowosci nad ktorymi nie panuje...

juz znalezione smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by mez
Originally Posted by mez
Panowie naszla mnie chcica smile

kojarzy ktos taki film gdzie jakis prawnik broni chlopaka oskarzonego o morderstwo ksiadza/biskupa (jakas wazna szyche w kosciele) , gosc rzeczywiscie zabil tego ksiedza , mial on jakies dwie osobowosci (dobra i zla) i zostal uniwiniony - potem sie okazalo ,ze on udawal ,ze ma niby te dwie osobowosci nad ktorymi nie panuje...

juz znalezione smile

Świetna rola Edwarda Nortona wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Skończyłem już jakiś czas temu napisy do A Somewhat Gentle Man

Jak ktoś lubi skandynawskie kino, specyficzny humor, to na pewno będzie zadowolony.

Tutaj jest krótka recenzja na temat tego filmu:
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/kultura/a-somewhat-gentle-man--czyli-norweski-placz-przez-lzy-na-berlinale,53795,1

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Jakie są/polecacie filmy o zakladach, ew. hazardzie? smile

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1