|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chcialbym zalozyc temat dotyczacy wspolpracy grupy typerow ok. 15 osob interesujacych sie sportem i specjalizujacych sie w jakiejs dyscyplinie. Ja interesuje sie pilka (glownie Europa) oraz hokejem (Niemcy, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria) tenis w sezonie i lubie grac kursy 1.7-2.5, czasami remis. Nasze typy podawalibysmy na podstawie pewnosci wejscia zdarzenia. Zaczelibysmy powiedzmy od 10000 j. 2-5% kapitalu single od 1.4-1.6...5.0 duble 1.6... triple 1.9...Typy zamieszczamy wraz z analiza i podajemy tylko takie ktorych jestesmy pewni. Polemika mile widziana. Mozna przyjac jakas skale obstawiania i prowadzic statystyki. Wazne jest aby wlasciwie dobrac kurs do prawdopodobienstwo wejscia zdarzenia. Moglibysmy zaczac typowanie od jutra w osobnym temacie. Pomysly mile widziane. Wszystkich zainteresowanych prosze o wypowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Oznaczenia wygladalyby nastepujaco:
2/5 za 1% kapitalu; wysokie kursy; wysokie ryzyko; przeczucie; remis
3/5 za 2.8 % kapitału (280j.) 4/5 za 3.6 % kapitalu (360j.) 5/5 za 4.2 % kapitalu (420j.)
Raz w tygodniu stan konta bylby podliczany a stawki wyznaczane na nowo Po kilku tygodniach na + mozna zebrac gorke i zaczac ponownie
gramy kursy od 1.5 -> ewentualnie duble triple
typujemy tylko takie spotkania ktorych jestesmy pewni i sami gramy je w realu, to nie jest konkurs tylko wspolpraca grupowa
podajemy max3 typy tygodniowo (dubel liczy sie jakos 1 typ) chodzi o to aby wybrac najpewniejsze mecze tygodnia a nie grac na sile codziennie
grajac tak mozna szybko i wydatnie pomnozyc stan konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509 |
hmm ciekawy pomysł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chetnie sie przylacze. Interesuje sie NBA, NHL, i piłka nożna europejska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Jest pierwszy typer chcacy sie przylaczyc Hej nygus, witam na pokladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystkich zainteresowanych wspolpraca w grupie typerow ekspertow prosze o wpisywanie sie do tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Statystyki moznaby liczyc np tak:
ilosc trafnie wytypowanych spotkan*skutecznosc*sredni kurs trafionych = ilosc pkt -> pozycja w rankingu
np. 3 * 1 (100%) * 1.7 = 5.1 pkt.
dodatkowo mozna liczyc rentownosc poszczegolnych typow patrzac jak wypada to z pozycja w rankingu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Oto wstepny regulamin:
- Typujemy tylko takie spotkania ktorych jestesmy pewni i sami gramy je w realu. Gdy kilku typerow poda po +- 2 typy tygodniowo może się uzbierac pokazne grono rodzynkow do zagrania
- Podajemy max 3 typy tygodniowo chodzi o to aby wybrac najpewniejsze mecze tygodnia a nie grac na sile codziennie.
- Typy zamieszczamy wraz z analiza
- Kursy od 1.5 -> ... ewentualnie duble triple zestawienia, byle rozsadne, mogą być 2-3 dniowe
- Poczatkowy kapital 10000 j.
- Gramy wedlug:
2/5 za 1% kapitalu (100 j.)
3/5 za 2.8 % kapitału (280 j.) 4/5 za 3.6 % kapitalu (360 j.) 5/5 za 4.2 % kapitalu (420 j.)
Wazne jest aby wlasciwie dobrac kurs do prawdopodobienstwo wejscia zdarzenia.
- Statystyka na poczatek:
Podsumowania tygodnia
Pkt-acja:
ilosc trafnie wytypowanych spotkan * skutecznosc * sredni kurs trafionych = ilosc pkt -> pozycja w rankingu
np. 3 * 1 (100%) * 1.7 = 5.1 pkt. 2 * 0.67 * 1.9 = 2.5
Ranking:
1. Nick----------ilosc pkt---trafione/nietrafione w ostatniom tyg--- trafione/nietrafione---skutecznosc---rentownosc typow 2. ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Spoko ja się piszę sam już kilka razy próbowałem na różnych forach ruszyć ludzi do podobnych rzeczy - chociaż mi głównie chodziło o rozpisy i bloki. Jednak naród oporny do współpracy to kończyło się szybko albo zanim się zaczęło. Mam nadzieję że tutaj tak nie będzie. Mój konik to zdecydowanie piłka nożna nie koniecznie europejska. Pozdrawiam kontakt ew. GG 2982706
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
A po co mnożyć to przez ilość trafionych typów.Wydaje mi się, że ranking wg. p*k byłby wystarczający.Ja też mogę wziąść w tym udział.Jeśli pomysł szybko nie upadnie i będzie miał dobrego opiekuna, to może będzie to coś ciekawego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już było kilka takich prób.Tylko oby nie przeistoczyło się to w następny konkurs. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ja też chętnie spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy co z tego wyniknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W każdym bądź razie pomysł dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
A po co mnożyć to przez ilość trafionych typów.Wydaje mi się, że ranking wg. p*k byłby wystarczający... Przy liczeniu pkt wg. p*k nie mialoby znaczenia czy trafnie podamy 1 (1/1) 2 (2/2) czy 3 typy w kazdym przypadku bylaby taka sama ilosc pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
W gr jest juz 5 osob (10-12 byloby w sam raz)
Bursztyk LART komarek nygus Randall
wiec mysle ze mozna zalozyc osobny temat i powoli zaczac typowanie wliczajac niedziele do przyszlego tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
Ja tez chce..Hokej, Piłka(Holandia i Włochy) NBA..to moje domenki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Troche przeraza mnie te mnozenie wszystkiego..ale jescze raz przeczytam i zakapuje dokladnie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro 666V!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357 |
witam chętnie przyłączę się do tego projektu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
no to ja tez sprobuje kosz europejski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam, chętnie się przyłączę.Najlepiej sobie radzę z typowaniem piłki nożnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
ten teges majonez..a co z wynikami? Sami podajemy czy komarek Ty podajesz zalozmy co tydzien wyniki wszystkich typow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Wyniki i aktualne typy bede staral sie podawac na bierzaco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
Czesc,
Mozna sie jeszce przylaczyc ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Typuje glownie i tak bym tu wstawial Premiership i The Championship angielskie, do tej drugiej mam stworzone wlasne statystyki i moje typy beda oparte na nich. Jutro zaczyan sie w Anglii maraton pilkarski -w tydzien 4 kolejki wiec jest okazja na swieze typy. Mam jeszcze sugestie aby podawac jaka dyscypline gramy, czesto druzyny z siatkowki, koszykowki i pilki noznej maja te same nazwy a przy slabej znajomosci danej ligi trzeba sie naszukac w ofercie skad pochodzi typ.
Pozdrawiam !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Konradd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
czesc jarkow i konradd zapraszam do typowania! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|