Chcialbym zalozyc temat dotyczacy wspolpracy grupy typerow ok. 15 osob in..."> Chcialbym zalozyc temat dotyczacy wspolpracy grupy typerow ok. 15 osob in...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#464171 14/12/2005 12:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chcialbym zalozyc temat dotyczacy wspolpracy grupy typerow ok. 15 osob interesujacych sie sportem i specjalizujacych sie w jakiejs dyscyplinie. Ja interesuje sie pilka (glownie Europa) oraz hokejem (Niemcy, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria) tenis w sezonie i lubie grac kursy 1.7-2.5, czasami remis.
Nasze typy podawalibysmy na podstawie pewnosci wejscia zdarzenia. Zaczelibysmy powiedzmy od 10000 j. 2-5% kapitalu single od 1.4-1.6...5.0 duble 1.6... triple 1.9...Typy zamieszczamy wraz z analiza i podajemy tylko takie ktorych jestesmy pewni. Polemika mile widziana. Mozna przyjac jakas skale obstawiania i prowadzic statystyki. Wazne jest aby wlasciwie dobrac kurs do prawdopodobienstwo wejscia zdarzenia.
Moglibysmy zaczac typowanie od jutra w osobnym temacie. Pomysly mile widziane. Wszystkich zainteresowanych prosze o wypowiedzi.

Bonus: Unibet
#464172 14/12/2005 15:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Oznaczenia wygladalyby nastepujaco:

2/5 za 1% kapitalu; wysokie kursy; wysokie ryzyko; przeczucie; remis

3/5 za 2.8 % kapitału (280j.)
4/5 za 3.6 % kapitalu (360j.)
5/5 za 4.2 % kapitalu (420j.)

Raz w tygodniu stan konta bylby podliczany a stawki wyznaczane na nowo
Po kilku tygodniach na + mozna zebrac gorke i zaczac ponownie


gramy kursy od 1.5 -> ewentualnie duble triple

typujemy tylko takie spotkania ktorych jestesmy pewni i sami gramy je w realu, to nie jest konkurs tylko wspolpraca grupowa

podajemy max3 typy tygodniowo (dubel liczy sie jakos 1 typ) chodzi o to aby wybrac najpewniejsze mecze tygodnia a nie grac na sile codziennie


grajac tak mozna szybko i wydatnie pomnozyc stan konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464173 14/12/2005 15:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
hmm ciekawy pomysł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chetnie sie przylacze. Interesuje sie NBA, NHL, i piłka nożna europejska.

#464174 15/12/2005 07:44
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Jest pierwszy typer chcacy sie przylaczyc
Hej nygus, witam na pokladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wszystkich zainteresowanych wspolpraca w grupie typerow ekspertow prosze o wpisywanie sie do tematu

#464175 15/12/2005 10:29
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Statystyki moznaby liczyc np tak:

ilosc trafnie wytypowanych spotkan*skutecznosc*sredni kurs trafionych = ilosc pkt -> pozycja w rankingu

np. 3 * 1 (100%) * 1.7 = 5.1 pkt.


dodatkowo mozna liczyc rentownosc poszczegolnych typow patrzac jak wypada to z pozycja w rankingu

#464176 15/12/2005 13:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Oto wstepny regulamin:

- Typujemy tylko takie spotkania ktorych jestesmy pewni i sami gramy je w realu. Gdy kilku typerow poda po +- 2 typy tygodniowo może się uzbierac pokazne grono rodzynkow do zagrania

- Podajemy max 3 typy tygodniowo chodzi o to aby wybrac najpewniejsze mecze tygodnia a nie grac na sile codziennie.

- Typy zamieszczamy wraz z analiza

- Kursy od 1.5 -> ... ewentualnie duble triple zestawienia, byle rozsadne, mogą być 2-3 dniowe

- Poczatkowy kapital 10000 j.

- Gramy wedlug:

2/5 za 1% kapitalu (100 j.)

3/5 za 2.8 % kapitału (280 j.)
4/5 za 3.6 % kapitalu (360 j.)
5/5 za 4.2 % kapitalu (420 j.)

Wazne jest aby wlasciwie dobrac kurs do prawdopodobienstwo wejscia zdarzenia.

- Statystyka na poczatek:

Podsumowania tygodnia

Pkt-acja:

ilosc trafnie wytypowanych spotkan * skutecznosc * sredni kurs trafionych = ilosc pkt -> pozycja w rankingu

np. 3 * 1 (100%) * 1.7 = 5.1 pkt.
2 * 0.67 * 1.9 = 2.5

Ranking:

1. Nick----------ilosc pkt---trafione/nietrafione w ostatniom tyg--- trafione/nietrafione---skutecznosc---rentownosc typow
2. ...

#464177 15/12/2005 14:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Spoko ja się piszę sam już kilka razy próbowałem na różnych forach ruszyć ludzi do podobnych rzeczy - chociaż mi głównie chodziło o rozpisy i bloki. Jednak naród oporny do współpracy to kończyło się szybko albo zanim się zaczęło. Mam nadzieję że tutaj tak nie będzie. Mój konik to zdecydowanie piłka nożna nie koniecznie europejska. Pozdrawiam
kontakt ew. GG 2982706

#464178 16/12/2005 18:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
A po co mnożyć to przez ilość trafionych typów.Wydaje mi się, że ranking wg. p*k byłby wystarczający.Ja też mogę wziąść w tym udział.Jeśli pomysł szybko nie upadnie i będzie miał dobrego opiekuna, to może będzie to coś ciekawego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już było kilka takich prób.Tylko oby nie przeistoczyło się to w następny konkurs. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#464179 16/12/2005 19:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Ja też chętnie spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy co z tego wyniknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W każdym bądź razie pomysł dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#464180 17/12/2005 19:15
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Quote
A po co mnożyć to przez ilość trafionych typów.Wydaje mi się, że ranking wg. p*k byłby wystarczający...

Przy liczeniu pkt wg. p*k nie mialoby znaczenia czy trafnie podamy 1 (1/1) 2 (2/2) czy 3 typy w kazdym przypadku bylaby taka sama ilosc pkt.

#464181 17/12/2005 20:04
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
W gr jest juz 5 osob (10-12 byloby w sam raz)

Bursztyk
LART
komarek
nygus
Randall

wiec mysle ze mozna zalozyc osobny temat i powoli zaczac typowanie wliczajac niedziele do przyszlego tygodnia.

#464182 19/12/2005 00:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
Ja tez chce..Hokej, Piłka(Holandia i Włochy) NBA..to moje domenki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Troche przeraza mnie te mnozenie wszystkiego..ale jescze raz przeczytam i zakapuje dokladnie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro 666V!

#464183 19/12/2005 00:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
witam
chętnie przyłączę się do tego projektu!

#464184 19/12/2005 09:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
no to ja tez sprobuje kosz europejski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464185 19/12/2005 16:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Witam, chętnie się przyłączę.Najlepiej sobie radzę z typowaniem piłki nożnej.

#464186 19/12/2005 22:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Wypowiedzi niezwiazane ze spotkaniami prosze o wpisywanie narazie tutaj aby forum z typami bylo przejrzyste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.mecz.org/ubbthreads/show...9106&an=0&page=0#2169106

#464187 23/12/2005 21:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
ten teges majonez..a co z wynikami? Sami podajemy czy komarek Ty podajesz zalozmy co tydzien wyniki wszystkich typow?

#464188 24/12/2005 17:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Wyniki i aktualne typy bede staral sie podawac na bierzaco.

#464189 25/12/2005 18:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
Czesc,

Mozna sie jeszce przylaczyc ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typuje glownie i tak bym tu wstawial Premiership i The Championship angielskie, do tej drugiej mam stworzone wlasne statystyki i moje typy beda oparte na nich. Jutro zaczyan sie w Anglii maraton pilkarski -w tydzien 4 kolejki wiec jest okazja na swieze typy.
Mam jeszcze sugestie aby podawac jaka dyscypline gramy, czesto druzyny z siatkowki, koszykowki i pilki noznej maja te same nazwy a przy slabej znajomosci danej ligi trzeba sie naszukac w ofercie skad pochodzi typ.

Pozdrawiam !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Konradd

#464190 26/12/2005 16:44
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
czesc jarkow i konradd zapraszam do typowania! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (bukma, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, Sensei, Akhu, aker, alfa), 935 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,784
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1