|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jak długo biegacie ? i ile kilometrów dziennie pokonujecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Mysle sobie: 'o, fajny temat, wejde, poczytam, moze w koncu sie zmotywuje do biegania' sie rozpisales, brakuje jeszcze 'lubie to!' albo 'kciuk w gore!'  ale co tam, nabije se posta  nie biegam bo mi sie nie chce. a dziennie pokonuje jakies 5km ale spacerkiem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
A co tu duzo pisac  chcialem sie dowiedziec po prostu jakie dystanse pokonujecie , ile kilometrow tygodniowo itd.. Bo co mozna napisac o bieganiu oprocz tego ze jest prawie tak dobre jak orgazm ?  i wprowadza cialo i ducha w stan nieustannego szczescia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Bo co mozna napisac o bieganiu oprocz tego ze jest prawie tak dobre jak orgazm ?   no moze, bo przebiegne 500m i dysze jak po dobrym orgazmie  pobiegac to lubie za pilka, przez 2 godziny zabiegam niejednego duzo mlodszego lepka  ale jednostajnym tempem to ni ..uja, niech ktos powie czemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
ja raz tygodniowo 5-6km + co sobote lub niedziele meczyk na orliku 1:30h
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ja nie liczę ile km, biegam dla rekreacji do max wyczerpania 2-3x w tygodniu jak dobrze pójdzie.Prócz tego piłka też 2-3x no ale to tak od dwóch miesięcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
podjeżdżam sobie rowerem bo potem siły nie ma na powrót 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ale jednak samo bieganie tak jak amir napisał zajebiście wpływa na samopoczucie, o wiele bardziej niż podczas gry w piłkę w którą grałem dobre 8 lat w jakichś A-B-C klasach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Witam. Ja biegałem dużo w ubiegłym roku. Pokonywalem okolo 4-5km dziennie/co drugi dzień-była forma. Lecz zaprzestałem z powodów - przeprowadzka etc, sesje itd. Teraz jak troche pogoda się zrobila znowu zacząłem biegać. Mianowicie po Zakrzówku w Krakowie. Troche tam pod górkę czasami ale przyjemnie tam po tym parku(lasku) obok sie biega. Do biegania polecam iPoda z sensorem albo iPhone z nike+  - a jeśli ktoś chce sobie zmierzyć ile pokonuje w trasie to są do tego strony( www.mapmyfitness.com [ mapmyfitness.com] albo adidascouch). W tym sezonie robie sobie po 3km (taką trasę dookoła moich terenów sobie wyznaczylem). Później pewnie troche sobie dodam ale nie chce tutaj bić jakiś swoich rekordów, żyłować statów - biegać dla lepszej kondycji i zdrowia (+ no i troche zrzucić). A co do biegania i sportu - oczywiscie w zdrowym ciele zdrowy duch. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Mianowicie po Zakrzówku w Krakowie. Troche tam pod górkę czasami ale przyjemnie tam po tym parku(lasku) obok sie biega. Heh, też tam biegałem przez kilka lat. Tereny bardzo przyjemne do biegania. Trzeba będzie znowu zacząć bo z formą kiepsko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
8-10km max raz w tygodniu (brak czasu na więcej).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102 |
A ja odradze nike+, nawet zkalibrowane na bieżni ma dość duzy margines błedu. Jesli ktoś zamierza się tym bawić an stałe polecam garmin forerunner 305, co prawda 650 zł, ale odległosci mierzy za pomoca GPS, full statystyk + puls.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
wlasnie wrocilem z treningu 10 km zrobione czuje sie jak nowo-narodzony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
pobiegac to lubie za pilka, przez 2 godziny zabiegam niejednego duzo mlodszego lepka  ale jednostajnym tempem to ni ..uja, niech ktos powie czemu  mam dokładnie tak samo - mogę biegać za czymkolwiek choćby za zającem w lesie, a jak próbuje tylko biegać dla samego biegania to po 5 minutach odechciewa mi się -zero motywacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Bo co mozna napisac o bieganiu oprocz tego ze jest prawie tak dobre jak orgazm ?   no moze, bo przebiegne 500m i dysze jak po dobrym orgazmie  pobiegac to lubie za pilka, przez 2 godziny zabiegam niejednego duzo mlodszego lepka  ale jednostajnym tempem to ni ..uja, niech ktos powie czemu  jestes krótkodystansowcem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
wlasnie wrocilem z treningu 10 km zrobione czuje sie jak nowo-narodzony  długo biegasz? Jak zacząłeś dziś to powodzenia jutro przy wstawaniu  3 razy w tygodniu 2 kółeczka wokół Błoni krakowskich - jakieś 8km. Biegam 4 miesiące w celu pozbycia się brzucha. Niestety nie widzę rezultatów. Ogólnie dla zdrowia lubię pobiegać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Genius biegam od 5 lat z malymi kilkutygodniowymi przerwami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Zeby widziec rezultat to samo bieganie nie wystarczy. Wazna jest tez dieta i jakies cwiczenia na brzuch , ja sobie 4 razy do roku robie Weidera.Ale dieta to podstawa.Zacznij jesc duzo miesa ,ryb,owoce i warzywa a wtedy bedziesz zadowolony z efektow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333 |
trening silowy ( przede wszystkim cwiczenia wielostawowe martwy ciag i przysiady)
interwaly ( 10 sekund sprintu , 30 sekund truchtu w wrrsji klasycznej= kilka minut takiego wysilku to jak godzina biegania)
bieganie w stalym tempie
w takiej kolejnosci od najbardziej efektywnych cwiczen na spalenie tluszczu
+ dieta
nie tam zadne brzuszki , czy sklony
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333 |
http://www.sfd.pl/Trening_Interwa%C5%82owy-t672530.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|