Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#4641712 04/05/2011 19:56
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Jak długo biegacie ? i ile kilometrów dziennie pokonujecie.


Bonus: Unibet
Amir_Khan #4641724 04/05/2011 20:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Mysle sobie: 'o, fajny temat, wejde, poczytam, moze w koncu sie zmotywuje do biegania' laugh
sie rozpisales, brakuje jeszcze 'lubie to!' albo 'kciuk w gore!' grin
ale co tam, nabije se posta cool



nie biegam bo mi sie nie chce.
a dziennie pokonuje jakies 5km ale spacerkiem.
smile

Amir_Khan #4641726 04/05/2011 20:11
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
A co tu duzo pisac laugh chcialem sie dowiedziec po prostu jakie dystanse pokonujecie , ile kilometrow tygodniowo itd.. Bo co mozna napisac o bieganiu oprocz tego ze jest prawie tak dobre jak orgazm ? tongue i wprowadza cialo i ducha w stan nieustannego szczescia

Amir_Khan #4641733 04/05/2011 20:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Amir_Khan
Bo co mozna napisac o bieganiu oprocz tego ze jest prawie tak dobre jak orgazm ? tongue
crazy no moze, bo przebiegne 500m i dysze jak po dobrym orgazmie laugh

pobiegac to lubie za pilka, przez 2 godziny zabiegam niejednego duzo mlodszego lepka grin ale jednostajnym tempem to ni ..uja, niech ktos powie czemu grin

Amir_Khan #4641736 04/05/2011 20:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
ja raz tygodniowo 5-6km + co sobote lub niedziele meczyk na orliku 1:30h

Amir_Khan #4641738 04/05/2011 20:21
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Ja nie liczę ile km, biegam dla rekreacji do max wyczerpania 2-3x w tygodniu jak dobrze pójdzie.Prócz tego piłka też 2-3x no ale to tak od dwóch miesięcy.

Amir_Khan #4641744 04/05/2011 20:23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
podjeżdżam sobie rowerem bo potem siły nie ma na powrót laugh

Amir_Khan #4641750 04/05/2011 20:27
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Ale jednak samo bieganie tak jak amir napisał zajebiście wpływa na samopoczucie, o wiele bardziej niż podczas gry w piłkę w którą grałem dobre 8 lat w jakichś A-B-C klasach

Amir_Khan #4641775 04/05/2011 20:52
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Witam.

Ja biegałem dużo w ubiegłym roku. Pokonywalem okolo 4-5km dziennie/co drugi dzień-była forma. Lecz zaprzestałem z powodów - przeprowadzka etc, sesje itd.
Teraz jak troche pogoda się zrobila znowu zacząłem biegać. Mianowicie po Zakrzówku w Krakowie. Troche tam pod górkę czasami ale przyjemnie tam po tym parku(lasku) obok sie biega. Do biegania polecam iPoda z sensorem albo iPhone z nike+ wink - a jeśli ktoś chce sobie zmierzyć ile pokonuje w trasie to są do tego strony(www.mapmyfitness.com [mapmyfitness.com] albo adidascouch). W tym sezonie robie sobie po 3km (taką trasę dookoła moich terenów sobie wyznaczylem). Później pewnie troche sobie dodam ale nie chce tutaj bić jakiś swoich rekordów, żyłować statów - biegać dla lepszej kondycji i zdrowia (+ no i troche zrzucić).

A co do biegania i sportu - oczywiscie w zdrowym ciele zdrowy duch. wink

crova #4641931 04/05/2011 22:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by crova
Mianowicie po Zakrzówku w Krakowie. Troche tam pod górkę czasami ale przyjemnie tam po tym parku(lasku) obok sie biega.
Heh, też tam biegałem przez kilka lat. Tereny bardzo przyjemne do biegania.
Trzeba będzie znowu zacząć bo z formą kiepsko wink

Amir_Khan #4642124 04/05/2011 23:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
8-10km max raz w tygodniu (brak czasu na więcej).

Amir_Khan #4642289 05/05/2011 00:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
A ja odradze nike+, nawet zkalibrowane na bieżni ma dość duzy margines błedu. Jesli ktoś zamierza się tym bawić an stałe polecam garmin forerunner 305, co prawda 650 zł, ale odległosci mierzy za pomoca GPS, full statystyk + puls.

Amir_Khan #4642340 05/05/2011 00:53
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
wlasnie wrocilem z treningu 10 km zrobione czuje sie jak nowo-narodzony tongue

xqwzts #4642354 05/05/2011 00:57
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by xqwzts
pobiegac to lubie za pilka, przez 2 godziny zabiegam niejednego duzo mlodszego lepka grin ale jednostajnym tempem to ni ..uja, niech ktos powie czemu grin

mam dokładnie tak samo - mogę biegać za czymkolwiek choćby za zającem w lesie, a jak próbuje tylko biegać dla samego biegania to po 5 minutach odechciewa mi się -zero motywacji smile

xqwzts #4642446 05/05/2011 01:26
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Amir_Khan
Bo co mozna napisac o bieganiu oprocz tego ze jest prawie tak dobre jak orgazm ? tongue
crazy no moze, bo przebiegne 500m i dysze jak po dobrym orgazmie laugh

pobiegac to lubie za pilka, przez 2 godziny zabiegam niejednego duzo mlodszego lepka grin ale jednostajnym tempem to ni ..uja, niech ktos powie czemu grin
jestes krótkodystansowcem tongue

Amir_Khan #4642755 05/05/2011 03:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Amir_Khan
wlasnie wrocilem z treningu 10 km zrobione czuje sie jak nowo-narodzony tongue
długo biegasz? Jak zacząłeś dziś to powodzenia jutro przy wstawaniu wink

3 razy w tygodniu 2 kółeczka wokół Błoni krakowskich - jakieś 8km.
Biegam 4 miesiące w celu pozbycia się brzucha. Niestety nie widzę rezultatów.

Ogólnie dla zdrowia lubię pobiegać smile

Amir_Khan #4642940 05/05/2011 04:50
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Genius biegam od 5 lat z malymi kilkutygodniowymi przerwami smile

Amir_Khan #4642944 05/05/2011 04:52
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Zeby widziec rezultat to samo bieganie nie wystarczy. Wazna jest tez dieta i jakies cwiczenia na brzuch , ja sobie 4 razy do roku robie Weidera.Ale dieta to podstawa.Zacznij jesc duzo miesa ,ryb,owoce i warzywa a wtedy bedziesz zadowolony z efektow.

Amir_Khan #4642980 05/05/2011 05:44
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
trening silowy ( przede wszystkim cwiczenia wielostawowe martwy ciag i przysiady)

interwaly ( 10 sekund sprintu , 30 sekund truchtu w wrrsji klasycznej= kilka minut takiego wysilku to jak godzina biegania)

bieganie w stalym tempie

w takiej kolejnosci od najbardziej efektywnych cwiczen na spalenie tluszczu

+ dieta


nie tam zadne brzuszki , czy sklony

Amir_Khan #4642984 05/05/2011 05:50
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
http://www.sfd.pl/Trening_Interwa%C5%82owy-t672530.html

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1