Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 39 1 2 11 12 13 14 15 38 39
Luc Nilis #4642130 04/05/2011 23:51
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Zastanawiam się czy ogladanie tego programu w ogóle ma sens. Już sam tytuł "Czy kibole zniszczą nam Euro" jest dla zorientowanego w syuacji i trzeźwo myslącego człowieka odpychający i mówi w jakiej konwecji bedzie prowadzony program.

Dlatego najważniejsze znaczenie ma czy przedstawicielem samych zainteresowanych będzie ktoś reprezentatywny, znany przynajmniej w środowisku kibiców swojego klubu (o ludziach z OZSK nawet nie marzę) czy po prostu 'pan Janek- kibic'. Czy będą to ludzie którzy znają problem, wypomadowane klowny czy emeryci którzy na mecze chodzą od xx lat, a tak na prawdę siedzą w vip lożach, wpierdalają popkorn, a informacje czerpią z wyborczej.

Bonus: Unibet
Luc Nilis #4642141 04/05/2011 23:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Luc Nilis
Kibice
smile

tzn kto?
nie wiem Mat, zobaczymy o 21, no Staruch z Litarem raczej nas obecnością w studio nie zaszczycą wink

podobno maja wystapic w kominiarkach aby zakazow stadionowych nie dostac

Piostar #4642159 05/05/2011 00:03
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
kto będzie chciał rozpierdolić miasto w czasie euro - zrobi to.
a stadiony?
wykupienie 15 tysięcy biletów przez demolujących graniczy z cudem.

Piostar #4642162 05/05/2011 00:06
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128

Piostar #4642170 05/05/2011 00:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Na EURO na samych stadionach na pewno będzie spokój jeśli chodzi o naszych kibiców. Do takiego wniosku każdy dojdzie jeśli tylko logicznie pomyśli.

Żeby jakaś ekipa wywołała zadymę muszą być spełnione dwa podstawowe warunki:

- musi ich być trochę (over 100)
- muszą się zebrać razem w kupie

Na EURO na stadionie na pewno się nie zbiorą, bo to niemożliwe by wszyscy dostali bilety i jeszcze do tego gdzieś na tą samą trybunę czy ten sam sektor. Mission impossible.

Pomijam już wątek ekonomiczny, czyli że bilety będą drogie i takie "karki" przyzwyczajone do wchodzenia na stadion za free dzięki różnym układom mogą nie mieć ochoty płacić tyle szmalu. Będą woleli sobie kupić kilka wiader koksu.

Zasada prosta. Nie ma na stadionie ekipy zebranej w kupie = nie ma problemu. Jeśli tego pokroju ludzie dostaną się na stadion to będą pojedyncze sztuki rozsiane po całym stadionie. A wiadomo jak to jest - w kupie mocny, a sam pierwszy spier*ala jak przyjdzie co do czego.

Także o stadiony bym się nie bał. Jedyne możliwe incydenty to jacyś niedzielni kibice (typowe buractwo), które jak zobaczy że sprzedają piwo będą łoić do oporu i potem będą robić wiochę na trybunach. Ale to będą pojedyncze przypadki.


Za to z tzw. "kibolami" problem może być na mieście. I tam będzie potrzeba sporych sił porządkowych, które będą zabezpieczać centra miast i okolice stadionu.

Zresztą - nie od dziś wiadomo, że imprezy typu EURO czy MŚ to imprezy dla "januszy" lub "pikników". A nie dla chuliganów.


P.S. Niech Tusk zamknie stadion Lecha. Aha, i niech nie zapomni powiedzieć Platiniemu, że właśnie zamknął stadion budowany za państwowe pieniądze (czyli zamknie go sam sobie) na EURO. I niech mu powie, że ten stadion nie spełnia norm bezpieczeństwa, czyli przyzna się, że do tej pory Platini był okłamywany w tej kwestii.
I niech jeszcze powie, że delegaci UEFA, którzy nie raz i nie dwa wizytowali ten stadion to ciecie, którzy się nie znają bo dopuszczali stadion choćby do rozgrywek ligi europejskiej.

Piostar #4642481 05/05/2011 01:37
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Co to za różnica z kim będziemy w grupie? Przyjadą ochlaptusy z zachodu do trzeciego świata jakim dla nich jest Polska będą się szwendać grupami najebani w 4 dupy robiąc borutę to się dopiero przekonacie co to jest bydło.

Piostar #4642492 05/05/2011 01:43
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak spojrzę na tego Kręcinę,

to nie powiem co,

bo mnie zbanują grin

Piostar #4642493 05/05/2011 01:44
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
potem ci co tak teraz nadają na naszych, zatęsknią za nimi.

Piostar #4642552 05/05/2011 02:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Przeżyjmy to jeszcze raz


http://www.sport.pl/pilka/1,64946,9540503,Rasistowska_flaga_kiboli_Jagielloni__listopad_2007__,,ga,,3.html


Na płocie, za którym siedzieli kibole z Białegostoku, wisiała flaga z symbolem "białej siły". laugh laugh laugh laugh


Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by royalflush
potem ci co tak teraz nadają na naszych, zatęsknią za nimi.

kto to jest "nasi" ?? niech mnie ktoś oświeci bo ja nie kumaty smile

KeeP #4642660 05/05/2011 02:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Kiedys ogladalem dosc dlugi cykl programow o kibolach w Holandii i powiem wam ze u nas to jest zabawa i pelen spokoj bo tam jak jakis urzednik juz nie pamietam ale byl dosc wysoko dal zakaz i zamknal klub kibica jednej z druzyn to zona i corka bala sie wyjsc do ogrodu bo takie byly akcje z napadami i grozbami smierci wlacznie - to bylo chore i to byl szczyt totalnego debilizmu a u nas ...

taki Zytnicki ktory wyglada jak student biologii (bez obrazy) chodzi i jatrzy jak tylko moze shocked mad

Po tym co widzialem to moglby w Holandii napisac tylko jeden artykul ...

Piostar #4642698 05/05/2011 03:02
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
W Holandii by mu się podobało, pedał w sensie dosłownym!

mat2000 #4642733 05/05/2011 03:09
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by mat2000
/_DSC7424.jpg[/img]


Piromani aplauz

Lech rozczarował brakiem ultrasowania.


Brak oprawy zapowiedziany był, zanim awansowaliśmy do finału. Decyzja zapadła znacznie wcześniej.

Ile Was kosztował cały wyjazd (bilet, specjal, szale itp)?

Piostar #4642740 05/05/2011 03:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
jaka debata taka i cała ta walka z wandalizmem na stadionach, Litary, Staruchy i im podobni mogą spać jak najbardziej spokojnie.

Luc Nilis #4642889 05/05/2011 04:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
W nawiązaniu do informacji podanej w łódzkim dodatku "Gazety Wyborczej", dotyczącej tego, iż daliśmy czas prezesom do poniedziałku na wypłatę pieniędzy, gdyż w przeciwnym razie będziemy znów strajkować, pragniemy jako drużyna poinformować, iż nigdy nie rozważaliśmy takiego scenariusza.

W związku z tym informacja podana w gazecie jest nieprawdziwa.

Zawodnicy Widzewa



dzis czlowiek za kazde nieprawdziwie powiedziane slowo musi sie gesto tlumaczyc, kibic za kazda wypowiedziana na stadionie kur... przepraszac i pisac oficjalne oswiadczenia a dziennikarze ... moga pisac co im sie podoba - prawda czy nie ?? wazne zeby wzbudzic sensacje a jeszcze jak im sie uda podburzyc lub zepsuc atmosfere to juz premia uznaniowa przysluguje mad

czy bedzie sprostowanie tej nieprawdziwej informacji ???
Stawiam ze nie - 1,01 full stawka laugh

Krystian #4642973 05/05/2011 05:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Krystian
[Linked Image]

Inzaghi78 #4642975 05/05/2011 05:39
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Inzaghi78
Kiedys ogladalem dosc dlugi cykl programow o kibolach w Holandii i powiem wam ze u nas to jest zabawa i pelen spokoj bo tam jak jakis urzednik juz nie pamietam ale byl dosc wysoko dal zakaz i zamknal klub kibica jednej z druzyn to zona i corka bala sie wyjsc do ogrodu bo takie byly akcje z napadami i grozbami smierci wlacznie - to bylo chore i to byl szczyt totalnego debilizmu a u nas ...

taki Zytnicki ktory wyglada jak student biologii (bez obrazy) chodzi i jatrzy jak tylko moze shocked mad

Po tym co widzialem to moglby w Holandii napisac tylko jeden artykul ...

E tam jaki hardkorr w tej Holandii przecież w Polsce nie jednemum też dom czy samochód podpalili.
Mój znajomy który był sędzią w okręgówce 1,5km przez pola uciekał jak go z widłami gonili. Jakby kondychy nie miał dobrej to widły w plecach murowane ;p
Temu z GW pewnie nieraz grozili, pozwolenie może dostał i teraz z klamką wszędzie łazi.

zecik #4642977 05/05/2011 05:43
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by zecik
Brak oprawy zapowiedziany był, zanim awansowaliśmy do finału. Decyzja zapadła znacznie wcześniej.

Ile Was kosztował cały wyjazd (bilet, specjal, szale itp)?

Co było powodem?

130 pakiet.

Piostar #4643123 05/05/2011 13:22
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
"Zdaniem dr. Wojciecha Jabłońskiego, politologa, akcja rządu przeciw pseudokibicom może być jednym z motorów medialnej kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej.- Będziemy mieli powtórkę z walki przeciw dopalaczom czy branży hazardowej - przewiduje."
http://www.rp.pl/artykul/652926_Tusk_idzie_na_wojne_z_kibolami.html

wychodzi ze prowokacja jednak, i to ze strony POjebów



forty #4643271 05/05/2011 16:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by forty
wychodzi ze prowokacja jednak, i to ze strony POjebów

Na powtórkach wyraźnie widać, że goście w kapturach co demolują nie swój stadion to Miro, Rychu i Zbychu laugh

Strona 13 z 39 1 2 11 12 13 14 15 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, forty, ANZELMO), 2,850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1