|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Niepotrzebne było te robienie dymu na finale PP, gdzie była delegacja z UEFA, itd. To kluby powinny na pierwszym miejscu zrobić porządek z własnymi kibicami a nie wchodzić w jakieś dziwne układy, a swoją drogą rząd też powinien "po angielsku" się za to zabrać czyli na poważnie rozwiązać problem od a do z a nie jakieś półkroczki tu i tam jak to od lat bywało... Z drugiej strony za rok nikt nie będzie o tym pamiętał bo nic poważniejszego się nie wydarzyło w Bydgoszczy, a jak się znów trafi takie wymarzone zestawienie w finale jak Legia - Lech to ranga PP urośnie diametralnie po pełnym komplecie widzów na najnowocześniejszym obiekcie w tej części Europy. Niesamowite, że wreszcie się doczekaliśmy własnego "Wembley" i zarówno finaliści PP jak i Reprezentacja nie muszą się już przemieszczać z jednego stadionu na drugi i tak wędrować w kółko jak banda cyganów...  ok - moge sie zgodzic ze sie doczekalismy... lecz juz w tym roku mielismy wlasne Old Trafford ew.Anfield Road... i co? i gralismy w Bydgoszczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
NIech wystawia ekipe sejmowa, Schetyna na pomocy, Tusk w ataku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Niepotrzebne było te robienie dymu na finale PP, gdzie była delegacja z UEFA, itd. To kluby powinny na pierwszym miejscu zrobić porządek z własnymi kibicami a nie wchodzić w jakieś dziwne układy, a swoją drogą rząd też powinien "po angielsku" się za to zabrać czyli na poważnie rozwiązać problem od a do z a nie jakieś półkroczki tu i tam jak to od lat bywało... Z drugiej strony za rok nikt nie będzie o tym pamiętał bo nic poważniejszego się nie wydarzyło w Bydgoszczy, a jak się znów trafi takie wymarzone zestawienie w finale jak Legia - Lech to ranga PP urośnie diametralnie po pełnym komplecie widzów na najnowocześniejszym obiekcie w tej części Europy. Niesamowite, że wreszcie się doczekaliśmy własnego "Wembley" i zarówno finaliści PP jak i Reprezentacja nie muszą się już przemieszczać z jednego stadionu na drugi i tak wędrować w kółko jak banda cyganów...  ok - moge sie zgodzic ze sie doczekalismy... lecz juz w tym roku mielismy wlasne Old Trafford ew.Anfield Road... i co? i gralismy w Bydgoszczy i w ten sposob dali ciala na calej linii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
w normalnym kraju tegoroczny final odbylby sie w Krakowie, ewentualnie Kielce... ale nasz prezio musial dziekowac za glosy... stad spotkanie reprezentacji w Szczecinie, czy tez teraz final w Bydgoszczy... zapewne odbyloby sie w Mielcu, gdyby nie to ze juz nawet w rodzinnym miescie pana Grzesia najczesciej skandowana przyspiewka jest - "Grzegorz Lato, jestes szmatą..."
a mowilem, ostrzegalem, balem sie - Listkiewicz nie byl taki zly jak go media przedstawialy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Też nie wiem skąd tą Bydgoszcz wytrzasnęli... Na szczęście ten cygański cyrk już się skończył i teraz finał PP będzie rozgrywany co roku na Stadionie Narodowym. Trzeba będzie jakiegoś dobrego szampana wstawić do lodówki i nakleić na niego L-kę. I oby się okazało, że 1 szampan to za mało w przyszłym sezonie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Co tam Bydgoszcz, mecz o super puchar jest w Ostródzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Też nie wiem skąd tą Bydgoszcz wytrzasnęli... Na szczęście ten cygański cyrk już się skończył i teraz finał PP będzie rozgrywany co roku na Stadionie Narodowym. Trzeba będzie jakiegoś dobrego szampana wstawić do lodówki i nakleić na niego L-kę. I oby się okazało, że 1 szampan to za mało w przyszłym sezonie...  teraz to mnie wkurwiłeś jak bedziesz tamtedy kiedys przejeżdżał to popamiętasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
a mowilem, ostrzegalem, balem sie - Listkiewicz nie byl taki zly jak go media przedstawialy Z Beenhakkerem było to samo, tłum tak chciał upadku Leo że nawet nie zastanawiano się co będzie gdy kolesiom ze związku uda się w końcu go wywalić. Coś czuję, że po Euro 2012 ten cały PZPN zostanie rozwiązany i nikt nie będzie się przejmował czasowym wykluczeniem kadry z eliminacji do MŚ, Ligą Mistrzów, itd. Po prostu wyrwą ten chwast z korzeniami. No ale na razie cieszmy się Euro bo to jest najważniejsza sprawa na horyzoncie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Skąd Bydgoszcz wytrzasnęli? Ciekawsze jest skąd Ostródę wytrzasnęli na miejsce rozgrywania najbliższego Superpucharu.
Zrozumcie, że polska piłka fanatykami i kibolami stoi. Klubom nie zależy na wyeliminowaniu fanatyków z trybun bo bez nich stadiony będą świecić pustkami. Tylko fanatycy są w stanie płacić co kolejkę za te marne widowiska i przychodzić gdy drużyna dołuje. Ruch frekwencja 4k, Polonia Bytom 3k - odjąć szalikowców i zostaje 500 dziadków na trybunach. O niższych ligach nawet nie wspominam.
Mityczne 'rodziny z dziećmi' nie przyjdą (abstrahując od tego, że te prawdziwe rodziny z dziećmi już chodzą) bo a) poziom widowiska jest żenujący, a bez opraw i dopingu nie będzie się tego dało oglądać b) społeczeństwo jest zbyt biedne, aby wydawać pieniądze na rozrywkę, przykład Warta Poznań: bilety płatne - 800 osób, bilety za free - 15 tysięcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Najlepsze jest to, ze z tego co czytam to Warta może normalnie grać z publicznością w weekend ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Trochę pokrzyczą, sprawa ucichnie i będzie jak zawsze. @Wychowany_Na_Nalewce Jest w tym dużo racji i chociaż wcale mi się nie podoba to jednak prawda. Mówią o tym co zrobili z kibicami w Anglii chociaż to w Polce niemożliwe, tam ludzie od zawsze przychodzili całymi rodzinami, nawet w czasach gdy na ich stadionach rządzili chuligani. Poza tym poziom nie ten, realia nie te. Nie da się ukryć, ze w Polsce się nic nie udaje, nawet kryzys. (no, powoli się udaje  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
http://www.tok.fm/TOKFM/0,88711.html
fajny wywiad z panią profesor Moniką Płatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Najlepsze jest to, ze z tego co czytam to Warta może normalnie grać z publicznością w weekend ;D niee powiedz ze zartujesz bo pierdzielne ze smiechu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Najlepsze jest to, ze z tego co czytam to Warta może normalnie grać z publicznością w weekend ;D niee powiedz ze zartujesz bo pierdzielne ze smiechu  Przed chwilą w Radiu to powiedzieli Słońce Peru szybko wymyśliło sposób na kibiców - brak kibiców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Skąd Bydgoszcz wytrzasnęli? Ciekawsze jest skąd Ostródę wytrzasnęli na miejsce rozgrywania najbliższego Superpucharu.
Zrozumcie, że polska piłka fanatykami i kibolami stoi. Klubom nie zależy na wyeliminowaniu fanatyków z trybun bo bez nich stadiony będą świecić pustkami. Tylko fanatycy są w stanie płacić co kolejkę za te marne widowiska i przychodzić gdy drużyna dołuje. Ruch frekwencja 4k, Polonia Bytom 3k - odjąć szalikowców i zostaje 500 dziadków na trybunach. O niższych ligach nawet nie wspominam.
Mityczne 'rodziny z dziećmi' nie przyjdą (abstrahując od tego, że te prawdziwe rodziny z dziećmi już chodzą) bo a) poziom widowiska jest żenujący, a bez opraw i dopingu nie będzie się tego dało oglądać b) społeczeństwo jest zbyt biedne, aby wydawać pieniądze na rozrywkę, przykład Warta Poznań: bilety płatne - 800 osób, bilety za free - 15 tysięcy Bzdury piszesz panie "Nalewka", widać że z mediów czerpiesz info a na meczu pewnie nawet nie byłeś  Byłem kiedyś krótko tzw Holsem i z autopsii wiem że fanatyków i tzw kiboli chętnych do bitki jest max 5% całej publiki w Warszawie. Najliczniejszą ekipę ma Lech, ale procentowo pewnie niewiele więcej. tyle a propos wyprostowania bredni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zakazy stadniowe obowiazuja na Ekstraklase, a nie na PP. Hehe, zakaz na lige czy puchary to pikuś, Staruch ma kumpli w policji i to bynajmniej nie kraweżników. Bedzie niezła jazda jak się okaże, ze to zwyczajna kapucha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
BTW Nasz ukochany Premier powinien być konsekwentny i zamknąć też stadion Zawiszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
BTW Nasz ukochany Premier powinien być konsekwentny i zamknąć też stadion Zawiszy  stadion Legii i Lecha zamkniete z powodow bezpieczenstwa? to nie tylko Zawiszy, lecz wszystkie stadiony w Polsce powinny byc zamkniete!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
BTW Nasz ukochany Premier powinien być konsekwentny i zamknąć też stadion Zawiszy  stadion Legii i Lecha zamkniete z powodow bezpieczenstwa? to nie tylko Zawiszy, lecz wszystkie stadiony w Polsce powinny byc zamkniete! mowiąc prawdę to powinien zamknąć Szechtera bo to przez Niego te rozróby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
oj wlasnie przeczytalem ze Masiota idzie na wojde z wojewoda wielkopolskim... nie przepadam za nim, ale teraz powiem:  jazda Jacek 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|