Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 39 1 2 17 18 19 20 21 38 39
Conrad #4643897 05/05/2011 21:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Conrad
Niepotrzebne było te robienie dymu na finale PP, gdzie była delegacja z UEFA, itd.

To kluby powinny na pierwszym miejscu zrobić porządek z własnymi kibicami a nie wchodzić w jakieś dziwne układy, a swoją drogą rząd też powinien "po angielsku" się za to zabrać czyli na poważnie rozwiązać problem od a do z a nie jakieś półkroczki tu i tam jak to od lat bywało...

Z drugiej strony za rok nikt nie będzie o tym pamiętał bo nic poważniejszego się nie wydarzyło w Bydgoszczy, a jak się znów trafi takie wymarzone zestawienie w finale jak Legia - Lech to ranga PP urośnie diametralnie po pełnym komplecie widzów na najnowocześniejszym obiekcie w tej części Europy.

Niesamowite, że wreszcie się doczekaliśmy własnego "Wembley" i zarówno finaliści PP jak i Reprezentacja nie muszą się już przemieszczać z jednego stadionu na drugi i tak wędrować w kółko jak banda cyganów... smile

ok - moge sie zgodzic ze sie doczekalismy... lecz juz w tym roku mielismy wlasne Old Trafford ew.Anfield Road... i co? i gralismy w Bydgoszczy

Bonus: Unibet
Piostar #4643900 05/05/2011 22:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
NIech wystawia ekipe sejmowa, Schetyna na pomocy, Tusk w ataku tongue

Boubson #4643905 05/05/2011 22:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by Conrad
Niepotrzebne było te robienie dymu na finale PP, gdzie była delegacja z UEFA, itd.

To kluby powinny na pierwszym miejscu zrobić porządek z własnymi kibicami a nie wchodzić w jakieś dziwne układy, a swoją drogą rząd też powinien "po angielsku" się za to zabrać czyli na poważnie rozwiązać problem od a do z a nie jakieś półkroczki tu i tam jak to od lat bywało...

Z drugiej strony za rok nikt nie będzie o tym pamiętał bo nic poważniejszego się nie wydarzyło w Bydgoszczy, a jak się znów trafi takie wymarzone zestawienie w finale jak Legia - Lech to ranga PP urośnie diametralnie po pełnym komplecie widzów na najnowocześniejszym obiekcie w tej części Europy.

Niesamowite, że wreszcie się doczekaliśmy własnego "Wembley" i zarówno finaliści PP jak i Reprezentacja nie muszą się już przemieszczać z jednego stadionu na drugi i tak wędrować w kółko jak banda cyganów... smile

ok - moge sie zgodzic ze sie doczekalismy... lecz juz w tym roku mielismy wlasne Old Trafford ew.Anfield Road... i co? i gralismy w Bydgoszczy
i w ten sposob dali ciala na calej linii

Piostar #4643913 05/05/2011 22:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
w normalnym kraju tegoroczny final odbylby sie w Krakowie, ewentualnie Kielce... ale nasz prezio musial dziekowac za glosy... stad spotkanie reprezentacji w Szczecinie, czy tez teraz final w Bydgoszczy... zapewne odbyloby sie w Mielcu, gdyby nie to ze juz nawet w rodzinnym miescie pana Grzesia najczesciej skandowana przyspiewka jest - "Grzegorz Lato, jestes szmatą..."

a mowilem, ostrzegalem, balem sie - Listkiewicz nie byl taki zly jak go media przedstawialy

Piostar #4643918 05/05/2011 22:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Też nie wiem skąd tą Bydgoszcz wytrzasnęli...

Na szczęście ten cygański cyrk już się skończył i teraz finał PP będzie rozgrywany co roku na Stadionie Narodowym.

Trzeba będzie jakiegoś dobrego szampana wstawić do lodówki i nakleić na niego L-kę. I oby się okazało, że 1 szampan to za mało w przyszłym sezonie... toast

Piostar #4643921 05/05/2011 22:19
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Co tam Bydgoszcz, mecz o super puchar jest w Ostródzie laugh

Conrad #4643922 05/05/2011 22:20
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Conrad
Też nie wiem skąd tą Bydgoszcz wytrzasnęli...

Na szczęście ten cygański cyrk już się skończył i teraz finał PP będzie rozgrywany co roku na Stadionie Narodowym.

Trzeba będzie jakiegoś dobrego szampana wstawić do lodówki i nakleić na niego L-kę. I oby się okazało, że 1 szampan to za mało w przyszłym sezonie... toast

teraz to mnie wkurwiłeś mad
jak bedziesz tamtedy kiedys przejeżdżał to popamiętasz tongue piwo

Boubson #4643926 05/05/2011 22:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Boubson
a mowilem, ostrzegalem, balem sie - Listkiewicz nie byl taki zly jak go media przedstawialy

Z Beenhakkerem było to samo, tłum tak chciał upadku Leo że nawet nie zastanawiano się co będzie gdy kolesiom ze związku uda się w końcu go wywalić.

Coś czuję, że po Euro 2012 ten cały PZPN zostanie rozwiązany i nikt nie będzie się przejmował czasowym wykluczeniem kadry z eliminacji do MŚ, Ligą Mistrzów, itd. Po prostu wyrwą ten chwast z korzeniami. No ale na razie cieszmy się Euro bo to jest najważniejsza sprawa na horyzoncie...

Conrad #4643938 05/05/2011 22:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Skąd Bydgoszcz wytrzasnęli? Ciekawsze jest skąd Ostródę wytrzasnęli na miejsce rozgrywania najbliższego Superpucharu.

Zrozumcie, że polska piłka fanatykami i kibolami stoi. Klubom nie zależy na wyeliminowaniu fanatyków z trybun bo bez nich stadiony będą świecić pustkami. Tylko fanatycy są w stanie płacić co kolejkę za te marne widowiska i przychodzić gdy drużyna dołuje. Ruch frekwencja 4k, Polonia Bytom 3k - odjąć szalikowców i zostaje 500 dziadków na trybunach. O niższych ligach nawet nie wspominam.

Mityczne 'rodziny z dziećmi' nie przyjdą (abstrahując od tego, że te prawdziwe rodziny z dziećmi już chodzą) bo
a) poziom widowiska jest żenujący, a bez opraw i dopingu nie będzie się tego dało oglądać
b) społeczeństwo jest zbyt biedne, aby wydawać pieniądze na rozrywkę, przykład Warta Poznań: bilety płatne - 800 osób, bilety za free - 15 tysięcy

Piostar #4643945 05/05/2011 22:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Najlepsze jest to, ze z tego co czytam to Warta może normalnie grać z publicznością w weekend ;D

Piostar #4643955 05/05/2011 22:38
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Trochę pokrzyczą, sprawa ucichnie i będzie jak zawsze.

@Wychowany_Na_Nalewce
Jest w tym dużo racji i chociaż wcale mi się nie podoba to jednak prawda.
Mówią o tym co zrobili z kibicami w Anglii chociaż to w Polce niemożliwe, tam ludzie od zawsze przychodzili całymi rodzinami, nawet w czasach gdy na ich stadionach rządzili chuligani. Poza tym poziom nie ten, realia nie te. Nie da się ukryć, ze w Polsce się nic nie udaje, nawet kryzys. (no, powoli się udaje smile )

Piostar #4643972 05/05/2011 22:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
http://www.tok.fm/TOKFM/0,88711.html

fajny wywiad z panią profesor Moniką Płatek

lupus #4643975 05/05/2011 23:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by lupus
Najlepsze jest to, ze z tego co czytam to Warta może normalnie grać z publicznością w weekend ;D

niee laugh

powiedz ze zartujesz bo pierdzielne ze smiechu laugh

Boubson #4643979 05/05/2011 23:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by lupus
Najlepsze jest to, ze z tego co czytam to Warta może normalnie grać z publicznością w weekend ;D

niee laugh

powiedz ze zartujesz bo pierdzielne ze smiechu laugh


Przed chwilą w Radiu to powiedzieli smile

Słońce Peru szybko wymyśliło sposób na kibiców - brak kibiców laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Skąd Bydgoszcz wytrzasnęli? Ciekawsze jest skąd Ostródę wytrzasnęli na miejsce rozgrywania najbliższego Superpucharu.

Zrozumcie, że polska piłka fanatykami i kibolami stoi. Klubom nie zależy na wyeliminowaniu fanatyków z trybun bo bez nich stadiony będą świecić pustkami. Tylko fanatycy są w stanie płacić co kolejkę za te marne widowiska i przychodzić gdy drużyna dołuje. Ruch frekwencja 4k, Polonia Bytom 3k - odjąć szalikowców i zostaje 500 dziadków na trybunach. O niższych ligach nawet nie wspominam.

Mityczne 'rodziny z dziećmi' nie przyjdą (abstrahując od tego, że te prawdziwe rodziny z dziećmi już chodzą) bo
a) poziom widowiska jest żenujący, a bez opraw i dopingu nie będzie się tego dało oglądać
b) społeczeństwo jest zbyt biedne, aby wydawać pieniądze na rozrywkę, przykład Warta Poznań: bilety płatne - 800 osób, bilety za free - 15 tysięcy

Bzdury piszesz panie "Nalewka", widać że z mediów czerpiesz info a na meczu pewnie nawet nie byłeś blush
Byłem kiedyś krótko tzw Holsem i z autopsii wiem że fanatyków i tzw kiboli chętnych do bitki jest max 5% całej publiki w Warszawie. Najliczniejszą ekipę ma Lech, ale procentowo pewnie niewiele więcej.
tyle a propos wyprostowania bredni

lupus #4643984 05/05/2011 23:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by lupus
Zakazy stadniowe obowiazuja na Ekstraklase, a nie na PP.

Hehe, zakaz na lige czy puchary to pikuś, Staruch ma kumpli w policji i to bynajmniej nie kraweżników.

Bedzie niezła jazda jak się okaże, ze to zwyczajna kapucha laugh

Amkwish #4643989 05/05/2011 23:14
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
BTW Nasz ukochany Premier powinien być konsekwentny i zamknąć też stadion Zawiszy laugh

AGASSI #4643998 05/05/2011 23:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by AGASSI
BTW Nasz ukochany Premier powinien być konsekwentny i zamknąć też stadion Zawiszy laugh

stadion Legii i Lecha zamkniete z powodow bezpieczenstwa? to nie tylko Zawiszy, lecz wszystkie stadiony w Polsce powinny byc zamkniete!

Boubson #4644000 05/05/2011 23:20
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by AGASSI
BTW Nasz ukochany Premier powinien być konsekwentny i zamknąć też stadion Zawiszy laugh

stadion Legii i Lecha zamkniete z powodow bezpieczenstwa? to nie tylko Zawiszy, lecz wszystkie stadiony w Polsce powinny byc zamkniete!

mowiąc prawdę to powinien zamknąć Szechtera bo to przez Niego te rozróby grin

Piostar #4644001 05/05/2011 23:20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
oj wlasnie przeczytalem ze Masiota idzie na wojde z wojewoda wielkopolskim... nie przepadam za nim, ale teraz powiem:

boks jazda Jacek boks

Strona 19 z 39 1 2 17 18 19 20 21 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1