Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 39 1 2 20 21 22 23 24 38 39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Samartyanin
No, źle to ująłem, nie mam nic przeciwko ustawkom w miejscu w którym nie będą nikomu przeszkadzać. Ale walki z policją na stadionie i na ulicy to nie pokaz sztuk walki (no może w pewnym sensie tak laugh )
Gdyby policjanci zaciagani do prewencji byli jak zolnierze usa z hollywoodzkich filmow, a nie ich przeciwienstwem, walk byloby duzo mniej cop
a mowie to na podstawie rozmowy ze znajomym z prewencji, prowokuja, dochodzi do jakiegos incydentu, koledzy kibica chca pomoc, no i zaczyna sie a wtedy leja wszystkich palami rowno, nie patrzy wtedy czy ten ktos sie awanturuje czy nie, czy to kibic czy przechodzien, wtedy najlepiej uciekac...
aha, dodam jeszcze, ze znajomego to bawi smile

chcialem tylko zauwazyc ze wina nie zawsze lezy po stronie kibicow tongue

Bonus: Unibet
Piostar #4644506 06/05/2011 02:24
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Xqwzts , wiem, na wyjazdy jeździłem, pałą kilka razy dostałem. Chodzi o to, że akcje przeciw policji tylko szkodzą, nikomu nie pomagają.

Piostar #4644516 06/05/2011 02:27
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No bo część osób która się wypowiada na temat kibiców nie zna realiów, odbierają wszystko pryzmatem programów czy artykułów ukazujących kibiców w złym w świetle.Złapać, spałować, ukarać i tyle można usłyszeć.

Ty tu widzisz wspaniałych kibiców Korony którzy są na dobre i złe ze swym klubem z czego część z nich zwłaszcza w dolnych częściach trybuny to właśnie chuligani.
Zamiast szukać nurtujących odpowiedzi, czemu, jak, dlaczego polecam się wybrać na parę wyjazdów.Nie na mecz u siebie.

Piostar #4644534 06/05/2011 02:33
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
royalflush, skoro o tym piszesz to pewnie przeżyłeś kilka "ścieżek zdrowia" bo takie zdarzają się praktycznie na każdym wyjeździe. Może i na tym filmie są chuligani, nie wiem, nie jestem z Kielc ani okolic.

Jak jadę na mecz to jadę się drzeć, kibicować, nie szukać zaczepki, zemsty itp. Zemsta na policji i nienawiść do niej, to osobny temat. Są tam i ludzie w porządku i debile i pojeby, tak samo jak w światku kibicowskim.

Kibice z policją nie walczą o nic, tylko o to by wyładować agresję.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
[Linked Image]

W akcji Miroslav Radovic.

A to chuligan! Kibol!

Piostar #4644547 06/05/2011 02:41
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
zgadza się, jednak to tylko na kibiców robi się nagonkę w myśl robienia ze stadionów zakon.to tak jakby z policjantów zrobić ministrantów, którzy dobrą nowiną nawrócą każdą owieczkę

Piostar #4644563 06/05/2011 02:46
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Potrafi się bawić laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
[Linked Image]

z tego co wiem, Lechia ma kosę w Poznaniu i w Warszawie laugh

ELDORADO #4644753 06/05/2011 04:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pamietacie?;)





Piostar #4644835 06/05/2011 04:32
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Wypominając, że Tusk był kibolem raczej nie zjedna sobie kibiców, powinien wykazać zrozumienie, chociaż Legia jest i tak bardzo PiSowska, ja sam też od dawna jestem wierny tej partii ( chociaż to też bardziej na zasadzie mniejszego zła, a dla mnie PO to od zawsze złodziejska partia ) i zaprzeczam teoriom, że młode wykształciuchy to rzekomo Platforma, a PiS to tylko mohery ( Lepiej być moherem niż Tuska frajerem ! )

A co do sprawy zamknięcie stadionu to jestem w ciężkim szoku. Co ta żydokomuna jeszcze wymyśli. Wyborcza i PO to jedno wielkie gówno.

Tusk już zrobił krzywdę klubowom z tą aferą hazardową, jego partia zrobiła burdel, pozamieniał parę pionków i ruszył z jakąś durną akcją przez co kluby potraciły sponsorów.

Złodzieje i nieudacznicy. Niech tak dalej pogrywa to nawet się lemingi obudzą, dla niektórych jest już niestety za późno.

Ciekawe czy zaraz dorzucą mi bana na ten temat, tak jak i na politykę za krytykowanie jednej słusznej partii papa

Piostar #4644847 06/05/2011 05:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Jestem pewien, że jutro cofną szybko karę i zezwolą na wejście kibiców na Łazienkowskiej i w Poznaniu.

Ten zakaz to jest znana gierka Tuska. Wszystkie media głośno obtrąbiły "zamknięte stadiony", "rząd walczy z bandytami", w koszernej oczywiście najpiękniej "wojna Donalda z bandytami" a jutro po cichu pare godzin przed meczem cofną.
cool
Odpowiedzialność zbiorowa w Państwie demokratycznym shocked


Pier #4644848 06/05/2011 05:10
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
żebys się nie zdziwił

- To nie są kibice czy nawet kibole, ale lumpy i żulia stadionowa. Zamykanie stadionów to jedna z metod, stosowanych powszechnie w Europie - przekonywał w "Rozmowie Rymanowskiego" Stefan Niesiołowski z PO. - Trzeba odróżnić bandytów stadionowych od kibiców, którzy zostaną ukarani - oponował Adam Hofman z PiS.
W "Rozmowie Rymanowskiego" Stefan Niesiołowski przekonywał, że decyzja o zamykaniu stadionów jest słuszna. - Takie rozwiązanie stosuje się w całej Europie. Premier Tusk nie stosuje tutaj żadnej nowej metody, w Anglii zamykano stadiony na wiele tygodni - mówił. Według niego, zmiana prawa nie jest potrzebna, bo dotychczasowe przepisy wystarczą, by ukarać tych, którzy biorą udział w burdach.

Piostar #4644853 06/05/2011 05:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Niesiołowski widzę robi teraz za Polikota...
W Angli i Włoszech zamykano stadiony na których miały miejsce burdy, te nie spełniające (przed meczem spełniające) zasad bezpieczeństwa (oficjalnie)

ELDORADO #4644860 06/05/2011 05:37
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by ELDORADO
[Linked Image]

z tego co wiem, Lechia ma kosę w Poznaniu i w Warszawie laugh

Ciekawe czy śpiewał "Naszym wzroem jest Rudolf Hess" ;p?


ELDORADO #4644873 06/05/2011 06:59
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by ELDORADO
szykuje się dzisiaj prowokacja na finale PP
nie dajcie się sprowokować poznaniacy i warszawiacy....


Nie posluchaliscie i macie klopsa
Temat medialny, nawet tesc do mnie dzwonil w tej sprawie laugh chociaz nigdy nie byl na meczu. Tak go nakrecili przez telewizor.

EURO2012 sie zbliza, Smolensk oddala. wink Strach przed blamazem na euro zmobilizuje do wybaczenia rzadzacym cukru po 7 zl. Jakos nie moge wyobrazic sobie Kartofla ogarniajacego sprawy euro. Zaczeli od kibicow - latwy cel i bardzo medialny. Polanskich rajcuje 'zamykanie chuliganow'.

Mysle, ze z wybudowanymi stadionami, orlikami aplauz stworzyly sie warunki do wyrwania polskiego futbolu z lat osiemdziesiatych. PL ma potencjal bycia 10-12 liga europejska tylko ktos to musi profesjonalnie zorganizowac.

PS Kazdy by sie wkurwil gdyby mu na nowym stadionie umywalki pourywali gwizdek




Piostar #4644942 06/05/2011 11:13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dwóch ratowników zaginęło podczas akcji w należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) kopalni "Krupiński" w Suszcu pod Pszczyną. W czwartek wieczorem doszło tam do zapalenia się metanu. Poparzonych zostało 12 górników, 4 z nich dotąd nie udało się ewakuować.

Zamknąć wszystkie kopalnie! gwizdek

--

Prokuratura w Słupcy (woj. wielkopolskie) prowadzi śledztwo ws. nieumyślnego spowodowania wypadku, do którego doszło 1 maja na Jeziorze Powidzkim. W wyniku wywrócenia się jachtu kabinowego utonęły tam dwie osoby - poinformowała zastępca prokuratora rejonowego, Zofia Ciesiołkiewicz-Kubiak.

Zamknąć wszystkie jeziora! gwizdek

--

W sobotę o 15:15 nad Łubnicami (powiat Staszów woj. świętokrzyskie) przeszła gwałtowna burza gradowa. Grad wielkości piłek pingpongowych padał około 5 minut.

Zakazać i zdelegalizować burze gradowe! gwizdek


Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
kibol kontra autostrady [fanslask.pl]

Terry, oto Polska Ano Domini 2011 . ale za komuny było gorzej grin

dla mnie pytanie jest jedno , czy będzie tutaj nowy Egipt , gdyby nie te fale emigracji powiedziałbym ,że w 100% tak , a tak, czas pokaze

Piostar #4644949 06/05/2011 12:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680

ultra1978 #4644974 06/05/2011 13:46
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249


[/quote]
6:25 najlepsze
wszędzie jest spokój tylko o nas te chuligany laugh
Ciekawe co by się działo w mediach i pustych głowach ,,normalnych laugh obywateli ,, gdyby to byli nasi kibice

Piostar #4645050 06/05/2011 15:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
10 psów, a ci spierdalają po całym sektorze laugh co kraj to obyczaj

Strona 22 z 39 1 2 20 21 22 23 24 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec, alfa), 2,722 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1