|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
hehe a po co ma grac jeszcze lepiej 80% tego co z samanta daje sukces z julia no bez jaj. georges nie jest tak agresywnie grajaca zawodniczka jak samanta w sumie wioza mnie ostatnio typy tenisowe wiec mozna tylko sobie fajnie pogadac a zweryfikuje kort  Chodzi mi tylko o to że jeżeli obie zagrają na poziomie z poprzednich pojedynków to win Pavly wydaje się być pewny. Ale ona może zagrać tylko gorzej a Goerges może dużo lepiej. Dla mnie robi się chyba no bet, ale oglądać się będzie pewnie fajnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
koledzy "fachmani" oglodal ktos z was wczoraj panicza z gwiazda holly "belluci"  tzn panicz zle gral czy belu zagral rewelacyjnie caly czas mysel nad berdychem i bry/bry(ale maja 3-1 na maczce z naszymi i prezentuja sie dobrze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dzisiaj pierwszy poważny "ceglasty" sprawdzian Djokovica.
+4,5 na Ferrera nieźle wygląda. Na cegle 3-0 dla Hiszpana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Jakie handi wystawiły buki na mecz Azarenki? Pinek -5, -5,5 Safarova ma bilans 0-5 z Azarenką, bez ugranego seta. wiesz zawsze musi byc ten "pierwszy raz" ale tak jak mowie oglodalem oby dwa mecze z jednej strony gajdosova ktora juz powinna z nasza "zakupownicza lady" odpasc i byla tylko tlem w pojedynku z niby!! dobrze dysponowana safarową ktora rozbijala ja po korcie kiedy chciala i jak chciala zero koncepcji do gry gajdy.safa zawsze stara sie prezentowac solidny tenis ale na to nie pozwoli jej azarenka i tu tez kieruje sie nie tylko spostrzezeniem co zrobila z parrą(ktora naprawde grala wczesn rundy rewelacyjnie) i nie funkcjonowal serwis i mecz byl bez meczu grozilo 0-6 0-6 ale sie troszeczke ogarnela ale nawet jak 1 ser wlazil skonczylo sie na ugraniu 2-3 gemow nie pamietam juz nawet. uwazam ze od pierwszysch pilek azarenka przejmie inicjatywe i zjedzie safa do boksu.ale coz zobaczymy znam sie tylko na tym co widze  mamy tu kolegow fascynatow tenisa ktorzy juz rodzac sie trzymali rakiete w rekach wiec niech nam sluza podpowiedziami ale i tak bledy : NIEUNIKNIONE
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Witam. Może wiecie , gdzie bedzie live do ITF kobiet w Cagnes ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ogólnie to podoba mi się:
Berdych Federer Ferrer +4,5 Kvitova Azarenka 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Dzisiaj pierwszy poważny "ceglasty" sprawdzian Djokovica.
+4,5 na Ferrera nieźle wygląda. Na cegle 3-0 dla Hiszpana. JEZELI ferrer pozwolil sobie na 0-6 z maniana! no to moze byc 7-5 6-1 albo na odwrot i pokryje djoko. na dzis tylko nadal na djoka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
koledzy "fachmani" oglodal ktos z was wczoraj panicza z gwiazda holly "belluci"  tzn panicz zle gral czy belu zagral rewelacyjnie caly czas mysle nad berdychem i bry/bry(ale maja 3-1 na maczce z naszymi i prezentuja sie dobrze) ponawiam pytanko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
wg mnie granie Azarenki 2:0 po @1.45 mija się z celem kurs nie wart ryzyka.. Kvitova 2:0 @2.1 forma Petry zwyżkuje, w tym sezonie już 2 razy po 2:0 ograła Cibulkę i dziś będzie podobnie, Dominika "DF" Cibulkowa moze przeciwstawić waleczność i wybieganie ale to za mało, Petra będzie karcić jej serwis niemiłosiernie jeżeli nie miala problemów z Zvonarevą to i Cibulka nawet nie pierdnie , a ponieważ korty w madrycie są b.szybkie jak na clay to przewaga serwisu będzie bardzo widoczna. mecz do jednej bramki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Widzial kto Federera, 1.4 mimo wszystko chyba atrakcyjny kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Azarenka jaki spadek w 40 minut
1,22 -> 1,14
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Widzial kto Federera, 1.4 mimo wszystko chyba atrakcyjny kurs? 1,4 atrakcyjny ? 1.52 widze w bf
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
ja chyba na coś takiego się zdecyduje...
Kvitova + Azarenka -5,5 + Berdych
Ako: 3,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
ktos gdzies jeszcze na jakies kwae sie spieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
wracając do Pavulona , to ja pobrałem 2:0 po pięknym kursie @3  Julka 3#3 sety Kanepi, Safina, Karo, jakieś problemy z obtartą stopą, dziś trafia na super agresywną zawodniczkę która nie będzie się bawiła w baloniki i topspiny, tylko wchodzi agresywnie na każdą piłkę i spycha rywalki do defensywy, jeżeli będą problemy z pierwszym podaniem to niemka nie ma szans, i jeżeli Pavulon wygra pierwszego seta to Julka juz się nie podniesie, a tylu prezentów co korolina, rosjanka na pewno nie podaruje, Pavulon 2:0 @3  Kvitova 2:0 @2.1  i taki dubelek na dziś proponuję.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Barrois z Baltacha warta do pogrania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Dzisiaj pierwszy poważny "ceglasty" sprawdzian Djokovica.
+4,5 na Ferrera nieźle wygląda. Na cegle 3-0 dla Hiszpana. +4.5 4/10 i czysty WIN 1/10 kurs zdecydowanie przesadzony na Ferrera...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Mattek +3,5 Berdych Boppany Kvitova
jakies przeciw ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Będziesz miał kłopoty - Azazel - z tym Twoim betem. Powiem więcej, on Ci nie wejdzie. Ale jak Cię stać... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|