Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 55 1 2 3 4 54 55
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by ANALYTICS
hehe a po co ma grac jeszcze lepiej 80% tego co z samanta
daje sukces z julia no bez jaj.
georges nie jest tak agresywnie grajaca zawodniczka jak samanta
w sumie wioza mnie ostatnio typy tenisowe wiec mozna tylko
sobie fajnie pogadac a zweryfikuje kort wink

Chodzi mi tylko o to że jeżeli obie zagrają na poziomie z poprzednich pojedynków to win Pavly wydaje się być pewny.
Ale ona może zagrać tylko gorzej a Goerges może dużo lepiej.
Dla mnie robi się chyba no bet, ale oglądać się będzie pewnie fajnie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
koledzy "fachmani"
oglodal ktos z was wczoraj panicza z gwiazda holly "belluci" laugh
tzn panicz zle gral czy belu zagral rewelacyjnie
caly czas mysel nad berdychem i bry/bry(ale maja 3-1 na maczce z naszymi i prezentuja sie dobrze)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dzisiaj pierwszy poważny "ceglasty" sprawdzian Djokovica.

+4,5 na Ferrera nieźle wygląda. Na cegle 3-0 dla Hiszpana.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Jakie handi wystawiły buki na mecz Azarenki?


Pinek -5, -5,5

Safarova ma bilans 0-5 z Azarenką, bez ugranego seta.

wiesz zawsze musi byc ten "pierwszy raz" ale tak jak mowie
oglodalem oby dwa mecze z jednej strony gajdosova ktora juz powinna z nasza "zakupownicza lady" odpasc i byla tylko tlem w pojedynku z niby!! dobrze dysponowana safarową ktora rozbijala ja po korcie kiedy chciala i jak chciala zero koncepcji do gry gajdy.safa zawsze stara sie prezentowac solidny tenis ale na to nie pozwoli jej azarenka i tu tez kieruje sie nie tylko
spostrzezeniem co zrobila z parrą(ktora naprawde grala wczesn rundy rewelacyjnie) i nie funkcjonowal serwis i mecz byl bez meczu grozilo 0-6 0-6 ale sie troszeczke ogarnela ale nawet jak 1 ser wlazil skonczylo sie na ugraniu 2-3 gemow nie pamietam juz nawet. uwazam ze od pierwszysch pilek azarenka przejmie inicjatywe i zjedzie safa do boksu.ale coz zobaczymy znam sie tylko na tym co widze grin mamy tu kolegow fascynatow tenisa
ktorzy juz rodzac sie trzymali rakiete w rekach laugh
wiec niech nam sluza podpowiedziami ale i tak bledy : NIEUNIKNIONE

Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
Witam. Może wiecie , gdzie bedzie live do ITF kobiet w Cagnes ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ogólnie to podoba mi się:

Berdych
Federer
Ferrer +4,5
Kvitova
Azarenka 2-0

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Piostar
Dzisiaj pierwszy poważny "ceglasty" sprawdzian Djokovica.

+4,5 na Ferrera nieźle wygląda. Na cegle 3-0 dla Hiszpana.
JEZELI ferrer pozwolil sobie na 0-6 z maniana! no to moze byc
7-5 6-1 albo na odwrot i pokryje djoko.
na dzis tylko nadal na djoka wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by ANALYTICS
koledzy "fachmani"
oglodal ktos z was wczoraj panicza z gwiazda holly "belluci" laugh
tzn panicz zle gral czy belu zagral rewelacyjnie
caly czas mysle nad berdychem i bry/bry(ale maja 3-1 na maczce z naszymi i prezentuja sie dobrze)

ponawiam pytanko boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
wg mnie granie Azarenki 2:0 po @1.45 mija się z celem kurs nie wart ryzyka..
Kvitova 2:0 @2.1 forma Petry zwyżkuje, w tym sezonie już 2 razy po 2:0 ograła Cibulkę i dziś będzie podobnie, Dominika "DF" Cibulkowa moze przeciwstawić waleczność i wybieganie ale to za mało, Petra będzie karcić jej serwis niemiłosiernie jeżeli nie miala problemów z Zvonarevą to i Cibulka nawet nie pierdnie , a ponieważ korty w madrycie są b.szybkie jak na clay to przewaga serwisu będzie bardzo widoczna. mecz do jednej bramki..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Widzial kto Federera, 1.4 mimo wszystko chyba atrakcyjny kurs?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Azarenka jaki spadek w 40 minut

1,22 -> 1,14

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Salvador Dali
Widzial kto Federera, 1.4 mimo wszystko chyba atrakcyjny kurs?

1,4 atrakcyjny ?

1.52 widze w bf

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
ja chyba na coś takiego się zdecyduje...

Kvitova + Azarenka -5,5 + Berdych

Ako: 3,50

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
ktos gdzies jeszcze na jakies kwae sie spieszy grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
wracając do Pavulona , to ja pobrałem 2:0 po pięknym kursie @3 boks
Julka 3#3 sety Kanepi, Safina, Karo, jakieś problemy z obtartą stopą, dziś trafia na super agresywną zawodniczkę która nie będzie się bawiła w baloniki i topspiny, tylko wchodzi agresywnie na każdą piłkę i spycha rywalki do defensywy, jeżeli będą problemy z pierwszym podaniem to niemka nie ma szans, i jeżeli Pavulon wygra pierwszego seta to Julka juz się nie podniesie, a tylu prezentów co korolina, rosjanka na pewno nie podaruje,
Pavulon 2:0 @3 boks
Kvitova 2:0 @2.1 boks
i taki dubelek na dziś proponuję.. cool

Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
Barrois z Baltacha warta do pogrania ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Piostar
Dzisiaj pierwszy poważny "ceglasty" sprawdzian Djokovica.

+4,5 na Ferrera nieźle wygląda. Na cegle 3-0 dla Hiszpana.

+4.5 4/10 i czysty WIN 1/10

kurs zdecydowanie przesadzony na Ferrera...

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Mattek +3,5
Berdych
Boppany
Kvitova

jakies przeciw ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Będziesz miał kłopoty - Azazel - z tym Twoim betem.

Powiem więcej,

on Ci nie wejdzie.


Ale jak Cię stać... wink

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Na Li - nikt nie gra?

Strona 2 z 55 1 2 3 4 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1