Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 39 1 2 23 24 25 26 27 38 39
Kura #4647457 07/05/2011 13:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

tak miało być

Originally Posted by Conrad
meldowania politycznego posłuszeństwa wobec Jarusia... laugh

krytyka rządu to oczywiście według ciebie poparcie PIS?




Bonus: Unibet
Kura #4647524 07/05/2011 15:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Kura
tak miało być

Originally Posted by Conrad
meldowania politycznego posłuszeństwa wobec Jarusia... laugh

krytyka rządu to oczywiście według ciebie poparcie PIS?

Kura tak doswiadczony forumowicz jak Ty i nie wie shocked

Kazdy kto nie jest slepy i nie jest fanatykiem rudego i jego przyglupiej świty jest pisdzielcem laugh

i teraz albo do tego przywykniesz na zasadzie : twoja racja moj spokoj albo bedziesz sie staral udowodnic swoje racje i zostaniesz poczestowany banem na dany dzial smirk

Piostar #4647539 07/05/2011 15:32
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
A co to się stało wczoraj, że piłkarze Legii chieli podziękować bandziorom za doping? Nawet szarpali się z ochroną, aby do nich się przebić. Pewnie dlatego, że zostali zastraszeni przez nich wcześniej albo są wyborcami PIS-u blush Mam nadzieję, że pozwy zbiorowe za bezprawne zamykanie stadionów i OKRADANIE ludzi płacących za karnety są tylko kwestią czasu. Nieudacznicy niech płacą za swoją nieudolność!

Piostar #4647547 07/05/2011 15:40
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155

Inzaghi78 #4647556 07/05/2011 15:44
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Rysio Ochudzki
PO-lityczni łgarze, za aferę hazardową zamknijcie cmentarze m.in. takie transparenty zawisną w weekend podczas rozgrywanych ligowych spotkań piłkarskich na co najmniej kilku stadionach w Polsce. aplauz

Dziecinada, ale PiSdy się muszą śmiać z naiwnych matołów, których owinęli sobie wokół jednego paluszka. smile

Nie ma to jak szczać na swój klub i stać się politycznym przygłupem na własnych trybunach. grin papa

Według Conrada polscy kibice dali się omamić PIS'owi i ramię w ramię walczą z Rządem laugh laugh laugh

Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Kura
tak miało być

Originally Posted by Conrad
meldowania politycznego posłuszeństwa wobec Jarusia... laugh

krytyka rządu to oczywiście według ciebie poparcie PIS?

Kura tak doswiadczony forumowicz jak Ty i nie wie shocked

Kazdy kto nie jest slepy i nie jest fanatykiem rudego i jego przyglupiej świty jest pisdzielcem laugh

...albo zwerbowanym przez "pedofilską mafię" (tak Conrad nazywa księży). Do tych podobno należę Ja papa

Piostar #4647568 07/05/2011 15:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
No przeciez ze sa za PIS-em, jakby byli za PO to by dziekowali teraz Tuskowi za walke z chuliganstwiem i zamykanie stadionow, logiczne.

[Linked Image]

Bullet #4647574 07/05/2011 15:53
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Bullet
A co to się stało wczoraj, że piłkarze Legii chieli podziękować bandziorom za doping? Nawet szarpali się z ochroną, aby do nich się przebić. Pewnie dlatego, że zostali zastraszeni przez nich wcześniej albo są wyborcami PIS-u blush Mam nadzieję, że pozwy zbiorowe za bezprawne zamykanie stadionów i OKRADANIE ludzi płacących za karnety są tylko kwestią czasu. Nieudacznicy niech płacą za swoją nieudolność!

"Kibicom za wsparcie próbowali podziękować po spotkaniu piłkarze. Podejściu do nich sprzeciwili się jednak ochroniarze. Na nic zdały się próby przekonania ochroniarzy, w których uczestniczyli m.in. kapitan drużyny Chorwat Ivica Vrdoljak i Serb Miroslav Radovic. Doszło nawet pomiędzy nimi do szarpaniny."

gestaPO

Piostar #4647652 07/05/2011 16:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/to-zla-decyzja-wladza-jest-przeczulona-na-wlasnym-,1,4264675,wiadomosc.html
laugh laugh laugh
długo kazał na siebie czekać pierwszy kibic piłki nożnej w RP grin
STOP zamykaniu stadionów ? TAK , ale podwójny STOP dla gry politycznej kibicami !

ELDORADO #4647654 07/05/2011 16:47
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Bullet
A co to się stało wczoraj, że piłkarze Legii chieli podziękować bandziorom za doping? Nawet szarpali się z ochroną, aby do nich się przebić. Pewnie dlatego, że zostali zastraszeni przez nich wcześniej albo są wyborcami PIS-u blush Mam nadzieję, że pozwy zbiorowe za bezprawne zamykanie stadionów i OKRADANIE ludzi płacących za karnety są tylko kwestią czasu. Nieudacznicy niech płacą za swoją nieudolność!

"Kibicom za wsparcie próbowali podziękować po spotkaniu piłkarze. Podejściu do nich sprzeciwili się jednak ochroniarze. Na nic zdały się próby przekonania ochroniarzy, w których uczestniczyli m.in. kapitan drużyny Chorwat Ivica Vrdoljak i Serb Miroslav Radovic. Doszło nawet pomiędzy nimi do szarpaniny."

gestaPO
http://www.milanos.pl/vid-39049-Panowie-przeciesz-to-jest-kua.html puke

jbrach #4647663 07/05/2011 16:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
[/quote]http://www.milanos.pl/vid-39049-Panowie-przeciesz-to-jest-kua.html puke [/quote]
no nie wiem dlaczego zawodnicy nie mogli wyjsc na legalu przybic piatek z fanami confused skoro oni tego chcieli to dlaczego im sie tego zabroniło ? bez sesu stop

Luc Nilis #4647675 07/05/2011 17:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Kaczyński ujawnia "prawdziwy" powód zamykania stadionów przez ekipę rządzącą

hehe Jaro pilnuje ,zeby sprawy nie potoczyły sie za daleko....


Luc Nilis #4647678 07/05/2011 17:04
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Luc Nilis
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/to-zla-decyzja-wladza-jest-przeczulona-na-wlasnym-,1,4264675,wiadomosc.html
laugh laugh laugh
długo kazał na siebie czekać pierwszy kibic piłki nożnej w RP grin
STOP zamykaniu stadionów ? TAK , ale podwójny STOP dla gry politycznej kibicami !

ale Twoja POjebana partia własnie to robi grin

ELDORADO #4647680 07/05/2011 17:07
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by ELDORADO
ale Twoja POjebana partia własnie to robi grin
Eldo nie popieram takich metod bo do niczego nie prowadzą, nie rozwiąże to problemu wandalizmu na stadionach i poza nimi.

Luc Nilis #4647722 07/05/2011 17:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Luc Nilis
no nie wiem dlaczego zawodnicy nie mogli wyjsc na legalu przybic piatek z fanami confused skoro oni tego chcieli to dlaczego im sie tego zabroniło ? bez sesu stop

I nikt jeszcze nie skomentował, że to przez PO??? laugh

PiSdy, na co czekacie? smile

Luc Nilis #4647752 07/05/2011 17:33
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by ELDORADO
ale Twoja POjebana partia własnie to robi grin
Eldo nie popieram takich metod bo do niczego nie prowadzą, nie rozwiąże to problemu wandalizmu na stadionach i poza nimi.

POjebałeś formułki z instrukcji
z reguły odpowiadasz tak :

"...wiesz przecież,że nie mam wpływu na to co robi góra.." laugh

jesteś hipokrytą co zarzuca hipokryzje innym puke

Piostar #4647755 07/05/2011 17:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zamknięcie stadionów w ten weekend to ewidentny cios finansowy wymierzony w te kluby (czy może to być bardziej ewidentne?), które ze swojej strony gówno robią by rozwiązać problem. Na Legii własny piłkarz dostał od kibola i jaka była reakcja klubu? W Poznaniu się pluje na normalnych kibiców i to jest ok??? Do tego klub jeszcze idzie na chore układy z różnymi typami, przekazuje catering w ich ręce by zarabiali, itd.?

Teraz jeszcze przez Euro dym na finale PP, gdzie była delegacja z UEFA?

Proponuję płaczkom zrobić kolejne ulotki jak to kibice są w Polsce prześladowani, jak to się ich za nic bije, zupełnie bez powodu. Albo jeszcze lepiej, że te kominiarki na mordach to fotomontaż telewizji współpracującej z ich oprawcami. smile A na guru całej akcji proponuję wybrać Jana "Niemcy mnie biją" Rokitę, idealnie by się nadawał jako duchowy przywódca tej płaczliwej akcji. laugh

AGASSI #4647777 07/05/2011 17:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by AGASSI
jesteś hipokrytą co zarzuca hipokryzje innym puke
nie interesuje mnie Twoje zdanie na mój temat papa
pisze to co myślę, robie to co chce w życiu a czy Tobie się to podoba czy nie to już Twój problem.

Piostar #4647782 07/05/2011 17:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Conrad tu nie należy zamykać stadionów tylko wyłapać rozrabiające bydło mieniące sie kibicami i ukarac przykładnie. Innej drogi nie widzę.

Luc Nilis #4647819 07/05/2011 17:58
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by AGASSI
jesteś hipokrytą co zarzuca hipokryzje innym puke
nie interesuje mnie Twoje zdanie na mój temat papa
pisze to co myślę, robie to co chce w życiu a czy Tobie się to podoba czy nie to już Twój problem.

laugh laugh
ps. pozamykałes już konta u buków ? Pamietasz,mówiłeś,że beda prblemy z graniem..........to tez pwnie jedna z tych rzeczy co robisz w życiu jak chcesz hipokryto dobrze2

AGASSI #4647839 07/05/2011 18:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by AGASSI
pozamykałes już konta u buków ?
hehe proponuje zacząć żyć swoim życiem a nie spijać łapczywie moje słowa z brzegów pucharu laugh
mam konta, niemam, pije czystą czy szampana ? tak Cie to interesuje ? confused
trochę luzu niesłychanie obiektywny człeku dobrze
to tyle ode mnie bo szkoda czasu na odpisywanie papa

Strona 25 z 39 1 2 23 24 25 26 27 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1