Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#464686 08/01/2006 08:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
mogliby przeciez weryfikowac ponownie konto, np: poprzez wplacenie z karty kredytowej np 5 dolarow. kazda karta jest imienna, wiec dane musza sie zgadzac, ichtlumaczenie o innym IP jest bez sensu, ja wiele razy sie logowalem z roznych komputerow zeby sprawdzic oferte, a po za tym sam mam dynamiczny IP

Bonus: Unibet
#464687 08/01/2006 13:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Zawsze się jakis debil znajdzie co sępi na kase i 10 kont zakłada.A bombabet to też przycina nieźle,bo jakby chcieli to by sprawdzili, ale oni wolą nam konta poblokować!!

#464688 08/01/2006 13:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
od pewnego czasu gdy chce wejsc na stronke, to nie wcztuje sie tylko pojawia sie taki komunikat:

Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on t......................

co jest nie tak?

#464689 09/01/2006 18:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
ja ciagle moge wejsc i sie zalogowac normalnie, konta mi niby niezablokowali, ale maila dostalem z blokada ZONK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#464690 10/01/2006 16:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 12
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 12
Mam to samo :/

Zalozone 1 konto, wczoraj zlecilem wyplate i dzisiaj dostalem takiego samego maila... lipa! Obawiam sie, ze juz nic sie nie da zrobic, ale maila ze zjebka napisze, a jak chcecie pisac maila do sportsbookreview, to jestem z Wami!!!

#464691 10/01/2006 18:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118


kokk

#464692 11/01/2006 08:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245
Ja 29 grudnia zleciłem wypłatę przez WU i do dziś nic, kasy nie ma dla mnie:( Do mnie nawet maila nie napisali, nic a nic. Wczoraj ja do nich napisałem i też cisza! Po łbach bym wychlastał. Jedno konto założyłem, tak jak Bóg nakazał, żadnym sępem nie jestem!

#464693 11/01/2006 15:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
KTOS MUSI BIEGLE ZNAC ANGIESLKI BO INACZEJ TAM NIE NAPISZEMY, A JAK KAZDY BEDZIE TAK NA NICH WYKłADAł TO WIECEJ LUDZI PRZYTNA!!!

#464694 11/01/2006 17:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245
No i mi w końcu odpisali. Ja dostałem tego maila o 89-letniej babci z Rosji i o 15 osobach z jednego mieszkania czy coś tam. Młotki z nich jakich mało. Różne IP itd, a jak miałem z jednego IP z domu i z pracy???, szkoda gadać.
Jakby jakiś list pod którym trzeba się podpisać to ja bardzo chętnie.

#464695 05/03/2006 11:14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
Mój kumpel po bardzo długim oczekiwaniu w końcu dostał coś takiego:
"Dear Customer,

Your money has been transferred via Western Union. The details are:

Sender: Andreas Karkotis

City: Nicosia

Country: Cyprus

Money Transfer Control Number:xxxxxxxxxx
Sorry for the delay.

Sincerely,
Bombabet.com"

I teraz taka sprawa. Niedawno zmienil adres zamieszkania (wrócił do Polski)a bombabet nie chciało pozwolic na zmienę i kasa poszła na stary adres. Czy jest możliwość odbioru tej gotówki w Polsce? Jeśli tak to jak to zrobić ?

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1