|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
A czy przelewem bankowym można do nich wplacać??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
Słyszałem że na jednym z for jest konkurs który sponsoruje BET24, widze że ten bukmacher zaczyna inwestować w polski rynek, może niedługo będzie miał konto w polskim banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
Mam takie pytanie. Wystarczy tego bonusa obrócić 3 razy czy jeszcze trzeba wplate obrócić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
wystarczy 3 razy bonem i mozesz wypłacac-wg super buk do obrotu live ja mam lipe bo mi przy wpłacie wywala bład-napisałem do supportu zeby mi skasowali konto i zebym załozył drugie bo moze cos nagrzebałem przy zakładaniu konta. mam karte inteligo kase mam a niemoge wpłacic.myslałem ze z karta cos nie tak ale dokonałem wpłaty na betwinda(x-mas bonus)i przyjeło wiec chyba cos z bet24 nie tak
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
wystarczy 2 razy ruchnać Lame i mamy hifa Zarejestrowany: 26/12/2005 Wiadomości: 54 Nono kolo dużo wniósł na forum, 54 wypowiedzi w dzień, pewnie same takie błyskotliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Słyszałem że na jednym z for jest konkurs który sponsoruje BET24, widze że ten bukmacher zaczyna inwestować w polski rynek, może niedługo będzie miał konto w polskim banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kondi powiedz wprost, że na twoim forum i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Buk wchodzi w polski rynek, teraz na www.typer.betsfera.one.pl [ typer.betsfera.one.pl] konkurs sponsoruje nikt inny jak ten buk, mają jescze reklamę na koszulkach Realu Betis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
buk na polskim rynku jest juz dluuuugi czas, strone po polsku maja juz dosc dlugo, a reklame na koszulkach Realu Betis ma Globet, oni sponsoruja Blackburn Rovers, Leeds Utd., West Ham Utd. i Southampton, na przyszlosc jak nie wiesz to nie pisz nie prawdziwego info...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
ta firma jest chyba nie powazna, chcialem miesiac temu wplacic do nich kase, a poniewaz nie mam karty kredytowej, chcialem zrobic to przelewem. w zwiazku tym wyslalem mail'a do support'u czy maja konto w polskim banku - odpowiedzieli mi ze za kilka dni juz bedzie mozna na nie wplacac. minal miesiac a konta w polskim banku jak nie bylo, tak nie ma. ladne jest ich te "kilka dni" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Powtarzam pytanie - czy można od nich wYplacic przelewem? (a nie na karte, bo mi cholerne Inteligo znowu "zamrozi" $)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy mozna do nich wpłacic kase inaczej niz karta lub nettallerem? czy mozna jakos wysłac przelew z Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Powtarzam pytanie - czy można od nich wYplacic przelewem? (a nie na karte, bo mi cholerne Inteligo znowu "zamrozi" $) w chwili obecnej nie mozna, ale ma to byc wprowadzone, wprowadzaja to juz jakis miesiac:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czy mozna do nich wpłacic kase inaczej niz karta lub nettallerem? czy mozna jakos wysłac przelew z Inteligo? -tylko karta lub neteller, ewentualnie przelew zagraniczny na.....Wyspy Owcze -z Inteligo przelewy wysylac mozna, ale nie do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
Powtarzam pytanie - czy można od nich wYplacic przelewem? (a nie na karte, bo mi cholerne Inteligo znowu "zamrozi" $) w chwili obecnej nie mozna, ale ma to byc wprowadzone, wprowadzaja to juz jakis miesiac:/ oczywiscie ze mozna! zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
oczywiscie ze mozna! zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow... mozesz pokazac screen ekranu gdzie masz opcje wyplaty na konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
oczywiscie ze mozna! zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow... mozesz pokazac screen ekranu gdzie masz opcje wyplaty na konto bankowe sprawdz priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
oczywiscie ze mozna! zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow... mozesz pokazac screen ekranu gdzie masz opcje wyplaty na konto bankowe sprawdz priva A moze kopsnij go tu labo napisz i wszystko bedzie jasne bo ja tez jestem bardzo zainteresowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|