Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#464736 22/12/2005 20:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
A czy przelewem bankowym można do nich wplacać??

Bonus: Unibet
#464737 25/12/2005 21:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
Słyszałem że na jednym z for jest konkurs który sponsoruje BET24, widze że ten bukmacher zaczyna inwestować w polski rynek, może niedługo będzie miał konto w polskim banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464738 26/12/2005 18:01
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Mam takie pytanie. Wystarczy tego bonusa obrócić 3 razy czy jeszcze trzeba wplate obrócić?

#464739 26/12/2005 18:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
wystarczy 3 razy bonem i mozesz wypłacac-wg super buk do obrotu live
ja mam lipe bo mi przy wpłacie wywala bład-napisałem do supportu zeby mi skasowali konto i zebym załozył drugie bo moze cos nagrzebałem przy zakładaniu konta.
mam karte inteligo kase mam a niemoge wpłacic.myslałem ze z karta cos nie tak ale dokonałem wpłaty na betwinda(x-mas bonus)i przyjeło wiec chyba cos z bet24 nie tak

#464740 26/12/2005 18:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#464741 26/12/2005 18:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
wystarczy 2 razy ruchnać Lame i mamy hifa

Zarejestrowany: 26/12/2005
Wiadomości: 54


Nono kolo dużo wniósł na forum, 54 wypowiedzi w dzień, pewnie same takie błyskotliwe.

#464742 26/12/2005 22:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
Słyszałem że na jednym z for jest konkurs który sponsoruje BET24, widze że ten bukmacher zaczyna inwestować w polski rynek, może niedługo będzie miał konto w polskim banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kondi powiedz wprost, że na twoim forum i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#464743 27/12/2005 01:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Buk wchodzi w polski rynek, teraz na www.typer.betsfera.one.pl [typer.betsfera.one.pl] konkurs sponsoruje nikt inny jak ten buk, mają jescze reklamę na koszulkach Realu Betis.

#464744 27/12/2005 16:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276

#464745 27/12/2005 19:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Buk wchodzi w polski rynek, teraz na www.typer.betsfera.one.pl [typer.betsfera.one.pl] konkurs sponsoruje nikt inny jak ten buk, mają jescze reklamę na koszulkach Realu Betis.

buk na polskim rynku jest juz dluuuugi czas, strone po polsku maja juz dosc dlugo, a reklame na koszulkach Realu Betis ma Globet, oni sponsoruja Blackburn Rovers, Leeds Utd., West Ham Utd. i Southampton, na przyszlosc jak nie wiesz to nie pisz nie prawdziwego info...

#464746 27/12/2005 22:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
ta firma jest chyba nie powazna, chcialem miesiac temu wplacic do nich kase, a poniewaz nie mam karty kredytowej, chcialem zrobic to przelewem. w zwiazku tym wyslalem mail'a do support'u czy maja konto w polskim banku - odpowiedzieli mi ze za kilka dni juz bedzie mozna na nie wplacac. minal miesiac a konta w polskim banku jak nie bylo, tak nie ma. ladne jest ich te "kilka dni" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#464747 28/12/2005 16:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Powtarzam pytanie - czy można od nich wYplacic przelewem? (a nie na karte, bo mi cholerne Inteligo znowu "zamrozi" $)

#464748 28/12/2005 18:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy mozna do nich wpłacic kase inaczej niz karta lub nettallerem?
czy mozna jakos wysłac przelew z Inteligo?

#464749 28/12/2005 19:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Powtarzam pytanie - czy można od nich wYplacic przelewem? (a nie na karte, bo mi cholerne Inteligo znowu "zamrozi" $)

w chwili obecnej nie mozna, ale ma to byc wprowadzone, wprowadzaja to juz jakis miesiac:/

#464750 28/12/2005 19:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
czy mozna do nich wpłacic kase inaczej niz karta lub nettallerem?
czy mozna jakos wysłac przelew z Inteligo?

-tylko karta lub neteller, ewentualnie przelew zagraniczny na.....Wyspy Owcze
-z Inteligo przelewy wysylac mozna, ale nie do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#464751 28/12/2005 21:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
Quote
Quote
Powtarzam pytanie - czy można od nich wYplacic przelewem? (a nie na karte, bo mi cholerne Inteligo znowu "zamrozi" $)

w chwili obecnej nie mozna, ale ma to byc wprowadzone, wprowadzaja to juz jakis miesiac:/

oczywiscie ze mozna!
zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow...

#464752 28/12/2005 21:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
oczywiscie ze mozna!
zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow...

mozesz pokazac screen ekranu gdzie masz opcje wyplaty na konto bankowe

#464753 28/12/2005 23:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
Quote
Quote
oczywiscie ze mozna!
zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow...

mozesz pokazac screen ekranu gdzie masz opcje wyplaty na konto bankowe

sprawdz priva

#464754 29/12/2005 14:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
Quote
Quote
oczywiscie ze mozna!
zreszta zawsze mozna bylo , nigdy nie mialem z tym zadnych klopotow...

mozesz pokazac screen ekranu gdzie masz opcje wyplaty na konto bankowe

sprawdz priva
A moze kopsnij go tu labo napisz i wszystko bedzie jasne bo ja tez jestem bardzo zainteresowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#464755 29/12/2005 15:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
http://www.freeimagehosting.net/29ee4cd04a.jpg

jak widac mozna wyplacac na konto...ale ja nie wiem czemu nie moge:/

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1