|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
Ja tez wyslalem do nich kaske, zobaczymy kiedy dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
Witam Tego maila z prosba o zalozenie konta trzeba wyslac po angielsku? bo wyslalem wczoraj po polsku i zero odzewu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
to napisz jescze raz po polsku na adres: marcin@bet24.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
kondilek Ty pisales na ten adres?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
Marcin to pracownik BET24, polak, napisz na ten adres to napewno odpowie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
"Klienci nie posiadający kart kredytowych też mogą zarejestrowac się w BET24, wystarczy poinformować nas o chęci otwarcia konta a my zajmiemy się resztą "
Na czym to polega? Jakie maila z danymi do nich wysylacie? W tym celu wlasnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Piszesz w mailu wszystkie potrzebne dane, ktore pojawia sie podczas rejestracji na ich stronie. Wysylasz maila do supportu, a gdy zaloza tobie konto, to odesla maila z powiadomieniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wysylasz te dane, ktore podaje sie podczas rejestracji wraz z haslem i loginem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Piszesz w mailu wszystkie potrzebne dane, ktore pojawia sie podczas rejestracji na ich stronie. Wysylasz maila do supportu, a gdy zaloza tobie konto, to odesla maila z powiadomieniem. heh, nie odswiezylem i nie widzialem Twojej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
wysylasz te dane, ktore podaje sie podczas rejestracji wraz z haslem i loginem jak wraz z loginem i haslem ? Przeciez jeszcze ich nie mam, no nie?! Czy mam dopiero podać to w mailu (to ten Marcin z bet24 bedzie dysponowal wszystkimi loginami i haslami?..) Kurde ciężko kumaty jestem czy jak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomóżcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
W mailu podajesz mu login i haslo jakie chcesz miec w BET24, potem haslo mozesz sobie zmienic, i on Ci zaklada takie konto.
[color:"red"]uparty jak osioł,tym razem nie popuszczam i I ostrzeżenie wędruje na twoje konto [/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 08/01/2006 16:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt" o co chodzi z depozytem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 79 |
Ja też polecam zagrać o bonusa w pokera (10E) Ja przez 8 rozdan tylko siedziałem i asystowałem ale jak mi przyszła ładna karta to nawet skusiłem się za 0,20 E i tym sposobem dostałem nie tylko bonusa 40 PLN( ~10 E) ale to co ugrałem czyli w sumie 67,20 PLN. Support przyznał bonusa po 20 min oczekiwania.Odpowiadają nawet w niedzielę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
ci co wpłacali w piatek, ma ktos z was juz kase? ja wpłaacalem tez w piatek i czekam nadal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
czy ja dobrze widze, ze w bet24 nie ma podporek?? kurde :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
pytanie do osób wpłacających przelewem bankowym: wypełnialiście te pola którre wyskakują przy wejściu na MOJE KONTO -> WPŁATA -> BANK ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
ci co wpłacali w piatek, ma ktos z was juz kase? ja wpłaacalem tez w piatek i czekam nadal... ja tez jeszcze nie mam, ale mam nadzieje ze bedzie dzis wieczorem albo jutro
|
|
|
Link skopiowany do schowka