Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#464816 07/01/2006 09:40
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
Post deleted by wHiTe_StAr

Bonus: Unibet
#464817 07/01/2006 09:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
Ja tez wyslalem do nich kaske, zobaczymy kiedy dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464818 07/01/2006 09:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
Post deleted by Conrad

#464819 07/01/2006 10:52
Dołączył: May 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 125
Witam
Tego maila z prosba o zalozenie konta trzeba wyslac po angielsku? bo wyslalem wczoraj po polsku i zero odzewu.

#464820 07/01/2006 10:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
to napisz jescze raz po polsku na adres: marcin@bet24.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#464821 07/01/2006 11:10
Dołączył: May 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 125
a kto to Marcin?:D

#464822 07/01/2006 11:52
Dołączył: May 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 125
kondilek Ty pisales na ten adres?

#464823 07/01/2006 11:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
Marcin to pracownik BET24, polak, napisz na ten adres to napewno odpowie....

#464824 08/01/2006 12:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
"Klienci nie posiadający kart kredytowych też mogą zarejestrowac się w BET24, wystarczy poinformować nas o chęci otwarcia konta a my zajmiemy się resztą "

Na czym to polega?
Jakie maila z danymi do nich wysylacie? W tym celu wlasnie?

#464825 08/01/2006 12:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Piszesz w mailu wszystkie potrzebne dane, ktore pojawia sie podczas rejestracji na ich stronie. Wysylasz maila do supportu, a gdy zaloza tobie konto, to odesla maila z powiadomieniem.

#464826 08/01/2006 12:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wysylasz te dane, ktore podaje sie podczas rejestracji wraz z haslem i loginem

#464827 08/01/2006 12:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Piszesz w mailu wszystkie potrzebne dane, ktore pojawia sie podczas rejestracji na ich stronie. Wysylasz maila do supportu, a gdy zaloza tobie konto, to odesla maila z powiadomieniem.

heh, nie odswiezylem i nie widzialem Twojej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464828 08/01/2006 13:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
wysylasz te dane, ktore podaje sie podczas rejestracji wraz z haslem i loginem
jak wraz z loginem i haslem ? Przeciez jeszcze ich nie mam, no nie?! Czy mam dopiero podać to w mailu (to ten Marcin z bet24 bedzie dysponowal wszystkimi loginami i haslami?..)

Kurde ciężko kumaty jestem czy jak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pomóżcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#464829 08/01/2006 15:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
W mailu podajesz mu login i haslo jakie chcesz miec w BET24, potem haslo mozesz sobie zmienic, i on Ci zaklada takie konto.

[color:"red"]uparty jak osioł,tym razem nie popuszczam i I ostrzeżenie wędruje na twoje konto [/color]

Last edited by wHiTe_StAr; 08/01/2006 16:29.
#464830 09/01/2006 10:46
Dołączył: May 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 125
W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt" o co chodzi z depozytem?

#464831 09/01/2006 11:02
Dołączył: May 2005
Posty: 79
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 79
Ja też polecam zagrać o bonusa w pokera (10E)
Ja przez 8 rozdan tylko siedziałem i asystowałem ale jak mi przyszła ładna karta to nawet skusiłem się za 0,20 E i tym sposobem dostałem nie tylko bonusa 40 PLN( ~10 E) ale to co ugrałem czyli w sumie 67,20 PLN.
Support przyznał bonusa po 20 min oczekiwania.Odpowiadają nawet w niedzielę.

#464832 09/01/2006 11:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
ci co wpłacali w piatek, ma ktos z was juz kase? ja wpłaacalem tez w piatek i czekam nadal...

#464833 09/01/2006 11:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
czy ja dobrze widze, ze w bet24 nie ma podporek?? kurde :/

#464834 09/01/2006 12:11
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
pytanie do osób wpłacających przelewem bankowym: wypełnialiście te pola którre wyskakują przy wejściu na MOJE KONTO -> WPŁATA -> BANK ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#464835 09/01/2006 12:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Quote
ci co wpłacali w piatek, ma ktos z was juz kase? ja wpłaacalem tez w piatek i czekam nadal...
ja tez jeszcze nie mam, ale mam nadzieje ze bedzie dzis wieczorem albo jutro

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, betowiec, forty, aker, Akhu, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1