|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
mabiel masz juz kase na koncie? Tak dziś w poludnie pojawila sie kasa wraz z bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
czy zakłady live licza sie do obrotu bonusem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
licza sie-ale radze uwazac-ja wczoraj postwiłem przy 1-3 dla milanu na milan po kursie 1,01 i o mało co sie nie przejechałem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy moze mi ktos co trzeba wpisac w pola(przy wypłacie): -Bank sort code (Registration number) -Kod pocztowy banku chodzi mi o Inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
-bank sort code to kod banku czyli cyfry 3-10 z numeru konta -tu masz caly adres do inteligo:
PKO BP SA Al.Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
cos nie tak:poniewaz u mnie przy wypełnianiu sort codu wpisze moge tylko wpisac 5 liczb a dalej nie da rady czy to napewno te liczby? po za tym kod pocztowy banku oznacza kod pocztowy miasta w którym jest bank? dzieki yaaho
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
sorka tylko 6 liczb a nie 5 moge wpisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16 |
napisalem email co wpisac w te pole bank sort code to bet24 mi odpisal zebym wpisac: xxx i tak zrobilem i przelew poszedl dzisiaj rano wyplacilem Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Wpłacilem wczoraj pieniądze na konto buka i sam nie wierze kasa dotarła po 1 dniu.Na razie same pozytywy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
po za tym kod pocztowy banku oznacza kod pocztowy miasta w którym jest bank? no przeciez....cos Ty myslal, ze banki maja osobne kody pocztowe ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Hmm, moze ktoś mi powiedzieć jak znaleść formularz wypłaty na konto bankowe? Gdzie on jest? Nie bede wyplacal na karte ani tym bardziej nettelerka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Dzisiaj zagralem skoki ze Roar Likesej bedzie lepszy od Widhelzla i jeszcze mie nie rozliczyli. Czy wie ktos czy to czasem nie jest na caly turniej, czyli razem z jutrzejszymi skokami? Jesli tak to qwa pacany z nich bo nie zaznaczyli ze ani to zaklad na 1 dzien ani na 2 a ja nie wiedzialem ze to sa skoki dwudniowe! Paranoja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
nie ma zakladow systemowych, czy jestem slepy?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
nie ma zakladow systemowych, czy jestem slepy?:) Są, na środku pod System -rozwiń i zobaczysz jakie są. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej,nie wiecie czy POLSKI support dziala w sobote..bo od wczoraj nie dostalem odpowiedzi..niby jest napisane ze pracuja caly tydzien od 10-20 ale narazie cisza..dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dzisiaj zagralem skoki ze Roar Likesej bedzie lepszy od Widhelzla i jeszcze mie nie rozliczyli. Czy wie ktos czy to czasem nie jest na caly turniej, czyli razem z jutrzejszymi skokami? Jesli tak to qwa pacany z nich bo nie zaznaczyli ze ani to zaklad na 1 dzien ani na 2 a ja nie wiedzialem ze to sa skoki dwudniowe! Paranoja. Sam jesteś paranoja. Skoki na pewno byly na końcową klasyfikacje, a mistrzostwa trwają 2 dni (4 serie). Więc pretensje możesz mieć do siebie, nie do buka. Zresztą Ljoekelsoy i tak wygra..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Sam jesteś paranoja. Skoki na pewno byly na końcową klasyfikacje, a mistrzostwa trwają 2 dni (4 serie). Więc pretensje możesz mieć do siebie, nie do buka. Zresztą Ljoekelsoy i tak wygra.. To ich wina ze zle oznaczaja, a nie moja! Jakos TCS tez twa 8 serii i z tym jakos nie mialem problemow, moze nie mialem problemow bo wtedy gralem w Unibet. [color:"red"] wrzuć na luz kolego[/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 14/01/2006 23:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ssij frajrze! Obrazam cie? He? Idz na drzewo banany prostowac! To ich wina ze zle oznaczaja, a nie moja! Jakos TCS tez twa 8 serii i z tym jakos nie mialem problemow, moze nie mialem problemow bo wtedy gralem w Unibet. Obrazac sobie mozesz swoich rodzicow, a ode mnie wara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> kfiatek Ci dobrze powiedzial, a turniej 4 skoczni to totalnie inna sprawa, tam sa 4 konkursy, a tu mamy jeden konkurs, ale z 4 seriami, jak sie nie znasz - nie stawiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Powinno byc jasno zaznaczone jak jest liczone, a nie! W takiej sytuacji mozna to interpretowac na dwa sposoby. W NBA jak podaja kurs na 1 i na 2 jest zaznaczone ze łacznie z dogrywka mimo iz to oczywiscie, podobnie jest w hokeju, wiec tam wszystko jest jasne i nie trzeba sie znac! A tu musze sie znac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a co Ci mieli napisac, ze zaklad obejmuje tylko pol konkursu? na MŚ w lotach skladaja sie 4 skoki i stawiajac na to powinienes to wiedziec
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|