"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#464876 12/01/2006 16:36
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
Quote
mabiel masz juz kase na koncie?
Tak dziś w poludnie pojawila sie kasa wraz z bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#464877 12/01/2006 16:38
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
czy zakłady live licza sie do obrotu bonusem?

#464878 12/01/2006 17:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
licza sie-ale radze uwazac-ja wczoraj postwiłem przy 1-3 dla milanu na milan po kursie 1,01 i o mało co sie nie przejechałem:)

#464879 12/01/2006 23:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy moze mi ktos co trzeba wpisac w pola(przy wypłacie):
-Bank sort code (Registration number)
-Kod pocztowy banku
chodzi mi o Inteligo

#464880 13/01/2006 00:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
-bank sort code to kod banku czyli cyfry 3-10 z numeru konta
-tu masz caly adres do inteligo:

PKO BP SA
Al.Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

#464881 13/01/2006 11:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
cos nie tak:poniewaz u mnie przy wypełnianiu sort codu wpisze moge tylko wpisac 5 liczb a dalej nie da rady czy to napewno te liczby?
po za tym kod pocztowy banku oznacza kod pocztowy miasta w którym jest bank?
dzieki yaaho

#464882 13/01/2006 11:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
sorka tylko 6 liczb a nie 5 moge wpisac

#464883 13/01/2006 13:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
napisalem email co wpisac w te pole bank sort code to bet24 mi odpisal zebym wpisac: xxx i tak zrobilem i przelew poszedl dzisiaj rano wyplacilem
Pozdrawiam

#464884 13/01/2006 15:24
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Wpłacilem wczoraj pieniądze na konto buka i sam nie wierze kasa dotarła po 1 dniu.Na razie same pozytywy

#464885 13/01/2006 15:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
po za tym kod pocztowy banku oznacza kod pocztowy miasta w którym jest bank?

no przeciez....cos Ty myslal, ze banki maja osobne kody pocztowe ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#464886 13/01/2006 20:42
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Hmm, moze ktoś mi powiedzieć jak znaleść formularz wypłaty na konto bankowe? Gdzie on jest? Nie bede wyplacal na karte ani tym bardziej nettelerka

#464887 13/01/2006 21:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Dzisiaj zagralem skoki ze Roar Likesej bedzie lepszy od Widhelzla i jeszcze mie nie rozliczyli. Czy wie ktos czy to czasem nie jest na caly turniej, czyli razem z jutrzejszymi skokami? Jesli tak to qwa pacany z nich bo nie zaznaczyli ze ani to zaklad na 1 dzien ani na 2 a ja nie wiedzialem ze to sa skoki dwudniowe! Paranoja.

#464888 13/01/2006 21:44
Dołączył: May 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 125
nie ma zakladow systemowych, czy jestem slepy?:)

#464889 13/01/2006 22:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
Quote
nie ma zakladow systemowych, czy jestem slepy?:)
Są, na środku pod System -rozwiń i zobaczysz jakie są.
pozdr

#464890 14/01/2006 09:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej,nie wiecie czy POLSKI support dziala w sobote..bo od wczoraj nie dostalem odpowiedzi..niby jest napisane ze pracuja caly tydzien od 10-20 ale narazie cisza..dzieki

#464891 14/01/2006 13:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Dzisiaj zagralem skoki ze Roar Likesej bedzie lepszy od Widhelzla i jeszcze mie nie rozliczyli. Czy wie ktos czy to czasem nie jest na caly turniej, czyli razem z jutrzejszymi skokami? Jesli tak to qwa pacany z nich bo nie zaznaczyli ze ani to zaklad na 1 dzien ani na 2 a ja nie wiedzialem ze to sa skoki dwudniowe! Paranoja.

Sam jesteś paranoja. Skoki na pewno byly na końcową klasyfikacje, a mistrzostwa trwają 2 dni (4 serie). Więc pretensje możesz mieć do siebie, nie do buka.
Zresztą Ljoekelsoy i tak wygra..

#464892 14/01/2006 13:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Quote
Sam jesteś paranoja. Skoki na pewno byly na końcową klasyfikacje, a mistrzostwa trwają 2 dni (4 serie). Więc pretensje możesz mieć do siebie, nie do buka.
Zresztą Ljoekelsoy i tak wygra..
To ich wina ze zle oznaczaja, a nie moja! Jakos TCS tez twa 8 serii i z tym jakos nie mialem problemow, moze nie mialem problemow bo wtedy gralem w Unibet.
[color:"red"] wrzuć na luz kolego[/color]

Last edited by wHiTe_StAr; 14/01/2006 23:47.
#464893 14/01/2006 14:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ssij frajrze! Obrazam cie? He? Idz na drzewo banany prostowac! To ich wina ze zle oznaczaja, a nie moja! Jakos TCS tez twa 8 serii i z tym jakos nie mialem problemow, moze nie mialem problemow bo wtedy gralem w Unibet. Obrazac sobie mozesz swoich rodzicow, a ode mnie wara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

kfiatek Ci dobrze powiedzial, a turniej 4 skoczni to totalnie inna sprawa, tam sa 4 konkursy, a tu mamy jeden konkurs, ale z 4 seriami, jak sie nie znasz - nie stawiaj

#464894 14/01/2006 15:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Powinno byc jasno zaznaczone jak jest liczone, a nie! W takiej sytuacji mozna to interpretowac na dwa sposoby. W NBA jak podaja kurs na 1 i na 2 jest zaznaczone ze łacznie z dogrywka mimo iz to oczywiscie, podobnie jest w hokeju, wiec tam wszystko jest jasne i nie trzeba sie znac! A tu musze sie znac...

#464895 14/01/2006 17:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a co Ci mieli napisac, ze zaklad obejmuje tylko pol konkursu? na MŚ w lotach skladaja sie 4 skoki i stawiajac na to powinienes to wiedziec

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1