Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 39 1 2 24 25 26 27 28 38 39
Inzaghi78 #4647847 07/05/2011 18:14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Kura
tak miało być

Originally Posted by Conrad
meldowania politycznego posłuszeństwa wobec Jarusia... laugh

krytyka rządu to oczywiście według ciebie poparcie PIS?

Kura tak doswiadczony forumowicz jak Ty i nie wie shocked

Kazdy kto nie jest slepy i nie jest fanatykiem rudego i jego przyglupiej świty jest pisdzielcem laugh

i teraz albo do tego przywykniesz na zasadzie : twoja racja moj spokoj albo bedziesz sie staral udowodnic swoje racje i zostaniesz poczestowany banem na dany dzial smirk

trafnie powiedziane aplauz

Bonus: Unibet
Luc Nilis #4648158 07/05/2011 20:28
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Luc Nilis
Conrad tu nie należy zamykać stadionów tylko wyłapać rozrabiające bydło mieniące sie kibicami i ukarac przykładnie. Innej drogi nie widzę.

Żaden normalny kibic nie widzi.

Tylko Conrad i Tusk wraz ze swoją świtą widzi.

Tyle się pier*oli o tej Anglii i o tym jak tam zrobili porządek z chuliganami. Tak, zrobili. Tylko tam rzeczywiście karali chuliganów, a nie ten cały motłoch który na stadionach siedział i jadł popcorn.
Ale tego już Tuskowi nie powiedzieli.

Piostar #4648255 07/05/2011 20:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Burdel straszny się zrobił odkąd Conrad tu zagościł.

Piostar #4648281 07/05/2011 21:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
bardzo swieze,sprzed 30 minut tongue

chuligani w Anglii!

Piostar #4648285 07/05/2011 21:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Proponuję jednak czytać dokładniej, Bzyku. smile Pisałem że wcale nie jestem za taką formą karania jak zamykanie stadionu, bo to są metody UEFA.

Za chuliganów się teraz zabiorą, podejrzewam że nie będą chcieli robić masowych akcji tylko cierpliwie dojdą to tych na samej górze i z nimi się tylko rozprawią.

Kameleon #4648293 07/05/2011 21:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Kameleon
Burdel straszny się zrobił odkąd Conrad tu zagościł.

A co, już nie po politycznej myśli? Bez głupiego zwalania winy na jakąś gazetkę, robienia z siebie ofiary, itd.? smile

Jest tylko jeden, prosty wymóg aby mieć spokój i się dobrze bawić na stadionach - zachowywać się rozsądnie, jak człowiek. Ale niestety jest to czasami zbyt wysokie wymaganie dla niektórych niby "kibiców"...

Conrad #4648302 07/05/2011 21:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Conrad
Zamknięcie stadionów w ten weekend to ewidentny cios finansowy wymierzony w te kluby (czy może to być bardziej ewidentne?), które ze swojej strony gówno robią by rozwiązać problem. Na Legii własny piłkarz dostał od kibola i jaka była reakcja klubu? W Poznaniu się pluje na normalnych kibiców i to jest ok??? Do tego klub jeszcze idzie na chore układy z różnymi typami, przekazuje catering w ich ręce by zarabiali, itd.?
Starałem się nie angażować w tę dyskusję, ale w takim momencie nie mogę zostać obojętny.

Otóż Legia Warszawa ze swojej strony zrobiła WSZYSTKO. Odwiesiła Staruchowi zakaz klubowy, o którego zdjęcie wcześniej prosili politycy Platformy Obywatelskiej. Żeby Staruch nie mógł jeździć na wyjazdy czy mecze Pucharu Polski, swoje działania musi podjąć sąd. Powtórzę: Legia zrobiła wszystko, na co pozwala jej prawo.

Radek_89 #4648341 07/05/2011 21:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Po akcji z Rzeźniczakiem klub powinien zdecydowanie zareagować. Natomiast masz rację, Legia w pewnym sensie padła ofiarą zbiorowej kary za finał PP, w którym to przegrani nie potrafili stłumić w sobie frustrację i widok cieszących się na murawie kibiców Legii.

Ale już sobie wyobrażam reakcje gdyby tylko Lecha ukarano... dopiero byśmy tu mieli ujadających pisfrustratów, ględzących jak to Tusk oszczędził Legię bo bał się ITI/TVN, itd.

Bzyku #4648346 07/05/2011 21:27
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Luc Nilis
Conrad tu nie należy zamykać stadionów tylko wyłapać rozrabiające bydło mieniące sie kibicami i ukarac przykładnie. Innej drogi nie widzę.

Żaden normalny kibic nie widzi.

Tylko Conrad i Tusk wraz ze swoją świtą widzi.

Tyle się pier*oli o tej Anglii i o tym jak tam zrobili porządek z chuliganami. Tak, zrobili. Tylko tam rzeczywiście karali chuliganów, a nie ten cały motłoch który na stadionach siedział i jadł popcorn.
Ale tego już Tuskowi nie powiedzieli.
Różnica między egzekwowaniem prawa w Polsce i Anglii jest taka jak między systemem prawnym w Somalii i Niemczech. Prawo w Polsce obejmuje tylko tego który nie ma pieniędzy na dobrego adwokata czyli wykupienie bądź złagodzenie wyroku poprzez prywatne znajomości obrońcy z wydającymi wyroki.
Wyrok wydaje się zależnie kim jest sądzony przykład prosty:
emerytowany sędzia, policjant, adwokat, poseł, radny za wypadek po pijaku dostanie zawiasy a emerytowany górnik pójdzie siedzieć.
Poza tym jest głupkowate i wydawane są śmiesznie niskie wyroki za ciężkie przestępstwa i absurdalnie wysokie za drobne. Przykładem tego jak działają w Polsce sądy był były wicepremier Lepper.

ultra1978 #4648392 07/05/2011 21:42
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by ultra1978
Różnica między egzekwowaniem prawa w Polsce i Anglii jest taka jak między systemem prawnym w Somalii i Niemczech.


Oczywiście.

I największa wina w tym całym bajzlu jest beznadziejnego prawa oraz tych, którzy je tworzą.

Jak do kur** nędzy kluby mają walczyć z tymi kibolami?

Jedyne co mogą to zakazać wstępu. Nic więcej.

I co z tego, że zakazały wstępu (jak np. Legia Staruchowi) jak Legia gra mecz i tenże Staruch sobie hasa po boisku i wznosi puchar.
To co jeszcze ta Legia ma zrobić żeby Starucha wygonić z trybun? Nic.

Legia swoje zrobiła. Reszta leży władzy. A jak ta działa to widać. Gość, o którym była afera na całą Polskę, mianowany przez media jako chuligan nr1 w Polsce jak gdyby nigdy nic jedzie sobie na mecz po wstawiennictwie jakiegoś naczelnika policji.
To jest chore!

Zaraz oczywiście Conrad napisze, że jestem sfustrowaną pizdeczką i to wszystko wina PiSu. Ale niech sobie pisze, przyszedł rozkaz z góry to musi jakoś bronić Tuska.

Ile to w przeciągu ostatnich lat było rozrób? Setki.
Ilu chuliganów policja zatrzymywała? Setki, jeśli nie tysiące.

I co? I nic. Sądy ich wypuszczały. Dostawali śmieszne kary grzywny (na które i tak składali się po parę złotych inni), albo jakieś zawiasy.
Po czym jak gdyby nic szli na następny mecz.

Problem z kibolami niewątpliwie jest, choć na pewno nie tak wyolbrzymiony jak wskazuje na to psychoza mediów. Ale problem ten to całe lata zaniedbań w kwestii prawa i egzekucji tego prawa. To tam są winni, a nie kluby które teraz tracą miliony bo jaśnie pan Donald nie wie co zrobić i idzie po linii najmniejszego oporu.

Piostar #4648437 07/05/2011 21:59
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Zjebany rząd szuka kolejnych tematów zastępczych.
Zamykanie najnowocześniejszych stadionów w Polsce piwo bo są niebezpieczne piwo

Kameleon #4648604 07/05/2011 22:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Originally Posted by Bzyku
I co z tego, że zakazały wstępu (jak np. Legia Staruchowi) jak Legia gra mecz i tenże Staruch sobie hasa po boisku i wznosi puchar.

Sie wtrące - Staruch nie hasał po boisku. To wersja przedstawiona w GóWnie i TWN-ie. Byłem na meczu i nie widziałem, aby Staruch chociaż przez moment przebywał na boisku.

W ogóle dla mnie to nieporozumienie, że on ma zakaz stadionowy, ale to temat na inną dyskusję.

Originally Posted by Kameleon
Burdel straszny się zrobił odkąd Conrad tu zagościł.

Norma.

Piostar #4648724 07/05/2011 23:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Staruch ma zakaz na mecze LIGOWE,nie na PUCHAROWE.

Bzyku #4648761 07/05/2011 23:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Jak do kur** nędzy kluby mają walczyć z tymi kibolami?

To co jeszcze ta Legia ma zrobić żeby Starucha wygonić z trybun? Nic.

Na finał PP nie mieli wpływu, ale u siebie mogą kontrolować kto ma wstęp na stadion a kto ma szlaban. Wyobraź sobie teraz Old Trafford i jakiś kibic daje graczowi w łeb. Jak to by się skończyło?

P.S. Za dawnych czasów jak jeszcze Eric Cantona grał to sprawa zostałaby rozwiązana szybko, a la Bruce Lee. smile

Co do Lecha to wystarczy spojrzeć jakie tam chore układy panują.

Originally Posted by Bzyku
chuligan nr1 w Polsce jak gdyby nigdy nic jedzie sobie na mecz po wstawiennictwie jakiegoś naczelnika policji.
To jest chore!

Zgoda.

Originally Posted by Bzyku
niech sobie pisze, przyszedł rozkaz z góry to musi jakoś bronić Tuska.

Faks się zepsuł, ale teleksem przesłali najnowsze instrukcje.

Originally Posted by Bzyku
Problem z kibolami niewątpliwie jest, choć na pewno nie tak wyolbrzymiony jak wskazuje na to psychoza mediów. Ale problem ten to całe lata zaniedbań w kwestii prawa i egzekucji tego prawa. To tam są winni, a nie kluby które teraz tracą miliony bo jaśnie pan Donald nie wie co zrobić i idzie po linii najmniejszego oporu.

Bo nikt nie czeka aż problem stanie się duży żeby zwrócić na to uwagę. To chyba logiczne.

Największa psychoza jest wśród płaczków uważających się za prześladowanych. Gazetom nie wolno już nawet opisywać jakichś incydentów na stadionie bo od razu psychoza wybucha. Ba, nawet jak napiszą o jakiejś akcji CBŚ wobec kiboli to jest źle. Nie wolno niczego pisać, trzeba cicho siedzieć i udawać, że nic się nie dzieje. smile

Conrad #4648765 07/05/2011 23:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444

Może było, a może nie było ale wrzucę.

ivo #4648778 07/05/2011 23:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by ivo
Staruch ma zakaz na mecze LIGOWE,nie na PUCHAROWE.
Nie do końca masz rację. Staruch ma zakaz klubowy wydany przez Legię, a zatem nie ma prawa wstępu jedynie na stadion przy Łazienkowskiej, niezależnie, czy jest to mecz ligowy czy pucharowy.

ivo #4648782 07/05/2011 23:28
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by ivo
Staruch ma zakaz na mecze LIGOWE,nie na PUCHAROWE.


Przecież wiem i uważam, że to jest chore.

Gość na stadionie wbiega na płytę boiska i daje w mordę piłkarzowi.
Konsekwencją tego powinien być dożywotni sądowy zakaz wstępu na jakiekolwiek stadiony w Polsce. WSZYSTKIE. Nawet w zasranym meczu piątych rezerw Piździejewa Dolnego z reprezentacją polskich fanek szydełkowania.
Plus oczywiście ewentualne postępowanie z urzędu w sprawie cywilnej.

To tak jakby złapali pijanego kierowcę, który spowodował wypadek. Wyroku nie dostał. Dostał zakaz prowadzenia pojazdów, ale tylko w dni powszednie. W weekendy może jeździć.




Conrad #4649039 08/05/2011 00:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Conrad
Największa psychoza jest wśród płaczków uważających się za prześladowanych. Gazetom nie wolno już nawet opisywać jakichś incydentów na stadionie bo od razu psychoza wybucha. Ba, nawet jak napiszą o jakiejś akcji CBŚ wobec kiboli to jest źle. Nie wolno niczego pisać, trzeba cicho siedzieć i udawać, że nic się nie dzieje. smile
Nie chodzi o to CO pisza, tylko JAK, bo od tego zalezy co spoleczenstwo mysli o kibicach. Taki pierwszy przyklad z brzegu po 5 sekundach szukania w google wink
http://tiny.pl/hfqlr
i do tej pory dziennikarze w tv odwolujac sie do tamtej sytuacji mowia o kibicach z siekierami, lancuchami, maczugami.. laugh no maczugami?! I kazdy to lyka? laugh

Piostar #4649105 08/05/2011 01:04
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
A co w tym kraju nie jest chore? Senator wpierdala koks w sejmie i nic mu nie robią.Ludzie odpowiedzialni za korupcje dostają reprymendę od władzy w postaci zawiasów (po 3 latach może spokojnie robić kolejne przekręty)
Ci co się sami przyznają mogą odetchnąć z ulgą a za odpalenie chociażby racy na stadionie można dostać do 5 lat laugh
Wychodzi na to że lepiej kogoś napierdolić na ulicy czy okraść niż dostanie się mniejszy wyrok.
W tym kraju nie panuję demokracja tylko pierdolone kolesiostwo dziadów leśnych.

Piostar #4649162 08/05/2011 01:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mało kto chyba zwraca uwagę na jakieś pojedyncze teksty o maczudze czy siekierze. wink Bardziej patrzą na efekt rozrób, skalę szkód, zatrzymania, itd. niż co kto posiadał.

Natomiast psychoza wybuchła jak w ogóle opisano akcję CBŚ wobec jakiejś grupy kiboli, od razu dzikie okrzyki jak to w ogóle można było wspomnąć o tym w prasie, itd. Przecież trzeba siedzieć cicho i udawać, że żadnej akcji nie było... a już na pewno ani słowa o tym nie skrobnąć. smile

Strona 26 z 39 1 2 24 25 26 27 28 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1