Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 39 1 2 26 27 28 29 30 38 39
Piostar #4652310 09/05/2011 01:11
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654

Bonus: Unibet
Piostar #4653130 09/05/2011 04:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Kura #4653377 09/05/2011 15:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by zyleta.info
W pociągach jadących na finał PP została przeprowadzona koleżeńska zbiórka na pomnik Kazika Deyny, który ma stanąć przy stadionie Legii z inicjatywy jej kibiców. Z przyjemnością informujemy, że udało się zebrać rekordową kwotę 53427 zł 97 gr!

szacun shocked

Piostar #4653387 09/05/2011 16:07
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
tobet smile
Kibice vs. Donald Tusk (Czy stadion Wisły Kraków będzie zamknięty dla kibiców podczas meczu z Cracovią?) Wygrana
14.05 01:00
Nie 1.15
Tak 4.75
Data
Kibice vs. Donald Tusk (Czy Donald Tusk pojawi się na stadionie Lechii Gdańsk do końca sezonu 2010/11?) Wygrana
14.05 01:00
Nie 1.20
Tak 4.00
Data Kibice vs. Donald Tusk (Czy Donald Tusk przeprosi kibiców za decyzję wojewodów o zamknięciu stadionów Lecha i Legii przed końcem sezonu 2010/11??) Wygrana
28.05 00:00
NIE 1.15
TAK 4.75
Data
Kibice vs. Donald Tusk (Czy Donald Tusk pojawi się publicznie z szalikiem w barwach jednego z klubów Ekstraklasy do końca sezonu 2010/11?) Wygrana
28.05 00:00
NIE 1.05
TAK 8.00

Piostar #4653391 09/05/2011 16:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
jendak ten rzad jest tępy mega, walczy z kibicami zamiast miec ich po swojej stronie

a z wszystkeigo cieszy sie PZPN, bo oni przeciez nie sa winni, a jak Tusk bedzie chcial po euro wprowadzic kuratora zeby wyczyscic PZPN i UEFA na wykluczy to kibicie stana po stronie PZPN bo z rzadem sa na noze

tu sie nic nie zmieni jednak

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by zyleta.info
W pociągach jadących na finał PP została przeprowadzona koleżeńska zbiórka na pomnik Kazika Deyny, który ma stanąć przy stadionie Legii z inicjatywy jej kibiców. Z przyjemnością informujemy, że udało się zebrać rekordową kwotę 53427 zł 97 gr!

szacun shocked

chyba towaru za ta kwotę laugh

Piostar #4653486 09/05/2011 17:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
pewnie stad ta zadyma po meczu, chlopaki mysleli ze zrzuta na flaszke a tu wyszlo ze na pomnik smile


btw.. kwota calkiem przyjemna

kazow #4653598 09/05/2011 18:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Gazietka dzisiaj w formie.

Tytuł linka:
"Policja namierza kiboli. Pierwsi już zatrzymani"

a w środku:
"Policjanci zidentyfikowali kilkudziesięciu stadionowych bandytów. Ich zatrzymania to kwestia najbliższych dni (...) Decyzję o zatrzymaniu, przesłuchaniach i zarzutach podejmie dziś (9.05) bydgoska prokuratura."

No to kurwa zatrzymali już czy jeszcze nie??


Inny 'artykuł':
"Zaraz po ostatniej jedenastce chuligani z Warszawy wbiegli na boisko. Następnie kibole obu drużyn starli się z policją oraz ochroną i zdemolowali stadion."

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Inny 'artykuł':
"Zaraz po ostatniej jedenastce chuligani z Warszawy wbiegli na boisko. Następnie kibole obu drużyn starli się z policją oraz ochroną i zdemolowali stadion."
tak juz nawet politycy mowia, manipulacja trwa duch
dzis w Tomasz Lis na żywo o kibicach, kto sie chce powkurwiac to zapraszam do ogladania laugh

xqwzts #4653971 09/05/2011 20:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
coż temat dopalaczy sie dawno wyczerpał , jak potem hazardu , teraz na tapecie temat kiboli , jakby w tym POjebanym kraju nie było spraw ważniejszych

Piostar #4654479 10/05/2011 00:14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801


Lubię to! wink

Piostar #4654816 10/05/2011 02:32
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Ja się na polityce nie znam i gówno mnie w zasadzie obchodzi. Jednak w kwestiach, które mnie interesują - bukmacherka i kibicowanie, widzę głupotę PO.

Tusk i jego banda chcą robić drugą Anglię. Szkoda, że tam grają Rooney, Drogba, Gerrard, Lampard i wielu innych. Jest to prawdopodobnie najlepsza liga na świecie i tam naprawdę można podziwiać mecz. W Polsce grają Ujki-Chujki, Tshibamby, Jopy. Większość drużyn ma problemy z wymienieniem 5-10 podań. Największym atutem na naszych boiskach są właśnie kibice, a zazwyczaj najciekawszymi wydarzeniami nie są bramki, akcje tylko oprawy lub awantury. Dlatego więkoszość właścicieli doskonale wie, że bez fanatycznych kibiców nie ma interesu, a tu się wpieprza Tusk i zamyka stadiony Lecha i Legii, aby wzięli się za swoich kibiców. Koleś nie ma totalnego pojęcia i tylko robi pokazówki dla tępych mas. Niech ściga Rycha i Zbycha, a nie kibiców.

Podoba mi się wypowiedź Korwina-Mikke, który mówi, aby stworzyć "sektor czerwony" i tam każdy, kto chce się lać niech idzie i to robi.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Piostar #4654883 10/05/2011 02:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
zazyna sie Lisek z kibicami, ciekawe co beda gadac smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by TonyParker
Podoba mi się wypowiedź Korwina-Mikke, który mówi, aby stworzyć "sektor czerwony" i tam każdy, kto chce się lać niech idzie i to robi.
Glupota totalna, juz pomijajac wszystkie inne aspekty, to wbrew temu co sie mowi duzo rodzin/dzieci chodzi na mecze (tego pewnie JKM nie wie, zreszta ktory z politykow chodzi na mecze zeby wiedziec, wszystkiego z gazet sie dowiaduja), takich rzeczy nie powinny ogladac tongue

lupus #4655035 10/05/2011 03:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
[******.pl/56-rozmowa-niezalezna-protest-kibicow [/quote]

Oto Staruch - największy "bandyta" w Polsce..

Piostar #4655077 10/05/2011 04:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nie glupi ten Staruch... - ciekawie mi sie sluchalo powyzszy filmik

HAGIi #4655120 10/05/2011 05:10
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by HAGIi
nie glupi ten Staruch... - ciekawie mi sie sluchalo powyzszy filmik

zobacz jeszcze tutaj od 1.20


Piostar #4655606 10/05/2011 12:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446

dewoj #4655620 10/05/2011 13:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
No ten to chyba jeszcze 5 minut wcześniej slajsował kebaba

[Linked Image]

Strona 28 z 39 1 2 26 27 28 29 30 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1