|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
w Fortunie dzisiaj w Superofercie: Ivanovic i Dulgheru  Ja nie mam, a odświeżałem przed sekundą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
no to ja mam szybszy necik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
Musze jechac na uczelnie.. napisze mi ktos smsa jak Robert po 1 i po 2 secie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam  faktycznie dziś jakieś wyrównane te mecze, i ciężko coś wybrać  B.Knittel @2.3 - potrafi grać na clayu, Phau- nigdy nie wiadomo czy mu się zachce grać czy handlować  a i od formy daleki.. Polona @2.25- chyba wraca na właściwe tory, widziałem jej spotkoanie z Pous-Tio i zagrała naprawdę dobre spotkanie. Dulgheru totalne dno jak do tej pory na ceglanej mączce, a przecież to jej nawierzchnia.. Iveta Benesowa @2.3 w dziale wta jest analiza z którą się całkowicie zgadzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
analiza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Witam forumowiczów
Stachu w bet365 2,50 !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Monfils , Parra , Stakhovsky , Garcia Lopez, Simon
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307 |
Witam  faktycznie dziś jakieś wyrównane te mecze, i ciężko coś wybrać  B.Knittel @2.3 - potrafi grać na clayu, Phau- nigdy nie wiadomo czy mu się zachce grać czy handlować  a i od formy daleki.. Polona @2.25- chyba wraca na właściwe tory, widziałem jej spotkoanie z Pous-Tio i zagrała naprawdę dobre spotkanie. Dulgheru totalne dno jak do tej pory na ceglanej mączce, a przecież to jej nawierzchnia.. Iveta Benesowa @2.3 w dziale wta jest analiza z którą się całkowicie zgadzam  To jest analiza na temat meczu Ivety?:D hahahahaha :D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
analiza  Napisał na tyle co umie. A Ty po co kolki dostajesz z tego powodu. A Twoje zdanie ( po za śmiechem ) jakie jest ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam  faktycznie dziś jakieś wyrównane te mecze, i ciężko coś wybrać  B.Knittel @2.3 - potrafi grać na clayu, Phau- nigdy nie wiadomo czy mu się zachce grać czy handlować  a i od formy daleki.. Polona @2.25- chyba wraca na właściwe tory, widziałem jej spotkoanie z Pous-Tio i zagrała naprawdę dobre spotkanie. Dulgheru totalne dno jak do tej pory na ceglanej mączce, a przecież to jej nawierzchnia.. Iveta Benesowa @2.3 w dziale wta jest analiza z którą się całkowicie zgadzam  To jest analiza na temat meczu Ivety?:D hahahahaha :D:D dobrze że komuś się chce cokolwiek napisać  więc się odpier.. jeżeli tylko krytykować potrafisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Może mi ktoś napisać czy w Rzymie tak samo szybki clay jak w Madrycie ? Z góry dziękuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307 |
Bo co to jest za porównanie ze obie grały z Hradecka? mecz meczowi nie równy  jak dla mnie po porstu ten mecz no bet, bo ostatnio nie widziałem obu Pań w akcji ,dlatego nie bede tylko i wylacznie opierał sie na rankingach bo one nie grają  tak samo jak obie Panie nie błyszcza na kortach ziemnych,wiec taka analiza jak dla mnie jest nijaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307 |
W Rzymie jest wolniejsza nawierzchnia niz w Madrycie ,dlatego tutaj serwis nie bedzie odgrywał tak wielkiego znaczenia jak w stolicy Hiszpanii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Ok , właśnie o to mi chodziło , tak coś mi się zdawało że tutaj było wolniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307 |
Ja osobiscie na dzisiaj gram +1,5 na Stacha,Simon i Giraldo  AKO 3,47;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Monfils , Parra , Stakhovsky , Garcia Lopez, Simon Monfils ostatnio kreczowal ... dla mnie typowe no-bet bo nawet zdrowy Monfils to jakies 50-50 ... co Wy macie z tym Stahem wszyscy ? ... Rumun po kwalach ograny z nawierzchnia ... Stahu nic wielkiego nie gra przeciez ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Monfils , Parra , Stakhovsky , Garcia Lopez, Simon Monfils ostatnio kreczowal ... dla mnie typowe no-bet bo nawet zdrowy Monfils to jakies 50-50 ... co Wy macie z tym Stahem wszyscy ? ... Rumun po kwalach ograny z nawierzchnia ... Stahu nic wielkiego nie gra przeciez ... Monflisa zagram tam gdzie jest zwrot za tenisa , a z tym Hanescu to miałem wrażenie że sie męczył w kwalach , a Stachowsky ambitny ale bez kitu może odpóścic to lepiej ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Petrova wygląda kusząco, a ta superoferta Fortuny w poniedziałek daje dodatkową motywację na zagranie tego typu. Akagi jak sądzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Parra powinna zabiegac grubaska z Francji 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|