Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 45 1 2 3 4 44 45
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by - c1amak -
w Fortunie dzisiaj w Superofercie: Ivanovic i Dulgheru smile

Ja nie mam, a odświeżałem przed sekundą.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
no to ja mam szybszy necik smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
a Monfils panowie?

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Musze jechac na uczelnie.. napisze mi ktos smsa jak Robert po 1 i po 2 secie?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Witam tenis
faktycznie dziś jakieś wyrównane te mecze, i ciężko coś wybrać hmm
B.Knittel @2.3 - potrafi grać na clayu, Phau- nigdy nie wiadomo czy mu się zachce grać czy handlować grin a i od formy daleki..
Polona @2.25- chyba wraca na właściwe tory, widziałem jej spotkoanie z Pous-Tio i zagrała naprawdę dobre spotkanie. Dulgheru totalne dno jak do tej pory na ceglanej mączce, a przecież to jej nawierzchnia..
Iveta Benesowa @2.3 w dziale wta jest analiza z którą się całkowicie zgadzam ooo

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
analiza laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Witam forumowiczów

Stachu w bet365
2,50 !

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Monfils , Parra , Stakhovsky , Garcia Lopez, Simon

Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
Originally Posted by Azazel
Witam tenis
faktycznie dziś jakieś wyrównane te mecze, i ciężko coś wybrać hmm
B.Knittel @2.3 - potrafi grać na clayu, Phau- nigdy nie wiadomo czy mu się zachce grać czy handlować grin a i od formy daleki..
Polona @2.25- chyba wraca na właściwe tory, widziałem jej spotkoanie z Pous-Tio i zagrała naprawdę dobre spotkanie. Dulgheru totalne dno jak do tej pory na ceglanej mączce, a przecież to jej nawierzchnia..
Iveta Benesowa @2.3 w dziale wta jest analiza z którą się całkowicie zgadzam ooo



To jest analiza na temat meczu Ivety?:D hahahahaha :D:D

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tom1802
analiza laugh

Napisał na tyle co umie.

A Ty po co kolki dostajesz z tego powodu.


A Twoje zdanie ( po za śmiechem ) jakie jest ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Pewniak19
Originally Posted by Azazel
Witam tenis
faktycznie dziś jakieś wyrównane te mecze, i ciężko coś wybrać hmm
B.Knittel @2.3 - potrafi grać na clayu, Phau- nigdy nie wiadomo czy mu się zachce grać czy handlować grin a i od formy daleki..
Polona @2.25- chyba wraca na właściwe tory, widziałem jej spotkoanie z Pous-Tio i zagrała naprawdę dobre spotkanie. Dulgheru totalne dno jak do tej pory na ceglanej mączce, a przecież to jej nawierzchnia..
Iveta Benesowa @2.3 w dziale wta jest analiza z którą się całkowicie zgadzam ooo



To jest analiza na temat meczu Ivety?:D hahahahaha :D:D
dobrze że komuś się chce cokolwiek napisać ooo
więc się odpier.. jeżeli tylko krytykować potrafisz cop

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Może mi ktoś napisać czy w Rzymie tak samo szybki clay jak w Madrycie ?

Z góry dziękuje wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
Bo co to jest za porównanie ze obie grały z Hradecka? mecz meczowi nie równy smile
jak dla mnie po porstu ten mecz no bet, bo ostatnio nie widziałem obu Pań w akcji ,dlatego nie bede tylko i wylacznie opierał sie na rankingach bo one nie grają smile tak samo jak obie Panie nie błyszcza na kortach ziemnych,wiec taka analiza jak dla mnie jest nijaka.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
W Rzymie jest wolniejsza nawierzchnia niz w Madrycie ,dlatego tutaj serwis nie bedzie odgrywał tak wielkiego znaczenia jak w stolicy Hiszpanii wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Ok , właśnie o to mi chodziło , tak coś mi się zdawało że tutaj było wolniej piwo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 307
Ja osobiscie na dzisiaj gram
+1,5 na Stacha,Simon i Giraldo wink AKO 3,47;)

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by priboj
Monfils , Parra , Stakhovsky , Garcia Lopez, Simon

Monfils ostatnio kreczowal ... dla mnie typowe no-bet bo nawet zdrowy Monfils to jakies 50-50 ...

co Wy macie z tym Stahem wszyscy ? ... Rumun po kwalach ograny z nawierzchnia ... Stahu nic wielkiego nie gra przeciez ...

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by priboj
Monfils , Parra , Stakhovsky , Garcia Lopez, Simon

Monfils ostatnio kreczowal ... dla mnie typowe no-bet bo nawet zdrowy Monfils to jakies 50-50 ...

co Wy macie z tym Stahem wszyscy ? ... Rumun po kwalach ograny z nawierzchnia ... Stahu nic wielkiego nie gra przeciez ...
Monflisa zagram tam gdzie jest zwrot za tenisa , a z tym Hanescu to miałem wrażenie że sie męczył w kwalach , a Stachowsky ambitny ale bez kitu może odpóścic to lepiej ...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Petrova wygląda kusząco, a ta superoferta Fortuny w poniedziałek daje dodatkową motywację na zagranie tego typu. Akagi jak sądzisz?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Parra powinna zabiegac grubaska z Francji tongue

Strona 2 z 45 1 2 3 4 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1