|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278 |
nie,a szkoda ,bo trzeba bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
MAlaga Man City Rangersi Milan 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
tak sobie myślę że Cracovia dziś izzzi Bet Ntibazonkiza ze 2 sztuki walnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278 |
MAlaga Man City Rangersi Milan  mysle nad tym samym,oprocz malagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
MAlaga Man City Rangersi Milan  mysle nad tym samym,oprocz malagi tylko żeby nie było że zraziłem do Malagi w razie gdyby wygrała  Moim zdaniem nie wygra a nawet jeśli to nie strzeli 3 bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
MAlaga Man City Rangersi Milan  mysle nad tym samym,oprocz malagi tylko żeby nie było że zraziłem do Malagi w razie gdyby wygrała  Moim zdaniem nie wygra a nawet jeśli to nie strzeli 3 bramek  są w sztosie w sumie ostatnie ich wyniki są obiecujące , jak wygrają to dzisiaj to trochę odskoczą od spadkowej a już czas o tym pomyslec i graja u Siebie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 278 |
mieli przeciwnikow z dolu tabeli,poza tym to nie barca czy real zeby takie passy utrzymywac tak dlugo;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
mieli przeciwnikow z dolu tabeli,poza tym to nie barca czy real zeby takie passy utrzymywac tak dlugo;) no ja się trzymam bardziej tej wersji, aczkolwiek należy pamiętać o jednym; obydwie drużyny nie mają super motywacji więc wszystko jest możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Polonia - Jaga
Azjatycka suma goli
Powyżej 2, 2.5 @2.00
Poniżej 2, 2.5 @1.85
co jest przy DOKŁADNIE dwóch golach? zwrot? zwrot połowy? tylko musi bywne info
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
tylko musi byc pewne info*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Polonia - Jaga
Azjatycka suma goli
Powyżej 2, 2.5 @2.00
Poniżej 2, 2.5 @1.85
co jest przy DOKŁADNIE dwóch golach? zwrot? zwrot połowy? tylko musi bywne info Połowa stawki przegrywa, połowa zostaje zwrócona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
z pilki strasznie ciezkie mecze na dzis, nie ma co grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
z pilki strasznie ciezkie mecze na dzis, nie ma co grac no racja. Wczoraj oferta bardziej uboga ale dało się coś wyklarować i wybrać a dzisiaj to tak wszystko bez 100% przekonania,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
Polonia - Jaga
Azjatycka suma goli
Powyżej 2, 2.5 @2.00
Poniżej 2, 2.5 @1.85
co jest przy DOKŁADNIE dwóch golach? zwrot? zwrot połowy? tylko musi bywne info Połowa stawki przegrywa, połowa zostaje zwrócona. to zalezy w jakim buku np. w exp przy 2 golach stawka tego betu wynosi 1 pln i traci sie połowe wygranej czyli jak poscisz takiego beta za liczmy 200 pln to oddadza ci 100 pln (1pln*200pln)-50%=100pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
tak sobie myślę że Cracovia dziś izzzi Bet Ntibazonkiza ze 2 sztuki walnie  oby,czas zakończyć przygodę Bytomia z ekstraklasą bo ten ich stadion to kpina i prawdziwa komuna jeszcze,nie wiem jak taki rupieć można do ekstraklasy dopuszczać(mówię tak bo byłem w tym sezonie na nim,i to jakiś żart jak on wygląda)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Ja na dzisiaj proponuję:
Real Madrid - Getafe H(0 - 2) typ: 2 po kursie 2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Polonia - Jaga
Azjatycka suma goli
Powyżej 2, 2.5 @2.00
Poniżej 2, 2.5 @1.85
co jest przy DOKŁADNIE dwóch golach? zwrot? zwrot połowy? tylko musi bywne info Połowa stawki przegrywa, połowa zostaje zwrócona. to zalezy w jakim buku np. w exp przy 2 golach stawka tego betu wynosi 1 pln i traci sie połowe wygranej czyli jak poscisz takiego beta za liczmy 200 pln to oddadza ci 100 pln (1pln*200pln)-50%=100pln Hm.. A czy to nie to samo co napisałem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
dzis Cracovia przegrywa to leci, mam nadzieje ze stanie sie to faktem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
dzis Cracovia przegrywa to leci, mam nadzieje ze stanie sie to faktem  A patrząc obiektywnie jak dzisiaj typujesz/typujecie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|