|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Cracovia pieknie  Wygrala, overka wykrecili dobry poczatek  zaraz czas na Polonie W + overek2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,381 |
Fajnie ze Cracovia wygrała bo będzie do konca sezonu ciekawa walka, nie tylko o puchary ale i o utrzymanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
doszla mi kasa na bety pasow, dalem Indjija 1X 1,95 i niestety 2 sek zabraklo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
jak ma byc przekret to FK Indjija - FK Spartak Subotica Rodzaj zakładu: 1X2 Twój typ: 1 2.15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Indija, tuz przed golem bylo 5,33 teraz 2,20... ale najwiecej szans daje X
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
wracam i Indija 1-1. Dobrze, chcemy jeszcze jedną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Indija, tuz przed golem bylo 5,33 teraz 2,20... ale najwiecej szans daje X skręcą jedynke IMO. Mecz idealnie pasuje do "typowej ustawki". Najpierw strzelają ci co mają przegrać, potem pogoń i pod koniec po walce 2-1 i kibice wpadają w ekstaze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Indija, tuz przed golem bylo 5,33 teraz 2,20... ale najwiecej szans daje X skręcą jedynke IMO. Mecz idealnie pasuje do "typowej ustawki". Najpierw strzelają ci co mają przegrać, potem pogoń i pod koniec po walce 2-1 i kibice wpadają w ekstaze. Jesli jest tak jak mowisz to ja wpadne ekstaze jak zobacze 2:1 na koncu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Malaga team under 2,5 @1,25 Le Mans X2 @1,4 Atletico Madrid X2 @1,3
AKO:2,25 Nie tak grubo jak wczoraj ale też calkiem mocna stawka. Niepokojąco dużo ludzi gra tą Malagę ale cóż może się uda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Panowie w MC obie strzelą czy over lepiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Ruchy kursowe w Azji nie pozostawiają złudzeń. Już tylko 1.74 dają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
kurs gówniany ale dla mnie Malaga team under 2,5 @1,25 bardzo pewne. Dałbym Gijon X2 @2 ale troszkę się boję. Uzasadnienie bardzo,bardzo wątpię w 5 z rzędu wygraną Malagi a w to że znowu strzelą 3 bramki poprostu nie wierzę. lekko sie mozesz zdziwic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Kurs na under w Czechach zlapany po 50....hahaaa,pare minut temu,szkoda ze tylko za dyche.....poszla juz kontra po 1.5....piekny green...ale tylko na 200 eurakow,wiec wolalbym aby underek tam poanowie trzymali ...chyba pierwszy raz taka czyjas pomylke zlapalem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
z pilki strasznie ciezkie mecze na dzis, nie ma co grac krystian w brugge BTS malaga over 1.5gola glasgow over 2.5 city-tott BTS wieczorkiem lukniesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
ANALYTICS , po tylu latach obstawiania tak mówic poważnie mało co mnie już może zdziwić  ooo Jakby Polska wygrała Euro 2012 to wtedy mógłbym powiedzieć 'nie no teraz to jestem zdziwiony ' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kurs na under w Czechach zlapany po 50....hahaaa,pare minut temu,szkoda ze tylko za dyche.....poszla juz kontra po 1.5....piekny green...ale tylko na 200 eurakow,wiec wolalbym aby underek tam poanowie trzymali ...chyba pierwszy raz taka czyjas pomylke zlapalem.... gdzie tak? Żebyś się nie zdziwił że po meczu jak będzie under to zrobią zwrota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Kurs na under w Czechach zlapany po 50....hahaaa,pare minut temu,szkoda ze tylko za dyche.....poszla juz kontra po 1.5....piekny green...ale tylko na 200 eurakow,wiec wolalbym aby underek tam poanowie trzymali ...chyba pierwszy raz taka czyjas pomylke zlapalem.... gdzie tak? Żebyś się nie zdziwił że po meczu jak będzie under to zrobią zwrota. na BF ale tylko 3 zlapalo po 50 a 7 po 34....no tu raczej zwrotow nie ma.....hahaa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Polonia W.  @2,10 Polonia W.  over2,5 @2,35
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|