|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Ja sprzdam wszystkie bilety - 20
Wartosc ich to 12160zl ( ja chce 100zl na bilecie wiecej)
Otwarcie w W-wie Cwiercw. w W-wie 3 grupowe w Doniecku
Wszystkie 1 kategoria nieaktualne juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
Sprzedam 1 bilet(kategoria 3) na 1/2 w Warszawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Swoja droga ktos sie tam z pzpn wypowiadal ze bilety beda wysylane na podany adres w aplikacji ale odebrac mozna je jak polecony list, czyli wlasciciel z dowodem odbiera.
dlatego dziwi mnie to ze ludzie konta chca sprzedawac na allegro ale na koncie nazwiska i imienia nie zmienisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
Swoja droga ktos sie tam z pzpn wypowiadal ze bilety beda wysylane na podany adres w aplikacji ale odebrac mozna je jak polecony list, czyli wlasciciel z dowodem odbiera.
dlatego dziwi mnie to ze ludzie konta chca sprzedawac na allegro ale na koncie nazwiska i imienia nie zmienisz. priw odbierz to ci wszystko wyjasnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Swoja droga ktos sie tam z pzpn wypowiadal ze bilety beda wysylane na podany adres w aplikacji ale odebrac mozna je jak polecony list, czyli wlasciciel z dowodem odbiera.
dlatego dziwi mnie to ze ludzie konta chca sprzedawac na allegro ale na koncie nazwiska i imienia nie zmienisz. priw odbierz to ci wszystko wyjasnie  wyjasnij tu albo prosze PRIV tez do mnie na ten temat  bo mam podobne zdanie jak Experto na ten temat, chyba ze sie myle to wyjasnij dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Sprzedam D3 - UKR w Doniecku.
I ewentualnie półfinał w Doniecku
po 4 sztuki D3 - UKR z przebitka na flaszke :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
nie lepiej poczekać choćby na losowanie grup? same bilety i tak przyjda miesiac czy dwa przed turniejem
a d otego czasu, niektorym zapalencom chęci spadną, pojawią sie inni
nie bójcie się, kibice z całej europy będą cheili dostac bilety na mecze "swoich"
powstaną jeszcze miejsca gdzie propozycje z "fotkami" będą się mnożyć
kto wylosował - kupować i czekać, nawet jeśli się nie chce iść na mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Posiadam do oddania 1 bilet na poznań 10 czerwca 20:45 c3-c4 , na stadionie lecha , 240 PLN cena , wylosowalem sam 4 ale wszystkich nie jestem w stanie niestety kupic. Jak ktos zainteresowany to 23425756 GG , zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 2 |
Swoja droga ktos sie tam z pzpn wypowiadal ze bilety beda wysylane na podany adres w aplikacji ale odebrac mozna je jak polecony list, czyli wlasciciel z dowodem odbiera.
dlatego dziwi mnie to ze ludzie konta chca sprzedawac na allegro ale na koncie nazwiska i imienia nie zmienisz. priw odbierz to ci wszystko wyjasnie  wyjasnij tu albo prosze PRIV tez do mnie na ten temat  bo mam podobne zdanie jak Experto na ten temat, chyba ze sie myle to wyjasnij dzieki Tez poprosze o wyjasnienie. Thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2011
Posty: 42 |
Tombal, Experto - wyjaśnijcie sprawę, wysyłki biletów.......oraz zmiany danych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ja nie powiem jaki to sekretny pomysl,a le Tombal na privie podbno zdradzi jak sie go ladnie poprosi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
mam do sprzedania 2 bilety, półfinał Warszawa, 2 kategoria
jak coś to PM
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2011
Posty: 42 |
experto- tylko ja nie mogę wysyłać PW
mam taki komunikat- "Funkcja PW (Prywatnych Wiadomości) nie jest dostępna."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Chętnie odkupię bilety na Poznań oraz Warszawę (tutaj interesuję mnie 2 bilety)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
4 bilety na półfinał w Doniecku mam na sprzedaż
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 3 |
4 bilety na ćwierćfinał i 4 bilety na półfinał w doniecku w pakiecie sprzedam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 3 |
za jedyne 1600zł całość oferta do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2010
Posty: 2 |
nie moge wyslac wiadoosci na priv. mam 4 bilety 1 kategorii na cwiecfial w gdasku tel 791650802
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ile chcesz za te bilety na polfinal w wawie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka