Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#465812 17/12/2005 01:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Mysle, ze spokojnie i bez obaw mozna zaczac progres na under SEA. Dzisiejszy ich oponent ma serie OOUOOU co w obliczu OOOOOOOOOO sprawia, ze moze dzis pasc underek. Jako pomyslodawca takich serii naprzemiennych, oswiadczam po raz ktorys, ze sa one zdecydowanie krotsze od klasycznych ciagow choc prawdopodobienstwo jest to samo. Sprawdzajcie gdzie chcecie, pilke, kosza, hokej...kasyno(!) i wyjdzie to o czym mowie. Przy czym ja preferuje zdecydowanie serie naprzemienne pojedyncze, lub podwojne i to sie sprawdza. Dzis jednak robie wyjatek i sprobuje zagrac na under za normalna stawke, bez progresji.

Z kolei Chicago ma serie OOUOOUOOUOOU i jako ze Detroit to mega ciolki i nieudacznicy z gigantycznymi przestojami dzis jest mozliwy Underek. Takie serie mnie nie interesuja bo...sa dluzsze niz to co ja preferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale podaje dla zainteresowanych.

O Chicago juz zazelo, wiec dzis juz nikt nie skorzysta - moze to i lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#465813 17/12/2005 01:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Linia na 2H w meczu NYK 96 ale i tak zagrałem under
pzdr

#465814 17/12/2005 01:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
frend 30 , gdzie grasz 2h???

#465815 17/12/2005 08:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
czarno widze ta wasza progresje na under seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#465816 17/12/2005 08:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
zaczynam grać progresje .. już ekipy dawno po 15 meczach tak wiec do dzieła.
1j=1pln

1 etap

Golden: OOO OOO: -> Toronto-Golden under 204 /1.95 /5j ==> 98:108 / 206 => <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2 etap

New York: UU OO: -> Atlanta-NewYork over 193.5 /1.95 /5j ==> 122:111 / 233 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +4.75j

Phoenix: UUUU: -> Oklahoma-Phoenix over 196.5 /1.91 /5j ==> 88:101 / 189 => <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2 etap

Orlando: UO: -> Dallas-Orlando over 187 /1.91 /5j ==> 109:103 / 212 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> + 4.55j


------------------
Bilans trafionych:
2 => 1 etap

W grze:
2 => 2 etap

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> z progresji zakończonych:
+9.3j =>

#465817 17/12/2005 08:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
frend 30 , gdzie grasz 2h???
odpowiem za niego w betandwin po 1 polowie meczu przez kilka minut jest oferta na 2 polowe jako handi i over/under

#465818 17/12/2005 09:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
czarno widze ta wasza progresje na under seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Gdybyś to napisał przed meczem ......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jeszcze 3 kroki progresji na wygraną i 2 kroki na zwrot stawki.
Pozostało więc 3(5)meczów,under Settle wejdzie,cierpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pierwsza refleksja jaka mi sie dziś nasunęła to taka,ze wreszcie była to noc bez niespodzianek.

Czyżby mała oznaka stabilizacji ?

Hmm...chyba za wcześnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 17/12/2005 09:03.
#465819 17/12/2005 10:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
Jestem człowiekiem cierpliwym, doczekałem się zwycięstwa Sonics, będę więc czekał na under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No i tym razem zgodnie z obietnicą chyba na przegraną Rockets, ale to się jeszcze zastanowię wieczorem.

Pozdrawiam

#465820 17/12/2005 10:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
frend 30 , gdzie grasz 2h???
odpowiem za niego w betandwin po 1 polowie meczu przez kilka minut jest oferta na 2 polowe jako handi i over/under

Frend gra H2 zdaje się w Pinnacle,podobnie zresztą jak ja,chociaż mnie sie ostatnio to rzadko zdarza,bo chodze wcześniej spać:-))

#465821 17/12/2005 12:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona.

Ja,fan Mimi,powinienem witac takie teksty jak Twój z otwartym sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale....nie przekonaleś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Póki co to Haslem moze za Weberem nosić buty i piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote]

Salvador ,podsumujmy.

Punkty : H-8 ,W-23
Zbiórki:H-5 ,W-7
Asysty:H-4 ,W-3
Faule:H-3 ,W-4

Chris Webber grał 46 minut(!),donis haslem 23 minuty.

Przyszłość oczywiscie nalezy Haslema,ale póki co to pastowanie butów Webberowi powinno napawać Go dumą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amk

#465822 17/12/2005 18:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Amkwish mam takie pytanie co sie stanie gdy w następnych 5 meczach o których pisałeś wyżej dalej bedzie wchodził over w meczach Seattle będziesz kontynuował progresje?

Pozdrawiam

#465823 17/12/2005 19:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
amkwish w sumie racja, moze trroche przesadzilem...ale Miami bylo pewniutkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />A co do materiialo na grajka na ta pzoycje, to obserwuje Dwighta Howarda z Orlando. Chlopak jest niesamowity. Kidys bedzie rzadzic ta liga. Jestem pewnien.

#465824 17/12/2005 19:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Warka,w 6 i 7 kroku mam tak dobrana stawkę,by odzyskac zainwestowany wkład.

A jak 7 razy sie nie powiedzie ?

Lepiej nie mówić:-)

W ubiegłym sezonie napisałem taki elaborat o progesji w NBA.Nie wiem czy g00niek czasem go nie skopiował i gdzieś trzyma:-),bo szukac w archiwum to chyba gorzej niz z igla w stogu siana,hehehe.

Cały czas mam otwartych 6-8 progresji(nie tylko z NBA).
Tu osmielam sie polecic te,moim zdaniem,najbardziej atrakcyjne.

#465825 17/12/2005 20:19
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
JA też się przyznaje bez bicia - drugi raz z rzędu zagrałem UNDER Seattle a oni po raz 11 z rzędu zanotowali OVER, jednak nie odpuszcze, kiedyś przecież wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1