Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 39 1 2 27 28 29 30 31 38 39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
http://ostroda.wm.pl/49623,Wladze-Ostrody-przestraszyly-sie-kibicow-Superpucharu-nie-bedzie.html laugh laugh

Psiarnia przestałaby się błaźnić popisówką z AT o 6 rano i skuwaniem ludzi na glebie. Akcja conajmniej jakby obławę na Pruszków robili. Śmiech na sali, no ale trzeba teatrzyk pod media zrobić.
Operacja wypisz wymaluj w poniższym stylu:



Bonus: Unibet
Piostar #4656251 10/05/2011 19:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
http://www.tvn24.pl/-1,1702433,0,1,21-zatrzymanych-po-burdach,wiadomosc.html

niech mi pokaza jak pedofila tak wyciagaja, a nie przestepce, ktory... zniszczyl mienie publiczne(?) laugh
aplauz smirk

xqwzts #4656266 10/05/2011 19:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
To kilkoro milicjantow nie wygladalo za bogato,na dziadka wystarczy ale wstarciu z slownie "jednym" karkiem, stawiam na remis ze wskazaniem na dresa smile

Piostar #4656281 10/05/2011 20:01
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Vrdoljak powinien dostać zakaz stadionowy tongue


Piostar #4657230 11/05/2011 00:58
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Na weszlo są ciekawe filmiki (dziś wrzucone) z ostatnich kilku miesięcy z Anglii. Faktycznie kibice tam nie wbiegają na murawy jak pieje wielu "znawców" w TV. Nie ma to jak udawać ekperta nie mając większego pojęcia o temacie...

Bullet #4658244 11/05/2011 05:34
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Już jest
jeszcze ciepły grin


Piostar #4658437 11/05/2011 14:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
i co powiecie na ostatnie akcje policji? fakt ze pod publiczke i tv i to az razi w oczy

ale czy to aby nie jest to o co chodzilo gdy kazdy mowil zeby ktos sie za to zabral jak kiedys w UK?

Piostar #4658467 11/05/2011 15:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
http://kontakt24.tvn.pl/temat,wpadli-w-kominiarkach-wzieli-go-za-quot-starucha-quot-,104491.html

podejrzewam ze chyba nie o to chodzilo laugh
Najpierw niech zmodyfukuja prawo zeby mozna bylo karac, wtedy moga sie bawic w UK.

bo dlaczego Starucha szukaja? Sami chyba tylko wiedza tongue
a zamiast ladowac kupe kasy w policje zeby tak zgarniali winnych i niewinnych, to lepiej wyslac pismo (duzo taniej prawda?), wiekszosc kibicow sie pozglasza na komisariat, reszte niech sobie traktuja jak terrorystow.
no ale coz, pokazowka musi byc cool

Piostar #4658517 11/05/2011 15:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
- Gdzie jest straż Hanki ?

- gaszą znicze na Krakowskim...

Dobre laugh

Piostar #4658594 11/05/2011 16:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no to chyba ma byc efekt pokazowki, jak ktos idize na mecz i za robienie rozpizdzielu ma w perspektywie list od dzielnicowego to bedzie mial to gleboko

a jak pomysli ze mu wjada na chate o 6 rano i go skuja dla przykladu to sie juz raczej zastanowi

kazow #4658650 11/05/2011 17:13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ze strony ODRY OPOLE

"Opolski Związek Piłki Nożnej otrzymał pismo, a klub jego kopię do wiadomości, w którym Komenda Miejskiej Policji w Opolu prosi związek o zmianę godzin rozgrywania meczów OKS-u ze Skalnikiem Gracze i Startem Bogdanowice. Jako powód podano zły stan widoczności trybun podczas monitorowania obiektu w warunkach oświetlenia jupiterów. Nie pozostaje nam nic innego, jak korekta terminarza i dostosowanie się do pory obligatoryjnej 26 i 28 kolejki w III lidze."

...nie dobrze się dzieje w Państwie Naszym...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Kilka dni temu milicja przesluchala Starucha i puscila wolno ,a (chyba dzisiejszego ranka) wjechali do mieszkania sasiada,w poszukiwaniu owego kibica laugh Dragii i zly Bratko ,poszly w zapomnienie.Teraz mamy igrzyska "walka z kibicami" laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Tuskomatoł straszy : Euro zagrożone przez pseudokibiców laugh

- Będziemy dalej konsekwentnie działać przeciw pseudokibicom - premier Donald Tusk pa spotkaniu z szefami klubów Ekstraklasy i władzami ligi zapowiedział, że jego rząd nie ustąpi w walce ze stadionowymi chuliganami. W innym przypadku, jak stwierdził, zbliżające się EURO 2012 "może być zagrożone". - Dobrze wiemy, jak na tym tle wyczulone są władze piłkarskie - dodał premier.

Piostar #4659029 11/05/2011 19:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Moze Tusk chce sie wycofac z Euro co by nie bylo kompromitacji przez drogi, hotele i organizacje, to walczy z kibicami zeby miec ladny pretekst do tego laugh

__________________
Naczelnik stołecznego wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców nadkom. Radosław Ścibiorek został odwołany ze stanowiska. To efekt jego wstawiennictwa do PZPN w sprawie nieformalnego przywódcy kibiców Legii Piotra S., "Starucha".
konie

Piostar #4659053 11/05/2011 19:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Donald jest żałosny i nawet sobie nie zdaje z tego sprawy.
P.S.
Na wniosek milicji zamknięto sektor gości na dzisiejszym meczu Widzewa.

ivo #4659061 11/05/2011 19:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Ogorkow z Belchatowa nie znosze grin ale ta decyzja to kolejna kompromitacja rzadu i Stalina tfu tuska mad

A mial to byc rekordowy wyjazd w historii tego malego miasta

Szkoda, niechec i animozje swoja droga ale wspolczuje chlopakom ze godzine przed sie o takim czyms dowiaduja shocked

Pilka nozna dla kibicow boks

kazow #4659169 11/05/2011 20:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kazow
no to chyba ma byc efekt pokazowki, jak ktos idize na mecz i za robienie rozpizdzielu ma w perspektywie list od dzielnicowego to bedzie mial to gleboko

a jak pomysli ze mu wjada na chate o 6 rano i go skuja dla przykladu to sie juz raczej zastanowi

Dokładnie. I dobrze, nareszcie coś się dzieje we właściwym kierunku. A sprawa jest tak banalnie prosta z punktu widzenia drugiej strony - wystarczy się zachowywać na stadionie jak normalny człowiek a nie świrować. Czy to jest aż tak kurewsko ciężkie do zrozumienia?

Czy prokurator generalny czy jak on tam ma musi zacząć traktować kiboli jak Muzłumanki i zacząć wzorem takich krajów jak Francja zabraniać zasłaniania twarzy w miejscach publicznych? wink

A na meczach naszych siatkarzy czy siatkarek super doping, super atmosfera, że aż cały siatkarski świat nas podziwia bo nigdzie nie potrafią zreplikować takiej imprezy, jaką my potrafimy stworzyć. toast To samo z żużlem. To samo ze skokami narciarskimi.

Rozumiem, że krajowa piłka stoi na znacznie niższym poziomie sportowym, i że czasami ciekawiej byłoby pomalować ścianę i obserwować przez półtorej godziny jak farba schnie... ale jakieś normy muszą być.

Conrad #4659197 11/05/2011 20:30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Originally Posted by Conrad
Dokładnie. I dobrze, nareszcie coś się dzieje we właściwym kierunku. A sprawa jest tak banalnie prosta z punktu widzenia drugiej strony - wystarczy się zachowywać na stadionie jak normalny człowiek a nie świrować. Czy to jest aż tak kurewsko ciężkie do zrozumienia?

Czy prokurator generalny czy jak on tam ma musi zacząć traktować kiboli jak Muzłumanki i zacząć wzorem takich krajów jak Francja zabraniać zasłaniania twarzy w miejscach publicznych? wink

Ta, super. Teraz na tapecie są kibice, a niedługo możemy wrócić do tematu Rycha i Mira, czyli kasyna i zakłady bukmacherskie. Jeśli za wyrywanie krzesełką robią takie pokazówki, równie dobrze niedługo może być pokazówka na 20 osobach, które zagrały sobie w bwin kupon, a przecież w Polsce jest to nielegalne. Na pewno akcja odstraszałaby mnóstwo osób od grania na necie.

Najgorsze, że Tusk jest strasznym hipokrytą, bo dawniej sam latał na kibiców Zawiszy z jakimś szlaufem. Dobrze Staruch powiedział: "Zapomniał wół, jak cielęciem był".


Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Wprowadzenie możliwości karania chuliganów dożywotnim zakazem stadionowym i pracami społecznymi, a także podwojenie obecnie obowiązujących kar za przestępstwa stadionowe - przewiduje m.in. złożony w środę przez PiS projekt nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

No to sie zaczal wyscig na karanie kibicow. Tak jak pisalem wczesniej : Polanskich rajcuje jak Panstwo pokazuje sile wobec jakiejs malej grupy 'odmiencow' .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Spot on. Zobaczymy jak będziecie piszczeć jak was AT o 6 rano rzuci na wycieraczkę w samych slipach za grę u buków.

Czy to jest aż tak kurewsko ciężkie do zrozumienia, że zakłady bukmacherskie w internecie są nielegalne? Na szczęście nareszcie coś się dzieje we właściwym kierunku. A sprawa jest banalnie prosta z punktu widzenia drugiej strony - wystarczy zachowywać się jak normalny obywatel i płacić podatek w STS, a nie świrować z internetowym hazardem czy stawianiem serwerów w Kanadzie.

Strona 29 z 39 1 2 27 28 29 30 31 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1