Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 39 1 2 29 30 31 32 33 38 39
Piostar #4659623 11/05/2011 23:42
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Paweł Zarzeczny - jedyny człowiek w mediach a'la TVN, Polsat, TVP, który popiera kibiców.


Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.tvn24.pl/-1,1702648,0,1,szef-wiary-lecha-dostal-zarzuty-i-stracil-catering,wiadomosc.html

czytaliście już ?

ps. Biszop znów pisze hura piwo

Conrad #4659763 12/05/2011 00:29
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Conrad
Nikt nie wywiesił transparentu "Po VII nie kradnij - Legia Mistrz 1993"? A taka okazja była... wink

Wynik piękny, oj będzie się dzisiaj browar lał w Singapurze. piwo
bolek to Ty Legionista jesteś z Singapuru zaprzyjazniony?

Piostar #4659794 12/05/2011 00:43
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Zarzeczny niedorzeczny Donald palił ale się nie zaciągał laugh

11kera11 #4660038 12/05/2011 02:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Niektórzy tutaj to za komuny by się idealnie odnaleźli...

Właśnie wróciłem z meczu, a co gorsza przez pierwsze 60 minut gry stałem tyłem do boiska i gadałem z kumplami, których zajebiście dawno nie widzialem papa Polska 3 liga kto normalny poza tymi 3 tysiącami na to przyjdzie - "rodziny z dziećmi"? nigga please...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na trybunach w Gdyni wywieszane są kolejne transparenty, a ich treść brzmi: "Zamknijcie stadiony na Euro", "Kary za mówienie prawdy, tak w Polsce wygląda wolność słowa", "Ceny wysokie, ch****a z drogami, lecz najwazniejsza walka z kibolami", "Na stadion piwo chcecie, a pod stadionem mandat za mandatem, ciekawe który browar najwięcej dał w łapę", "Zwalczyliście dopalacze z kibolami nie wygracie!", "Kibole byli, są i będą, żadne Tuski się ich nie pozbędą".


[Linked Image]

[Linked Image]



lupus #4660099 12/05/2011 03:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Zajebiście celne transy Arki

------------


Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by TonyParker
Paweł Zarzeczny - jedyny człowiek w mediach a'la TVN, Polsat, TVP, który popiera kibiców.


Niech każdy obejrzy kurwa ten filmik i zobaczy co "obiektywny dziennikarz" TVN robi gdy Zarzeczny wypowiada się w niezgodzie z założeniem programu. Abstrahując już od "kiboli", oglądajcie programy na inne tematy i dalej wierzcie w obiektywizm mediów.

Piostar #4660211 12/05/2011 04:56
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5

Piostar #4660224 12/05/2011 05:20
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5


Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Ciekawe czy Zarzeczny, zanim został guru całej kibicowskiej internetowej Polski, to czy jak pisał felietony dla Gazety Wyborczej był bardziej obiektywny do tego z TVNu.
Legia : GKS 1995 he he mecz przy zielonym stoliku ,kultowa matka leje i słynne oddziały konnej milicji szarżują laugh I Podbrożnego mało służby porządkowe nie pobiły :)Chłop miał ciężką prace nie dość że kibice go lali za brak wyników to jeszcze organy ścigania za dres chciały przyłożyć.

Piostar #4660234 12/05/2011 05:51
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Kiedy w Legii grał Podbrożny to akurat wyniki były jak nigdy z tym stolikiem też coś Ci się pomyliło.

Piostar #4660244 12/05/2011 06:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Zarzeczny teraz jest po stronie kibicow ale w sumie to raczej dlatego ze choragiewka mu na ta strone zawiala wink ale fakt faktem ze dostrzega to czego politycy nie widza smile

11kera11, no fajnie ze wkleiles pare filmikow ale co to ma do rzeczy z tematem? Jakos nie te czasy, 15 lat to kupa czasu, wlasciwie to mozna powiedziec ze to byl 'inny swiat' tongue

Biszop, odniose sie jeszcze do Ciebie, czy Ty chodzisz w ogole na mecze? Mam wrazenie ze nie, bo czytajac Ciebie odnosze wrazenie jakbym czytal artykul prosto z GW... Pelno jadu, nienawisci, wyzszosci.
Pewnie ze trzeba walczyc z chuliganami ktorzy nie potrafia sie czasem zachowac i ich akcje sa w ogole niezrozumiale, ale czym zawinil Jan Kowalski ktory chcial jechac na mecz Legia - Korona ze nie mogl go obejrzec na stadionie?


Nie jestem chuliganem, nie rozrabiam, unikam konfliktow (no, staram sie). Ale gdybym byl w Bydgoszczy gdzies w dolnych rzedach, rowniez wbieglbym na murawe. Gdyby jeszcze ktos powiedzial mi 'zaslon twarz bo dostaniesz zakaz', prawdopodobnie bym zaslonil, nie wiedzac nawet o obowiazujacych przepisach... Te 15 sekund euforii po meczu bylyby jednymi z najlepszych chwil w moim zyciu, ale widze teraz ze bylbym chuliganem nauka

A ludziom przciwnym kibicow ruchu ultras chce tylko pokazac film, ktory pokazuje czarno na bialym ze na meczu mozna tez sobie siedziec i.. wcinac pestki? nie wazne co, ale mozna smile

i tak jest wszedzie, wystarczy nie pchac sie na trybune gdzie kibice prowadza doping, nie bedzie pretensji o nieobejrzenie meczu przez sektorowke, o przymus odwrocenia sie plecami itd. Chyba proste, a jak nie to do teatru zapraszam gdzie aktorom jest obojetne co sie dzieje na widowni, pilkarze potrzebuja motywacji, i za nia dziekuja po meczu nie bez powodu smile

xqwzts #4660263 12/05/2011 06:39
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by xqwzts
11kera11, no fajnie ze wkleiles pare filmikow ale co to ma do rzeczy z tematem? Jakos nie te czasy, 15 lat to kupa czasu, wlasciwie to mozna powiedziec ze to byl 'inny swiat' tongue

no ma do rzeczy, ja też uważam że robią z igły widły jeśli chodzi o zadymę z Bydgoszczy ale zadyma na Litwie tak dawno to znowu nie była tak więc temat aktualny

11kera11 #4660350 12/05/2011 09:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
VNM pozdrowienia do Sosnowca dla chlopakow piwo

Pozdrowienia dla zdrowo myślących piwo

mat2000 #4660359 12/05/2011 11:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
[Linked Image]

Ponoć tego "karalucha" udało się zidentyfikować i zwinąć.

Ciekawe czy jest to:

A) niczemu nie winny człowiek, wręcz wzorowy kibic, przyszły nauczyciel etyki, ofiara totalitarnego systemu władzy PO i Tuska, prześladowany przez GW. On jedynie chciał poderwać kamerzystkę i poszedł do niej się "przywitać" i "zatańczyć" dla niej. Reszta to manipulacja. grin

B) damski bokser i pusty łeb, który naoglądał się zbyt wiele filmów ninja. laugh


Piostar #4660367 12/05/2011 12:15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Premier, rząd i Platforma Obywatelska tracą poparcie powoli, ale systematycznie - to zasadniczy wniosek z najnowszego sondażu Wirtualnej Polski. PO w ciągu miesiąca straciła sporo, gdyż zjechała z 35 do 28% poparcia. Podobny trend spadkowy pokazują wyniki badań innych ośrodków - pisze specjalnie dla Wirtualnej Polski publicystka "Polityki" Janina Paradowska.
(wp)

--

Jeszcze parę takich sondaży i Tusk szybko wycofa się z wojny z kibicami z podkulonym ogonem.

Bzyku #4660371 12/05/2011 12:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Bzyku
Premier, rząd i Platforma Obywatelska tracą poparcie powoli, ale systematycznie - to zasadniczy wniosek z najnowszego sondażu Wirtualnej Polski. PO w ciągu miesiąca straciła sporo, gdyż zjechała z 35 do 28% poparcia. Podobny trend spadkowy pokazują wyniki badań innych ośrodków - pisze specjalnie dla Wirtualnej Polski publicystka "Polityki" Janina Paradowska.
(wp)

--

Jeszcze parę takich sondaży i Tusk szybko wycofa się z wojny z kibicami z podkulonym ogonem.

nie wycofa sie , golonym małpom podoba się jego walka z "bandytyzmem" , a golonym małpom można wmówić wszystko np to ,że staruch to największy bandyta , a jaruzelski to bohater , ale słowami nie da się im napełnić coraz bardziej pustych żołądków , dlatego mu spada poparcie

Piostar #4660396 12/05/2011 14:08
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Tusk sam sobie strzelił w stopę i dobrze o tym wie.Teraz pozostało mu do końca zostać pałom dla nieugiętego wizerunku publicznego, inaczej opozycja by go dupą zjadła.

Biszop #4660410 12/05/2011 14:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Biszop
Jak gównozjad w masce na tępej mordzie może płakać że go policja pobiła albo że go prowokowała??
Pałkarz z ukrycia i jeszcze z biodra strzelił z gumowej kulki w jakiś zakapturzony pusty łeb czy jak?

zresztą co tu mówić, o czym ta dyskusja? banda kolesi która ustawia się tyłem do boiska i skacze rytmicznie ma być problemem? a raczej problemem ma być że oni się czują poszkodowani? laugh

Połowa z nich na wieść że kilku z nich zostało zgarniętych do teraz wyciąga resztki kału z 3dniowych gaci,
w określonych warunkach, z największych fajtłap da się zrobić postrach okolicy ale tylko na chwilę, i tylko w grupie,
w pojedynkę, większośc z nich umie jedynie wycisnąć kilka cyferek na telefonie i dzwonić po "ziomków".

Zresztą, takie kozactwo to dlaczego zakrywają swoje mordy?
z jednej strony mogę zrozumieć, ci z pierwszego szeregu, to mięso armatnie, nie maja mózgów zbyt rozwinietych, myślenie nad zadaniem typu 2+2 pokiereszowało im twarze we wczesnym dzieciństwie, to wiele tłumaczy...

Naprawdę nie wiem w czym problem, pomijam tuska, wyborcze i całą otoczkę,
są zadymiarze i co, w imię czegoś tam, mają robić co chcą?

Zresztą wiecie dokładnie ilu z Was chodziło na mecze swoich drużyn i ilu przestało bo nie chcą mieć nic wspólnego z tym co się teraz dzieje i nie chce się podporządkować temu że nie przychodzą oglądać meczu tylko "kibicować" stając tylem do murawy bo taki jest nowy standard wytyczony przez kogoś kto ma iloraz inteligencji na poziomie karalucha?

Nie zabraniam stania tyłem do murawy, ale wolałbym żebym nie musiał się martwić czy aby mnie do tego nie zmusi grupa karaluchów.

Dobrze napisane. piwo

Strona 31 z 39 1 2 29 30 31 32 33 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, Lukasz111, burbon, rafal08, alfa, cigar), 1,950 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1