|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami czemu tak sądzisz? wczoraj wielkiego pretekstu popaprańce nie dostały. ot tak dla zasady, w koncu 'wojenka' miedzy kibicami Wisly ( sektor piknik a mlyn ) juz moze byc powodem, sam protest i okrzyki - kto wie za co mozna teraz zamknac stadion, ale zycze sasiadom powodzenia w doborze repertuaru na niedziele - nie dosc, ze KOMUNA to jeszcze żyd Melikson w skladzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami czemu tak sądzisz? wczoraj wielkiego pretekstu popaprańce nie dostały. a po co Ci pretekst ????? Belchatow nie mogl przyjechac do nas na zasadzie potencjalnego zagrozenia a chyba w derbach Krakowa jest ono o niebo wyzsze ?! najlepsze jest to ze od rana odkad pojawila sie informacja ze nasz i belchatowski stadion maja byc zamkniete nie zostal podany powod  juz tyle godzin probuja skurw.... cos wymyslic i nic, no kompletnie nic im nie przychodzi do glowy\...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
czerwoni grają z zielonymi. w obawie przed daltonistami mogącymi pomylić sektory lepiej zamknąć stadion.
ew. duża dysproporcja migajacych kolorów może wywołać ataki epilepsji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
K....a i rudy i policja idą na łatwiznę,zaraz będzie kula w łeb.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,9580935,Kibolska_zaraza_przenosi_sie_na_inne_dyscypliny.html
kłamliwe to takie że wrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
te szmaty nie maja naprawde o czym pisac ? odgornie wszystko narzucone !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
pozamykać wszystko w huj!!! Zamknąć wszystkie drogi - tyle ludzi na nich ginie, szpitale, kopalnie, wszystko jest zagrożeniem dla POpaprańców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W sondażu zamieszczonym po Bydgoszczy,
54% respondentów, poparło zamykanie stadionów.
Władza w sondaże wierzy
i dlatego jest taka odważna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Pamietam ten sondaz, 30 % mowilo, ze to nie jest rozwiazanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
W sondażu zamieszczonym po Bydgoszczy,
54% respondentów, poparło zamykanie stadionów.
Władza w sondaże wierzy
i dlatego jest taka odważna. jasne ... a sa jakies informacje o grupie respondentow ?? ja przeprowadzilem swoj i mam 100% za niezamykaniem  Moze pytania byly kierowane do emerytow i rencistow : czy woli pan/pani zeby zamkneli stadiony czy zeby taki łobuz pani torebke wyrwal na ulicy ??? tak zwane pytanie z alternatywnym wyborem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
czy piłkarze i trenerzy też otrzymują kary za przeklinanie? bo mje się zdaje, że ten językowy kanon piłkarski, jest dość bogaty. jego mać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
najnowsze wieści - do końca sezonu bez kibiców przyjezdnych wszędzie e-klasy, a za godzine pewnie niższe ligi też!!!! To jest skandal. Kazow, i gdzie tu sprawiedliwość??? Pisałeś że masz prawo wejść tam gdzie chcesz, więc dostań się na stadion w innym mieście teraz. Ludzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a czy ja pisalem ze to jest sprawiedliwe? pewnei ze nie ejst, odpowiedzialnosc zbiorowa nigdy nie jest sprawiedliwa
a;e pdoziekowania kierujcie w strone tych co robia burdel and do rzadu...to po prostu konsekwencja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
ludzie inteligentni jeśli widza, ze jakieś działanie nie przynosiło efektów chociaż było juz wielokrotnie stosowane, to próbują podejść do sprawy w inny sposób no ale nie nasz rząd, ci wola zamknąć stadiony bo choć inni juz to robili bez efektów to przecież im się musi udać...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
Wlasnie PZPN uchwalil, ze do konca sezonu goscie (przyjezdni) nie beda wpuszczani na stadiony
TO sie robi juz powoli paranoja.
Bylem na niejednym wyjezdzie, w Bydgoszczy tez bylem, uwazam sie "kibola"(w poznańskiej gwarze) może mnie tez trzeba zamknac, bo nie jednokrotnie uzywalem wulgaryzmow podczas dopingu? Paranoja!
A ludzie, ktorzy czerpia informacje tylko z Gowna i TVN-u wysypuja tu swoje madrosci, to zaczynam sie zastanawiac czy kiedykolwiek nasze spoleczenstwo bedzie w stanie przeciwstawic sie debilizmowi wladzy, ktora z roku na rok sie powieksza. Tyle w temacie ode mnie
Moim dzieciom i daj boze w przyszlosci wnukom rowniez wspolczuje bo atmosfery, ktore byly na stadionach jezeli nadal bedzie sie tak dzialo jak teraz nigdy juz takie nie beda Pozdro dla normalnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W sondażu zamieszczonym po Bydgoszczy,
54% respondentów, poparło zamykanie stadionów.
Władza w sondaże wierzy
i dlatego jest taka odważna. jasne ... a sa jakies informacje o grupie respondentow ?? ja przeprowadzilem swoj i mam 100% za niezamykaniem  Moze pytania byly kierowane do emerytow i rencistow : czy woli pan/pani zeby zamkneli stadiony czy zeby taki łobuz pani torebke wyrwal na ulicy ??? tak zwane pytanie z alternatywnym wyborem  Sondaż przeprowadzono na ( chyba ) 1003 osobach, bez podania przekroju społecznego i wiekowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Wlasnie PZPN uchwalil, ze do konca sezonu goscie (przyjezdni) nie beda wpuszczani na stadiony Model grecki  Zakazy na ogół przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego - żeby się nie zdziwili jeszcze, coś czuję, że goście jednak w wielu miejscach się pojawią  Śmieszne jest to wszystko, piłka i stadiony od zawsze były po to żeby prosty lud się mógł wyżyć, ale niektórzy (zaczęło się na Zachodzie) wyczuli, że na piłce można robić biznes i wypromowali futbol i stadiony jako teatr i nie w smak im na stadionie prosty chłopak z osiedla z pustą kieszenią. Jak już wyplenicie tych kiboli ze stadionów to nie płaczcie, że ktoś wam dał w cipę na mieście, gdy agresja która wcześniej miała ujście na stadionach przeniesie się do pubów i na ulice...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale to chyba wybitny intelektualista, niejaki Grześ, chyba nie wymyślił, tym bardziej nie napisał, bo z pisaniem u niego jeszcze gorzej. Kręcina, ma taką miłą buzię, może on. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|