Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 34 z 39 1 2 32 33 34 35 36 38 39
mura #4660926 12/05/2011 18:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mura
Originally Posted by craax
przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami

czemu tak sądzisz?
wczoraj wielkiego pretekstu popaprańce nie dostały.

ot tak dla zasady, w koncu 'wojenka' miedzy kibicami Wisly ( sektor piknik a mlyn ) juz moze byc powodem, sam protest i okrzyki - kto wie za co mozna teraz zamknac stadion, ale zycze sasiadom powodzenia w doborze repertuaru na niedziele - nie dosc, ze KOMUNA to jeszcze żyd Melikson w skladzie wink

Bonus: Unibet
mura #4660941 12/05/2011 19:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by mura
Originally Posted by craax
przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami

czemu tak sądzisz?
wczoraj wielkiego pretekstu popaprańce nie dostały.

a po co Ci pretekst ????? Belchatow nie mogl przyjechac do nas na zasadzie potencjalnego zagrozenia a chyba w derbach Krakowa jest ono o niebo wyzsze ?!

najlepsze jest to ze od rana odkad pojawila sie informacja ze nasz i belchatowski stadion maja byc zamkniete nie zostal podany powod laugh juz tyle godzin probuja skurw.... cos wymyslic i nic, no kompletnie nic im nie przychodzi do glowy\...

Piostar #4660943 12/05/2011 19:08
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
czerwoni grają z zielonymi. w obawie przed daltonistami mogącymi pomylić sektory lepiej zamknąć stadion.

ew. duża dysproporcja migajacych kolorów może wywołać ataki epilepsji.

Piostar #4660946 12/05/2011 19:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
K....a i rudy i policja idą na łatwiznę,zaraz będzie kula w łeb.

Piostar #4660951 12/05/2011 19:13
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,9580935,Kibolska_zaraza_przenosi_sie_na_inne_dyscypliny.html

kłamliwe to takie że wrrrr


Piostar #4660952 12/05/2011 19:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
te szmaty nie maja naprawde o czym pisac ? odgornie wszystko narzucone !!!!

Piostar #4660973 12/05/2011 19:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
pozamykać wszystko w huj!!! Zamknąć wszystkie drogi - tyle ludzi na nich ginie, szpitale, kopalnie, wszystko jest zagrożeniem dla POpaprańców.

Piostar #4660993 12/05/2011 19:34
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W sondażu zamieszczonym po Bydgoszczy,

54% respondentów, poparło zamykanie stadionów.

Władza w sondaże wierzy

i dlatego jest taka odważna.


Piostar #4661006 12/05/2011 19:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pamietam ten sondaz, 30 % mowilo, ze to nie jest rozwiazanie wink

akagi #4661029 12/05/2011 19:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by akagi
W sondażu zamieszczonym po Bydgoszczy,

54% respondentów, poparło zamykanie stadionów.

Władza w sondaże wierzy

i dlatego jest taka odważna.
jasne ...
a sa jakies informacje o grupie respondentow ??

ja przeprowadzilem swoj i mam 100% za niezamykaniem grin

Moze pytania byly kierowane do emerytow i rencistow :

czy woli pan/pani zeby zamkneli stadiony czy zeby taki łobuz pani torebke wyrwal na ulicy ??? tak zwane pytanie z alternatywnym wyborem wink

Piostar #4661041 12/05/2011 20:00
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
czy piłkarze i trenerzy też otrzymują kary za przeklinanie?
bo mje się zdaje, że ten językowy kanon piłkarski, jest dość bogaty.
jego mać!

Piostar #4661050 12/05/2011 20:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
najnowsze wieści - do końca sezonu bez kibiców przyjezdnych wszędzie e-klasy, a za godzine pewnie niższe ligi też!!!! To jest skandal. Kazow, i gdzie tu sprawiedliwość??? Pisałeś że masz prawo wejść tam gdzie chcesz, więc dostań się na stadion w innym mieście teraz. Ludzie...

Piostar #4661051 12/05/2011 20:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a czy ja pisalem ze to jest sprawiedliwe? pewnei ze nie ejst, odpowiedzialnosc zbiorowa nigdy nie jest sprawiedliwa

a;e pdoziekowania kierujcie w strone tych co robia burdel and do rzadu...to po prostu konsekwencja


kazow #4661064 12/05/2011 20:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876


moje dzieci i wnuki juz takiej oprawy nie zobacza frown mad

Piostar #4661082 12/05/2011 20:23
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
ludzie inteligentni jeśli widza, ze jakieś działanie nie przynosiło efektów chociaż było juz wielokrotnie stosowane, to próbują podejść do sprawy w inny sposób no ale nie nasz rząd, ci wola zamknąć stadiony bo choć inni juz to robili bez efektów to przecież im się musi udać...

Piostar #4661096 12/05/2011 20:34
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315
Wlasnie PZPN uchwalil, ze do konca sezonu goscie (przyjezdni) nie beda wpuszczani na stadiony

TO sie robi juz powoli paranoja.

Bylem na niejednym wyjezdzie, w Bydgoszczy tez bylem, uwazam sie "kibola"(w poznańskiej gwarze) może mnie tez trzeba zamknac, bo nie jednokrotnie uzywalem wulgaryzmow podczas dopingu?
Paranoja!

A ludzie, ktorzy czerpia informacje tylko z Gowna i TVN-u wysypuja tu swoje madrosci, to zaczynam sie zastanawiac czy kiedykolwiek nasze spoleczenstwo bedzie w stanie przeciwstawic sie debilizmowi wladzy, ktora z roku na rok sie powieksza. Tyle w temacie ode mnie

Moim dzieciom i daj boze w przyszlosci wnukom rowniez wspolczuje bo atmosfery, ktore byly na stadionach jezeli nadal bedzie sie tak dzialo jak teraz nigdy juz takie nie beda
Pozdro dla normalnych

Piostar #4661097 12/05/2011 20:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275

Inzaghi78 #4661107 12/05/2011 20:40
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by akagi
W sondażu zamieszczonym po Bydgoszczy,

54% respondentów, poparło zamykanie stadionów.

Władza w sondaże wierzy

i dlatego jest taka odważna.
jasne ...
a sa jakies informacje o grupie respondentow ??

ja przeprowadzilem swoj i mam 100% za niezamykaniem grin

Moze pytania byly kierowane do emerytow i rencistow :

czy woli pan/pani zeby zamkneli stadiony czy zeby taki łobuz pani torebke wyrwal na ulicy ??? tak zwane pytanie z alternatywnym wyborem wink

Sondaż przeprowadzono na ( chyba ) 1003 osobach,
bez podania przekroju społecznego i wiekowego.

Kiniek78 #4661115 12/05/2011 20:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Kiniek78
Wlasnie PZPN uchwalil, ze do konca sezonu goscie (przyjezdni) nie beda wpuszczani na stadiony
Model grecki grin

Zakazy na ogół przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego - żeby się nie zdziwili jeszcze, coś czuję, że goście jednak w wielu miejscach się pojawią smile

Śmieszne jest to wszystko, piłka i stadiony od zawsze były po to żeby prosty lud się mógł wyżyć, ale niektórzy (zaczęło się na Zachodzie) wyczuli, że na piłce można robić biznes i wypromowali futbol i stadiony jako teatr i nie w smak im na stadionie prosty chłopak z osiedla z pustą kieszenią. Jak już wyplenicie tych kiboli ze stadionów to nie płaczcie, że ktoś wam dał w cipę na mieście, gdy agresja która wcześniej miała ujście na stadionach przeniesie się do pubów i na ulice...

craax #4661116 12/05/2011 20:43
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

Ale to chyba wybitny intelektualista,

niejaki Grześ, chyba nie wymyślił,
tym bardziej nie napisał,
bo z pisaniem u niego jeszcze gorzej.

Kręcina, ma taką miłą buzię,

może on. grin

Strona 34 z 39 1 2 32 33 34 35 36 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty, burbon, JelineK, kamel), 1,441 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,879
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1