Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 39 1 2 33 34 35 36 37 38 39
akagi #4661125 12/05/2011 20:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

Bonus: Unibet
mura #4661161 12/05/2011 21:05
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
stawiam dolary przeciwko orzechom, w którą stronę pójdzie kibicowska brać (nie wszyscy, ale co najmniej te 50,1%)

Prośba dotycząca walki z kibicami. [korwin-mikke.pl]

wreszcie upr ma realną szansę przekroczyć próg grin


Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Śmieszne jest to wszystko, piłka i stadiony od zawsze były po to żeby prosty lud się mógł wyżyć, ale niektórzy (zaczęło się na Zachodzie) wyczuli, że na piłce można robić biznes i wypromowali futbol i stadiony jako teatr i nie w smak im na stadionie prosty chłopak z osiedla z pustą kieszenią.


Pelna zgoda.

Chca zamienic kibica w widza.



Piostar #4661256 12/05/2011 21:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Widze, ze tutaj kilka osób uważa, ze nie musi chodzic aktywnie na mecze aby mieć prawo do ustalania co ma być na stadionie a co nie. Dzisiaj o całej sytuacji rozmawiałem z moim dobrym kolegą. Oczywiscie jest za zamykaniem stadionów, że tych wszystkich chuliganów niech zamykają dają zakazy stadionowe. A jak zapytałem kiedy był ostatni raz na meczu to nawet nie pamiętał laugh pare spraw mu naświetliłem, przyznał mi racje ale sądze, że Jego myślenia w tej sprawie nie zmieniłem. Jest nagonka na kiboli i nikt kto takim kibolem nie jest nie zrozumie, że dzieje się źle z tymi wszystkimi ograniczeniami.

Piostar #4661280 12/05/2011 21:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
W EKSTRAKLASIE TEZ BEZ KIBICOW GOSCI - brawo brawo brawo, szacunek za wychodzenie z problemow z glowa, w erze powstania wielu nowych zajebistych stadionow zabraniamy na nie chodzic- ALLELUJA RZAD, ALLELUJA POLICJA, AVE

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Skorpion BB
Widze, ze tutaj kilka osób uważa, ze nie musi chodzic aktywnie na mecze aby mieć prawo do ustalania co ma być na stadionie a co nie.

Chyba zartujesz grin
Przyjmujesz co dają i tyle. Mozna sobie wywiesic flage, pośpiewać na władze tak jak na pzpn (je..je..pzpn) - a on i tak dalej stoi i funkcjonuje.
Moim zdaniem sam zakaz troche kiepski, kary finansowe - indywidualne (30-50tyś - aby budzily respekt) + zwiekszenie bezpieczenstwa(kamery, rejestracja etc) byloby lepsze.
Ale jeśli zamknięcie stadionów ma w jakiś sposób to - śmiało.

A - chodzę na mecze - nie często , raz, dwa razy w miesiącu ale chodzę.

Piostar #4661296 12/05/2011 21:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Tombal
Z calym szacunkiem do Ciebie Panie Biszop. Ale nie masz pojecia w ogole o czym piszesz ! Nie znasz klimatow, ludzi,otoczki calej ! Nie wiesz kim sa i co soba reprezentuja a pisanie o "mięso armatnie, nie maja mózgów zbyt rozwinietych" jest po prostu zalosne tak jak Twoja cala wypowiedz . NIE WIESZ NIE PISZ !! a nie snujesz swoje domysly i podsycasz atmosfere zeby kazdy byl tak jak ty nastawiony ANTY !

Panie Tombal, z całym szacunkiem oczywiście, nie oceniam Ciebie.
Domysły to Ty snujesz na mój temat, ja na Twój nawet nie próbuję, piszę o tym co widzę, już wiele razy pisałem, sporą część życia spędziłem w okolicach Bułgarskiej, jak ja szykowałem oprawy to Ty, jak mniemam, skakałeś pomiędzy piaskownicą, a zjeżdżalnią więc nie lictujmy się bo nie ma sensu i to wcale nie dlatego że uważam się za lepszego czy lepiej zorientowanego, po prostu mi nie zarzucaj że snuję domysły.

Ja pamiętam i bijatyki i jak na mecz przychodziło tyle ludzi że siedzieli prawie przy liniach, i nie pamietam tego co widziałem w telewizji tylko sam tam byłem.
Mam porównanie, wiem że piłka w Polsce potrzebuje swoich "kiboli" i to mi nie przeszkadza, niech robią co uważają byle w granicach rozsądku, ale jak demolują stadion to mam prawo napisać co o tym sądzę, a sądzę dokładnie tak jak napisałem wcześniej.

Możesz Ty czy inny Kura po mnie "jechać" i próbować w ten czy inny sposób zdyskredytować moją wypowiedź, spływa to po mnie, tylko co chcesz mi udowodnić?
że ci o których mówię to normalni ludzie?
Może mamy odmienne postrzeganie normalności, normalne może być stanie tylem do murawy i rytmiczne skakanie - nikumu krzywda się nie dzieje, wcześniej źle użyłem tego przykładu
ale normalne, przynajmniej dla mnie, nie będzie rozpierdalania stadionu i pozniej narzekanie że ktoś próbuje coś z tym zrobić, kwestia jak ten ktoś próbuje, to inna kwestia, z tym się zgodzę.

Ale wszelkie formy bandytyzmu jako takiego kazałbym tępić do bólu,
choć tak jak ktoś tu napisał, przy okazji oberwie się części dookoła.

Bez odbioru.


Piostar #4661313 12/05/2011 22:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"Miała być druga Irlandia, mamy drugą Białoruś... " - cytat kolegi po szalu

craax #4661321 12/05/2011 22:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by craax
"Miała być druga Irlandia, mamy drugą Białoruś... " - cytat kolegi po szalu

Na boisku chca miec drugie Niemcy, a mamy? ;]

lupus #4661323 12/05/2011 22:09
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by lupus
Originally Posted by craax
"Miała być druga Irlandia, mamy drugą Białoruś... " - cytat kolegi po szalu

Na boisku chca miec drugie Niemcy, a mamy? ;]

nawet Bialorusi nie mamy

craax #4661326 12/05/2011 22:10
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by craax
"Miała być druga Irlandia, mamy drugą Białoruś... " - cytat kolegi po szalu

Może to jakiś pozytyw,

bo Białoruś może już iść tylko do góry,

a Irlandia, była już u góry. wink

akagi #4661332 12/05/2011 22:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Originally Posted by craax
"Miała być druga Irlandia, mamy drugą Białoruś... " - cytat kolegi po szalu

Może to jakiś pozytyw,

bo Białoruś może już iść tylko do góry,

a Irlandia, była już u góry. wink

a my w letargu... caly czas w czarnej d..

Piostar #4661347 12/05/2011 22:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I temat rasizmu powraca tongue

craax #4661366 12/05/2011 22:26
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by craax
Originally Posted by lupus
Originally Posted by craax
"Miała być druga Irlandia, mamy drugą Białoruś... " - cytat kolegi po szalu

Na boisku chca miec drugie Niemcy, a mamy? ;]

nawet Bialorusi nie mamy
wątpie by Łukaszenko był takim idiotą by za wtargnięcie na murawe nasyłał na chuligana oddziały anty-terrorystów


taki POpulizmy tylko u nas

[Linked Image]

mura #4661375 12/05/2011 22:31
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by mura
stawiam dolary przeciwko orzechom, w którą stronę pójdzie kibicowska brać (nie wszyscy, ale co najmniej te 50,1%)

Prośba dotycząca walki z kibicami. [korwin-mikke.pl]

wreszcie upr ma realną szansę przekroczyć próg grin

Normalny zdrowy młody chłopak chce od czasu do czasu spróbować swych sił w bijatyce – i to jest normalne. Młody mężczyzna powinien umieć się bić, powinien lubić się bić – bo skąd będą brali się żołnierze, gdy ktoś zagrozi Polsce? Kto będzie bronił Polski? Studenci europeistyki?!? Nie – właśnie ci kibole!

Dobre. ooo

Piostar #4661387 12/05/2011 22:40
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Już widzę jak PO wygrywa wybory w Listopadzie.
Powinni Tuska taczkach z Ministerstwa wywieść.
Kaczorem straszy , a sam zrobi że gospodarka padnie do następnego roku.

Mnie dziwi jedna rzecz , jakoś na lidze spokój wszędzie , nieraz się komuś zachcę walczyć, a na PP burdy.

Na Bełchatowie spokój przecież , nikt się nie lał tam , atmosfera spokojna.

Na Koronie najwcześniej chyba stadion wybudowali z cyklu nowoczesne i nigdy problemu nie było.
Pewnie zamkną stadion z polecenia płemieła
Wisła- z okazji mistrzostwa wchodzono na płytę boiska chyba. Ale tam tak zawsze było.

Piostar #4661412 12/05/2011 22:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Januszek chyba w średniowieczu żyje, myśląc że teraz wojny się wygrywa pałkami albo maczetami laugh

Do bijatyk najlepsze wiejskie dyskoteki.

Odgórne zamykanie stadionów to dla mnie głupota, ale dla ekip wyjazdowych, które uczestniczą w burdach powinny być przyznawane czerwone kartki i 2-3 mecze "zawieszenia". Może by się nauczyli pilnować nawzajem. Kary za transparenty czy wulgarne przyśpiewki to już zdrowe przegięcie. Nawet na Białorusi smile

Piostar #4661415 12/05/2011 22:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635

ivo #4661428 12/05/2011 23:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294

mat2000 #4661429 12/05/2011 23:07
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by mat2000
a co na to Grzegorz Schetyna?

Czeka aż Tuskowi się noga powinie, bo ponoć od dawna kopie dołki pod Tuskiem i chce przejąć władzę w PO.


Z tym zamykaniem stadionów popier*oliło ich wszystkich totalnie.

Niech jeszcze zamkną i zaorają wszystkie orliki. I niech nie zapomną zamknąć stadionów, które jeszcze są w budowie.
Np. stadion narodowy... zbudować i od razu zamknąć. Tak, to jest dobry pomysł.


Strona 35 z 39 1 2 33 34 35 36 37 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1