Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 39 1 2 34 35 36 37 38 39
kazow #4661455 12/05/2011 23:23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by kazow
..wiec co maja zrobic zeby to posprzatac?

Jeżeli ktoś rozrabia na stadionie to ja nie wiem jaki jest problem z identyfikacją takiego osobnika, chyba nie wszedł w kominiarce na stadion.Chcą łapać chuliganów na pustym stadionie?
Za co Donald zamyka kolejne obiekty? Bo jakiś debil organizuję mecz w miejscu które się do tego nie nadaję, a pochopną decyzje premiera wyśmiewa cała kibicowska Polska? Może chcą wykurzyć kibiców ze stadionów bo prawnie nic nie mogą zrobić?
Teraz Tusk nie walczy z chuliganami tylko kibicami którzy tworzą atmosferę na stadionach, no ale jak widać dla wielu ludzi to wszystko jedno smile
Quote
ot tak dla zasady, w koncu 'wojenka' miedzy kibicami Wisly ( sektor piknik a mlyn ) juz moze byc powodem, sam protest i okrzyki - kto wie za co mozna teraz zamknac stadion, ale zycze sasiadom powodzenia w doborze repertuaru na niedziele - nie dosc, ze KOMUNA to jeszcze żyd Melikson w skladzie
Miał być normalny protest a potem tradycyjny doping z oprawą, niestety zarząd pod naciskiem , wiadomo kogo, nie pozwolił wystawić oprawy, wyraźnie deklarując że ma wyjebane na atmosferę na stadionie bo liczą się wpływy z biletów.
Osoby, pikole czy jak tam chcesz ich nazwać widocznie nie wiedzieli ocb i zaczęli dopingować (czego nie mieli w zwyczaju gdy młyn prowadzi doping) poszło kilka niepotrzebnych wrzutów w ich stronę bo się nie dostosowali i tyle.Jeżeli już wspominasz o jakiś wojenkach , nie peirwszy raz jak widzę, to nic w porównaniu chociażby do tej akcji

Bonus: Unibet
Piostar #4661484 12/05/2011 23:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by sportowefakty.pl
Antyrządowy protest, który w ostatnich tygodniach prowadzą polscy kibice na trybunach w czasie spotkań ekstraklasy, podzielił w środę fanów Wisły Kraków. Do działań kibiców z "młyna" nie przyłączyła się bowiem pozostała część stadionu Białej Gwiazdy.
Na początku drugiej połowy w ramach protestu kibice Wisły zgromadzeni na trybunie południowej opuścili swoje miejsca. Wtedy doping dla piłkarzy zaczęła prowadzić pozostała część stadionu, co nie spodobało się fanom z "młyna".

Po kilku minutach ci z "młyna" wrócili na swoje miejsca i zaczęła się wewnętrzna bitwa na przyśpiewki między kibicami Białej Gwiazdy. "Wisła to my, a nie wy", "Zostaw kiełbasę, kibicu zostaw kiełbasę", "Idźcie do domu, pikniki idźcie do domu" i "Kto nie skacze, ten za Tuskiem" - intonowali zgromadzeni na trybunie południowej, a druga część stadionu odpowiadała gwizdami lub okrzykiem "Pajace".

Kiedy "pikniki" próbowali zagrzewać piłkarzy dopingiem, kibice z "młyna" zagłuszali ich śpiewy głośnymi gwizdami. Obie grupy pogodził dopiero klubowy hymn odśpiewany w ostatniej minucie meczu.
laugh
Ynteligentny ten krakowski młyn laugh

Piostar #4661491 12/05/2011 23:40
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
To jest kurwa skandal co sie dzieje. Zakaz wyjazdow dla wszystkich lol Najgorszy, najbardziej nieudolny i kretynski rzad od wielu lat.

Piostar #4661492 12/05/2011 23:41
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ynteligentny artykuł dla ynteligentnych ludzi

Piostar #4661496 12/05/2011 23:42
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
jako były kibol (obecnie nie praktykujący) chciał bym z tego miejsca zapewnić że od dziś popieram piknika w jego staraniach laugh

Akhu #4661549 13/05/2011 00:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by sportowefakty.pl
Antyrządowy protest, który w ostatnich tygodniach prowadzą polscy kibice na trybunach w czasie spotkań ekstraklasy, podzielił w środę fanów Wisły Kraków. Do działań kibiców z "młyna" nie przyłączyła się bowiem pozostała część stadionu Białej Gwiazdy.
Na początku drugiej połowy w ramach protestu kibice Wisły zgromadzeni na trybunie południowej opuścili swoje miejsca. Wtedy doping dla piłkarzy zaczęła prowadzić pozostała część stadionu, co nie spodobało się fanom z "młyna".

Po kilku minutach ci z "młyna" wrócili na swoje miejsca i zaczęła się wewnętrzna bitwa na przyśpiewki między kibicami Białej Gwiazdy. "Wisła to my, a nie wy", "Zostaw kiełbasę, kibicu zostaw kiełbasę", "Idźcie do domu, pikniki idźcie do domu" i "Kto nie skacze, ten za Tuskiem" - intonowali zgromadzeni na trybunie południowej, a druga część stadionu odpowiadała gwizdami lub okrzykiem "Pajace".

Kiedy "pikniki" próbowali zagrzewać piłkarzy dopingiem, kibice z "młyna" zagłuszali ich śpiewy głośnymi gwizdami. Obie grupy pogodził dopiero klubowy hymn odśpiewany w ostatniej minucie meczu.
laugh
Ynteligentny ten krakowski młyn laugh

Haha, dobre. grin

Szacunek dla kibiców Wisły, którzy nie dali się nabrać na przygłupiaste akcje tumanów z młyna. piwo I jakże adekwatnie z nich jeszcze drwili... "pajace!" laugh

DJ SOSNA #4661574 13/05/2011 00:12
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by DJ SOSNA
Normalny zdrowy młody chłopak chce od czasu do czasu spróbować swych sił w bijatyce – i to jest normalne. Młody mężczyzna powinien umieć się bić, powinien lubić się bić – bo skąd będą brali się żołnierze, gdy ktoś zagrozi Polsce? Kto będzie bronił Polski? Studenci europeistyki?!? Nie – właśnie ci kibole!

Dobre. ooo
He he pewnie tak bronili jak w 39r, babka jak mały byłem to opowiadała mi jak patrioci przyszli nocą i ich okradli żeby przed nadejściem wroga ich inwentarz w ręce Niemców nie wpadł :)Tak jakby zwyczajnym ludziom różnice robiło czy okradnie ich Polak z NSZ, komunista z GL czy Niemcy.
Głupoty większej nie słyszałem bo teraz do wojny to trzeba ludzi przeszkolonych z łbem jak koń do obsługi sprzętu a nie mięso armatnie z karabinem w dłoni które jeden bezzałogowy samolot obsługiwany przez 2 studentów polonistyki wybije do nogi.
Ten filmik co dziadków leją powinien mieć tytuł
"Przerzuć się sam, nie zamieniaj serca w twardy głaz, amfa będzie w żyłach grać, dziadków w gębę co wyjazd można lać" ;p

Conrad #4661630 13/05/2011 00:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by sportowefakty.pl
Antyrządowy protest, który w ostatnich tygodniach prowadzą polscy kibice na trybunach w czasie spotkań ekstraklasy, podzielił w środę fanów Wisły Kraków. Do działań kibiców z "młyna" nie przyłączyła się bowiem pozostała część stadionu Białej Gwiazdy.
Na początku drugiej połowy w ramach protestu kibice Wisły zgromadzeni na trybunie południowej opuścili swoje miejsca. Wtedy doping dla piłkarzy zaczęła prowadzić pozostała część stadionu, co nie spodobało się fanom z "młyna".

Po kilku minutach ci z "młyna" wrócili na swoje miejsca i zaczęła się wewnętrzna bitwa na przyśpiewki między kibicami Białej Gwiazdy. "Wisła to my, a nie wy", "Zostaw kiełbasę, kibicu zostaw kiełbasę", "Idźcie do domu, pikniki idźcie do domu" i "Kto nie skacze, ten za Tuskiem" - intonowali zgromadzeni na trybunie południowej, a druga część stadionu odpowiadała gwizdami lub okrzykiem "Pajace".

Kiedy "pikniki" próbowali zagrzewać piłkarzy dopingiem, kibice z "młyna" zagłuszali ich śpiewy głośnymi gwizdami. Obie grupy pogodził dopiero klubowy hymn odśpiewany w ostatniej minucie meczu.
laugh
Ynteligentny ten krakowski młyn laugh

Haha, dobre. grin

Szacunek dla kibiców Wisły, którzy nie dali się nabrać na przygłupiaste akcje tumanów z młyna. piwo I jakże adekwatnie z nich jeszcze drwili... "pajace!" laugh
Zajebiście nas interesuje opinia typa co chodził na Legię, a gdy Korona wybudowała nowy stadion to jeździł do Kielc płaszczyć dupę w sektorach VIP. Teraz pewnie znowu Legia wróciła do łask. Idź lepiej wzdychać do plakatu Tuska nad łóżkiem.

Goget #4661660 13/05/2011 00:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by Goget
Januszek chyba w średniowieczu żyje, myśląc że teraz wojny się wygrywa pałkami albo maczetami laugh

Do bijatyk najlepsze wiejskie dyskoteki.

Odgórne zamykanie stadionów to dla mnie głupota, ale dla ekip wyjazdowych, które uczestniczą w burdach powinny być przyznawane czerwone kartki i 2-3 mecze "zawieszenia". Może by się nauczyli pilnować nawzajem. Kary za transparenty czy wulgarne przyśpiewki to już zdrowe przegięcie. Nawet na Białorusi smile

No właśnie Ci którzy się biją robią to na polanach leśnych, a stadion jest zostawiany w spokoju, nikt własnego stadionu rozwalać nie będzie, bo to się najzwyczajniej w świecie nie opłaca. Incydenty w Bydgoszczy oczywiście kompletnie niepotrzebne. Stało się, trudno.
Tylko co takiego złego zrobił GKS Bełchatów, że dostali zakaz na Widzew ? Co takiego zrobił Widzew i jeszcze raz GKS B., że chcą im zamknąć stadiony ? Co zrobił złego Śląsk, że jest następny w kolejce ?
No i co zrobiły inne ekipy, że wszystkie kluby mają zakazy wyjazdowe ?
Teraz doczytałem, że oprócz Ekstraklasy, także 1 i 2 liga mają zakaz - dramat...

Piostar #4661683 13/05/2011 00:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by sportowefakty.pl
Antyrządowy protest, który w ostatnich tygodniach prowadzą polscy kibice na trybunach w czasie spotkań ekstraklasy, podzielił w środę fanów Wisły Kraków. Do działań kibiców z "młyna" nie przyłączyła się bowiem pozostała część stadionu Białej Gwiazdy.
Na początku drugiej połowy w ramach protestu kibice Wisły zgromadzeni na trybunie południowej opuścili swoje miejsca. Wtedy doping dla piłkarzy zaczęła prowadzić pozostała część stadionu, co nie spodobało się fanom z "młyna".

Po kilku minutach ci z "młyna" wrócili na swoje miejsca i zaczęła się wewnętrzna bitwa na przyśpiewki między kibicami Białej Gwiazdy. "Wisła to my, a nie wy", "Zostaw kiełbasę, kibicu zostaw kiełbasę", "Idźcie do domu, pikniki idźcie do domu" i "Kto nie skacze, ten za Tuskiem" - intonowali zgromadzeni na trybunie południowej, a druga część stadionu odpowiadała gwizdami lub okrzykiem "Pajace".

Kiedy "pikniki" próbowali zagrzewać piłkarzy dopingiem, kibice z "młyna" zagłuszali ich śpiewy głośnymi gwizdami. Obie grupy pogodził dopiero klubowy hymn odśpiewany w ostatniej minucie meczu.
laugh
Ynteligentny ten krakowski młyn laugh

Haha, dobre. grin

Szacunek dla kibiców Wisły, którzy nie dali się nabrać na przygłupiaste akcje tumanów z młyna. piwo I jakże adekwatnie z nich jeszcze drwili... "pajace!" laugh
Zajebiście nas interesuje opinia typa co chodził na Legię, a gdy Korona wybudowała nowy stadion to jeździł do Kielc płaszczyć dupę w sektorach VIP. Teraz pewnie znowu Legia wróciła do łask. Idź lepiej wzdychać do plakatu Tuska nad łóżkiem.

Naczelny frustrat się zjawił. Co tak długo? Trzepanie gruchy do nagrania z wystąpieniem Jara odnośnie homoseksualizmu?

Karaluchy fikały, podskakiwały, uważały że są bezkarne i mogą łamać prawo jak chcą. A tu niespodzianka... i pobudka o 6 rano. DZIEŃ DOBRY KURWA, WYPIERDALAĆ. smile

A ilu narobiło w gacie i zwiało z domu po pierwszych zatrzymaniach? Siedzą pewnie u babci, wpierdalają jakiś krupnik, i błagają ją, "Babciu, jak przyjdzie policja to powiedz, że mnie nie widziałaś od ponad miesiąca". grin

Społeczeństwo ma dosyć karaluchów i hołoty stwarzającej problemy. Idziesz na stadion i ktoś Cię opluwa bo mu coś nie pasuje? Albo jakieś głupie burdy? Bezsensowne niszczenie mienia? Kto normalny w społeczeństwie będzie współczuł takim pustym łbom? No kto? smile

A ci jeszcze niczym długonosi zamieniają się w beksa lale jak to oni są poszkodowani laugh , prześladowani laugh , normalnie komedia. Aha, i wszystko oczywiście przez GW. Tej linii obrony przecież nie może zabraknąć. grin

Jak ktoś nie potrafi się zachować to niech sobie łyknie pigułkę na uspokojenie i siedzi w domu przed telewizorem, z jednym palcem na przycisku "Off".

Piostar #4661710 13/05/2011 00:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie wiem czy jutro iść po bilet, bo jeszcze mi w sobotę, godzinę przed meczem, stadion zamkną laugh

PS.



Zamknąć ulice !

Conrad #4661719 13/05/2011 01:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Conrad
Trzepanie gruchy do nagrania z wystąpieniem Jara odnośnie homoseksualizmu?

Głodnemu chleb na myśli. crazy


Wszyscy co są przeciwko polityce POjebów to zwolennicy PiSu laugh

Piostar #4661721 13/05/2011 01:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
kłócicie się o byle co, a wina leży tylko i wyłącznie po stronie nieudolnego rządu, który nie umie sobie poradzić z niektórymi kibicami, nałożyć kary za wtargnięcie na murawę np 50 000zł i na 100% żaden pajac nie przekroczy linii, czy ogrodzenia,

wtargnal, obrazal policje, czy niszcyl? zlac pałą i tyle.

Piostar #4661722 13/05/2011 01:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
@Wychowany_na_nalewce, nie zniżaj się do jego poziomu, daj spokój.

Do całej tej sytuacji przytoczę tylko tekst z oprawy ''kolegów'' zza miedzy...

"Zabierali nam wolność, nie zabrali polskości. Zabierając nam trybuny, nie zabierzecie mentalności"

tyson #4661748 13/05/2011 01:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Zajebiście nas interesuje opinia typa co chodził na Legię, a gdy Korona wybudowała nowy stadion to jeździł do Kielc płaszczyć dupę w sektorach VIP. Teraz pewnie znowu Legia wróciła do łask. Idź lepiej wzdychać do plakatu Tuska nad łóżkiem. [/quote]

piwo

Conrad razem z Jarkiem Jakimowiczem szalał na żylecie.

[Linked Image]

Conrad #4661753 13/05/2011 01:22
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Conrad
Naczelny frustrat się zjawił. Co tak długo? Trzepanie gruchy do nagrania z wystąpieniem Jara odnośnie homoseksualizmu?

Ot, typowy fanatyzm i mentalny beton PO.

Nie jesteś w 100% z nami? To jesteś w takim razie fanatykiem Kaczyńskiego.

Originally Posted by Conrad
Karaluchy fikały, podskakiwały, uważały że są bezkarne i mogą łamać prawo jak chcą. A tu niespodzianka... i pobudka o 6 rano. DZIEŃ DOBRY KURWA, WYPIERDALAĆ. smile

Ciekawe, że te "karaluchy" zaczęły być wrogami DOPIERO PO WYWIESZENIU TRANSPARENTÓW krytykujących rząd.
Wcześniej nikt ani słówkiem nie pisnął jacy to "kibole" są źli.
Jak tylko skrytykowali Tuska są niszczeni.

To co robi teraz Tusk jest dokładnie tym samym co robi(ł) np. Łukaszenka na Białorusi.

Ktoś chce protestować? Zamknąć wszystkich i spałować.
Wśród jakiejś grupy jest kilku nieprzychylnych? Wszyscy do więzień.

Dokładnie to samo robi teraz Tusk.


Originally Posted by Conrad
A ci jeszcze niczym długonosi zamieniają się w beksa lale jak to oni są poszkodowani laugh , prześladowani laugh , normalnie komedia. Aha, i wszystko oczywiście przez GW. Tej linii obrony przecież nie może zabraknąć. grin


Conrad, Ty nic z tego nie rozumiesz.

Tusk nie walczy z chuliganami. Gdyby to robił, to po prostu były by akcje takie jak zamykanie tych zidentyfikowanych wandali, którzy niszczyli stadion. I nic więcej.
To była jedyna sensowna akcja w całej tej nagonce. Tyle, że przeprowadzona właściwie na pokaz (cała ta otoczka z antyterrorystami i telewizją).

Tusk walczy ze wszystkimi zasiadającymi na stadionach zwani ogółem jako kibice.

A to kara właśnie za te transparenty. Wszystko to by przykryć własną nieudolność.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by stoprocent_
kłócicie się o byle co, a wina leży tylko i wyłącznie po stronie nieudolnego rządu, który nie umie sobie poradzić z niektórymi kibicami, nałożyć kary za wtargnięcie na murawę np 50 000zł i na 100% żaden pajac nie przekroczy linii, czy ogrodzenia,

wtargnal, obrazal policje, czy niszcyl? zlac pałą i tyle.

Wreszcie się wzięli za problem. Najważniejsza jest współpraca klubów - nie może być tak że one tolerują tego typu elementy, przymykają oko na różnego rodzaju akcje, wchodzą w jakieś chore układy z takimi ludźmi, itd. Kluby mają aktywnie działać by wyeliminować zarazę bo to jest także w ich interesie. Ekstraklasa z PZPNem się także włączyły w to. Ogólnie bardzo dobre spotkanie miał Tusk z wszystkimi i jest zgoda by wspólnie się zabrać za ten problem.

Po co było prowokować, robić dym, niszczyć? Wystarczyło się normalnie zachowywać, kibicować, bawić i nie byłoby jakiegokolwiek, nawet najmniejszego problemu. Czyż nie?

Piostar #4661772 13/05/2011 01:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Ja w Bygoszczy dymu nie robiłem, baaa mało tego mnie tam nawet nie było. A jak w Naszym sektorze pojawił się transparent w strone rządu to na mnie z pałami i gazem leciała ochrona. W jakim My kraju żyjemy?? Ale oczywiscie dupki z peło walczą z chuligaństwem. Dla mnie to szopka. Nie mają pomysłu i robią to co robią. STOP Tuskom.
tusk ty matole twój rząd obalą kibole smile

Piostar #4661784 13/05/2011 01:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ja pierdole, admin forum bukmacherskiego- to jest w tym kurwa najsmieszniejsze laugh laugh laugh

Conrad #4661797 13/05/2011 01:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by stoprocent_
kłócicie się o byle co, a wina leży tylko i wyłącznie po stronie nieudolnego rządu, który nie umie sobie poradzić z niektórymi kibicami, nałożyć kary za wtargnięcie na murawę np 50 000zł i na 100% żaden pajac nie przekroczy linii, czy ogrodzenia,

wtargnal, obrazal policje, czy niszcyl? zlac pałą i tyle.

Wreszcie się wzięli za problem. Najważniejsza jest współpraca klubów - nie może być tak że one tolerują tego typu elementy, przymykają oko na różnego rodzaju akcje, wchodzą w jakieś chore układy z takimi ludźmi, itd. Kluby mają aktywnie działać by wyeliminować zarazę bo to jest także w ich interesie. Ekstraklasa z PZPNem się także włączyły w to. Ogólnie bardzo dobre spotkanie miał Tusk z wszystkimi i jest zgoda by wspólnie się zabrać za ten problem.

Po co było prowokować, robić dym, niszczyć? Wystarczyło się normalnie zachowywać, kibicować, bawić i nie byłoby jakiegokolwiek, nawet najmniejszego problemu. Czyż nie?
hmmm kibole to zaraza?? a co można powiedzieć o nie spełnionych obietnicach wyborczych Tuska?? I wszystkich aferach związanych z ta partia?? To jest normalne?? Wszystko inne jest feee ale żeby sie zając swoim gniazdem to już pomysłów nie ma wink smiech smile

Strona 36 z 39 1 2 34 35 36 37 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,340 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1