|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
A czy akcja na pokaz czy nie to już temat poboczny... chociaż powinna być na pokaz aby normalny kibic zobaczył, co się dzieje ze świrami... Brawo! Ja tylko czekam, aż takie pokazówki zaczną robić na osobach grających na internetowych zakładach bukmacherskich. Niech zobaczą, co się dzieje z uzależnionymi świrami omijającymi podatki. Wówczas może się nawrócą i zaczną grać w jedynych słusznych firmach - Fortuna, Toto-Mix, STS. Niech zaczną też łapać "hersztów" bukmacherskich for internetowych, którzy namawiają do łamania prawa i grania u zagranicznych firm. dobre porównanie  przecież to jeden chuj  problem społeczny podobnej wagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Może tak, ale z tego nie da się zrobić medialnej szopki, bo kogo obchodzi, że ktoś łamie prawo grając na zakładach internetowych i pozbawia państwa podatku ?
To jest zwykła polityczna gierka, która miała odwrócić od problemów ( tak jak np. wcześniej sprawa krzyża, zupełnie przeistaczano fakty i zbędnie rozdmuchana ), zapewne Tusk jeszcze liczył, że mu słupki skoczą do góry, ale nie zdaje sobie sprawy, że właśnie kopie sobie grób.
"Mniejsze zło" ? dobre sobie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ja wiem ze to nie temat o polityce ale jesli niektorzy tutaj jadący po Tusku myslą ze jesli zmieni się rząd to będzie lepiej w sprawach kibicowskich to...:D:D:D propozycje pisu wydają sie byc rozsadne (łącznie z dozwolonymi racami które są mega widowiskowe) ale to są tylko propozycje ;-)
sam jestem za mega karami finansowymi dla kazdego kto wybiegnie na murawę o ile bedzie to egzekwowane. dostanie jeden 10-20koła grzywny to drugi sie juz nie odwazy. co do samych rac to szkoda ze kibice sami podsrali pod siebie bo było przez jakis czas ciche przyzwolenie na race ale jak lecą na boisko lub w trybuny to juz nie jest fajnie.
ps. jak wytlumaczyc debila ktory kopnał kobite z kamerą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
ja wiem ze to nie temat o polityce ale jesli niektorzy tutaj jadący po Tusku myslą ze jesli zmieni się rząd to będzie lepiej w sprawach kibicowskich to...:D:D:D propozycje pisu wydają sie byc rozsadne (łącznie z dozwolonymi racami które są mega widowiskowe) ale to są tylko propozycje ;-)
sam jestem za mega karami finansowymi dla kazdego kto wybiegnie na murawę o ile bedzie to egzekwowane. dostanie jeden 10-20koła grzywny to drugi sie juz nie odwazy. co do samych rac to szkoda ze kibice sami podsrali pod siebie bo było przez jakis czas ciche przyzwolenie na race ale jak lecą na boisko lub w trybuny to juz nie jest fajnie.
ps. jak wytlumaczyc debila ktory kopnał kobite z kamerą ? pomylił ją ze stecem z gOwna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
młody musimy się ustawić na jakieś piwko dzisiaj byłem ze znajomymi na piwku krakowskie i oklolice. Hitem było: Komorowski - Rokossowski dej poza tym:tak was to boli ze Legia to klub kiboli  żarty żartami, ale zaczyna się wojna nie na żarty. Obalimy rząd tej rudej k.rwy niezależnie od tego jak to się skończyły To nie są żarty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka