Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 39 1 2 37 38 39
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by TonyParker
Originally Posted by Conrad
A czy akcja na pokaz czy nie to już temat poboczny... chociaż powinna być na pokaz aby normalny kibic zobaczył, co się dzieje ze świrami...

Brawo! Ja tylko czekam, aż takie pokazówki zaczną robić na osobach grających na internetowych zakładach bukmacherskich. Niech zobaczą, co się dzieje z uzależnionymi świrami omijającymi podatki. Wówczas może się nawrócą i zaczną grać w jedynych słusznych firmach - Fortuna, Toto-Mix, STS.

Niech zaczną też łapać "hersztów" bukmacherskich for internetowych, którzy namawiają do łamania prawa i grania u zagranicznych firm.
dobre porównanie piwo przecież to jeden chuj wink problem społeczny podobnej wagi.

Bonus: Unibet
Piostar #4662485 13/05/2011 05:46
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Może tak, ale z tego nie da się zrobić medialnej szopki, bo kogo obchodzi, że ktoś łamie prawo grając na zakładach internetowych i pozbawia państwa podatku ?

To jest zwykła polityczna gierka, która miała odwrócić od problemów ( tak jak np. wcześniej sprawa krzyża, zupełnie przeistaczano fakty i zbędnie rozdmuchana ), zapewne Tusk jeszcze liczył, że mu słupki skoczą do góry, ale nie zdaje sobie sprawy, że właśnie kopie sobie grób.

"Mniejsze zło" ? dobre sobie...

Piostar #4662492 13/05/2011 06:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ja wiem ze to nie temat o polityce ale jesli niektorzy tutaj jadący po Tusku myslą ze jesli zmieni się rząd to będzie lepiej w sprawach kibicowskich to...:D:D:D
propozycje pisu wydają sie byc rozsadne (łącznie z dozwolonymi racami które są mega widowiskowe) ale to są tylko propozycje ;-)

sam jestem za mega karami finansowymi dla kazdego kto wybiegnie na murawę o ile bedzie to egzekwowane. dostanie jeden 10-20koła grzywny to drugi sie juz nie odwazy.
co do samych rac to szkoda ze kibice sami podsrali pod siebie bo było przez jakis czas ciche przyzwolenie na race ale jak lecą na boisko lub w trybuny to juz nie jest fajnie.

ps. jak wytlumaczyc debila ktory kopnał kobite z kamerą ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Originally Posted by bolo_lacznik
ja wiem ze to nie temat o polityce ale jesli niektorzy tutaj jadący po Tusku myslą ze jesli zmieni się rząd to będzie lepiej w sprawach kibicowskich to...:D:D:D
propozycje pisu wydają sie byc rozsadne (łącznie z dozwolonymi racami które są mega widowiskowe) ale to są tylko propozycje ;-)

sam jestem za mega karami finansowymi dla kazdego kto wybiegnie na murawę o ile bedzie to egzekwowane. dostanie jeden 10-20koła grzywny to drugi sie juz nie odwazy.
co do samych rac to szkoda ze kibice sami podsrali pod siebie bo było przez jakis czas ciche przyzwolenie na race ale jak lecą na boisko lub w trybuny to juz nie jest fajnie.

ps. jak wytlumaczyc debila ktory kopnał kobite z kamerą ?

pomylił ją ze stecem z gOwna smile

Tombal #4662544 13/05/2011 10:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
młody musimy się ustawić na jakieś piwko piwo

dzisiaj byłem ze znajomymi na piwku krakowskie i oklolice. Hitem było: Komorowski - Rokossowski wink
dej
poza tym:tak was to boli ze Legia to klub kiboli wink

żarty żartami, ale zaczyna się wojna nie na żarty. Obalimy rząd tej rudej k.rwy niezależnie od tego jak to się skończyły


To nie są żarty.

Strona 39 z 39 1 2 37 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ElNinho[mmdea], rafal08, burbon), 1,378 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,247
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1