Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 39 1 2 36 37 38 39
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by TonyParker
U Lisa to cyrk był, a nie dyskusja. Tomaszewski i Stec pozamiatali laugh

0:38 to są skandaliczne zaniedbania platformy laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Piostar #4662024 13/05/2011 02:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Skorpion, nie chodzi o kibiców czy fanatyków swoich drużyn tylko o stadionowych przestępców. W skrócie, nie chodzi przecież o Ciebie. toast Może mieszamy tu trochę nazwami, kibice, kibole, fanatycy, itd. Powiedzmy więc jasno, że chodzi tylko o przestępców.

Czy normalni kibice będą się z nimi solidaryzować? Czy kluby powinny z nimi współpracować? Czy społeczeństwo będzie im współczuć i wierzyć w bajki o prześladowaniu? Najlepiej to podsumował Biszop: "Jak gównozjad w masce na tępej mordzie może płakać że go policja pobiła albo że go prowokowała??" Nic dodać, nic ująć.

Conrad #4662093 13/05/2011 03:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Conrad
Skorpion, nie chodzi o kibiców czy fanatyków swoich drużyn tylko o stadionowych przestępców. W skrócie, nie chodzi przecież o Ciebie. toast Może mieszamy tu trochę nazwami, kibice, kibole, fanatycy, itd. Powiedzmy więc jasno, że chodzi tylko o przestępców.

Czy normalni kibice będą się z nimi solidaryzować? Czy kluby powinny z nimi współpracować? Czy społeczeństwo będzie im współczuć i wierzyć w bajki o prześladowaniu? Najlepiej to podsumował Biszop: "Jak gównozjad w masce na tępej mordzie może płakać że go policja pobiła albo że go prowokowała??" Nic dodać, nic ująć.
Hmmm to inaczej. Zadymy były od dawna. W tv często pokazywało się, że na jakimś stadionie lub okolicach była zadyma. Słyszeliscie aby jacys kibice płakali?? Dopóki nie zaczeły się prowokacje i nie słuszne ataki na kibiców nikt nie beczał, ze sie krzywda dzieje. Teraz również nikt nie bęczy, ze w czasie zadymy dostał pałą bo kto się na to pisze wie co może dostać. Tu chodzi o to jak prowadzona jest walka z chuligaństwem. Niestety takimi posunięciami rząd,pzpn i inne tego typu dziadostwa tracą w oczach. Do mistrzostw daleko ale moze jeszcze wprowadzą, że nie będe mógł oglądnąc meczu w Gdańsku na który mam bilety wylosowane bo jestem z południa. Do tego to zmierza. Skoro jedni kibice nie moga obejrzeć meczu w innym mieście na podstawie widzi mi się to o czym tu dyskutować. W środę u Nas doszło do sytuacji, ze bylismy ugadani z kibicami gości, że wejdą na stadion. Wszystko pięknie nikt nie miał żadnych pretensji. Gdy kibice gosci sie pojawili przed stadionem zostali zaprowadzenin do radiowozów spisani i wysłani do domów laugh dlaczego?? Nasz stadion uznawany jest za najbezpieczniejszy, wygrywaliśmy jakieś zasrane konkursy na bezpieczny stadion i co?? Nie ma obecnie walki z chuligaństwem tylko jest walka z kibicami, którzy wyrazili swoje niezadowolenie z działań rządu.

Piostar #4662102 13/05/2011 03:10
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Zajebiście nas interesuje opinia typa co chodził na Legię, a gdy Korona wybudowała nowy stadion to jeździł do Kielc płaszczyć dupę w sektorach VIP. Teraz pewnie znowu Legia wróciła do łask. Idź lepiej wzdychać do plakatu Tuska nad łóżkiem.

I sam pewnie chuliganił grin
Poznałem po oczach. laugh

[Linked Image]



piwo

Ja rozpoznaję na tej fotce po dresie Centrebetu

Piostar #4662146 13/05/2011 03:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Szanowny admin forum pisze, że wreszcie coś się z "tym" zrobi? raczej wypada zapytać dlaczego akurat teraz widzą to zjawisko trwające od tylu lat? Nie trzy lata, nie dwa tylko dopiero na rok przed zbliżającymi się Euro tylko teraz. Odpowiedź jest prosta i ludzie myślący znają przyczynę, ostatnio Tusk zbiera z każdej strony baty i promocja w zaprzyjaźnionych mediach już mu nie wystarcza. Musi być naprawdę źle skoro przeszkadza Tuskowi już nawet transparent kibiców Legii i Lecha krytykujący rząd kibiców i przypominający korzenie rodziny Michników. Jedynym wyjściem dla tonącego Tuska i jego świty jest ofensywa propagandowa sukcesu bo rządzenie, czyli straszenie Pisem społeczeństwo już przestaje łykać a na horyzoncie niedomknięty budżet i zapaść finansowa. Tylko co na to kibice, którzy jak mówi Korwin są "ostatnią grupą społeczną, której się coś chce”, chore jest zamykanie stadionów i branie pod uwagę odpowiedzialności zbiorowej.

Metoda najprostsza i zarazem najgłupsza ponieważ można spodziewać się teraz wszystkiego np. nikomu niepotrzebne zamieszki czy demonstracje antyrządowe w stolicy. Pytanie tylko po co i w jakim celu bo wątpię by rządzący wiedzieli co chcą osiągnąć i jakimi metodami, nie wierzę by dzięki temu udało im się wyeliminować atakujących kiboli bo ten uzdrawiający proces nie trwa miesiący czy dwóch albo pół roku. Ten sam schemat był dopalaczami decyzja nagła i nieprzemyślana, brak wiedzy o konsekwencjach byle tylko coś było na "tapecie". Każdy wie, że zamaskowani kibole to zło, które należy skutecznie wyeliminować, ale decyzja o zamknięciu większości stadionów dla gości jest wyjątkowo niedemokratyczna i skandaliczna i tylko głupiec wierzy, że została wydana dla dobra Polski. Tuskowi najlepiej wychodzi dymanie obywateli na wszystkie sposoby, doprowadzajac do pelnego orgazmu i samozadowolenia swoj przymulony elektorat nie mylić z trzepaniem gruchy wedle przepisu a'la Conrad grin

Piostar #4662148 13/05/2011 03:26
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Conrad piszesz o przestępcach na trybunach, o burdach, o patologii. Ok. To wymień teraz z kilka zadym ligowych z tego sezonu. Ale stadionowych zadym. Nie chodzi mi o wyjazdy z reprą, czy na mecze w europejskich pucharach.
Z tych głośnych spraw to mamy Bydgoszcz i Starucha z Rzeźnikiem, przy czym ta druga sprawa została już rozwiązana.
Czy teraz coś dzieje się złego w meczach Ekstraklasy? Są jakieś bijatyki, wyrywane krzesełka, czy inne stadionowe patologie?
Czasem zdemolowane są łazienki na sektorze gości, ale oczywiście wszystko jest później zwracane

Czy naprawdę jest tak źle, że na taką skalę trzeba walczyć z kibicami?


A tak w ogóle to, co złego zrobiła Legia w Bydgoszczy? Bo wbiegli na murawę? Przecież to normalne. Kiedyś mówiło się na to, że świętują razem ze swoją drużyną, a teraz, że hordy bandytów wybiegły na murawę. To jak to w końcu jest? Może trochę za szybko wybiegli, ale od czego była tam ochrona? A w Anglii to nie wybiegają? Na weszło masz filmiki z ukochanej Anglii z takimi akcjami tylko z ostatniego miesiąca.
Czy bandyta po wybiegnięciu na murawę bawi się ze swoimi piłkarzami, a gdy Ci schodzą do szatni to wtedy wracają na trybuny? Przecież jakby chcieli to dostaliby piłkarze Lecha, sędziowie, ochrona i podbiegliby do sektorów Lecha. Wtedy byłby dym, a tak to tylko świętowali i ja nie widzę w tym nic gorszącego.


Jak Legia dała zakaz Staruchowi to sami radni z PO pisali do klubu o uchylenie tego zakazu, jako gest dobrej woli i kolejny krok po podpisanym porozumieniu. I jak klub ma walczyć, jak PZPN nic nie robi, rządzący chcą, aby uchylić zakazy itd. A jak coś się dzieje to najlepiej uderzyć w kluby.



Co do Wisły to być może nie było przepływu informacji i pikniki nie wiedziały, czemu nie ma dopingu. Nie moje rejony więc nie wiem, ale czasem głównym problemem jest brak informacji

Piostar #4662207 13/05/2011 03:46
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Tusk się ucieszy 30 czerwca jak podczas wizyty wszystkich członków "szacownej" unii europejskie dojdzie na ulicach stolicy do protestów zarówno górników, pielęgniarek jak również i kibiców... Zobaczymy czy zastosuje pacyfikację ludności protestującej..

Piostar #4662360 13/05/2011 04:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Trochę pokory

Naprawdę uważacie, że ktoś poważny, poważnie się przejął jakimiś tam transparentami?

Odrobina powagi, bo argument, że prześladowanie kibiców jest wynikiem kilku jakichśtam transparentów jest co najmniej śmieszne.

A ich siła "przebicia" jest praktycznie zerowa.

Piostar #4662407 13/05/2011 04:46
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Chcecie mieć w Polsce na stadionach pożeraczy kiełbas czy infantylnych filozofów zmieszany z miernym poziomem naszej kopanej robiących szum po dobrej akcji? Ok, za kilka lat rekord frekwencji będzie wynosił 6k bo cała reszta będzie oglądała mecze na sopcastcie,,,,czyli większość wypowiadających się w tym temacie laugh Chuligani będą wam latać pod klatkami i Tusk wam nie pomoże laugh
Za parę lat zajebią [egzekwowany] zakaz stadionowy za palenie szluga po zjedzeniu kiełbasy, wtedy to wy będziecie robić bojkot laugh Sorry zaczniecie chodzić do teatru, bo nie macie werwy na żadne działania.

Coronach #4662416 13/05/2011 04:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Coronach
Trochę pokory

Naprawdę uważacie, że ktoś poważny, poważnie się przejął jakimiś tam transparentami?

Odrobina powagi, bo argument, że prześladowanie kibiców jest wynikiem kilku jakichśtam transparentów jest co najmniej śmieszne.

A ich siła "przebicia" jest praktycznie zerowa.

Pokory? Może niepoważne jest rządzenie pod sondaże wyborcze a nie reformowanie kraju.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by royalflush
Chcecie mieć w Polsce na stadionach pożeraczy kiełbas czy infantylnych filozofów zmieszany z miernym poziomem naszej kopanej robiących szum po dobrej akcji? Ok, za kilka lat rekord frekwencji będzie wynosił 6k bo cała reszta będzie oglądała mecze na sopcastcie,,,,czyli większość wypowiadających się w tym temacie laugh Chuligani będą wam latać pod klatkami i Tusk wam nie pomoże laugh
Za parę lat zajebią [egzekwowany] zakaz stadionowy za palenie szluga po zjedzeniu kiełbasy, wtedy to wy będziecie robić bojkot laugh Sorry zaczniecie chodzić do teatru, bo nie macie werwy na żadne działania.

Ooo Inzaghi masz tu przykład o co mi chodziło laugh Właśnie takie podejście mnie śmieszy wink

Piostar #4662430 13/05/2011 04:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
polityka, polityką, jakość rządzenia taka jak rząd i taka jak opozycja.

mi chodzi o twierdzenia, że dzisiejsze akcje przeciwko kibicom są pokłosiem transparentów jakie były na meczach, szanujmy nawzajem swoją inteligencję wink poza kibicami mało kto się tymi transparentami przejmuje, to jest chyba sprawa nie wymagająca wielkich dyskusji, a na pewno nie przejmuje się rząd, bo niby po co i dlaczego miałby to robić? (to podstawy uprawiania polityki i rządzenia)

Conrad #4662445 13/05/2011 05:09
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Originally Posted by Conrad
A czy akcja na pokaz czy nie to już temat poboczny... chociaż powinna być na pokaz aby normalny kibic zobaczył, co się dzieje ze świrami...

Brawo! Ja tylko czekam, aż takie pokazówki zaczną robić na osobach grających na internetowych zakładach bukmacherskich. Niech zobaczą, co się dzieje z uzależnionymi świrami omijającymi podatki. Wówczas może się nawrócą i zaczną grać w jedynych słusznych firmach - Fortuna, Toto-Mix, STS.

Niech zaczną też łapać "hersztów" bukmacherskich for internetowych, którzy namawiają do łamania prawa i grania u zagranicznych firm.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by royalflush
Chcecie mieć w Polsce na stadionach pożeraczy kiełbas czy infantylnych filozofów zmieszany z miernym poziomem naszej kopanej robiących szum po dobrej akcji? Ok, za kilka lat rekord frekwencji będzie wynosił 6k bo cała reszta będzie oglądała mecze na sopcastcie,,,,czyli większość wypowiadających się w tym temacie laugh Chuligani będą wam latać pod klatkami i Tusk wam nie pomoże laugh
Za parę lat zajebią [egzekwowany] zakaz stadionowy za palenie szluga po zjedzeniu kiełbasy, wtedy to wy będziecie robić bojkot laugh Sorry zaczniecie chodzić do teatru, bo nie macie werwy na żadne działania.
A nie może być tak jak jest obecnie czyli żywiołowy doping ale bez przeginania pały ? Czy jedno z drugim nie może współgrać ?? Weźmy mecz Legia - Polonia przez cały mecz świetny doping a pod koniec jakiś baran musi race wrzucić na boisko i przerwać mecz po co się pytam ?? Tych petard hukowych to nie można już sobie darować ?? To samo z Widzewem, cały mecz ok poza małym wyjątkiem przyśpiewka o Oświęcimiu, noż kurw... po co ????? Nie można dopingować żywiołowo ale bez przegięcia pały ?


I kolego royalflush nie pisz już o tych koneserach kiełbas bo w Krakowie miałeś doskonały przykład jak młyn opuścił trybunę to inne zaczęły dopingować. Oczywiście tamtym to się nie spodobało bo oczywiście tylko oni mogą prowadzić doping, oni to prawdziwa Wisła itp A jak się okazało doping i bez tych "prawdziwych kibiców" może funkcjonować.




Akhu #4662469 13/05/2011 05:23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by royalflush
Chcecie mieć w Polsce na stadionach pożeraczy kiełbas czy infantylnych filozofów zmieszany z miernym poziomem naszej kopanej robiących szum po dobrej akcji? Ok, za kilka lat rekord frekwencji będzie wynosił 6k bo cała reszta będzie oglądała mecze na sopcastcie,,,,czyli większość wypowiadających się w tym temacie laugh Chuligani będą wam latać pod klatkami i Tusk wam nie pomoże laugh
Za parę lat zajebią [egzekwowany] zakaz stadionowy za palenie szluga po zjedzeniu kiełbasy, wtedy to wy będziecie robić bojkot laugh Sorry zaczniecie chodzić do teatru, bo nie macie werwy na żadne działania.

Ooo Inzaghi masz tu przykład o co mi chodziło laugh Właśnie takie podejście mnie śmieszy wink
Nałykałeś się syropu marnego dziennikarzyny i myślisz że masz pojęcie co się działo wczoraj na Reymonta? Załóż okulary 3 D i idź na seans, bo chyba postradałeś zmysły.

Piostar #4662474 13/05/2011 05:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Coronach nie dosłownie jasne, że punktem zapalnym nie mogą być transparenty bo to śmieszne , pewnie grono tych osób miałoby problem z kojarzeniem jakiejkolwiek działalności rządu tylko o szukanie tematów zastępczych i ich realizacji w nawiązaniu do wcześniejszych obietnic rządu smile

Po nawiedzonych hazardzistach, królach dopalaczy, wojujących pedofilach przyszła pora na chuliganów na stadionach laugh i to jest dla wielu żałosne.

Tetfol #4662476 13/05/2011 05:30
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Tetfol
Originally Posted by royalflush
Chcecie mieć w Polsce na stadionach pożeraczy kiełbas czy infantylnych filozofów zmieszany z miernym poziomem naszej kopanej robiących szum po dobrej akcji? Ok, za kilka lat rekord frekwencji będzie wynosił 6k bo cała reszta będzie oglądała mecze na sopcastcie,,,,czyli większość wypowiadających się w tym temacie laugh Chuligani będą wam latać pod klatkami i Tusk wam nie pomoże laugh
Za parę lat zajebią [egzekwowany] zakaz stadionowy za palenie szluga po zjedzeniu kiełbasy, wtedy to wy będziecie robić bojkot laugh Sorry zaczniecie chodzić do teatru, bo nie macie werwy na żadne działania.
A nie może być tak jak jest obecnie czyli żywiołowy doping ale bez przeginania pały ? Czy jedno z drugim nie może współgrać ?? Weźmy mecz Legia - Polonia przez cały mecz świetny doping a pod koniec jakiś baran musi race wrzucić na boisko i przerwać mecz po co się pytam ?? Tych petard hukowych to nie można już sobie darować ?? To samo z Widzewem, cały mecz ok poza małym wyjątkiem przyśpiewka o Oświęcimiu, noż kurw... po co ????? Nie można dopingować żywiołowo ale bez przegięcia pały ?


I kolego royalflush nie pisz już o tych koneserach kiełbas bo w Krakowie miałeś doskonały przykład jak młyn opuścił trybunę to inne zaczęły dopingować. Oczywiście tamtym to się nie spodobało bo oczywiście tylko oni mogą prowadzić doping, oni to prawdziwa Wisła itp A jak się okazało doping i bez tych "prawdziwych kibiców" może funkcjonować.
To wy nie piszcie co to się działo na Wiśle bo nie miało to nic wspólnego z bojkotem przeciwko decyzjom Tuska...Wszystko poszło na spontanie.No ale oczywiście szanowne grono wszystko wie najlepiej laugh

AGASSI #4662477 13/05/2011 05:31
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by AGASSI
ps. Biszop znów pisze piwo hura

Faktycznie, powrót niesamowity, chyba Conrad go na wsparcie wezwał, bo chyba bardziej kretyńskich wywodów nie czytałem i to jeszcze faceta, który bez ogródek przyznaje, że na stadion nie chodzi laugh

No cóż, niech kupi znowu Wybiórczą to się na pewno dowie co się dzieje i jego domysły się potwierdzą.

Ja to się już w tym temacie nie wypowiadam, bo i brak czasu i właściwie wszędzie gdzie zaglądam to samo.

Nawet się trochę cieszę, bo z czasem wyjdzie na nasze, a stracą tylko POpuliści

TUSK GNIDO ! TWÓJ KONIEC BLISKI hura

Piostar #4662478 13/05/2011 05:35
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jasne że może być tak, ale najnowsze systemy identyfikacji nie może zlokalizować , tego jednego, który to zrobił więc ZAMKNIJMY CAŁY STADION >>> gdzie tu logika? i kto odpowiada za bezradność debili debili którzy odpowiadają za to bezpieczeństwo?

Strona 38 z 39 1 2 36 37 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, betowiec), 987 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,174
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1