Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44
Kura #4662854 13/05/2011 17:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Kura
Bardzo dobry teksy na Weszło : Następny krok: godzina policyjna w czasie meczów.

Mieli już nic nie pisać na tematy rządu, ale jak widać nie mogą się powstrzymać po jechaniu na Tuska.

powinni zamknąć wszystkie drogi , bo przecież są wypadki na nich , powinni zamknąć wszystkie lasy , bo w nich gwałcone są kobiety , powinni zamknąć wszelkie kąpieliska , bo na nich toną ludzie itd laugh

Bonus: Unibet
sHybki #4662859 13/05/2011 17:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Kura
To niech teraz każdy poda swoją metryczkę kibicowską i zadeklaruje się wobec sprawy smile , Conrad już został rozkimniony w poprzednim temacie.

Obejrzałem ten urywek debaty u Lisa - niezłe jaja , to co wyprawiała ta menda z GW przechodzi ludzkie pojęcie. Szkoda, że nie było Zarzecznego , pomimo że niezbyt za nim przepadam, to w tej sprawie pokazał że ma jaja.

Troche ma trochę oleju w głowie to wie, że wybory blisko i nagłe zainteresowanie kibicami nie bierze się z niczego. Zwolennicy PO również, ale nie wypada się do tego przyznawać , prawda?
apropos Zarzecznego smile
\

Kucharski nastepny patafian, sluchac sie tego nie da...

codi #4662865 13/05/2011 17:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by codi
Kucharski nastepny patafian, sluchac sie tego nie da...
http://www.wprost.pl/ar/238244/Cezary-Kucharski-bedzie-gral-dla-Platformy/
i wszystko jasne laugh

Piostar #4662876 13/05/2011 17:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kto jest właścicielem weszło?

Piostar #4662884 13/05/2011 18:02
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Stanowski, ale dla mnie weszło to też dziadostwo, oni są jak chorągiewki.

Tam zaglądają przecież tylko kibice, więc nie będą kopać pod sobą dołków i krytykować środowiska, które jest dla Nich klientelą, ale nieraz pokazali, że to podobni kolaboranci co Wybiórcza.

Mat, jestem za piwo

Piostar #4662914 13/05/2011 18:20
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W dzisiejszej GW, takie oto artykuły :

" Kibole na Wiśle, bez monopolu "

" 48 kiboli zatrzymanych. Policja wciąż na adresach"

" Jak kibole sterroryzowali kibiców na Widzewie "

" Wyjazdy zabronione "


Chyba tylko, jakby wojna wybuchła,
to byłoby więcej artykułów o tym.

A to numer z jednego dnia,
tydzień po " wydarzeniach ".

Piostar #4662924 13/05/2011 18:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
k.rwy z PO zamknęły stadion Śląska!

Piostar #4662931 13/05/2011 18:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
sorry za off top ...ale Kucharskiego jzu widze poslem smile

kolejny polityk ktory zdania nie potrafi sklecic, a co dopiero cos madrego wymyslic

dewoj #4662932 13/05/2011 18:28
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A może by się tak wypowiedział nasz forumowy członek PO .......Luc Nilis grin

Piostar #4662935 13/05/2011 18:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
akagi zapomniałeś o skandalu w Gdyni : Kibole grożą piłkarzom. Kapitan zespołu: "Na ich miejscu zachowałbym się tak samo"

Dawno nie było takiego prania mózgu jakie serwują nam obecne media.

akagi #4662936 13/05/2011 18:29
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Zamknięcie stadionu Śląska? Wkurzyli Waltera z TVN, teraz Solorza z Polsatu. Przy okazji swoimi decyzjami łączą wszystkich kibiców w Polsce, bo do niedawna to jeszcze była walka z Lechem i Legią, a teraz już całą Polską.

Originally Posted by akagi
Chyba tylko, jakby wojna wybuchła,
to byłoby więcej artykułów o tym.

Ja ostatni raz wrzucę filmik z Rafałem Stecem dziennikarzem GW, bo wcześniej od razu zamknięto temat. Widać po nim, że ma już chyba jakś manię kibicowską i będzie robił wszystko, aby "kibole" mieli najgorszy PR jaki się da.




Piostar #4662938 13/05/2011 18:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"Za wpisy na portalu internetowym, nawołujące do pobicia kibiców innej drużyny piłkarskiej i pochwalające przestępstwo pozbawienia ich życia, odpowie przed sądem 22-letni Artur Cz. z Krakowa"

Piostar #4662944 13/05/2011 18:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Protest kibiców - nie będzie dopingu i opraw

W najbliższy weekend zabraknie dopingu i opraw na polskich stadionach . W taki sposób kibice zaprotestują przeciwko decyzji PZPN o zakazie wyjazdów dla kibiców na mecze Ekstraklasy, I ligi i II ligi.

Poniżej prezentujemy oświadczenie Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców, reprezentującego większość lokalnych stowarzyszeń kibiców, działających przy klubach piłkarskich na terenie całego kraju:



OZSK ze zdumieniem i oburzeniem przyjmuje decyzje o zakazie wyjazdów kibiców na mecze i inne działania podejmowane w ostatnich dniach przeciwko polskim kibicom. Są one kpiną z zasad praworządności, zbliżają Polskę do standardów państw niedemokratycznych.


Od kilku lat poprawia się stan bezpieczeństwa na polskich stadionach, co potwierdzają statystyki, jak też frekwencja na trybunach. Przyczyniła się do tego m.in. działalność stowarzyszeń kibiców. Trwająca od tygodni nagonka na kibiców oparta jest na kłamstwach i szkalowaniu fanów piłki nożnej. Pojedyncze incydenty niereprezentatywne dla stanu bezpieczeństwa na ligowych stadionach są wyolbrzymiane. Nagonka ma na celu odwrócenie uwagi opinii publicznej od realnych problemów państwa polskiego, w tym fiaska wielu obietnic związanych z Euro 2012.


Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za zaistniałą sytuację jest Donald Tusk. Od miesięcy kibice w różny sposób kierowali krytykę wobec poczynań premiera. Reakcją na krytykę stała się nagonka i represje. Absurdalne decyzje władz różnych szczebli uderzają nie tylko we wszystkich kibiców, ale także w kluby piłkarskie oraz całą polską piłkę nożną.


Stowarzyszenia kibicowskie od dawna realnie i skutecznie pod wieloma względami dążyły do poprawy wizerunku polskiej piłki, w tym stanu bezpieczeństwa na trybunach. Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy gotowi do dialogu ze wszystkimi chętnymi do współpracy w staraniach na rzecz rozwoju polskiej piłki. Przygotowujemy własne propozycje legislacyjne dotyczące bezpieczeństwa imprez masowych.


Nie pozwolimy natomiast na szkalowanie polskich kibiców, na łamanie ich elementarnych praw obywatelskich, na stosowanie zasad odpowiedzialności zbiorowej.


Jesteśmy świadomi, że nasza walka będzie co najmniej wielomiesięczna. Jej pierwszym etapem od najbliższej kolejki jest brak dopingu i jakichkolwiek opraw na meczach ligowych wszelkich rozgrywek.

Kolejne formy protestu będą prezentowane opinii publicznej w odpowiednim czasie.


PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!



Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców

Piostar #4662951 13/05/2011 18:35
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Quote
Alejandro Cabral (Legia Warszawa, Polska)
???
Pod publiczkę czy że rzeczywiście taki dobry ??
osobiście typuję to pierwsze
Chociaż ma blisko , to samo Ci z Doniecka.

Tacy rywale to powinni ciągle być [nawet jak najlepsi zawodnicy z kadry , to tacy co walćza o miejsce w kadrze lub są rezerwowymi najlepszych] , a nie grać z Mołdawią czy Kanadą , ani oni wybitni , ani nic

Ludwiczek #4662956 13/05/2011 18:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Ludwiczek
Quote
Alejandro Cabral (Legia Warszawa, Polska)
???
Pod publiczkę czy że rzeczywiście taki dobry ??
osobiście typuję to pierwsze
Chociaż ma blisko , to samo Ci z Doniecka.

Tacy rywale to powinni ciągle być [nawet jak najlepsi zawodnicy z kadry , to tacy co walćza o miejsce w kadrze lub są rezerwowymi najlepszych] , a nie grać z Mołdawią czy Kanadą , ani oni wybitni , ani nic
mistrz swiata do lat 20 wiec raczej nie pod publiczke tylko tak zeby go sprawdzic tongue

Piostar #4662964 13/05/2011 18:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Stec to idiota na którego brak słów. Po pamietnym meczu Jagi w Warszawie gdzie delegat dopatrzył się zakazanego symbolu[img:left]http://www.ujb.pl/site/images/mains2.gif [/img]
na swoim blogu smarował o rasistach z Białegostoku , na Gównie to samo.

Ten sam delegat na meczu Lechii kazał zdjąć flagę Pomezanii Malbork za rasisistowski symbol okazało sie, że był to herb miasta. Dopiero po 30 minutach jak idiocie pokazano, że to jest herb klubu pozwolił żeby ta flaga wisiała.

[img:left]http://legionisci.com/zdjecia/pomezania_flaga.jpg [/img]

Piostar #4662990 13/05/2011 18:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Przeciez na pierwszy rzut oka widac, ze to jest jakis zakompleksiony drugorzedny pisarzyna.

Piostar #4663067 13/05/2011 19:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jak myslicie o ile Tuskowi wzrosnie teraz poparcie za skuteczna walke z kibolami(tj zamkniecie w pizdu stadionow), podobno wiekszosci ludzi to sie jednak podoba. walka z hazardem, teraz kibole, nastuka sobie kolejne 4 lata wladzy.

connor #4663069 13/05/2011 19:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Experto
Jak myslicie o ile Tuskowi wzrosnie teraz poparcie za skuteczna walke z kibolami(tj zamkniecie w pizdu stadionow), podobno wiekszosci ludzi to sie jednak podoba. walka z hazardem, teraz kibole, nastuka sobie kolejne 4 lata wladzy.


No już mu pińć procenta skoczyło grin

Piostar #4663074 13/05/2011 19:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1