|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@Experto
a ile myslisz jest kibicow & kiboli w Polsce ktorym to sie nie podoba? srednia frekwencja na ekstrajklase to jakies 50tys. ..no niech bedzie 100 tys wszystkich kibicow
polowa z nich i tak byla przeciw PO, wiec straca tylko 50 tys teraz maksymalnie
a za to sciagna niezly lektorat z PIs (bo wreszcie rzadza twarda reka jak chcialby prezio) no i z SLD
wiec oplaci im sie na pewno
aha i zeby nie bylo, pis zrobilby podobnie gdyby rzadzil, to samo sld, wszystko jeden pies
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Moim zdaniem kibice nie maja zadnego przebicia, Tusk sobie wybral latwy cel ktory zalatwi latwo tak jak to teraz robi, pozamyka wszystko w pizdu i wygrywa kolejne wybory. Polacy nie uchodza za bystrzakow i w kolejnych wyborach PO znowu gora, niestety takie sa realia, ale oczywiscie kibice moga sobie przez chwile pomyslec ze sa w stanie obalic rzad...  Zobaczymy jak bedzie ale moj pick to PO wygrywa kolejne wybory co oznacza wtope kibicow. Mysle ze tacy przecietni zjadacze chleba majacy wyjebanie na tych wszystkich kibicow popieraja Tuska w walce z kibolami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak myslicie o ile Tuskowi wzrosnie teraz poparcie za skuteczna walke z kibolami(tj zamkniecie w pizdu stadionow), podobno wiekszosci ludzi to sie jednak podoba. walka z hazardem, teraz kibole, nastuka sobie kolejne 4 lata wladzy. No już mu pińć procenta skoczyło  Poczekaj, zrobi badanie Homo Homini, to mu dzieśińć procent spadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no ja dzisiaj rozmawialem z kilkoma zjadaczami chleba, ktorym i sam jestem
no i dokladnie tak ejst, maja wyjebane na zamykanie stadionow, w sumie ode mnie sie dowiedzieli ze wogole jest dym bo tv nie ogladaja
a jedyna reakcja byla to "dobrze, nich pozamykaja wszytkich"
wiec prozny placz na forum, rewolucji nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Moim zdaniem kibice nie maja zadnego przebicia, Tusk sobie wybral latwy cel ktory zalatwi latwo tak jak to teraz robi, pozamyka wszystko w pizdu i wygrywa kolejne wybory. Polacy nie uchodza za bystrzakow i w kolejnych wyborach PO znowu gora, niestety takie sa realia, ale oczywiscie kibice moga sobie przez chwile pomyslec ze sa w stanie obalic rzad...  Zobaczymy jak bedzie ale moj pick to PO wygrywa kolejne wybory co oznacza wtope kibicow. Mysle ze tacy przecietni zjadacze chleba majacy wyjebanie na tych wszystkich kibicow popieraja Tuska w walce z kibolami. wkurwiają Mnie Twoje prognozy ale to nie znaczy,że mają siedzieć z założonymi rękami i dac się wywalić .......piknikom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no ja dzisiaj rozmawialem z kilkoma zjadaczami chleba, ktorym i sam jestem
no i dokladnie tak ejst, maja wyjebane na zamykanie stadionow, w sumie ode mnie sie dowiedzieli ze wogole jest dym bo tv nie ogladaja
a jedyna reakcja byla to "dobrze, nich pozamykaja wszytkich"
wiec prozny placz na forum, rewolucji nie bedzie to sa totalne tepaki niewiedzace co to jest wolnosc slowa i zwykle prawa czlowieka, swoboda zycia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Moim zdaniem kibice nie maja zadnego przebicia, Tusk sobie wybral latwy cel ktory zalatwi latwo tak jak to teraz robi, pozamyka wszystko w pizdu i wygrywa kolejne wybory. Polacy nie uchodza za bystrzakow i w kolejnych wyborach PO znowu gora, niestety takie sa realia, ale oczywiscie kibice moga sobie przez chwile pomyslec ze sa w stanie obalic rzad...  Zobaczymy jak bedzie ale moj pick to PO wygrywa kolejne wybory co oznacza wtope kibicow. Mysle ze tacy przecietni zjadacze chleba majacy wyjebanie na tych wszystkich kibicow popieraja Tuska w walce z kibolami. Oczywiscie ze tak bedzie. Najpierw dopalacze, teraz kibice, potem hazardowce, nastepnie sie tez ktos nawinie itd. Tusk wyeliminuje wszystkie nisze, az zostana same urzedasy podlegle wodzowi i tepe esemesowe małpy. “Ein Volk, ein Reich, ein Führer”
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
@Experto
a ile myslisz jest kibicow & kiboli w Polsce ktorym to sie nie podoba? srednia frekwencja na ekstrajklase to jakies 50tys. ..no niech bedzie 100 tys wszystkich kibicow Średnia oscyluje w okolicach 100 tys. Do tego spora liczba przed TV. Gornikow w kraju tez nie ma zbyt duzo, ale to sie inaczej przelicza, bo oni maja jeszcze rodziny, i bliskich znajomych. Wladza robi to co potrafi najlepiej. Stara sie dzielic srodowisko kibicowskie. Tu zawsze byl z tym problem, Ci z Poznania nie przepadaja za Warszawa, tamci za Łodzia i tak mozna wymieniac bez konca. Nie bylo nigdy silnej grupy, stowarzyszenia, ktore byłoby ponad podziałami. A tak wlasnie powinno byc. Jedno silne stowarzyszenie skupiajace wokol siebie wszystkie najwazniejsze stowarzyszenia kibicow w PL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
craax nie zapedzaj sie w obrazaniu innych ludzi, to nie sa osoby z tego forum ktorym nie przeszkadza jak sie wylewa na nich pomyje, nie kazdy musi byc kibicem, oni nawet nie wiedza kto gra w ekstraklasie u nas
wiec wstrzymaj konia kowboju, bo nic nie zawinili a przyjacil mi nie obrazaj,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax nie zapedzaj sie w obrazaniu innych ludzi, to nie sa osoby z tego forum ktorym nie przeszkadza jak sie wylewa na nich pomyje, nie kazdy musi byc kibicem, oni nawet nie wiedza kto gra w ekstraklasie u nas
wiec wstrzymaj konia kowboju, bo nic nie zawinili a przyjacil mi nie obrazaj, malo inteligentne osoby skoro sie tak wypowiadaja, tepaki moze za mocne slowo - MALOINTELIGENTNI bo jak mozna cos takiego powiedziec ? jakim prawem kur.. jak sie o czyms nie ma pojecia jak sam mowisz ? IGNORANCI ZASRANI
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
mowia to co mysla, zadasz wolnosci slow a tym samym zabraniasz im sie wypowiadac
nie musisz byc expertem od energetyki jadrowej zeby sie wypowiadac na temat czy chcesz elektrownie atomowa, tak samo i tutaj
a co do tej malej inteligencji, to uwazaj zeby Cie nie przeskoczyli, tu gdzie sa teraz musizli wykosic jakies 20 osob zeby wejsc, a ukladow nie ma zadnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
po prostu nie miesci mi sie to kazow w glowie, jak mozna sie tak zachowywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
to sa totalne tepaki niewiedzace co to jest wolnosc slowa i zwykle prawa czlowieka, swoboda zycia takkk, ale zebys Ty wiedzial co oni mowia o kibicach,hehe pamietam jak gadalem z gosciem ktory ma na to wyjebanie, mowil ze kibice to banda leniow ktorzy nie maja zajecia w zyciu i szukaja wlasnie takich atrakcji jezdzac za jkas zalosna druzyna. wiec nie ma sie co oszukiwac, przecietny zjadcz chleba wlasnie tak mysli o kibicach, wiec co tutaj taki kibic moze wygrac jak ich elektorat jest marniutki, oczywiscie moga protestowac, najlepiej niech zaloza partie polityczna i zobaczycie ile punktow procentowych nastukaja (litar na szefa partii?).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mowia to co mysla, zadasz wolnosci slow a tym samym zabraniasz im sie wypowiadac
nie musisz byc expertem od energetyki jadrowej zeby sie wypowiadac na temat czy chcesz elektrownie atomowa, tak samo i tutaj
a co do tej malej inteligencji, to uwazaj zeby Cie nie przeskoczyli, tu gdzie sa teraz musizli wykosic jakies 20 osob zeby wejsc, a ukladow nie ma zadnych dobra nie moja sprawa, moze w jakiejs dziedzinie sa specjalistami ale pokazali, ze w innych sa niestety ignorantami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
bo musisz zrozumiec ze na swiecie istenieja tez osoby ktore nie sa kibicami osoboy ktorych nie obchodzi polityka, nie obchodzi sport, jak widza mecz w tv to przxelaczaja kanal
oni chca tylko zyc bezpiecznie i zeby ich zostawic w spokoju
a widzac rozrobe to poczucie bezpieczenstwa zostaje naruszone
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to sa totalne tepaki niewiedzace co to jest wolnosc slowa i zwykle prawa czlowieka, swoboda zycia takkk, ale zebys Ty wiedzial co oni mowia o kibicach,hehe pamietam jak gadalem z gosciem ktory ma na to wyjebanie, mowil ze kibice to banda leniow ktorzy nie maja zajecia w zyciu i szukaja wlasnie takich atrakcji jezdzac za jkas zalosna druzyna. wiec nie ma sie co oszukiwac, przecietny zjadcz chleba wlasnie tak mysli o kibicach, wiec co tutaj taki kibic moze wygrac jak ich elektorat jest marniutki, oczywiscie moga protestowac, najlepiej niech zaloza partie polityczna i zobaczycie ile punktow procentowych nastukaja (litar na szefa partii?). eeech, wiekszosc "dzialajacych" kibicow ukonczyla studia, oprocz wlasnych rodzin, pracy poswiecaja mnostwo czasu SWOJEJ PASJI, czy to praca z najmlodszymi, czy akcje charytatatywne, czy malunki i oprawy, czy doping itd itd - ale tak czy siak, ludzie maja wyrobione zdanie i trzymaja sie schematow jak typowy szympans banana
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
bo musisz zrozumiec ze na swiecie istenieja tez osoby ktore nie sa kibicami osoboy ktorych nie obchodzi polityka, nie obchodzi sport, jak widza mecz w tv to przxelaczaja kanal
oni chca tylko zyc bezpiecznie i zeby ich zostawic w spokoju
a widzac rozrobe to poczucie bezpieczenstwa zostaje naruszone zgadzam sie, ale kibice nie ingeruja w ich sielankowe zycie wiec oni rowniez nie powinni wypowiadac sie i ingerowac w zycie kibicow a tutaj lamia podstawowe prawa, ktore daje nam konstytucja i inne wazne pisame prawa krajowe czy unijne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mi sie nie miesci w glowie jak można nie wiedzieć kto gra w ekstraklasie, przeciez nawet nie chodzac na mecze ciągle sie o tym slyszy. TV, gazety, radio, fora internetowe, portale, plakaty w miastach, znajomi. Przeciez to trzeba mieszkać chyba w Bieszczadach w jakims namiocie, zeby tego nie wiedziec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
bo musisz zrozumiec ze na swiecie istenieja tez osoby ktore nie sa kibicami osoboy ktorych nie obchodzi polityka, nie obchodzi sport, jak widza mecz w tv to przxelaczaja kanal
oni chca tylko zyc bezpiecznie i zeby ich zostawic w spokoju
a widzac rozrobe to poczucie bezpieczenstwa zostaje naruszone zgadzam sie, ale kibice nie ingeruja w ich sielankowe zycie wiec oni rowniez nie powinni wypowiadac sie i ingerowac w zycie kibicow a tutaj lamia podstawowe prawa, ktore daje nam konstytucja i inne wazne pisame prawa krajowe czy unijne wlasnie o to chodzi ze kibice ingeruja w ich zycie jezeli sa burdy -> rozwalanie sklepow, pensje policji, pobicia ...to jest ingerencja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
bo musisz zrozumiec ze na swiecie istenieja tez osoby ktore nie sa kibicami osoboy ktorych nie obchodzi polityka, nie obchodzi sport, jak widza mecz w tv to przxelaczaja kanal
oni chca tylko zyc bezpiecznie i zeby ich zostawic w spokoju
a widzac rozrobe to poczucie bezpieczenstwa zostaje naruszone zgadzam sie, ale kibice nie ingeruja w ich sielankowe zycie wiec oni rowniez nie powinni wypowiadac sie i ingerowac w zycie kibicow a tutaj lamia podstawowe prawa, ktore daje nam konstytucja i inne wazne pisame prawa krajowe czy unijne wlasnie o to chodzi ze kibice ingeruja w ich zycie jezeli sa burdy -> rozwalanie sklepow, pensje policji, pobicia ...to jest ingerencja to trzeba wytepic !!!! ZGADZAM SIE - ale nie "zamknac wszystkich" i w taki sposob jak to sie teraz robi, bo to jawne lamanie wszelkich norm etycznych i jesli ktos to popiera to... delikatnie powinno mu sie zwrocic uwage chociazby
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|