Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 44 1 2 3 4 5 6 7 43 44
kazow #4663231 13/05/2011 20:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by kazow
nie chce wam nic wytykac ale wy wszystkich poza mlynem traktujecie jako Januszy i piknikow smile .. wiec tez generalizujecie

a wiec wedlug co codi napisal jestescie malo inteligentni smile

absolutnie nie
nie widzialem zeby ktos tutaj tak napisal ...

jesli mi nawet gosc powie ze nie interesuje sie pilka bo jest milosnikiem hodowli jedwabnikow to nie mam o nim zlego zdania bo to jest jego hobby i cel zycia i trzeba to szanowac tak jak on powinien szanowac to ze ja jestem kibicem (zwyklym normalnym facetem kochajacym pilke nozna )

Bonus: Unibet
craax #4663234 13/05/2011 20:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by craax
Originally Posted by kazow
nie chce wam nic wytykac ale wy wszystkich poza mlynem traktujecie jako Januszy i piknikow smile .. wiec tez generalizujecie

a wiec wedlug co codi napisal jestescie malo inteligentni smile


bardzo prosze zebys wytykal i pokaz dowody na TO CO TERAZ NAPISALES !!!!

ps sam nie siedze zawsze w mlynie



no nie zartuj nawet, co druga strone ktos pisze ze jak jestes piknikiem to sie nie wypowiadaj na temat kibicowania bo nic nie wiesz


@Inzaghi
czytaj mistrzu lepiej, nie tylko kibice niszcza, to byl tylko przyklad

juz zejdzmy z ludzi o ktorych anpisalem, ale zalzoe sie ze wsord waszych znajomych, ba anwet rodziny znajdziecie tak samo malo inteligentnych

AGASSI #4663235 13/05/2011 20:10
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by lupus
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P


Szefuje komórce Peło.

na Śląsku laugh

Ale na śląsku jeszcze nie zamknęli stadionu,

jedynie Śląsk Wrocław. wink

Po za tym,

co ma piernik do wiatraka.

Piostar #4663240 13/05/2011 20:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Akurat na sląsku stadiony są w takim stanie, że tu one sypią się same.

Katowice dramat
Chorzów dramat
Bytom dramat
Zabrze dramat
Tychy dramat

Piostar #4663251 13/05/2011 20:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Oświadczenie Ekstraklasy SA

Ekstraklasa SA jako spółka zarządzająca rozgrywkami Ligi Zawodowej Piłki Nożnej wyraża swoją stanowczą dezaprobatę wobec kolejnych decyzji administracyjnych dotyczących zamknięcia dla publiczności stadionów piłkarskiej Ekstraklasy.

W naszej ocenie decyzja wojewody dolnośląskiego jest niezwykle krzywdząca i w żaden sposób nie oddaje faktycznego stanu bezpieczeństwa na stadionach w Lubinie i Wrocławiu. Wczorajsza decyzja zarządu PZPN, konsultowana z Ekstraklasą SA przyjęła, że wszystkie pozostałe do rozegrania w tym sezonie mecze w Ekstraklasie oraz I i II lidze odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Było to wyjście naprzeciw oczekiwaniom władz państwowych i wnioskowi Komendanta Głównego Policji.

Należy podkreślić, że za chuligańskie wybryki niewielkiej grupy osób karze się tysiące prawdziwych kibiców. Działania administracji państwowej uderzają bezpośrednio w wizerunek prowadzonych przez Ekstraklasę SA rozgrywek i są ogromnym ciosem dla kolejnych klubów Ligi Zawodowej. Nie stanowią one skutecznego oręża w walce z chuliganami, którzy dopuszczają się łamania prawa na meczach piłki nożnej.

Puste stadiony to wypaczenie jakiegokolwiek sensu sportowej rywalizacji. Takie decyzje budują w oczach opinii publicznej przekłamany obraz całej dyscypliny, a w szczególności rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Ekstraklasa SA podkreśla, że przede wszystkim skuteczna identyfikacja i surowe karanie osób łamiących prawo to właściwa metoda do wyeliminowania patologii ze stadionów.

craax #4663279 13/05/2011 20:24
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ryży rój , osiągnął to co nie udało się nawet po śmierci Papieża , zjednoczył wszystkich kiboli w Polsce laugh

Piostar #4663292 13/05/2011 20:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wszedlem wlasnie na stronke wyborczej, na I stronie oczywiscie Zytnicki z Kąckim na tropie litara ,czyli odgrzewany kotlet w postaci udostepnionego mu magazynu.

Pisali juz o tym ze 2 miesiace temu.
K...a jakby to bylo najwazniejszy news w Polsce



Inzaghi78 #4663304 13/05/2011 20:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by kazow
nie chce wam nic wytykac ale wy wszystkich poza mlynem traktujecie jako Januszy i piknikow smile .. wiec tez generalizujecie

a wiec wedlug co codi napisal jestescie malo inteligentni smile

absolutnie nie
nie widzialem zeby ktos tutaj tak napisal ...

jesli mi nawet gosc powie ze nie interesuje sie pilka bo jest milosnikiem hodowli jedwabnikow to nie mam o nim zlego zdania bo to jest jego hobby i cel zycia i trzeba to szanowac tak jak on powinien szanowac to ze ja jestem kibicem (zwyklym normalnym facetem kochajacym pilke nozna )


dowod: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4537354&page=32

post 9, a najlepiej 12 od gory
wrzuciliscie wszystkich ktorzy nie chodza na mecze do jednego wora

dalej nie ebde szukal i EOT bo od tematu schodzimy na jakies malo istotne wytykanie sobie postow, a sedno sprawy jest gdzie indziej

ja tylko chcialem potwierdzic jak kibice & kibole sa postrzegani przez zwykych ludzi

kazow #4663334 13/05/2011 20:47
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Na forum Lechii Gdańsk nie głaszczą Tuska hmm

Piostar #4663451 13/05/2011 21:22
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Można się spodziewać lada chwila jak na wybiórczej pojawi się artykuł odnośnie pojmania niejakiego "szkatuły" - gościu podczas zatrzymania miał na sobie koszulkę Barcelony - więc zapewne określą go jako najbardziej niebezpiecznego "kibola" w kraju.

Po prostu beka z tego wszystkiego.. Brak sił by się już tym denerwować.. Do zobaczenia 30czerwca w Warszawie smile

Piostar #4663522 13/05/2011 21:44
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Zróbcie bojkot - wszystkie puste stadiony do końca sezonu. ZERO kibiców. trochę final fantasy XII no ale wink

a kolejki ligowe robić pod sejmem. zróbcie manifestację w wawie, ze 100 tys. "kiboli!!" by się zebrało.

to by były jaja.

no właśnie, pokażcie, że je macie tongue

AGASSI #4663526 13/05/2011 21:51
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by AGASSI
A może by się tak wypowiedział nasz forumowy członek PO .......Luc Nilis grin
już pisałem Agassi, nie popieram zamykania stadionów bo to akurat droga do nikąd a podpisuje się obiema rękami pod walką z bandytyzmem i chamstwem na stadionach. Mam nadzieję że PO nie zapomni jednak że nawet ci "niegrzeczni chłopcy" to jednak jakiś element całej tej zabawy i nie podejmie się misji niemożliwej do zrealizowania... Mam nadzieję że obie strony pójdą po rozum do głowy i się dogadają.

Llama #4663534 13/05/2011 21:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Chrabąszcz
Zróbcie bojkot - wszystkie puste stadiony do końca sezonu. ZERO kibiców.

Janusze z karnetami na to nie pójdą wink

AGASSI #4663551 13/05/2011 22:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by lupus
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P


Szefuje komórce Peło.

na Śląsku laugh
tak sie rodzą plotki, nie szefuje laugh jakiejkolwiek komórce PO blush

codi #4663607 13/05/2011 22:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by codi
To nie chodzi czy sa kibicami czy nie, tylko, ze sa ignorantami i marionetkami. Chodzi o to, ze zyjemy w kraju, w ktorym wladza wpierdala sie coraz bardziej w wolnosc osobista czlowieka i decyduje co mu wolno, a co nie, a oni jak widac tego nie rozumieja, badz co gorsza akceptuja to. Gdyby rzad im zakazal picia piwa albo jedzenia pomidorowej na obiad, to tez byloby spoko.
W rozmowie z kumplem, który na mecze nie chodzi przedsatwiłem sytuacje zamykania stadionów, zakazów wyjazdoych itp. Twardo powiedział, ze się należy. Ale jak mu powiedziałem, że zakaz będzie picia piwa to od razu się oburzył, że to nie przejdzie, że tak byc nie może. I niestety tacy są ludzie nie zwiazani z kibicowaniem. Nie wiedzą dokładnie co i jak ale zgodnie stwierdzą tak zamykać stadiony. Gdyby ktoś zabronił im np.ogladania dziennika lub pogody od razu byłaby afera dlaczego.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Nie wiesz Skorpion jak to dziala ??

&#8222;Jak Kali ukraść krowę, to dobrze; ale jak Kalemu ukraść krowę, to źle&#8221; smirk

W dzisiejszych czasach nie ma mowy o solidarnosci spolecznej, o tym mozna tylko poczytac w ksiazkach historycznych mad

Dzis jak sasiadowi cos by sie stalo to nawet lepiej, dlaczego ma miec lepiej niz ja ...

Piostar #4663634 13/05/2011 22:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
oczami PO...

NEWSLETTER TYGODNIA, 9-13.05.2011r.

1. Rząd przeciw chuliganom
&#8226; W odpowiedzi na skandaliczne zachowanie podczas meczu w Bydgoszczy rząd podjął zdecydowane kroki w walce z chuligaństwem stadionowym. Gdyby nie stanowcze działania rządu, chuligani stadionowi dalej czuliby się bezkarni.

&#8226; Istotą walki z chuligaństwem na stadionach jest zerwanie z anonimowością tłumu. Jeżeli mamy wymierzać indywidualnie kary, musimy rozpoznawać każdego sprawcę i uznać, że zasłanianie twarzy jest wykroczeniem &#8211; powiedział minister sportu Adam Giersz. Oprócz zakazu zasłaniania twarzy, proponowane jest również prawo do przerywania meczów, oraz kary finansowe dla organizatorów i organów zezwalających na mecze.

&#8226; Wydaje się, że pseudokibice próbują upolitycznić chuligaństwo na stadionach w przekonaniu, że w ten sposób łatwiej znajdą zwolenników i pozyskają poparcie swoich postulatów wśród części klasy politycznej.

etc.

Piostar #4663656 13/05/2011 22:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Marcel #4663669 13/05/2011 22:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876

Marcel #4663671 13/05/2011 22:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294

Strona 5 z 44 1 2 3 4 5 6 7 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1