Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 44 1 2 4 5 6 7 8 43 44
Piostar #4663673 13/05/2011 22:48
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
W żadnym wypadku nie neguję walki z patologią stadionową, ale pod warunkiem,że jest ona sprecyzowana a nie karanie wszystkich za wszystko. Odnośnie wypowiedzi ministra Giersza o zakazaniu zasłaniania twarzy to dojdzie do paradoksalnych sytuacji typu (jest zima ktoś owinie się szalikiem i w tym przypadku popełni przestępstwo). Poza tym dlaczego nikt nie spojrzy na ochronę pracującą na stadionach.. wedle prawa są zobligowani do niezasłaniania twarzy, do posiadania widocznych identyfikatorów itp.. a jak jest w rzeczywistości ????? Chyba nie muszę odpowiadać na to pytanie.. To samo tyczy się wulgaryzmów, kibice nie mogą (są obecnie przypadki otrzymania zakazów stadionowych za pojedyńcze bluzgi) a kopacze , trenerzy , milicja, ochrona mogą bez problemów???

Pie.przyć takie prawo i jego egzekwowanie...

Bonus: Unibet
Luc Nilis #4663701 13/05/2011 23:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Luc Nilis
oczami PO...

NEWSLETTER TYGODNIA, 9-13.05.2011r.

1. Rząd przeciw chuliganom
• W odpowiedzi na skandaliczne zachowanie podczas meczu w Bydgoszczy rząd podjął zdecydowane kroki w walce z chuligaństwem stadionowym. Gdyby nie stanowcze działania rządu, chuligani stadionowi dalej czuliby się bezkarni.

• Istotą walki z chuligaństwem na stadionach jest zerwanie z anonimowością tłumu. Jeżeli mamy wymierzać indywidualnie kary, musimy rozpoznawać każdego sprawcę i uznać, że zasłanianie twarzy jest wykroczeniem – powiedział minister sportu Adam Giersz. Oprócz zakazu zasłaniania twarzy, proponowane jest również prawo do przerywania meczów, oraz kary finansowe dla organizatorów i organów zezwalających na mecze.

• Wydaje się, że pseudokibice próbują upolitycznić chuligaństwo na stadionach w przekonaniu, że w ten sposób łatwiej znajdą zwolenników i pozyskają poparcie swoich postulatów wśród części klasy politycznej.

etc.

czytając te partyjne bzdety mam wrażenie,że Tusk jest Premierem góra miesiąc a nie 4 rok smirk

ps. przyszedł czas na stadion Widzewa

Piostar #4663707 13/05/2011 23:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
GKS Bełchatów rowniez sie doczekal, chwilke wczesniej Widzew



JESZCZE JEDEN, JESZCZE JEDEN

craax #4663713 13/05/2011 23:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Wcale mnie to nie zdziwilo i wiedzialem o tym juz jakis czas temu ze tak bedzie mad

teraz mamy swieto Lodzi wiec pelno w gaciach bylo

no to zamiast na stadion "kibole " pojda na miasto a jakie beda konsekwencje to zobaczymy

Piostar #4663717 13/05/2011 23:07
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Inzaghi78 - we Wrocławiu są Juwenalia, więc również życzę służbom powodzenia w ogarnięciu kilku tysięcy studentów oraz napewno licznej grupy fanatyków pod stadionem..

Inzaghi78 #4663720 13/05/2011 23:09
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Inzaghi78
Wcale mnie to nie zdziwilo i wiedzialem o tym juz jakis czas temu ze tak bedzie mad

teraz mamy swieto Lodzi wiec pelno w gaciach bylo

no to zamiast na stadion "kibole " pojda na miasto a jakie beda konsekwencje to zobaczymy

Jeszcze większa nagonka, jak " coś " się stanie.

Czytali sondaże, że 54% było za zamykaniem stadionów,

tzn. z " wyborczego " punktu widzenia,
dobrze robią.

I tu jest ( albo może być ) problem, dla nas.

Piostar #4663727 13/05/2011 23:10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ?

akagi #4663733 13/05/2011 23:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by akagi
Czytali sondaże, że 54% było za zamykaniem stadionów,

Pisalem juz wielokrotnie ze nie zwracam najmniejszej uwagi na sondaze- zadne, ani polityczne , ani ekonomiczne itd...
Jak udowodnisz ze ten sondaz byl zrobiony a nie napisany na drugiej przerwie sniadaniowej wink


Piostar #4663737 13/05/2011 23:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
jak ten rząd wygra następne wybory to znaczy, że naprawdę fatalnie jest z tym narodem. Niech zamkną wszystkie stadiony, niech Canal+ zrezygnuje z ligi, niech padnie ta liga, dla tego rządu to nie problem spieprzyć kolejną sprawę

jerome #4663752 13/05/2011 23:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by jerome
jak ten rząd wygra następne wybory to znaczy, że naprawdę fatalnie jest z tym narodem.

jestem wiecej niz pewny ze wygra ...
wystarczy ze troche postrasza Kaczynskim , oglupia masy poprzez media i gotowe mad

Myslisz ze to bedzie takie trudne ???
Mysle ze to bulka z maslem wink

craax #4663754 13/05/2011 23:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by craax
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ?
craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ?
to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ?
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

Inzaghi78 #4663756 13/05/2011 23:17
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by akagi
Czytali sondaże, że 54% było za zamykaniem stadionów,

Pisalem juz wielokrotnie ze nie zwracam najmniejszej uwagi na sondaze- zadne, ani polityczne , ani ekonomiczne itd...
Jak udowodnisz ze ten sondaz byl zrobiony a nie napisany na drugiej przerwie sniadaniowej wink

Tu nie ma znaczenia, na co Ty uwagę zwracasz,
a na co rząd zwraca.

A co ja mam Ci udowadniać,
co Ty gadasz.

Piostar #4663761 13/05/2011 23:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Nie wiem czy wiecie, ale od przyszłego sezonu liga polska będzie pokazywana w Europie Środkowo-Wschodniej i Skandynawii przez Eurosport 2. Zamiast dać super produkt z chujową piłką, ale chociaż świetną atmosferą, dopingiem i efektownymi oprawami to zapowiadają się transmisje jak te z Legii za czasów protestu. Doskonałe posunięcie z marketingowego punktu widzenia chociaż Ekstraklasa SA chyba to kuma bo zaczyna się burzyć.

akagi #4663764 13/05/2011 23:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
akagi

chodzi mi tylko o to ze sondaz to taki nowoczesny instrument psychologiczny majacy na celu ukierunkowanie slabych i niezdecydowanych jednostek

nie ma on nic wspolnego z rzeczywistoscia jak juz nieraz zycie pokazalo

Piostar #4663765 13/05/2011 23:20
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Jestem święcie przekonany,że pod stadionami dojdzie do pewnych prowokacji.. pytanie tylko czy ludzie dadzą się sprowokować czy też powstrzymają emocje.. a z tym jak wiadomo to bywa różnie..

Luc Nilis #4663768 13/05/2011 23:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by craax
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ?
craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ?
to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ?
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

zakladam liczne prowokacje, nie bedzie mozna pewnie nawet przebywac w poblizu swoich stadionow i dpoingowac druzyny wiec roznie moze z tym byc

Luc Nilis #4663769 13/05/2011 23:22
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by craax
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ?
craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ?
to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ?
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

pełna zgoda
jeszcze ładnie kolegom opowiedz jakimi są kryminalistami bo grają w interenecie i już całkiem będziemy w domku no nie Cobra grin

Piostar #4663781 13/05/2011 23:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
WNN ale kogo to obchodzi oni, tam na górze mają wyjebane na naszą piłkę, ważne żeby dorwać się do koryta na następną kadencję.

AGASSI #4663814 13/05/2011 23:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by AGASSI
jeszcze ładnie kolegom opowiedz jakimi są kryminalistami bo grają w interenecie
opowiem/napiszę to na co mam ochotę a nie to co Ty sobie uroisz w główce wink
sam postanowiłem mieć juz to w dupie i nadal będę grał w necie.
majątku nie ugram ale chce robić to co lubię.
nigdy nie napisałem złego słowa nt bukmacherki internetowej czy kibiców, w sumie niepotrzebnie odpowiadam na Twoje stricte personalne zaczepki, ale już kończę bo czasu nie mam na pierdoły, Ty jesteś "czasowy" to się baw. papa

Luc Nilis #4663819 13/05/2011 23:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by craax
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ?
craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ?
to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ?
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

Luc, czy jak PO nie wygra wyborow to mozesz stracic przez to prace?

Moze byc pogadal z Kapica jakim debilem jest robiac ta ustawe? czy musisz tam kwakac jak oni, ze hazard jest zly?

Wrcajac do kibicow PO ladnie to rozgrywa, zamyka stadiony kibole wkurwieni beda rozpierdalac miasta a oni beda dzieki temu zyskiwac poparcie.

A Lato i PZPN ladna polewke maja, ciesza pijackie mordy az milo.

Strona 6 z 44 1 2 4 5 6 7 8 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1