|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
W żadnym wypadku nie neguję walki z patologią stadionową, ale pod warunkiem,że jest ona sprecyzowana a nie karanie wszystkich za wszystko. Odnośnie wypowiedzi ministra Giersza o zakazaniu zasłaniania twarzy to dojdzie do paradoksalnych sytuacji typu (jest zima ktoś owinie się szalikiem i w tym przypadku popełni przestępstwo). Poza tym dlaczego nikt nie spojrzy na ochronę pracującą na stadionach.. wedle prawa są zobligowani do niezasłaniania twarzy, do posiadania widocznych identyfikatorów itp.. a jak jest w rzeczywistości ????? Chyba nie muszę odpowiadać na to pytanie.. To samo tyczy się wulgaryzmów, kibice nie mogą (są obecnie przypadki otrzymania zakazów stadionowych za pojedyńcze bluzgi) a kopacze , trenerzy , milicja, ochrona mogą bez problemów???
Pie.przyć takie prawo i jego egzekwowanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
oczami PO...
NEWSLETTER TYGODNIA, 9-13.05.2011r.
1. Rząd przeciw chuliganom • W odpowiedzi na skandaliczne zachowanie podczas meczu w Bydgoszczy rząd podjął zdecydowane kroki w walce z chuligaństwem stadionowym. Gdyby nie stanowcze działania rządu, chuligani stadionowi dalej czuliby się bezkarni.
• Istotą walki z chuligaństwem na stadionach jest zerwanie z anonimowością tłumu. Jeżeli mamy wymierzać indywidualnie kary, musimy rozpoznawać każdego sprawcę i uznać, że zasłanianie twarzy jest wykroczeniem – powiedział minister sportu Adam Giersz. Oprócz zakazu zasłaniania twarzy, proponowane jest również prawo do przerywania meczów, oraz kary finansowe dla organizatorów i organów zezwalających na mecze.
• Wydaje się, że pseudokibice próbują upolitycznić chuligaństwo na stadionach w przekonaniu, że w ten sposób łatwiej znajdą zwolenników i pozyskają poparcie swoich postulatów wśród części klasy politycznej.
etc. czytając te partyjne bzdety mam wrażenie,że Tusk jest Premierem góra miesiąc a nie 4 rok ps. przyszedł czas na stadion Widzewa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
GKS Bełchatów rowniez sie doczekal, chwilke wczesniej Widzew
JESZCZE JEDEN, JESZCZE JEDEN
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Wcale mnie to nie zdziwilo i wiedzialem o tym juz jakis czas temu ze tak bedzie  teraz mamy swieto Lodzi wiec pelno w gaciach bylo no to zamiast na stadion "kibole " pojda na miasto a jakie beda konsekwencje to zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Inzaghi78 - we Wrocławiu są Juwenalia, więc również życzę służbom powodzenia w ogarnięciu kilku tysięcy studentów oraz napewno licznej grupy fanatyków pod stadionem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wcale mnie to nie zdziwilo i wiedzialem o tym juz jakis czas temu ze tak bedzie  teraz mamy swieto Lodzi wiec pelno w gaciach bylo no to zamiast na stadion "kibole " pojda na miasto a jakie beda konsekwencje to zobaczymy Jeszcze większa nagonka, jak " coś " się stanie. Czytali sondaże, że 54% było za zamykaniem stadionów, tzn. z " wyborczego " punktu widzenia, dobrze robią. I tu jest ( albo może być ) problem, dla nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Czytali sondaże, że 54% było za zamykaniem stadionów, Pisalem juz wielokrotnie ze nie zwracam najmniejszej uwagi na sondaze- zadne, ani polityczne , ani ekonomiczne itd... Jak udowodnisz ze ten sondaz byl zrobiony a nie napisany na drugiej przerwie sniadaniowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
jak ten rząd wygra następne wybory to znaczy, że naprawdę fatalnie jest z tym narodem. Niech zamkną wszystkie stadiony, niech Canal+ zrezygnuje z ligi, niech padnie ta liga, dla tego rządu to nie problem spieprzyć kolejną sprawę
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
jak ten rząd wygra następne wybory to znaczy, że naprawdę fatalnie jest z tym narodem. jestem wiecej niz pewny ze wygra ... wystarczy ze troche postrasza Kaczynskim , oglupia masy poprzez media i gotowe Myslisz ze to bedzie takie trudne ??? Mysle ze to bulka z maslem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ? craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ? to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ? dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czytali sondaże, że 54% było za zamykaniem stadionów, Pisalem juz wielokrotnie ze nie zwracam najmniejszej uwagi na sondaze- zadne, ani polityczne , ani ekonomiczne itd... Jak udowodnisz ze ten sondaz byl zrobiony a nie napisany na drugiej przerwie sniadaniowej  Tu nie ma znaczenia, na co Ty uwagę zwracasz, a na co rząd zwraca. A co ja mam Ci udowadniać, co Ty gadasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Nie wiem czy wiecie, ale od przyszłego sezonu liga polska będzie pokazywana w Europie Środkowo-Wschodniej i Skandynawii przez Eurosport 2. Zamiast dać super produkt z chujową piłką, ale chociaż świetną atmosferą, dopingiem i efektownymi oprawami to zapowiadają się transmisje jak te z Legii za czasów protestu. Doskonałe posunięcie z marketingowego punktu widzenia chociaż Ekstraklasa SA chyba to kuma bo zaczyna się burzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
akagi
chodzi mi tylko o to ze sondaz to taki nowoczesny instrument psychologiczny majacy na celu ukierunkowanie slabych i niezdecydowanych jednostek
nie ma on nic wspolnego z rzeczywistoscia jak juz nieraz zycie pokazalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Jestem święcie przekonany,że pod stadionami dojdzie do pewnych prowokacji.. pytanie tylko czy ludzie dadzą się sprowokować czy też powstrzymają emocje.. a z tym jak wiadomo to bywa różnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ? craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ? to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ? dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie. zakladam liczne prowokacje, nie bedzie mozna pewnie nawet przebywac w poblizu swoich stadionow i dpoingowac druzyny wiec roznie moze z tym byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ? craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ? to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ? dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie. pełna zgoda jeszcze ładnie kolegom opowiedz jakimi są kryminalistami bo grają w interenecie i już całkiem będziemy w domku no nie Cobra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
WNN ale kogo to obchodzi oni, tam na górze mają wyjebane na naszą piłkę, ważne żeby dorwać się do koryta na następną kadencję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
jeszcze ładnie kolegom opowiedz jakimi są kryminalistami bo grają w interenecie opowiem/napiszę to na co mam ochotę a nie to co Ty sobie uroisz w główce  sam postanowiłem mieć juz to w dupie i nadal będę grał w necie. majątku nie ugram ale chce robić to co lubię. nigdy nie napisałem złego słowa nt bukmacherki internetowej czy kibiców, w sumie niepotrzebnie odpowiadam na Twoje stricte personalne zaczepki, ale już kończę bo czasu nie mam na pierdoły, Ty jesteś "czasowy" to się baw. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ale akagi co wtedy zrobia ? zamkna miasta ? craax ale dlaczego zakładacie od razu zadymy ? to jak to jest, kto jest agresorem a kto ofiarom ? dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie. Luc, czy jak PO nie wygra wyborow to mozesz stracic przez to prace? Moze byc pogadal z Kapica jakim debilem jest robiac ta ustawe? czy musisz tam kwakac jak oni, ze hazard jest zly? Wrcajac do kibicow PO ladnie to rozgrywa, zamyka stadiony kibole wkurwieni beda rozpierdalac miasta a oni beda dzieki temu zyskiwac poparcie. A Lato i PZPN ladna polewke maja, ciesza pijackie mordy az milo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|