Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 44 z 52 1 2 42 43 44 45 46 51 52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Pisałem to dla jaj gdy wygrali Isnery, a prowadzili Breloki i włoskie pipki wink jak widać dociągnęli wszyscy.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Piostar
W deblach będą grali: Berlocq/Niemien, Bolelli/Fognini plus amerykańskie deblowe drewienka razy dwa tongue grin


laugh laugh laugh szkoda, że nie pograłem przeciwko Bryanom.

czytam kopara kula

mln #4664084 14/05/2011 00:31
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by AG
Originally Posted by craax
Viki czy Szpara ?

zdecydowanie Szparka, trzeba odrobić z nawiązką straty z tych pechowych debli...

a dla mnie no bet. Imo tylko livebetting. Nie wiem dlaczego jest taki ped na Szparke, jesli wezmiemy pod uwage jej forme w ostatnich tygodniach, tak od Indian Wells, mimo zaliczenia polfinalu IW i finalu Miami to na rozkladzie ma zawodniczki slabe, bez formy albo pasujace do jej stylu. Gdy przychodzi ktos z czolowki (Caro czy Aza) ktore potrafia grac bardzo dobrze w defensywie to becki od nich dostaje niesamowite. U Azy moze byc widoczne zmeczenie poprzednim turniejem(zwyciestwo w deblu i final singla) oraz wczorajszym mini maratonem z Rosjanka ktora mimo swietnej gry niekiedy popelniala szkolne bledy. Aza o wiele bardziej regularniejsza od szparki ale ona nie lubi grac z zawodniczkami co prezentuja bardzo silowy tenis (Kvitova,Szparka). Sa orgumenty za i przeciw, lepiej poogladac kilka gemow w meczu i zagrac cos na live albo odpuscic.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Hellraiser
40-50 AKO na dziejszych cwiercfinalach w debla z Romy mozna bylo ustrzelic jesli Rod/Fish wygraja


Goget ladnie wytypowal

Dasz linka?


znaczy on tylko wspominal smile

Aha, ok

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
tu nie ma na co czekać, kurs satysfakcjonujący, forma znana, nic tylko grać smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Chardy koncz

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by AG
Originally Posted by craax
Viki czy Szpara ?

zdecydowanie Szparka, trzeba odrobić z nawiązką straty z tych pechowych debli...

a dla mnie no bet. Imo tylko livebetting. Nie wiem dlaczego jest taki ped na Szparke, jesli wezmiemy pod uwage jej forme w ostatnich tygodniach, tak od Indian Wells, mimo zaliczenia polfinalu IW i finalu Miami to na rozkladzie ma zawodniczki slabe, bez formy albo pasujace do jej stylu. Gdy przychodzi ktos z czolowki (Caro czy Aza) ktore potrafia grac bardzo dobrze w defensywie to becki od nich dostaje niesamowite. U Azy moze byc widoczne zmeczenie poprzednim turniejem(zwyciestwo w deblu i final singla) oraz wczorajszym mini maratonem z Rosjanka ktora mimo swietnej gry niekiedy popelniala szkolne bledy. Aza o wiele bardziej regularniejsza od szparki ale ona nie lubi grac z zawodniczkami co prezentuja bardzo silowy tenis (Kvitova,Szparka). Sa orgumenty za i przeciw, lepiej poogladac kilka gemow w meczu i zagrac cos na live albo odpuscic.


Przy 4:0 dla Szparki kursy znacznie spadną wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by AG
Originally Posted by craax
Viki czy Szpara ?

zdecydowanie Szparka, trzeba odrobić z nawiązką straty z tych pechowych debli...

a dla mnie no bet. Imo tylko livebetting. Nie wiem dlaczego jest taki ped na Szparke, jesli wezmiemy pod uwage jej forme w ostatnich tygodniach, tak od Indian Wells, mimo zaliczenia polfinalu IW i finalu Miami to na rozkladzie ma zawodniczki slabe, bez formy albo pasujace do jej stylu. Gdy przychodzi ktos z czolowki (Caro czy Aza) ktore potrafia grac bardzo dobrze w defensywie to becki od nich dostaje niesamowite. U Azy moze byc widoczne zmeczenie poprzednim turniejem(zwyciestwo w deblu i final singla) oraz wczorajszym mini maratonem z Rosjanka ktora mimo swietnej gry niekiedy popelniala szkolne bledy. Aza o wiele bardziej regularniejsza od szparki ale ona nie lubi grac z zawodniczkami co prezentuja bardzo silowy tenis (Kvitova,Szparka). Sa orgumenty za i przeciw, lepiej poogladac kilka gemow w meczu i zagrac cos na live albo odpuscic.


Przy 4:0 dla Szparki kursy znacznie spadną wink

dokładnie smile

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
jak sie Szparka wstrzeli bedzie kasa jak sie nie wstrzeli bedzie puke

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Drizzd91
jak sie Szparka wstrzeli bedzie kasa jak sie nie wstrzeli bedzie puke

z mojej strony w zadnym wypadku puke nie bedzie smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Damianho
znaczy on tylko wspominal smile

Chyba przez sen laugh

Nawet nie wiem jakie pary w tym Rzymie zostały tongue

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Damianho
znaczy on tylko wspominal smile

Chyba przez sen laugh

Nawet nie wiem jakie pary w tym Rzymie zostały tongue


pomylilem Cie z Piostarem ;p

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Piostar
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą.

A ja tak asekuracyjnie zagralem tylko Wlochów ; (

Nie wiem z kim graja ale jutro wchodza do finalu, lub przynajmniej urywaja seta

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Piostar
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą.

A ja tak asekuracyjnie zagralem tylko Wlochów ; (

Nie wiem z kim graja ale jutro wchodza do finalu, lub przynajmniej urywaja seta

isnery

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Maria odłam!

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
ten mecz trzeba ogladac bez glosu blush

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Piostar
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą.

Grając Djoka od początku roku "All In" w Pinnacle wychodzi AKO @664 grin

Kto zainwestował stówkę to już ma ładną sumkę.




Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
Originally Posted by cybi
ten mecz trzeba ogladac bez glosu blush


dokladnie to chcialem napisac to bedzie glosny mecz tongue

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Marysia @ 4 boks

Strona 44 z 52 1 2 42 43 44 45 46 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1