|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Pisałem to dla jaj gdy wygrali Isnery, a prowadzili Breloki i włoskie pipki  jak widać dociągnęli wszyscy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
zdecydowanie Szparka, trzeba odrobić z nawiązką straty z tych pechowych debli... a dla mnie no bet. Imo tylko livebetting. Nie wiem dlaczego jest taki ped na Szparke, jesli wezmiemy pod uwage jej forme w ostatnich tygodniach, tak od Indian Wells, mimo zaliczenia polfinalu IW i finalu Miami to na rozkladzie ma zawodniczki slabe, bez formy albo pasujace do jej stylu. Gdy przychodzi ktos z czolowki (Caro czy Aza) ktore potrafia grac bardzo dobrze w defensywie to becki od nich dostaje niesamowite. U Azy moze byc widoczne zmeczenie poprzednim turniejem(zwyciestwo w deblu i final singla) oraz wczorajszym mini maratonem z Rosjanka ktora mimo swietnej gry niekiedy popelniala szkolne bledy. Aza o wiele bardziej regularniejsza od szparki ale ona nie lubi grac z zawodniczkami co prezentuja bardzo silowy tenis (Kvitova,Szparka). Sa orgumenty za i przeciw, lepiej poogladac kilka gemow w meczu i zagrac cos na live albo odpuscic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
40-50 AKO na dziejszych cwiercfinalach w debla z Romy mozna bylo ustrzelic jesli Rod/Fish wygraja Goget ladnie wytypowal Dasz linka? znaczy on tylko wspominal  Aha, ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
tu nie ma na co czekać, kurs satysfakcjonujący, forma znana, nic tylko grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
zdecydowanie Szparka, trzeba odrobić z nawiązką straty z tych pechowych debli... a dla mnie no bet. Imo tylko livebetting. Nie wiem dlaczego jest taki ped na Szparke, jesli wezmiemy pod uwage jej forme w ostatnich tygodniach, tak od Indian Wells, mimo zaliczenia polfinalu IW i finalu Miami to na rozkladzie ma zawodniczki slabe, bez formy albo pasujace do jej stylu. Gdy przychodzi ktos z czolowki (Caro czy Aza) ktore potrafia grac bardzo dobrze w defensywie to becki od nich dostaje niesamowite. U Azy moze byc widoczne zmeczenie poprzednim turniejem(zwyciestwo w deblu i final singla) oraz wczorajszym mini maratonem z Rosjanka ktora mimo swietnej gry niekiedy popelniala szkolne bledy. Aza o wiele bardziej regularniejsza od szparki ale ona nie lubi grac z zawodniczkami co prezentuja bardzo silowy tenis (Kvitova,Szparka). Sa orgumenty za i przeciw, lepiej poogladac kilka gemow w meczu i zagrac cos na live albo odpuscic. Przy 4:0 dla Szparki kursy znacznie spadną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
zdecydowanie Szparka, trzeba odrobić z nawiązką straty z tych pechowych debli... a dla mnie no bet. Imo tylko livebetting. Nie wiem dlaczego jest taki ped na Szparke, jesli wezmiemy pod uwage jej forme w ostatnich tygodniach, tak od Indian Wells, mimo zaliczenia polfinalu IW i finalu Miami to na rozkladzie ma zawodniczki slabe, bez formy albo pasujace do jej stylu. Gdy przychodzi ktos z czolowki (Caro czy Aza) ktore potrafia grac bardzo dobrze w defensywie to becki od nich dostaje niesamowite. U Azy moze byc widoczne zmeczenie poprzednim turniejem(zwyciestwo w deblu i final singla) oraz wczorajszym mini maratonem z Rosjanka ktora mimo swietnej gry niekiedy popelniala szkolne bledy. Aza o wiele bardziej regularniejsza od szparki ale ona nie lubi grac z zawodniczkami co prezentuja bardzo silowy tenis (Kvitova,Szparka). Sa orgumenty za i przeciw, lepiej poogladac kilka gemow w meczu i zagrac cos na live albo odpuscic. Przy 4:0 dla Szparki kursy znacznie spadną  dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jak sie Szparka wstrzeli bedzie  jak sie nie wstrzeli bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
jak sie Szparka wstrzeli bedzie  jak sie nie wstrzeli bedzie  z mojej strony w zadnym wypadku  nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
znaczy on tylko wspominal  Chyba przez sen  Nawet nie wiem jakie pary w tym Rzymie zostały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
znaczy on tylko wspominal  Chyba przez sen  Nawet nie wiem jakie pary w tym Rzymie zostały  pomylilem Cie z Piostarem ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą. A ja tak asekuracyjnie zagralem tylko Wlochów ; ( Nie wiem z kim graja ale jutro wchodza do finalu, lub przynajmniej urywaja seta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą. A ja tak asekuracyjnie zagralem tylko Wlochów ; ( Nie wiem z kim graja ale jutro wchodza do finalu, lub przynajmniej urywaja seta isnery
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
ten mecz trzeba ogladac bez glosu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Biorąc pod uwagę średnie kursy na deble z oddsportal, wychodzi jak byk ako 50 z 4 meczy. Całkiem zajefajne półfinały będą. Grając Djoka od początku roku "All In" w Pinnacle wychodzi AKO @664  Kto zainwestował stówkę to już ma ładną sumkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
ten mecz trzeba ogladac bez glosu  dokladnie to chcialem napisac to bedzie glosny mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Marysia @ 4 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|