Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 44 1 2 5 6 7 8 9 43 44
connor #4663842 13/05/2011 23:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
9 czerwca 2011 r. (godz. 21) zapisze się złotymi zgłoskami w historii Gdańska i PGE Areny Gdańsk. Odbędzie się bowiem mecz reprezentacji Polska - Francja. Bilety na to spotkanie już dostępne. Wbrew zapowiedziom prezydenta Adamowicza, nie są w cenie biletu do kina...
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij»
80 zł, 160, 240 zł i 1-2 tys.zł za miejsca VIP to ceny wejściówek na spotkanie piłkarzy biało-czerwonych z Trójkolorowymi. Nie wiadomo jednak, kiedy i w jakiej formie będą sprzedawane.

W ten sposób zapowiedź z konferencji prasowej PZPN i władz Gdańska na PGE Arena Gdańsk zrealizował Grzegorz Lato, prezes związku - Bilety nie będą tanie. Nie chcemy, żeby były szeroko dostępne, bo to sprzyja chuliganom. Zależy nam, aby na mecze zamiast chuliganów przychodziły rodziny z dziećmi - mówił.


Mam nadzieję, że nie zapełnią stadionu smile

Bonus: Unibet
Inzaghi78 #4663843 13/05/2011 23:38
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Inzaghi78
akagi

chodzi mi tylko o to ze sondaz to taki nowoczesny instrument psychologiczny majacy na celu ukierunkowanie slabych i niezdecydowanych jednostek

nie ma on nic wspolnego z rzeczywistoscia jak juz nieraz zycie pokazalo

Czy nie ma ?

Kwestia dyskusji,

Świat się opiera na różnego rodzaju statystykach i słupkach procentowych.

Ich wysokość warunkuje działania tych,
dla których mają one znaczenie.

A dla rządu, mają.

Dlatego te 54%, przełożyło się zapewne na takie działania,
a nie inne.

connor #4663889 13/05/2011 23:51
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Experto
Luc, czy jak PO nie wygra wyborow to mozesz stracic przez to prace?

Moze byc pogadal z Kapica jakim debilem jest robiac ta ustawe? czy musisz tam kwakac jak oni, ze hazard jest zly?

Wrcajac do kibicow PO ladnie to rozgrywa, zamyka stadiony kibole wkurwieni beda rozpierdalac miasta a oni beda dzieki temu zyskiwac poparcie.

A Lato i PZPN ladna polewke maja, ciesza pijackie mordy az milo.
witaj Experto, milo popisać z kimś na poziomie.
1. nie ma juz na dzis opcji bym stracił tzw stołek jak PO przegra, zbyt wiele osób znam a prace wykonuje sumiennie, mam efekty i nie mocze sie po nocach co będzie gdy, bo wiadomo że jak nie teraz to następnym razem układ sił się zmieni.
2. Nie znam Kapicy aż na tyle by mu udzielać jakichkolwiek rad, rozmawiałem z nim z 3 razy w życiu może, jego poglądy nt bukmacherki są mi obce, zresztą niejeden i nie dwóch w PO bawi sie w bukmacherkę i myślą podobnie, ja postanowiłem nadal grac w necie, zobaczę jak będzie.

Luc Nilis #4663910 13/05/2011 23:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Ale na biurko wojewody wpłynęło jednak pismo, które wszystko zmieniło. Komendant wojewódzki policji w Łodzi złożył bowiem wniosek o zamknięcie dla publiczności najbliższego meczu przy al. Piłsudskiego. - Pismo to wpłynęło do nas w godzinach popołudniowych, dlatego mieliśmy niewiele czasu, by się z nim zapoznać - rozpoczęła specjalnie zwołaną konferencję Chełmińska. - W wyniku negatywnej opinii komendanta postanowiliśmy podjąć jednak decyzję o zamknięciu dla publiczności niedzielnego meczu Widzewa z Koroną.

nie wyrobie nawet nie wiedza z kim gramy laugh


Inzaghi78 #4663931 13/05/2011 23:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,9594792,Stadion_Widzewa_zamkniety___To_nie_decyzja_polityczna_.html

zeby nie bylo ze zmyslilem wink

Piostar #4663952 14/05/2011 00:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to pokazuje jakimi oni rowniez sa ignorantami i manipulowanymi choragiewkami

craax #4663963 14/05/2011 00:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
- Mamy się restrykcyjnie stosować do przepisów prawa? Stosujmy się wszyscy. Tymczasem policjanci w cywilu wchodzą na nasz obiekt anonimowo i nie mamy możliwości identyfikacji ich i ich zachowań. Do jakich standardów w Polsce dążymy i czego oczekujemy – trudno powiedzieć. Warto, by odpowiednie organy to wyartykułowały - uważa prezes Widzewa.
piwo

Luc Nilis #4663967 14/05/2011 00:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Luc Nilis
1. nie ma juz na dzis opcji bym stracił tzw stołek jak PO przegra, zbyt wiele osób znam

shocked

idę na mecz, może to ostatnia okazja w tym sezonie

Inzaghi78 #4663986 14/05/2011 00:12
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ech nie bede sobie mogł jutro obejrzec spokojnie meczyku z Bełchatowem , bo ta ruda męnda zamyka mi stadion , stadionu w dodatku najbezpieczniejszego w POlsce , a meczyk z ekipą bez żadnego ryzyka , krótko i na temat więc

TUSK WON !!!


Kura #4663987 14/05/2011 00:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Luc Nilis
1. nie ma juz na dzis opcji bym stracił tzw stołek jak PO przegra, zbyt wiele osób znam

shocked

idę na mecz, może to ostatnia okazja w tym sezonie

tylko pamietaj o zasadach wink
jakby Cie slonce oslepialo to bron Boze nie zaslaniaj reka oczu bo staniesz sie bandyta laugh

Kura #4663990 14/05/2011 00:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Luc Nilis
1. nie ma juz na dzis opcji bym stracił tzw stołek jak PO przegra, zbyt wiele osób znam

shocked

idę na mecz, może to ostatnia okazja w tym sezonie
jak juz cytujesz to cytuj całosc a nie manipuluj bo podobno sie tym brzydzisz wink

Piostar #4664001 14/05/2011 00:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
zamkną każdy stadion każdej drużynie na 1 mecz

tak po prostu postanowili, taka kara,

Llama #4664085 14/05/2011 00:31
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Chrabąszcz
Zróbcie bojkot - wszystkie puste stadiony do końca sezonu. ZERO kibiców. trochę final fantasy XII no ale wink

Taka forma protestu byłaby najbardziej widoczna, jest tylko jeden szkopuł.
Najbardziej poszkodowanymi po czymś takim byłyby kluby, które straciłyby kupę $ z tytułu wpływów z biletów.

A to nie przeciwko klubom i ich zarządom chcą kibice protestować.

Inzaghi78 #4664133 14/05/2011 00:50
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Luc Nilis
1. nie ma juz na dzis opcji bym stracił tzw stołek jak PO przegra, zbyt wiele osób znam

shocked

idę na mecz, może to ostatnia okazja w tym sezonie

tylko pamietaj o zasadach wink
jakby Cie slonce oslepialo to bron Boze nie zaslaniaj reka oczu bo staniesz sie bandyta laugh

powie,że z kumplem z PO gra w pokerka i nic Mu nie zrobią laugh

Luc Nilis #4664137 14/05/2011 00:55
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

zgoda, ale dlaczego przyjmujecie retoryke i metody rodem z lat 50-dziesiatych ?





Jesli lamane jest prawo, panstwo ma narzedzia, aby temu zaradzic i nie stosowac odpowiedzialnosci zbiorowej.

Dla mnie, to jak podeszliscie do tematu (zreszta juz kolejnego) jest tylko przejawem waszej arogancji i braku umiejetnosci w radzeniu sobie ze sprawami spolecznymi. Najlatwiej napuscic milicje...



Bzyku #4664140 14/05/2011 00:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Bzyku
A to nie przeciwko klubom i ich zarządom chcą kibice protestować.

a to coś nowego grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Terry Butcher
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.
...zgoda, ale...
zgoda...ale
chciałbyś...a boisz się wink

Llama #4664161 14/05/2011 01:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Chrabąszcz
Originally Posted by Bzyku
A to nie przeciwko klubom i ich zarządom chcą kibice protestować.

a to coś nowego grin


Hehe, wiadomo - w każdym mieście trochę inaczej to wygląda. Ale teraz chyba naprawdę to nie kluby są wrogami kibiców, a rząd i PZPN (który działa ramię w ramię z tym rządem).

Moim zdaniem bardziej adekwatną formą bojkotu polegającą na pustych trybunach jest zbojkotowanie meczu reprezentacji Polski z Francją. Z paru powodów:

1) Dowalić PZPN-owi. To PZPN zarabia miliony na biletach i to leśne dziadostwo by najbardziej odczuło.
Dowalić choćby za kłamstwa, że na mecz ten bilety będą w cenie biletu do kina. A teraz widzimy po ile bilety na ten mecz.

2) Siła rażenia protestu/bojkotu dużo większa niż bojkotowanie meczów ligowych. Mecz na pewno będzie w TVP, możliwość obejrzenia go będzie miało kilka milionów ludzi.
O takim bojkocie meczów ligowych pewnie niewielu "przeciętnych Kowalskich" by się dowiedziało, zwłaszcza jeśli zewsząd są atakowani kłamliwymi i zaciemniającymi obraz informacjami rodem z GóWna.

3) Przy okazji mogłaby to być też jakaś forma protestu przeciwko nędzy reprezentacji oraz przeciwko dyzm... ekhm... Smudzie. Ale to już mocno naciągane, bo póki co jeszcze nastroje społeczne nie są aż tak "na nie" w tych kwestiach.


Piostar #4664198 14/05/2011 01:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445

brawa dla tej pani smile

craax #4664232 14/05/2011 01:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796

Strona 7 z 44 1 2 5 6 7 8 9 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1