Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 44 1 2 7 8 9 10 11 43 44
Piostar #4664791 14/05/2011 05:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Wczoraj najbardziej uśmiałem się jak w stołecznym złotoustym "metrze", delikatnie mówiąc krytykowali osoby odpowiedzialne za to że "Staruch" pojawił się w Bydgoszczy.

...a przecież "Staruch" to piepszony konfident, na usługach wołomińskiej komendy który pozwala po cichu wyłapywać tych niepokornych gnojów laugh

Bonus: Unibet
Goget #4664796 14/05/2011 05:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Pier
Idziesz do innego sektora i nawet nie widzisz tych "rządzących" zero problemu

Dokładnie. Najlepiej z dala od sektora gości smile

Panowie a co z "rozowa trybuna"( teczowym sektorem czy jak tam zwal wink ) trudny los kibica dotknal rowniez pedalska brac,GWno powinno sie wstawic za nimi. smile

Piostar #4664805 14/05/2011 05:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
F
a.k.a. "szpaqu"
a.k.a. "szpaqu"
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
bez urazy lucas ale pierdolisz najwieksze glupoty w calym tym temacie...ale z "politykami" juz tak jest co bys nie mowil oni zawsze maja racje laugh

Piostar #4664812 14/05/2011 05:55
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
A mnie naszła trochę smutna refleksja, że jednak ta batalia nie musi się skończyć tak dobrze jak wcześniej domniemywałem.

Pamiętam jak jeszcze niedawno np. Craax sam był i głosował za PO, dziś by mu pewnie ręka prędzej uschła, niż by zakreślił Rudego ze świtą.

My tutaj jesteśmy głośni i możemy mówić, nasze kibicowskie środowisko może się zjednoczyć i opuścić ciemną stronę mocy, ale tak po rozmowach i tym co się działo wcześniej to nie wiem czy uda się obalić ten rząd.

Dla Nas to sprawa ważna, ale dla reszty już nie bardzo, były gorsze afery niż zamykanie stadionów, nawet morderstwa polityczne i co ? Ludzie wolą żyć w nieświadomości, są wygodni, nie obchodzi ich nawet jak są machlojki na duże pieniądze, szybko zapominają, a co dopiero zamykanie stadionów, gdzie niestety sporo jest ludzi z przekonaniem, że tam to się zbiera głównie chuliganeria, bo przecież w mediach nie mówią o akcjach na chore dzieci czy nawet pięknych oprawach, tylko o burdach.

Naród głupi i szukać daleko w historii nie trzeba, bo przecież Wałęsa. Jakie on miał poparcie ? 90 % ?

No przecież teraz to ja bym go przez pluton egzekucyjny postawił, ruski agent podstawiony, by ludzie z komunistów stali się demokratami, ale to były przeważnie te same mordy pod hasłem wolnej Polski. Znam wielu starszych, którzy plują sobie w brodę za swoją głupotę. Niby była Solidarność, a wystarczył jeden ruch komuchów i właściwie cała praca poszła w piździec, wielu zginęło tak na prawdę na próżno.

Teraz nawet ginąć i walczyć nie trzeba, tylko myśleć.

I nawet to jest kurwa za trudne dla niektórych, dalej chcą być oszukiwani, bo nie obchodzi ich ten kraj i to co się dzieje. Albo są ignorantami jak niestety większość moich znajomych i niby inteligentni ludzie, a jednak zapatrzeni tylko na siebie i swoje potrzeby. Konsupcjonizm zasrany, rzuć hasło, że marycha legalna to nawet półdebila na rękach wyniosą.

Ech, a taki byłem pełen zapału, już nie chodzi tylko o Legię, ale to mnie przeraża. Ten rząd to jest takie złodziejstwo, że się rzygać chcę na te komusze mordy co jeszcze w telewizji mówią, że ja to ten zły.

Ale walczyć trzeba, chociaż moim zdaniem to trzeba by działać jakoś mocniej. Podobno ma być grube ruszenie, ja na to liczę, bo nawet jak się kibice zjednoczą to samo buczenie na rząd z naszej strony nic nie da, brak oflagowania ich nie uderzy.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by młody gniewny
Wypominając, że Tusk był kibolem raczej nie zjedna sobie kibiców, powinien wykazać zrozumienie, chociaż Legia jest i tak bardzo PiSowska, ja sam też od dawna jestem wierny tej partii

Nie każdy potrafi być tak szczery. toast

Nie ciężko zauważyć, że czasem temat ma więcej wspólnego z polityką jedynej słusznej patryjotycznej partii jedynego słusznego ajatollah... niż ze sportem.

Większość potrafi rozdzielić sport od polityki, a jeśli już się jest na stadionie to przynajmniej nie stawiać wierności politycznej i partyjniactwa nad własnym klubem i kibicami.

Conrad #4664876 14/05/2011 12:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by młody gniewny
Wypominając, że Tusk był kibolem raczej nie zjedna sobie kibiców, powinien wykazać zrozumienie, chociaż Legia jest i tak bardzo PiSowska, ja sam też od dawna jestem wierny tej partii

Załamałeś mnie frown


Jose #4664946 14/05/2011 15:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Jose
Originally Posted by młody gniewny
Wypominając, że Tusk był kibolem raczej nie zjedna sobie kibiców, powinien wykazać zrozumienie, chociaż Legia jest i tak bardzo PiSowska, ja sam też od dawna jestem wierny tej partii

Załamałeś mnie frown


mlody .. im szybciej PIS dojdzie do wladzy tym szybciej zmienisz zdanie, to to samo gowno co PO, robiliby to samo albo jeszcze gorzej

no moze zmieniliby na oddatek kazda glowna ulice w miesice na aleje najwyzszego prezydenta + pomnik

glosuj na nich a zbaczysz jak szybko zaczna sciagac kibicow

Pis=PO=SLD=psl=95% zdemoralizowanych politykow patrzacych tylko na wlasne dobro

Piostar #4664950 14/05/2011 15:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a jeszcze taki off top..od dawna wiadomo ze rewolucje najlepiej robi sie rekami mlodych, zbuntowanych, ich krew malo kosztuje a jak nie wyjdzie to zawsze mozna powiedziec ze to hormony

a Ci co kieruja siedza spokojnie na stolku wysoko, tak pis wykorzystuje zwiazki zawodowe, ale te jakos nie moga im da czego chca

tak tylko ostrzegam, zeby tylko nikt nie dal sie zlapac na spiewke pis ze to popiera kibicow tak bardzo

Piostar #4664980 14/05/2011 15:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Przecież mieli swój czas w rządzie , jakoś nie pamiętam aby zrobili coś aby kibicom żyło się lepiej... no może sądy 24 godzinne , aby prędzej kogoś udupić i chwalić się , że przestępczość spada laugh

PiS , to identyczne kurestwo jak PO , PSL , SLD i inne partyjne ścierwa. Nie mają zasad. No może jedną... jak są w opozycji ,to wszystko jest beeee , choć w sumie jak trzeba było internet monitorować , to też byli zgodni (o hazardzie nie wspomnę).

Jose #4664990 14/05/2011 15:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Wszystko zgoda i wiadomo ze kazdy polityk i kazda partia jest zepsuta do szpiku kosci - w innym przypadku nie byliby tam gdzie sa wink

ale teraz oceniam stan faktyczny a nie co by bylo gdyby byl ktos inny ... ile jeszcze mozna wygrywac wybory na straszeniu Kaczynskim ?????? 5 lat , 10 lat , do smierci ???

a stan faktyczny jest taki ze Kim Dzong Tusk laugh zamknąl nam stadiony i wszystko na ten temat ...


Jose #4665010 14/05/2011 16:09
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Jose
Originally Posted by młody gniewny
Wypominając, że Tusk był kibolem raczej nie zjedna sobie kibiców, powinien wykazać zrozumienie, chociaż Legia jest i tak bardzo PiSowska, ja sam też od dawna jestem wierny tej partii

Załamałeś mnie frown
mnie też, myślałem że kibicujesz Legii kopara

11kera11 #4665018 14/05/2011 16:15
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Jose
Originally Posted by młody gniewny
Wypominając, że Tusk był kibolem raczej nie zjedna sobie kibiców, powinien wykazać zrozumienie, chociaż Legia jest i tak bardzo PiSowska, ja sam też od dawna jestem wierny tej partii

Załamałeś mnie frown
mnie też, myślałem że kibicujesz Legii kopara

młody kibicuje Legii,

nie będę za Was licytował,

ale stawiałbym na młodego,
w pojedynku na " kibicowanie". wink

Jego poglądy polityczne, są Jego poglądami
i nic nam do tego.

akagi #4665023 14/05/2011 16:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Jak to kur.... jest mad

w tak zdyscyplinowanym kraju jak Niemcy ktory stawia sie za wzor wszechczasow w dziedzinie pilki noznej - nie zamykaja stadionow!!

tydzien temu kibole Frakfurtu wbiegli na murawe zeby "podziekowac" pilkarzom za sezon laugh , dokonali szeregu innych burd i co ??? nie tylko nie zamkneli im stadionu ale nawet nie maja zakazu stadionowego bo dzis jada do znienawidzonego Dortmundu smirk

Piostar #4665027 14/05/2011 16:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Zwłaszcza, że Conrad wyrwał zdanie z kontekstu, gdzie podkreślałem głównie o niechęci do PO. Tak się manipuluje ludźmi. Już zrobił ze mnie PiSdzielca, chociaż mi to nie przeszkadza, ja akurat cenię patriotów i nie można mówić, że wszyscy są tacy sami. Lech Kaczyński wiele dał razy przykład tego, że jest prawdziwym patriotą myślącym o Polsce.

Iker, przecież Legia jest dość mocno proPiSowska. Uczęszczasz na naszym forum ?

Zresztą spór z GW zaczął się niejako przez politykę, bo właśnie kibole mocno popierają tę partię, a w momencie kiedy Wybiórcza jest bardzo stronnicza i opowiada się za jedną stroną to nie da się jako kibic Legii być przeciw GW, a popierać ich politycznie. Ta sektorówka z Szechterem miała przecież też wyraźny wyraz polityczny.

Napisałem wcześniej swoje przemyślenia, a Conrad chce moje zdanie zdeprecjonować.

Piostar #4665034 14/05/2011 16:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Piostar #4665099 14/05/2011 17:44
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
W GW pewnie cisza o czymś takim jak zwykle.

Ty robiłeś foty lupus ??

Piostar #4665102 14/05/2011 17:45
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Amkwish, jeśli chodzi o kozaczenie na necie to ty jesteś mistrzem. Piknik z Barcelony, psia mać.

Ogólnie dwóch debili na obczyźnie ma najwięcej do powiedzenia i myśli, że wie najwięcej.

Sprawdź sobie forum legialive, a potem mi wmawiaj, a jak jesteś taki mocny to tutaj podejmij polemikę, a mi dupa na innym dziale obrabiasz.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by młody gniewny
Amkwish, jeśli chodzi o kozaczenie na necie to ty jesteś mistrzem. Piknik z Barcelony, psia mać.

Ogólnie dwóch debili na obczyźnie ma najwięcej do powiedzenia i myśli, że wie najwięcej.

Sprawdź sobie forum legialive, a potem mi wmawiaj, a jak jesteś taki mocny to tutaj podejmij polemikę, a mi dupa na innym dziale obrabiasz.

Nie wiem czy nawet jestem piknikiem, bo trwajacy non stop piknik na Camp Nou mnie wkurza smile

A co tu trzeba wiedziec wiecej lub mniej ?

Bydlo jest bydlem i stwierdzenie tego faktu nie wymaga popelnienia pracy habilitacyjnej.

Mam gdzie czyjas milosc lub nienawisc do jakiegos tam klubu, podobnie jak ktos inny ma w d.upie moje upodobania.
Ja mam do tego prawo i ktos ma do tego prawo, to chyba oczywiste.

Tyle, ze ja nie wchodze nikomu z buciorami w jego zycie, nie demoluje niczyjej ani spolecznej wlasnosci, nie narzucam nikomu, by byl po tej czy innej stronie i nie kaze wyp...ze stadionu, bo...ja wlasnie wychodze grin

Oczywiscie latwiej sie troglodytom tlumaczyc jak podepna pod to wszystko polityke, ale na takie wybiegi to nawet dzieci sie juz nie nabiora.

Przekroczylem predkosc zostalem ukarany mandatem za badz co badz wykroczenie, dlaczego zaden troglodyta nie zostaje pociagniety do odpowiedzialnosci za to, ze niszczy prywatna i spoleczna wlasnosc ?

Dlaczego byle miesniak, ubrany w klubowa koszulke ma wiecej praw niz normalni ludzie ?

Dlatego, ze...rzad go przesladuje ? laugh

O reszcie napisal kilka dni temu Biszop, szkoda sie powtarzac smile


Amkwish #4665283 14/05/2011 19:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
amkwish ja ci odpowiem na wszystkie te quasi-retoryczne pytania.

Na stadionie nie ma demokracji, kropka.

Nigdy nie było, nie ma i mam nadzieję, że nadal nie będzie.

Są osoby decyzyjne, które swoją pozycję zdobyły poprzez "działalność": jeżdżenie na mecze, awantury, siłę, itd. Reszta jest od słuchania się i jest trzymana za mordę. To dzięki temu kibice są zdyscyplinowani i dobrze zorganizowani.

Piostar #4665293 14/05/2011 19:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
A rozkminki typu "a czemu ja nie mogę se śpiewać kiedy młyn protestuje" albo "czemu nie mogę krzyczeć na Lechu, że Arka to kurwa skoro personalnie akurat nie lubię Arki" albo "czemu nie mogę siedzieć na krzesełku kiedy wszyscy stoją" są pozbawione sensu, bo odpowiedź jest prosta: "bo nie, kurwa". Ktoś podjął jakąś decyzję, więc się dostosowujesz, a jak się nie podoba to wypierdalaj smile

Strona 9 z 44 1 2 7 8 9 10 11 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1