|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
amkwish ja ci odpowiem na wszystkie te quasi-retoryczne pytania.
Na stadionie nie ma demokracji, kropka.
Nigdy nie było, nie ma i mam nadzieję, że nadal nie będzie.
Są osoby decyzyjne, które swoją pozycję zdobyły poprzez "działalność": jeżdżenie na mecze, awantury, siłę, itd. Reszta jest od słuchania się i jest trzymana za mordę. To dzięki temu kibice są zdyscyplinowani i dobrze zorganizowani. A rozkminki typu "a czemu ja nie mogę se śpiewać kiedy młyn protestuje" albo "czemu nie mogę krzyczeć na Lechu, że Arka to kurwa skoro personalnie akurat nie lubię Arki" albo "czemu nie mogę siedzieć na krzesełku kiedy wszyscy stoją" są pozbawione sensu, bo odpowiedź jest prosta: "bo nie, kurwa". Ktoś podjął jakąś decyzję, więc się dostosowujesz, a jak się nie podoba to wypierdalaj  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
No to Tusku podjął decyzję  Więc albo się dostosujecie, a jak nie podoba to wypierdalać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
amkwish ja ci odpowiem na wszystkie te quasi-retoryczne pytania.
Na stadionie nie ma demokracji, kropka.
Nigdy nie było, nie ma i mam nadzieję, że nadal nie będzie.
Są osoby decyzyjne, które swoją pozycję zdobyły poprzez "działalność": jeżdżenie na mecze, awantury, siłę, itd. Reszta jest od słuchania się i jest trzymana za mordę. To dzięki temu kibice są zdyscyplinowani i dobrze zorganizowani. WNN  Po pierwsze jako quasi-piknik (bo chyba nawet piknikiem nie jestem, hehe) wiem doskonale, ze na stadionie demokracji nie ma. I bardzo dobrze, poniewaz demokracja to jedno wielkie gowno,a poza tym struktura kibicowska jest hierarchiczna i smieszne byloby, gdyby jakis swiezak mial tyle samo do powiedzenia w grupie, co osoba, ktora zeby zjadla na kibicowaniu. Piszesz, ze kibice sa zdyscyplinowani i zorganizowani. Mysle, ze tylko na stadionie. To, co mnie osobiscie razi to zachowania poza stadionem. Jedziesz pociagiem z pijanym swiezactwem, to zastosuj hierarchie i przywolaj go do porzadku, to samo na ulicy czy gdzies indziej. Dopoki osoby rozpoznawalne jako kibice (nazywane juz dawno prze GW i TVN) kibolami beda demolowac, zaczepiac ludzi, niszczyc wszystko co stanie na drodze to na tym zawsze wygra taki ciul jak Tusk lub jemu podobny. Zgoda, kpie z przylepiania kibicom legitymacji partyjnych, bo to juz jest ostatni objaw skretynienia, zeby taka grupa miala jakies partyjne sympatie. Jak jednak widac wsrod Was sa rowniez tacy, to chore, moim zdaniem, takich tolerowac. Bez wzgledu na to czy Ty jestes Kibolem, a ja Piknikiem to uwazamy jedno, ta cala politykierska zgraja jest naszym wspolnym wrogiem, bez wzgledu na to pod jakim szyldem i w jakiej koalicji aktualnie i w przyszlosci wystepuje. I tego sie trzymajmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
-error]No to Tusku podjął decyzję  Więc albo się dostosujecie, a jak nie podoba to wypierdalać  Politycy to dla mnie największe kurwy tego świata, więc koło fiuta mi latają ich decyzje ojciec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
-error]No to Tusku podjął decyzję  Więc albo się dostosujecie, a jak nie podoba to wypierdalać  Politycy to dla mnie największe kurwy tego świata, więc koło fiuta mi latają ich decyzje ojciec   Spoko  Na szczęście poza stadionem jest demokracja, i te znienawidzone kurwy od czasu do czasu zrobią coś pożytecznego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
-error]No to Tusku podjął decyzję  Więc albo się dostosujecie, a jak nie podoba to wypierdalać  Politycy to dla mnie największe kurwy tego świata, więc koło fiuta mi latają ich decyzje ojciec  Dokladnie  Tyle tylko, ze to sa marionetki, a steruja nimi znacznie wiekszej masy megaqrwy. Dlatego bardzo podoba mi sie akcja antyszechterowska na polskich stadionach. Tylko tylko, ze ona jest przemyslana i dlatego odniesie skutek. Nie podobaja mi sie natomiast demolki przeprowadzane spontanicznie i podlane procentami. Jezeli to czemus ma sluzyc to tylko wyrobieniu negatywnego obrazu kibica, a na takim zlym wizerunku kibicow zyskuja wlasnie kurwiary polityczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
W Pl coraz bardziej smierdzi grecja ,wiec MO na zlecenie przewodniej partii,proboje za wczasu spacyfikowac jaks sie da ,najbardziej niepokorne grupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
-error] -error]No to Tusku podjął decyzję  Więc albo się dostosujecie, a jak nie podoba to wypierdalać  Politycy to dla mnie największe kurwy tego świata, więc koło fiuta mi latają ich decyzje ojciec   Spoko  Na szczęście poza stadionem jest demokracja, i te znienawidzone kurwy od czasu do czasu zrobią coś pożytecznego. Dla siebie i swoich mocodawcow, jezeli juz cokolwiek robia poza lizaniem sobie wzajemnie odbytow i wkladaniem brudnych lap wszedzie, gdzie mozna cos zapierdolic. Tak wiec chyba dochodzimy do wspolnego wniosku, ze kibic MUSI byc apolityczny, z zalozenia miec wydymane na tzw. politykow i sluzace im media. Jezeli skieruje swoja energie w tym wlasnie kierunku, a nie bedzie szukal wrogow wsrod zwyklych ludzi zyska nie tylko aprobate, ale i szacunek wsrod takich piknikow jak amk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pamiętam jak jeszcze niedawno np. Craax sam był i głosował za PO, dziś by mu pewnie ręka prędzej uschła, niż by zakreślił Rudego ze świtą. to nie znaczy, ze zaglosuje na blaznow z PiS aczkolwiek na PO ani pol glosu mojego nie pojdzie juz NIGDY i bije sie w piers, uschla by mi predzej reka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Zaglosujesz ,zaglosujesz,w TV znowu powiedza "ze demokracja jest zagrozona" i kilka mln ,zaglosuje jak powie im WSi24 ,w przerwie miedzy serialami i tancem z gwiazdami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
amkwish Ty od zawsze uwazasz, ze jedyna sluszna racja to Twoja racja a w tak wielu kwestiach sie mylisz, nie masz o nich bladego pojecia a mimo to nie chcesz nawet posluchac innej strony - szkoda, ale co zrobic...
ale zgoda, najwiekszym wrogiem inteligentnej czesci narodu staja sie szmaty polityczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Zaglosujesz ,zaglosujesz,w TV znowu powiedza "ze demokracja jest zagrozona" i kilka mln ,zaglosuje jak powie im WSi24 ,w przerwie miedzy serialami i tancem z gwiazdami  forum bukmacherskie, wiec jaki taki kowboj jestes to zaklad o to czy zaglosuje ? na PO lub PIS lub SLD ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kilka mln zaglosuje - tej wlasnie omamionej czesci spoleczenstwa, ktora lyka wszystko - ale to pokolenie powoli sie wykancza i wymiera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Kowbojem nie jestem, tym bardziej frajerem ,ktory dal sie nabic w butelke 4 lata temu ,bo nie chcialo sie poznac historii ostatnich 20-30 lat ,a teraz szuka sie winnych dlaczego jest jak jest. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
kilka mln zaglosuje - tej wlasnie omamionej czesci spoleczenstwa, ktora lyka wszystko - ale to pokolenie powoli sie wykancza i wymiera  Przyjdą nowe zastępy " omamionych ", nie ma obawy. W korporacjach, pracują ludzie ( w jakimś sensie ) wykształceni, i zobacz co z nich zrobili. Za kilka lat, ta sfrustrowana masa wyciśniętych cytryn, zasiądzie w domu przed telewizorami, i będzie oglądać te swoje " klany ", czy szukać miłości na " M ". A co z nich " wyrośnie " ? WYBORCY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kowbojem nie jestem, tym bardziej frajerem ,ktory dal sie nabic w butelke 4 lata temu ,bo nie chcialo sie poznac historii ostatnich 20-30 lat ,a teraz szuka sie winnych dlaczego jest jak jest.  hehe - oczywiscie jakby wygralo PIS to na 200% byloby lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
amkwish Ty od zawsze uwazasz, ze jedyna sluszna racja to Twoja racja a w tak wielu kwestiach sie mylisz, nie masz o nich bladego pojecia a mimo to nie chcesz nawet posluchac innej strony - szkoda, ale co zrobic...
ale zgoda, najwiekszym wrogiem inteligentnej czesci narodu staja sie szmaty polityczne Hehe, a o czym tu trzeba miec blede pojecie, by ocenic negatywnie zachowanie jakiegos sfrustrowanego debila, ktory niszczy wszystko, co napotka na swej drodze. Podoba mi sie to lub nie - jakiej wiedzy mi brakuje, by wyrazic swoje zdanie ?  I nie wpierdalaj mi, przy okazji kazdej odpowiedzi na moj post, ze uznaje swoje racje za sluszne. Ja swoje przedstawiam, ale nikomu ich nie narzucam. Tak Cie zabolalo, ze napisalem "kibic MUSI byc apolityczny" ? Trudno, zamiast czepiac sie amka sam uderz sie w piers, ze zeszmaciles sie wzieciem udzialu w wyborach i zaglosowales na jedna qrwe nie lepsza od innych. Posyp glowe popiolem i niegdy wiecej tego nie rob, bo dzis, gdy wybrany przez Ciebie rzad jezdzi sobie z kibicami Ty siedzisz okrakiem na barykadzie. Niewygodna i niebezpieczna dla pewnych organow pozycja, zeskocz, na ktora strone to juz Twoj wybor. I tak jeszcze o tym bladym pojeciu. Odnosze wrazenie, ze w tematach kibicowskich to wlasnie Ty jawisz sie jako wyrocznia, jednak wybacz, wole czytac posty WNN czy Ultry, mysle, ze oni to pojecie maja. N.O. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Conrad wyrwał zdanie z kontekstu, gdzie podkreślałem głównie o niechęci do PO. "ja sam też od dawna jestem wierny tej partii"Wybacz, ale taki tekst może rzucić tylko zagorzały fanatyk tej partii. ja akurat cenię patriotów i nie można mówić, że wszyscy są tacy sami. Lech Kaczyński wiele dał razy przykład tego, że jest prawdziwym patriotą myślącym o Polsce. Co pisałem o fanatyzmie?  Przynajmniej przestałeś się chować za spódnicą PO... A Kaczyński ma tyle wspólnego z patriotyzmem co Andrzej Lepper czy kot Jarusia... Iker, przecież Legia jest dość mocno proPiSowska. Uczęszczasz na naszym forum ? Garstka pisowskich imbecyli na jakimś klubowym forum nie przesądza o klubie czy kibicach. Do tego ten głupi, bezwartościowy przygłup tylko wydymał kibiców Legii obiecując im nowy stadion... a później olał Legię ciepłym moczem.  Byłeś na nowym stadionie? Dzięki komu powstał ten piękny obiekt?  Zresztą spór z GW zaczął się niejako przez politykę, bo właśnie kibole mocno popierają tę partię, a w momencie kiedy Wybiórcza jest bardzo stronnicza i opowiada się za jedną stroną to nie da się jako kibic Legii być przeciw GW, a popierać ich politycznie. Ta sektorówka z Szechterem miała przecież też wyraźny wyraz polityczny. Kura, do tablicy!  Ostatnio pisałem o podtekstach politycznych i o tym, że pisowscy partyjniacy zaczęli siać swoje gówno z trybun, a kilka osób w tym temacie zaczęło głośno zaprzeczać że ma to cokolwiek wspólnego z miłością do PiSu. A tu takie zeznanie pisowskiego fanatola.  Zastanawiam się tylko jak partyjnym sprzedawczykom udało się okręcić resztę kibiców wokół palca, że ci nie A) dali im w ryj za sprzedanie klubu w imię partii B) spalili ich przygłupiaste partyjne transparenty C) upewnili się, żeby żadna partyjna prostytutka nigdy nie chciała wykorzystać klubu do szerzenia partyjnych hasełek... Napisałem wcześniej swoje przemyślenia, a Conrad chce moje zdanie zdeprecjonować. Nie chcę niczego deprecjonować. Szczerze myślę, że jesteś dobrym chłopakiem, tylko dałeś się wkręcić w coś co chyba tylko w naszym kraju się udało, że najbardziej lewicowa partia w Sejmie udaje jakąś prawicę...  No ale to już nie dyskusja w tym temacie... Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pare osob tutaj wie jaka "wiedze" mam odnosnie kibicowania i jakiego typu kibicem jestem i tym osobom to wystarczy  nie ma sensu z Toba dyskutowac dlatego koncze temat, mozesz sie wypowiadac jak chcesz z tej zagranicy, ale mylisz sie bardzo czesto i pierd.. glupoty dalem ciala z wyborami i juz sie to nie powtorzy, potrafie sie przyznac do bledu zwlaszcza teraz gdy tak bardzo te debilne kroki we mnie rowniez osobiscie uderzaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Conrad to co się dzieję w Legii to mnie tak naprawdę mało interesuje - ich przekonania polityczne i wewnętrzne sprawy. Jak wszystkim wiadomo myślisz kategoriami kto jest przeciwko PO jest za PIS-em. Naprawdę uważasz, że za tymi wszystktimi transparentami na większości stadionów stoi PIS? Ktoś tam wczoraj u nas próbował w pewnych momentach prowadzić doping na meczu - pewnie to była zamaskowana komórka PO. Jak zwykle odpowiadasz na wybrane posty w temacie. Do postu WNN odnośnie twojej historii kibicowskiej, jakoś nie miałeś odwagi się ustosunkować 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|