Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 44 1 2 10 11 12 13 14 43 44
11kera11 #4666398 15/05/2011 01:59
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Originally Posted by 11kera11
to z Milerem a nie ze Staruchem wywiad laugh

Tak, na początku był Miller. Wywiad z Piotrkiem puścili dopiero po 20:30. Jak zawsze sensownie chłopak się wypowiadał - szkoda tylko, że zaraz po tym wywiadzie pokazali jakieś zadymy i zaczęli swoją nawijkę jacy to kibole są źli - czyli przekaz dla społeczeństwa był po raz kolejny negatywny ;/

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by zostać modem_MLS
No proszę, proszę Amkwish jak nie Amkwish. Chyba, że mu się ktoś na konto włamał wink Tak czy inaczej mądrze ten Pan pisze.

Albo zakodowales sobie zly schemat albo amk sie nawrocil laugh

A tak zupelnie powaznie to zawsze jestem po stronie ludzi buntujacych sie przeciwko nieudacznej wladzy, tej bandzie pasozytniczych mend.

Problem w tym, aby ow bunt dotknal rzeczywiscie tych, ktorych powinien, a nie tych, ktorych jedyna wina jest to, ze nie kibicuja smile


Piostar #4666924 15/05/2011 04:17
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Kolejny nowy filmik z Pawłem Zarzecznym, który mówi, że będzie startował w wyborach do senatu.


Piostar #4666944 15/05/2011 04:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 129
Zajebista solidarność w Poznaniu, większość ludzi na czarno, ktoś gdzieś próbował coś krzyczeć, to przynajmniej w mojej okolicy (a siedziałem na raczej "piknikowej" trybunie) wystarczało spojrzenie większości i kolesiowi głupio się robiło i milkł. Czułem się dumny że jestem częścią grupy, która ma swoje wartości i nie daję się ogłupiać TV. Doping momentami "prowadziła" nasza grupa "Duszyczek" (dzieciaki z przedszkoli i szkół wpuszczane za free), za co zbierała oklaski od całego stadionu. Zapewne ku złości towarzyszy redaktorów GóWna liczących, że ktoś ich wyzwie, opluje i pobije za wyłamywanie się.

Wyrwało mi się jedno słowo na k... i mam nadzieję że Słońce Peru nie przyślę do mnie jutro o 6.00 antyterrorystów, bo z dożywotnim zakazem stadionowym chyba już muszę się pogodzić.

A moje odczucia co do meczu i słuszności protestu najlepiej odda cytat kogoś z forum Lecha "Współczuję komuś, kto przychodzi na stadion tylko po to by oglądać polską piłkę".

VooDoo #4666947 15/05/2011 04:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by VooDoo
O 20:00 w Polsat News wywiad ze "Staruchem"


xqwzts #4667326 15/05/2011 17:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Klasa aplauz Staruch na premiera ooo

Jak by nie było plus dla Polsatu za pokazanie zdania drugiej strony

Staruch powoli staje się ikoną popkultury, jak tak dalej pójdzie to go zaproszą do tańca z gwiazdami wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Piostar #4667378 15/05/2011 17:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
10 minut – tylko tyle mógł wisieć transparent na trybunach Lechii Gdańsk podczas dzisiejszego meczu z Polonią Warszawa.

Na transparencie widniał napis "13 maja 1981 Ojcze Święty w 30 rocznicę zamachu w modlitwie pamiętamy "

Delegat PZPN obecny na meczu nie pozwolił na wniesienie transparentu na trybuny boiska .

Po negocjacjach z kibicami delegat PZPN zgodził się na to, że transparent może wisieć na trybunach tylko przez 10 minut, inaczej przerwie mecz.

Przy rozwieszaniu transparentu na stadionie było obecnych dwóch księży salezjanów.


amk tylko nie pisz, że mieli rację z wiadomych powodów wink

Piostar #4667379 15/05/2011 17:36
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Solorzowi chyba nie było na rękę zamykanie stadionu Śląska,stąd reakcja z tym wywiadem..

Z tego co mi wiadomo, obecna forma protestu stosowana przez kibiców ma pozytywny oddźwięk wśród pismaków. Jest tylko mały problem, otóż mają oni odgórne blokady na publikacji innej strony konfliktu rządu z "kibolami". Publikację większości mediów po prostu muszę prezentować pozytywną stronę rządu.

rcsade #4667484 15/05/2011 18:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Fanatyczni kibice Borussii Dortmund z osławionej Südtribüne zlekceważyli prośby klubu i po ostatnim w sezonie meczu z Eintrachtem Frankfurt wtargnęli na murawę świętować mistrzostwo Niemiec. Gdyby do zdarzenia doszło w Polsce, stadion Borussii zostałby zamknięty.

Mimo apeli działaczy i Juergena Kloppa o pozostanie na swoich miejscach kilkuset kibiców Borussii ze stojącej południowej trybuny wyłamali fragment płotu i wtargnęli na murawę. Z powrotem na trybunę osobiście wyganiał ich trener Borussii. Obyło się bez incydentów.

O ile w Polsce stadion Borussii zostałby zamknięty, o tyle w Niemczech mają zdroworozsądkowe podejście.


- Nikt u nas o tym zdarzeniu się nie zająknął. Co najwyżej Borussia będzie musiała zapłacić karę. To wszystko. Nie ma mowy o czymś tak drastycznym jak zamknięcie stadionu. Tu nie było żadnej przemocy, żadnej pirotechniki. Po prostu szczęśliwi ludzie, którzy chcieli świętować - mówi nam dziennikarz niemieckiego Eurosportu Fabian Kunze.

Od kilku lat żaden stadion w Bundeslidze nie został zamknięty za wybryki kibiców. W kwietniu, kiedy sędzia liniowy został rzucony w głowę przez kibica kubkiem piwa rzuconym z trybun, a mecz został zakończony w 80. minucie, takie widmo zawisło nad stadionem St. Pauli.
Pierwotna decyzja o zamknięciu stadionu została jednak anulowana przez trybunał sportowy niemieckiej federacji.


widzisz rudy cepie mad

Inzaghi78 #4667497 15/05/2011 18:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258


Obejrzyjcie całe, niezła miazga grin

lupus #4667560 15/05/2011 18:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Wlasnie Kolton na Polsat mowi ze stadion Slask jak i Widzewa naleza do najbezpieczniejszych i nie zdarzylo sie na nich niz powaznego od lat ale wojewoda lodzki uznal jako argument wulgaryzmy podczas srodowego meczu z Belchatowem laugh

dobre, jak bylem ostatnio na Skrze to gosc kolo mnie tak kur... rzucal ze az dziw ze Areny Atlas nie zamkneli ...

Piostar #4667627 15/05/2011 19:08
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Daleki jestem od szukania teorii spiskowych, ale być może stadion Śląska został zamknięty m.i.n z powodu niewygodnego podejścia mediów Solorza do rządu, natomiast jeśli chodzi o Zagłębie L. to u nich ostatnio ze stołkiem pożegnał się nominowany z ramienia PO prezesik.. Więc coś może być na rzeczy. Przypomnę tylko,że stadion Śląska został w poprzednim sezonie uznany i nagrodzony za najbezpieczniejszy stadion w ekstraklasie.

Piostar #4667643 15/05/2011 19:13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja jestem ciekaw czy Tusk będzie miał odwagę pojawić się na PGE Arena w Gdańsku na jego otwarciu.

Wiadomo - jak coś nowego jest uroczyście otwierane, czy to autostrady, szkoły, muzea czy stadiony - politycy ciągną jak muchy do gówna żeby ogrzać się w blasku i pokazać przed kamerami.

Tym razem jednak Tusk z pewnością wie jakie przyjęcie go czeka w jego rodzinnym mieście.

Kura #4667673 15/05/2011 19:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Kura
amk tylko nie pisz, że mieli rację z wiadomych powodów wink

Ty wiesz, ja wiem, inni wiedza, a głąbom i tak nie wytłumaczysz, wiec szkoda klawiatury grin

@WNN, Ty sobie nie zartuj w ten sposób, ze Staruch na premiera.

Ten czerwono-czosnkowej bandzie bardzo by pasowało, by ze znanych postaci zycia kibicowskiego uczynić celebrytów grin

Trzymac sie od tego gówna z daleka, zarówno politykierskiego, jak i medialnego, a partyjniakom udajacym kibiców podziękować.

Bzyku #4667682 15/05/2011 19:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bzyku
Ja jestem ciekaw czy Tusk będzie miał odwagę pojawić się na PGE Arena w Gdańsku na jego otwarciu.

W odniesieniu do robactwa trudno mówic o odwadze.

Przypełznie, pokaże sie, gwizdy i tak zwane niecenzuralne teksty sie wyciszy albo powycina.

Tych co "gorąco witali" Stoltzmana w Zakopanem tez wyciszono, juz towarzysz Walter ma od tego speców w swojej...stajni (dosłownie i w przenośni) smile

Piostar #4667720 15/05/2011 19:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Wczoraj zanim zasnąłem "pstrykałem" po kanałach w celu obejrzenia czegoś. Mój wzrok zatrzymał się na TVN24 bo akurat pokazywali akurat materiał o kibicach. Popatrzałem więc żeby zobaczyć co tam znów wymyślili.

Okazało się, że jest to jakiś program publicystyczny, w którym na temat kibiców wypowiadały się cztery kobiety (grin). Trzech nie znam, ale w trakcie dyskusji łatwo można było się domyśleć, że mają one z piłką nożną i kibicami tyle wspólnego co Krzysztof Kononowicz z projektowaniem sond kosmicznych dla NASA.

Ludzie, jakie tam bzdury pier*oliły te baby to się w głowie nie mieści. Wzięli chyba jakieś gospodynie domowe, oderwali od garów i kazali się wypowiadać laugh

Jedna tylko była nieco bardziej stonowana w swoich wypowiedziach i momentami nawet protestowała przeciw niektórym wypowiedziom (że wszyscy to bandyci, że na każdym meczu rozróby itp.), ale ją zaraz przekrzykiwali i odbierali głos.

Aha, czwartym uczestnikiem babskich pogaduszek - jedynym, którego rozpoznałem - była niejaka Julia Pitera. Minister, która - o ile dobrze pamiętam - mając za zadanie tropienie afer korupcyjnych wykryła jedynie, że ktoś kupił ze służbowej karty kredytowej dorsza za 8 złotych laugh laugh

Ale do rzeczy. Oto próbka wypowiedzi owej Pitery (najlepszy fragment z całej dyskusji):




Wiwat "profesjonalne" i "obiektywne" media. TVN najwyraźniej walczy o to, żeby także przeciętne gospodynie domowe które na co dzień mają głęboko w dupie stadiony i piłkę też dowiedziały się jaki to bandytyzm się szerzy.
Urabianie mas i propaganda trwa w najlepsze.

Bzyku #4667763 15/05/2011 20:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250

Piostar #4667773 15/05/2011 20:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ale mnie śmieszy to gadanie o wulgaryzmach na stadionach laugh

Tatuś nie może sobie iść z dzieckiem na stadionach bo przeklinają , to niech idzie do Mc'Donalda , siądzie w złym miejscu i też się dzieciak nasłucha.

Bzyku #4667786 15/05/2011 20:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Pitera od zawsze udawadnia jaka z niej glupia cipa, ze tak powiem laugh



Roznica miedzy alkoholem, a narkotykiem jest taka, ze narkotyki sa najczesciej brane przez mlodych ludzi hahah

Strona 12 z 44 1 2 10 11 12 13 14 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1